Skoči na vsebino

Selmar - MB - kdo od tam?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
105 odgovorov v temi
ovseni_kosmiči
ovseni_kosmiči
  • Uporabnik
  • Sporočil: 859
  • Avtomobil: BMW

Saj sem že v enkrat omenil da v LJ nisem bil zadovoljen, potem mi je pa prijatelj rekel naj grem še probat v Celje k Selmarju in sem šel pa so res bili veliko boljši. Tistih 45 minut enkrat na leto se bom pa že zapeljal, upam da ne bo treba večkrat kot 1x letno. :laugh

Ne vem pa zakaj bi po forumu pisarili iz servisa, saj imaš e mail pri vseh avtohišah od servisnih sprejemnikov pa lahko konkretno vprašaš kaj te zanima pa ti povejo. Jaz ko sem pred nakupom poslal 2 e maila mi iz LJ prodajalne niso nič odpisali, iz Celja pa vedno. Pa tudi iz BMW Slovenija mi niso nikoli odpisali, ampak pač tako je, eni se trudijo za stranke drugi malo manj. Ponudnikov je pa pri skoraj vsaki znamki veliko tako da 1 še že najde ki je okey in za BMW je meni do sedaj najboljši Selmar.  

Urejal ovseni_kosmiči, 13.12.2016, 20:11.

Prikaži več možnosti

DavidwBMW
DavidwBMW

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 358
  • Starost: 24
  • Avtomobil: F30 318dA

Evo,

danes sem porihtal zimsko obutev za moj avto. Sprejel me je Borut, s katerim sem se vse zmenil in dogovoril, sem vesel, da je danes bla popolnoma drugacna izkusnja. Tudi Sebastijan je bil prisoten in pravtako priskocil do mize in pomagal. Marko in Jurcek na rezervnih delih, pa so itak legenda (vzel sem tepihe se zraven). Vse skupaj je vzelo 1h casa.

Kar tako naprej. :ok  

Prikaži več možnosti

merso
merso

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 94
  • Starost: 31
  • Avtomobil: e70,e61525xd,e39,merc190

Gospodin Repic prva liga ! Direktor mi je par puta licno izasao u susret i pomogao , dobar covjek ali mu je velika greska sto je pustio Repica da ode iz Selmara i sto nema bolje ljude na prijemu za servis .

Prikaži več možnosti

RobMayth
RobMayth

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 465
  • Starost: 26
  • Avtomobil: Avto, taki na 4 kolesa

Gospodin Repic prva liga ! Direktor mi je par puta licno izasao u susret i pomogao , dobar covjek ali mu je velika greska sto je pustio Repica da ode iz Selmara i sto nema bolje ljude na prijemu za servis .

Lahko se enkrat slovensko, prosim?

Prikaži več možnosti

BB
BB

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 184
  • Starost: 46
  • Avtomobil: E34 M5 + 525tds Touring

Če so zaprli MB enoto? Že 1 teden ne reagirajo na Email (Jurče Lerš, Marko Lipič niti na info-MB)...

...telefon pa tudi ni za to da bi kdo dvignil :(

od '64 do 92' trenutno 7:1 za BMW proti MB ;) Ok, pa še neke Honde so (mopedi)...

Prikaži več možnosti

Kaspar
Kaspar

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 293
  • Starost: 31
  • Avtomobil: E39 R6

Jurčeka ni več pri Selmar Mb.

LP

Ko BMW-jev R6 in V10 zarohni, se vse naenkrat lepše zdi! (bencinski, se razume!)

Prikaži več možnosti

0 uporabnikov prebira to temo

0 registriranih uporabnikov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov