Skoči na vsebino

Selmar - MB - kdo od tam?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
109 odgovorov v temi
Asgard
Asgard

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 078
  • Avtomobil: BMW e92 335i JB4 stage 3

Jaz sem šel na Selmar - Mb se pozanimat kok me stane menjava zavorne tekočine, ker je pač za zamenjat. Sem šel glih iz šihta, pa sem se pač ustavl... pridem not in čakam 5 min, ker se je ta na rezervnih delih pogovarjal po telefonu... Mu pol povem kaj bi rad, in mi kot strela z jasnega vstreli, da bo to 95€... Pa ga gledam in vprašam če je ziher 95€ ker je to za menjavo zavorne tekočine absolutno preveč!!! Pa mi reče, da je to tak... Pa pride drug mimo pa reče, da to ni tolko, ampak 55€... Pa gledam, pa jim rečem, naj se zaj zjasnijo kolko stane to... Pa zatrdi da 55€... Pa da tolk niso da bi pogledal na cenik al kaj:crazy pa kr s pameti nekaj govorijo... pa si mislim svoje pa grem do AvtoAktiva, kjer mi prijazno povejo ,da je to okol pol urce dela, pa da bo stalo nekje 42€ vse točno tak kot treba... naslednji dan pripeljem avto, pa sem kr počakal, da zrihtajo, vmes pa še lepo kavico pil, ki so mi jo ponudli in klepetal s prodajalci ... Selmar se mi je pri prvem obisku zameril!!! ne vidijo me več tam zlepa...:ok

1. e36 316i____2. e46 328i____3. e92 325i M____4. e92 335i stage 3 M_____ 5 ???... :cool

Prikaži več možnosti

sergej
sergej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 283
  • Avtomobil: 323i E46

Moje izkušnjo vam posredujem po servisu.
Nič druga ne pricakujem le strokovnost, kar je v mb-od konkurence nisem dobil.
Zato sem zdaj pri Selmarju.
Prikaži več možnosti

Pristaš
Pristaš

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 740
  • Avtomobil: BMW e90 325

Moje izkušnjo vam posredujem po servisu.
Nič druga ne pricakujem le strokovnost, kar je v mb-od konkurence nisem dobil.
Zato sem zdaj pri Selmarju.

Poročaj kako si bil zadovoljen.

tudi naš BMW bo počas rabil redni servis in me zanima ali ti pri selmarju lahko zagotovijo nadomestni avto ?
Objavljena slika
Objavljena slika
Živel BMW!!!
Prikaži več možnosti

507
507

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3

Je kdo s tega foruma s Selmarja v MB ali CE? .. Imam ogledanega enega BMW, pa bi ga zapeljal na pregled pred nakupom.

Sicer naj bi bilo z avtom vse OK, ampak mi izkušnja z mojim zadnjim avtom ne da miru :frown

Le pokliči na 02 82 80 101 in se dogovori.:)
Prikaži več možnosti

507
507

Začetnik

• Uporabnik

Pokliči na prodajo 02 8280100 in se dogovori.
Prikaži več možnosti

507
507

Začetnik

• Uporabnik

Poročaj kako si bil zadovoljen.

tudi naš BMW bo počas rabil redni servis in me zanima ali ti pri selmarju lahko zagotovijo nadomestni avto ?

Pokliči na prodajo 02 8280100 in se dogovori. :)
Prikaži več možnosti

Pristaš
Pristaš

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 740
  • Avtomobil: BMW e90 325

OK, OK, OK, saj en post bi bil zadost.

Mislil, sem pa če ve kdo s prve roke :).

lp
Objavljena slika
Objavljena slika
Živel BMW!!!
Prikaži več možnosti

peters71
peters71

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 289
  • Avtomobil: 2015 F34 Xdrive

Da še jaz napišem moje mnenje o Selmar MB.

V četrtek me je e91 pustil na cedilu. Potisnem ključ v vložišče in sredi armaturke zasveti rdeča lučka z volanom in ključavnico v kotu. Normalno, avto mrtev. Ne odklene volana, ne štarta... Telefon v roke, pokličem na Selmarja, vežejo me h g. Sebastjanu, mu razložim situacijo in mi prijazno pove kaj bi lahko bilo narobe (ELV) in da samo z avtovleko lahko avto spravim do njih.
Naj omenim, da še nikoli nisem prej nisem bil tam ali govoril s kom, ki dela pri njih.

Skratka, avto prišlepam na Selmarja.
Sprejeli so me zelo prijazno, avto takoj v delavnico, postregli s kavo in obljubili, da pokličejo takoj, ko bodo vedeli kaj več o okvari.
Že naslednji dan klic, ki me je razveselil, saj za okvaro ni bil kriv ELV modul (zaklep volana) ampak CAS modul (več kot pol manjši stroški) in da bo avto v začetku tega tedna popravljen.
Včeraj je bil avto porihtan, pričakal me je očiščen zunaj in znotraj in res sem prvič v življenju s pooblaščenega servisa šel z nasmehom na ustih, čeprav so mi spulili lep kup €€€.

Skratka, več kot pozitivna izkušnja in vsekakor so pridobili eno stranko več!
Prikaži več možnosti

bmwe46
bmwe46

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 743
  • Avtomobil: nissan primera 1.9 dci

sem bil danes pri selmarju, zaradi programiranja bc za e46.

jaz sem z njimi zadovoljen, lep odnos do strank. to je moje mnenje, ker do mene so bili prijazni, pa tudi kaj smo se dogovorili prek e-maila je vse držalo. vsaka jim čast
Prikaži več možnosti

sergej
sergej

BMW fanatik

• Uporabnik

Meni so morali menjati luč na e36, pri čemer so mi zlomli nosilec smerokaza....:napaka...doma pa me je zanimalo zakaj stoji čudno, vzamem narazen zlomljen nosilec.....stricu isto na e46, kolegu tudi niso x5 spravli v pogon...
Prikaži več možnosti

Blindek
Blindek

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 856
  • Avtomobil: Superb Sportline

no jaz sem do zaj bil tam 3× :)

prvič šel po pumpico za pranje stekla, drugič naročil ležaj in tretjič ga prevzel :-D

vedno ko sem prišel tja, so me vsi lepo pozdravili, na rezervnih delih je bil tudi prijazen, prav tako na blagajni :)

preko spleta sem tudi naričil navodila za uporabo in so me ravno prej klicali, kot tudi email poslali da so moja navodila prispela :ok
Prikaži več možnosti

Imperium
Imperium

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 453

Se pridružuejm pohvalam za prijazen odnos in trud.:ok
Prikaži več možnosti

sergej
sergej

BMW fanatik

• Uporabnik

Saj prijazni so, kaj pa servisi ...tema. Olje pa itak zna vsak menjat...

Urejal sergej, 28.01.2011, 09:42.

Prikaži več možnosti

perhan
perhan

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 92
  • Avtomobil: Piaggio vespa

Vecina ekipe iz prej Integre.Tako,da so ze uteceni.
Prikaži več možnosti

halozan
halozan

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 334
  • Avtomobil: F30 LCI

Sem naslednji teden naročen v MB. Bom poročal kako je, sprejem je zaenkrat bil zadovoljiv....
Prikaži več možnosti

halozan
halozan

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 334
  • Avtomobil: F30 LCI

Bil na servisu, zadovoljen.... avto so mi od zunaj "sčistili" u nulo, tudi odnos tako kot treba.
Všeč mi je bilo, da pred servisom vpraša, če je dolijejo kakšne manjkajoče tekočine in če mi razkužijo klimo. To ne spada v BSI (Basic Service Incl.), tako da si že prej seznanjen s stroški.

Skratka, zadovoljen, (če primerjam prej servis Mazd pri Šerbineku "jao"...)
Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 077

Ker sem prejšnjič napisal utemeljeno kritiko se mi zdi prav, da sedaj napišem tudi pohvalo. Očitno so lani res imeli nekaj problemov z uvajanjem.
Včeraj naročil plastični del za 13 eur in so me danes zjutraj že poklicali okoli devetih, da ga lahko prevzamem, tako da če sedaj vse tako funkcionira, je moja lanska kritika brezpredmetna.

Lp, Miha

“Will it be a good investment?” We shouldn’t care: the greatest cars were built for a purpose and it wasn’t to be collectible. Only time will tell but I envy the lucky buyers who just get in and drive it without fussing about mileage or stone chips: they’re the people you want to sit next to at dinner!

Prikaži več možnosti

sergej
sergej

BMW fanatik

• Uporabnik

Pohvalil bi gospoda Repiča:ok
Takoj je vedel kateri adapter rabim pri radiu....
Življenje je prekratko, da bi se vozil z traktorjem:-D
Prikaži več možnosti

Imperium
Imperium

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 453

:ok za odnos, storitev, pomoč, kavico in Ipad/wifi. Eden izmed redkih pooblaščenih servisev, kjer sem do sedaj vedno imel dobro izkušnjo.
Prikaži več možnosti

sejmon
sejmon

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 291

tudi jaz bi pohvalil Selmar v Mb, predvsem gospoda, ki dela pri nadomestnih delih...žal se ne spomnim njegovega imena.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.