Skoči na vsebino

F10 M optik

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
68 odgovorov v temi
gerchy
gerchy

License for everything!

• Administrator
  • Sporočil: 9 976
  • Avtomobil: z dost' dinamike!

Ponavadi je pač čipanje okoli 500-1000€ ... kaj vse točno dobiš za teh 2900€ ne vem, ker ni bilo specificirano, ampak vsekakor je pri motorju z 300PS samo 60 PS dodatka za tak denar preveč, če mene vprašaš. Je pa to bilo poslano povpraševanje direkt na AC S... bi rekel, da tukaj predvsem drago plačaš ime.

Torej ne veš natančno, kaj ponudba zajema, pa vseeno sikaš o previsoki ceni?
Kaj pa si ti preplačal pri znamki in izbiri trgovca?

slovenska-konoplja.png

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Kaj lahko po tvoje zajema cena pri čipanju, ki opravičuje tako višino ... nov števec že dvomim, da dobiš :ok2

Kaj sem jst preplačal ... no, če odštejem to, da že preplačaš znamko v osnovi, ker sem vzel BMW, ne kakšnega japonca, sem ugodno kupil :ok2. Pri prodajalcu ne vidim, da bi bilo to kakšno pretirano preplačevanje, ker sem avto dobil z garancijo, znano zgodovino in dobro opremljen za denar, za kakršen so se prodajali od privat folka preko mobile.de brez garancije in švohnej motorji, ker moj ni bil več v celoti v prvi barvi, kar mi je popolnoma vseeno.

Urejal Rottie, 25.01.2011, 13:04.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Shebo
Shebo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 397

Meni tvojo sliko z zgornjem postu blokira in jo ne vidim.

Vglavnem, razširitve so takšne,

Objavljena slika

na spodnjih slikah pa so v barvi vozila. Dobro poglej in boš videl, da je rob v označenih delih malenkost zamaknjen.

Objavljena slika

Objavljena slika

Avto se sicer pelje tudi brez razširitev, ampak ker ...

in je avto za na cesto in ne za v vitrino, je mogoče vseeno dobro, če je zadeva homologirana. Pač to je odločitev posameznika.

Vsekakor pa so bile navedbe, vključno s ceno, pravilne.

Te obrobe pa izgledajo kot da bi jih iz pralnega praška ven potegnil:napaka
I cannot see, I cannot pee, I cannot chew, I cannot screw, My memory shrinks, my hearing stinks, No sense of smell, I look like hell! My body's drooping, got trouble pooping. The golden years have come at last... THE GOLDEN YEARS CAN KISS MY ASS!
Prikaži več možnosti

umek
umek

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 368
  • Avtomobil: bmw X6, 3.5d, panamera T

saj specifikacije vse povejo. 60konjev gor na nov avto. slabo. Pri mojem je bil chip 400€ pa so pvočali konjažo za enako = 60konj. tudi na nov avto.

kaj zagovarjaš nekaj brezveze če nimaš pojma o pojmu. S kolegom sva se menila z g-power in si poglej (zarad mene oddaj povpraševanje), kaj vse dobiš za 2500€
Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Administrator
  • Sporočil: 9 976
  • Avtomobil: z dost' dinamike!

Kaj lahko po tvoje zajema cena pri čipanju, ki opravičuje tako višino ... nov števec že dvomim, da dobiš :ok2
Kaj sem jst preplačal ... no, če odštejem to, da že preplačaš znamko v osnovi, ker sem vzel BMW, ne kakšnega japonca, sem ugodno kupil :ok2. Pri prodajalcu ne vidim, da bi bilo to kakšno pretirano preplačevanje, ker sem avto dobil z garancijo, znano zgodovino in dobro opremljen za denar, za kakršen so se prodajali od privat folka preko mobile.de brez garancije in švohnej motorji, ker moj ni bil več v celoti v prvi barvi, kar mi je popolnoma vseeno.

Ne vem, kaj dobiš. Tudi ti ne veš, pa se razburjaš. Preberi si na spletni strani, prav gotovo piše.
In konec koncev si še vedno preplačal znamko.

saj specifikacije vse povejo. 60konjev gor na nov avto. slabo. Pri mojem je bil chip 400€ pa so pvočali konjažo za enako = 60konj. tudi na nov avto. Kkaj zagovarjaš nekaj brezveze če nimaš pojma o pojmu. S kolegom sva se menila z g-power in si poglej (zarad mene oddaj povpraševanje), kaj vse dobiš za 2500€

Zate velja isto. Zakaj voziš to, kar voziš in ne kaj drugega za ta denar?
Zaradi mene kar vgrajuj ceneno robo, tvoj denar, tvoje tveganje. Pri ACS dodatkih obdržiš tovarniško garancijo, kar se marsikomu zdi pomembno. Seveda je po mnenju veleumov bolje privarčevati tisočaka pri čipanju in čez 2 leti iskati nov motor/menjalnik ter stokati, kako tovarna ne odobrava nepooblaščenih posegov v motor.

slovenska-konoplja.png

Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 086
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Problem bo, dokler nebo noben dal spisek kaj dobiš za ta denar.

Za ene ACS umek pa lahko da za G power ( pomojem to ni kar nekaj).
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

To je to, kar dobiš pri čipanju:

http://preisliste.ac...0-01&ID_NR=6966

Objavljena slika
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

FLAT_eric
FLAT_eric

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 405
  • Avtomobil: e63 630iA LCI

Popoln avto! 550ia M sport

LP :ok
"Smo več kot ekipa, smo več kot ljubitelji, smo velika družina, ki nas povezuje ljubezen do znamke BMW"
Prikaži več možnosti

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 074
  • Avtomobil: F10

:ok to je to!

Urejal Plavi, 29.04.2011, 21:41.

Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti