Skoči na vsebino

BMW videos

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
2658 odgovorov v temi
Matthew
Matthew

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 140
  • Avtomobil: E34/E46/E36

https://www.facebook...67464340191368/

E34 je kot razvajena mlada gospodična, neprestano rabi pozornost in drage igračke...

Prikaži več možnosti

Silvershadow
Silvershadow
  • Uporabnik
  • Sporočil: 370
  • Avtomobil: Bmw e61

Ena najbolj domiselnih reklam, bravo BMW, respect :driver

Prikaži več možnosti

Bavarious
Bavarious

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 099
  • Avtomobil: Bangle box

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36 091
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

A to je Merlin motor?

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 617
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Brutus ima, če se ne motim, BMWjev motor. So pa drugi avti kjer so pa res tudi Merlina uporabili.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Bavarious
Bavarious

BMW fanatik

• Uporabnik

Brutus ima, če se ne motim, BMWjev motor. So pa drugi avti kjer so pa res tudi Merlina uporabili.

Ja, res je. Zato je tudi v tej temi. :-D

https://sinsheim.tec...um.de/en/brutus

Urejal Bavarious, 31.05.2019, 06:07.

Prikaži več možnosti

DJ Falco
DJ Falco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 747
  • Avtomobil: MonacoBlue E92 & CBR600RR

Urejal DJ Falco, 31.05.2019, 20:21.

When life speeds by... downshift.

Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 987

Je le slika, pa vseeno...

Pripete slike za predogled

• D8F29EB9-9BBA-4305-A49F-8B0372A12FC5.jpeg

Urejal RobertH, 19.06.2019, 19:02.

E21 316, E21 316, E21 323i, E30 316, E30 320i, E30 320i, E34 520i, E39 528i, E46 316i, E39 520iT, E39 523iT, E30 316, E36 318i, E39 528i, E24 630CS, E36/2 316i, E39 525dA, E39 530i, E38 728iA, E34 518iT, E39 523i, E36/2 316i, E46 323i, E39 525iT, F11 520dT, |{}| = 0
Prikaži več možnosti

saso24
saso24

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 021
  • Avtomobil: BMW e91 & BMW e91

Mah to res ne velja le za bmw voznike, ne več. Ker če bi imel možnost bi toliko voznikov štrafal da joj, vozila pa vseh znamk
Prikaži več možnosti

DJ Falco
DJ Falco

BMW fanatik

• Uporabnik

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

DJ Falco
DJ Falco

BMW fanatik

• Uporabnik

Prikaži več možnosti

Bavarious
Bavarious

BMW fanatik

• Uporabnik

Če mene vprašate je bla zlata doba dizajna pri BMW, ko je bil on "šef" oblikovanja:

Urejal Nixxon, 16.08.2019, 10:10.

Prikaži več možnosti
    • Bavarec fan je všeč

Spidovski
Spidovski
  • Uporabnik
  • Sporočil: 6
  • Avtomobil: 323i, 525d

Malo za salo 525dizl

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 143
  • Avtomobil: 353 & ETZ 250

Če mene vprašate je bla zlata doba dizajna pri BMW, ko je bil on "šef" oblikovanja:

To spoznavamo zdaj, Bmw ima trenutno bolj dolgočasen dizajn..ko pa tega hočejo popravit pa začnejo pretiravat (ledvičke). Pa smernice so neke čudne, eni modeli imajo zadaj značilno obliko ozkih poldogovatih luči in tablico v odbijaču, drugi spet čisto neko drugo filozofijo... X4 in X3 imata neke smešne luči spredaj, podobno kot je imela f20 pfl.. kar nekaj v glavnem. 

Medtem ko E65, E63, E85... ma to so noro lepi avtomobili še dandanes. E65FL mi je najlepša 7er, f01 izgleda kot starček proti njej... Aja moja E92 mi tudi ni švoh, sploh glede na drznost oblikovanja napram 3 limo verzijam.. Pri seriji 4 so se spet malo držali nazaj in je precej podobna limuzinski f30.  :frown

Bomo videli kaj so nam pripravili za 4er..

https://www.carwow.c...nd-release-date

2020 BMW 4 Series Convertible specs

The BMW 4 Series will get twin-rated dampers that will better absorb bumps, while also feeling firm enough for sporty driving. Use of bonded aluminium in the car’s structure will also allow BMW to reduce the car’s weight by up to 100kg to help improve fuel economy and make it feel more agile in bends.

The range will kick off with a three-cylinder 1.5-litre petrol engine that’ll produce around 150hp and be badged the 418i. It’ll be good for a 0-60mph time of around 9 seconds and fuel economy of around 45mpg. From there, you’ll be able to choose from two 2.0-litre models in the 420i and 430i, while the range will be topped off by the 440i which will get a 3.0-litre, six-cylinder motor producing around 350hp, although fuel economy is likely to be closer to 30mpg.

You’ll be able to have your BMW 4 Series Convertible with a six-speed manual gearbox or an eight-speed automatic, and you’ll also be able to upgrade the car from rear-wheel drive to xDrive four-wheel drive

Mater res imam dinozavra... :-D  :laugh  :crazy  :metalc  :cool

Še video... opa spet platnena streha!!

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

Kaj pa če so samo platno čez pleh napel, za zavaravanje neprijatelja. :-D Če bo res platnena je to super, te kovinske pokvarijo linijo bokov avtomobila.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • Bavarec fan je všeč

ily
ily

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 129
  • Avtomobil: e91

sicer se o okusih ne razpravlja ampak Chris Bangle in lep dizajn  :napaka  :napaka

Prikaži več možnosti

Bavarious
Bavarious

BMW fanatik

• Uporabnik

To spoznavamo zdaj, Bmw ima trenutno bolj dolgočasen dizajn..ko pa tega hočejo popravit pa začnejo pretiravat (ledvičke). Pa smernice so neke čudne, eni modeli imajo zadaj značilno obliko ozkih poldogovatih luči in tablico v odbijaču, drugi spet čisto neko drugo filozofijo... X4 in X3 imata neke smešne luči spredaj, podobno kot je imela f20 pfl.. kar nekaj v glavnem. 

Medtem ko E65, E63, E85... ma to so noro lepi avtomobili še dandanes. E65FL mi je najlepša 7er, f01 izgleda kot starček proti njej... Aja moja E92 mi tudi ni švoh, sploh glede na drznost oblikovanja napram 3 limo verzijam.. Pri seriji 4 so se spet malo držali nazaj in je precej podobna limuzinski f30.  :frown

Bomo videli kaj so nam pripravili za 4er..

https://www.carwow.c...nd-release-date

2020 BMW 4 Series Convertible specs

The BMW 4 Series will get twin-rated dampers that will better absorb bumps, while also feeling firm enough for sporty driving. Use of bonded aluminium in the car’s structure will also allow BMW to reduce the car’s weight by up to 100kg to help improve fuel economy and make it feel more agile in bends.

The range will kick off with a three-cylinder 1.5-litre petrol engine that’ll produce around 150hp and be badged the 418i. It’ll be good for a 0-60mph time of around 9 seconds and fuel economy of around 45mpg. From there, you’ll be able to choose from two 2.0-litre models in the 420i and 430i, while the range will be topped off by the 440i which will get a 3.0-litre, six-cylinder motor producing around 350hp, although fuel economy is likely to be closer to 30mpg.

You’ll be able to have your BMW 4 Series Convertible with a six-speed manual gearbox or an eight-speed automatic, and you’ll also be able to upgrade the car from rear-wheel drive to xDrive four-wheel drive

Mater res imam dinozavra... :-D  :laugh  :crazy  :metalc  :cool

Večje ledvičke pri G12 je nekaj kar sem dolgo čakal in pogrešal v tem segmentu pri BMW-ju. Pokončni ogromni sprednji grill in čimbolj ravnen pokrov motorja je must pri taki limuzini za moje pojme (RR, Bentley, Cadillac ...) in G12 FL mogoče ni najlepša 7er (ker obstaja e38 :-D ) je pa vsekakor korak proti bolj prestižnemu razredu, če se tako izrazim. V živo je res pojava, ko pripelje za tabo pa imaš občutek, da te bo zadel snežni plaz.

X4, 6 - to so avtomobili, katerih dizajn je prilagojen glavnemu trgu kjer se bodo ti avtomobili najbolj prodajali. Indijska čorba pač.

Upam, da ne bo tak grill tudi pri ostalih modelih. Sicer pa sem se zgražal tudi ko so dali na cesto npr. e90, sedaj pa mi je to en najlepših avtomobilov s te hiše. Dizajna se je treba navadit. K sreči je BMW po več letih še vedno lep in up to date avto, kar za nekatere znamke (ali pa večino) ne morem rečt.

Tudi mene veseli, da bo streha spet platnena. :ok

Urejal Bavarious, 29.08.2019, 12:03.

Prikaži več možnosti