Skoči na vsebino

Selmar - MB - kdo od tam?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
107 odgovorov v temi
kripo
kripo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 679
  • Starost: 39
  • Avtomobil: Šved

Je kdo s tega foruma s Selmarja v MB ali CE? .. Imam ogledanega enega BMW, pa bi ga zapeljal na pregled pred nakupom.

Sicer naj bi bilo z avtom vse OK, ampak mi izkušnja z mojim zadnjim avtom ne da miru :frown
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 51 871
  • Avtomobil: Rdeča raketa

A če prideš tja in rečeš da ga hočeš peljat na pregled pa ne pustijo al kako?
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

kripo
kripo

BMW fanatik

• Uporabnik

:)

baje samo preko vez :-D

Prav, bom vprašal drugače. Koliko se čaka, da te vzamejo? Takoj ali moraš čakati kakšen dan ali dva .. ?
Prikaži več možnosti

Aero26
Aero26

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 565
  • Starost: 41
  • Avtomobil: Smoked Blue Arrow

kdo pa se danes kupi avto na lepe oci in lepe besede...ceprav je to pooblascen servis...razen da dajo 2 leti garancije...pol pa ga imajo kr prvi teden tam, da ga zrihtajo...
Prikaži več možnosti

Bavaria fan
Bavaria fan

The one and only

• Globalni moderator
  • Sporočil: 15 434
  • Starost: 30
  • Avtomobil: Trese, ne smrdi in ropota

:)

baje samo preko vez :-D

Prav, bom vprašal drugače. Koliko se čaka, da te vzamejo? Takoj ali moraš čakati kakšen dan ali dva .. ?

Povsod ti ga bodo pogledali proti plačilu:ok
Mein Kopf ist ein Labyrinth. Mein Leben ist ein Minenfeld.
Prikaži več možnosti

damci
damci

Navi guru

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 870
  • Avtomobil: BMW F11 530d Luxury Indiv

kontaktiraj forumaša @Yugo
@Jerry: Tako da ti se kar do Miholda zapelji in upaj, da bo imel čas... ker je čakalna vrsta nanj daljša kot pri kurbi, ki daje zastonj.
Prikaži več možnosti

kripo
kripo

BMW fanatik

• Uporabnik

:ok
Prikaži več možnosti

Aero26
Aero26

BMW fanatik

• Uporabnik

aha...sedaj komaj pravilno prebral...drug avto zelis peljat na pregled...

pa pazi, da nima tam ta prodajalec poznanstev, ker lahko pol recejo, da je ok, ceprav ni...
Prikaži več možnosti

kripo
kripo

BMW fanatik

• Uporabnik

sj :frown zato bi pa raje koga neodvisnega :)

Sicer sem prepričan, da je avto OK, ampak zgolj zaradi izkušnje z mojim prejšnjim avtom .. Sicer je pa tudi ta prodajalec s tega foruma .. saj pravim, gre za občutek .. isto je zdaj z mojim prejšnjim avtom .. sem ga zrihtal u nulo in je vse ok .. ampak občutek:jok

Urejal kripo, 13.07.2010, 10:49.

Prikaži več možnosti

Aero26
Aero26

BMW fanatik

• Uporabnik

ja vsekakor enmu mehaniku, ki je vreden zaupanja
Prikaži več možnosti

Di4b1o^
Di4b1o^

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 343
  • Starost: 27
  • Avtomobil: ni vec BMW

Mislim da sin od soseda,dela v Selmarju MB. Če želiš lahko vprašam kaj in kako :)
Prikaži več možnosti

kripo
kripo

BMW fanatik

• Uporabnik

No daj. Jutri ob 16.00 bom tam z modrim BMW 3.
Prikaži več možnosti

kripo
kripo

BMW fanatik

• Uporabnik

No, ne bom tam :cool ima pooolno :blackeye
Prikaži več možnosti

M-arko
M-arko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 613
  • Avtomobil: e36

Tudi en z Ruš dela ja :)
Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 556
  • Avtomobil: F45

No da še jaz napišem svoje mnenje o Selmarju v MB.

En teden po otvoritvi salona v Mariboru, sem šel v salon, naročiti neke plastike pri stebričku, na katerega je pritrjen vzglavnik in se dogovoriti za menjavo ježka in ključavnice. Plastike so v avtopralnici očistili z nekim čistilom, ki je stopilo zaščito, zato se je gor videl vsak dotik z nohtom in poteg pasa.

Naročili smo plastike in se dogovorili, da me pokličejo, ko plastike pridejo in da se takrat tudi dogovorimo za termin, ko se vse zamenja.

Pretečeta teden, dva tedna in mi nihče nič ne javi. Slučajno se pogovarjam z Boštjanom(Yugo) in ga vprašam, če slučajno ve ali so že prišle in ker je imel v bližini gospoda, ki je na rezervnih delih ga vpraša kako je s tistim, gospod pa mu odvrne, da so plastike prišle in da me bodo poklicali. Ok, čakam še en teden, pa me ne pokliče nihče. Še enkrat "zagnjavim" Boštjanu in mi da telefonsko številko od rezervnih delov. Sem jih klical 2 krat in je zvonilo dokler da ni odzvonilo, pa se nihče ne javi. Sem si mislil ok, bodo že poklicali. Pa niso.

Nekaj tednov nazaj pa izgubim kronico s katero se odtegne varnostni vijak na felgni.Kličem na Selmarja na rezervne dele in se mi javi nekdo, ki je tam delal počitniško. Je rekel, da imajo garnituro in da naj se oglasim in poizkusimo. Povprašal sem ga, če so že prišle moje plastike, pa je rekel da ne ve točno in da jih ne najde. Si mislim ok, je novi pa se malo lovi, ampak bil je prijazen.

Ta teden sem bil v torek v Mb, ker sem belil stanovanje. Ker seveda spet nisem imel telefonske od Selmarja, kličem na službeno telefonsko Boštjana. Vendar je na dopustu in se mi javi nek drug gospod, na katerega je prevezava. Tudi on je bil prijazen in rekel da delajo do 16.30 in naj se oglasim pri njih, da bojo fanti v delavnici preverili katera številka je in da ga naročijo. Ker nisem vedel, če bom z beljenjem končal do takrat, sem šel ob pol štirih samo zato tja. Pridem na rezervne dele in z gospodom najdeva plastike in se odpravima v delavnico. Ta gospod vpraša mehanika kje je tista garnitura, pa mu mehanik mrtvo hladno odvrne: V Celje smo jo vrnili, naj se do Celja zapelje. Ko ga je gospod vprašal, če ve kdaj dobijo svojo, je mehanik ignorantsko odvirnil in skomignil z rameni: Ne več kako imajo namen, če jo sploh bomo.

Ok, rečem da bom razmislil in da smo na vezi. Totalno so me razočarali res, razen Boštjana in gospoda, kateri je dvigoval telefon namesto njega, ko je bil na dopustu. Sta oba res imela odnos kot se spodobi!

No naslednji dan sem klical na Bmw servis v Deutchlandsberg in so rekli, da ni problema, da se lahko oglasim pri njih, da se nastavek naroči in ga lahko naslednji dan prevzamem. Sem kar takoj se odpravil, saj me je bilo strah, da bom imel probleme če se mi slučajno predre guma. Ko pridem gor in najdema številko, pa mi mehanik sam predlaga, da naj vzamem njihovega, oni pa bodo obdržali novega, če mi je prav, da se ne rabim vozit še enkrat 30km v eno stran! Skoraj nisem verjel svojim ušesom:eek

Za povzetek, z odnosom Selmarja sem bil totalno nezadovoljen, me ne vidijo več tam, te plastike še grem zamenjati. Razen v primeru, da bom v naslednjih letih kupil novega bmwja, ga bom pa absolutno pri Boštjanu, ker je res prijazen, ustrežljiv in nasploh zelo vredu.

Me je pa pozitivno presenetila Makoma, kateri so vedeli, da nisem iz njihovega konca, pa ko sem dal zamenjati sprednji bmw znak, so mi ponudili pijačo in me postregli. Pa se je šlo za dobrih 20 eur.

Trenutno si ne morem privoščiti novega Bmwja in vozim starega, ampak čez nekaj let bom v poziciji, ko bom razmišljal o nakupu novega avta, recimo Bmwja. In mislim, da bi takšna znamka oz. zastpnik morala graditi celoten odnos tako z odjemalci kot tudi z potencialnimi odjemalci na drugačnem načinu. Ne pa da lezejo v rit tistim, ki kupujejo nove avte, do tistih, ki vozimo starejše modele pa imajo neprimeren odnos..dolgoročno to ni prava rešitev.

lp,Miha
Prikaži več možnosti
    • Syus in zigi uporabnikom je všeč to sporočilo

Big_Al
Big_Al

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 188
  • Starost: 44
  • Avtomobil: E39 523i LPG

Tudi sam sem danes večkrat brez uspeha klical na BMW Selmar MB...
Prikaži več možnosti

BANI BMW
BANI BMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 728
  • Starost: 28
  • Avtomobil: E60 in great condition

Ko potegnemo črto pod Selmar CE+MB vidimo, da je tam en kup "idiotov" razen nekaterih izjem. Pa se majo za neke hude ""BMW"" dealerje:napaka
Tudi sam imam negativne izkušnje z njimi- iz celja.
Žalost...:frown

Urejal BANI BMW, 30.09.2010, 21:15.

Objavljena slika
UŽITEK POZNA NESKONČNO MOŽNOSTI........:bmwBMW
Prikaži več možnosti

mpslo
mpslo

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 58
  • Starost: 40
  • Avtomobil: Alpina D5

To da kličejo nazaj imajo res velike probleme. Sem se hotel naročit za servis, pa menjava pumpe za hlajenje in kaj se je zgodilo bomo preverili če imamo te dele na zalogi in vas nazaj pokličemo. Seveda se ni zgodilo nič, tak da je avto sedaj pri avto aktivu.
Prikaži več možnosti

Jure24
Jure24

Big Poppa

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 579
  • Avtomobil: TTopless

Jaz pa opažam, da Selmarju zelo velike težave v letu 2010 povzroča naročanje rezervnih delov po mailu. Ker pač ne utegnem vedno priti do 17. ure v salon sem dostikrat poslal naročilo ali povpraševanje po mailu. Odziv je bil enak kot da bi mail poslal na naslov doesnotexist@internet.com :) , torej ničen.

Se pač naročuje drugje, kjer poznajo sodobne komunikacijske kanale. ;)

Urejal Jure24, 19.10.2010, 08:38.

Prikaži več možnosti

M-arko
M-arko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 613
  • Avtomobil: e36

Odgovarja na maile. Preverjeno ;)
Prikaži več možnosti

0 uporabnikov prebira to temo