Skoči na vsebino

Apple iPhone

* * * - - 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
5196 odgovorov v temi
MonkeyHead
MonkeyHead

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 837
  • Avtomobil: e92 325i

torej do sedaj vrsto let uporabljal samo android. Trenutno sem na P10 plus, katerega pa sem v 2h in pol letih praktično dokončno posilo. 

Sedaj me malo mika ta štrudl. Gledam iphone 8 plus oz iphone x, katerega vzet? Sem power user pri telefonu ampak ne za igrice inp. bullshit...

Ta novi xr .... so preprosto smešno dragi in odpadejo. 

Kakšne so izkušnje z portanjem kontaktev sms mailov slik you name it, iz androida na apple? je izvedljivo?

Verjetno bom vzel rabljenega oz. pri telekomu ob vezavi 2h let. Potrebno na kaj posebaj pazit (bat %)? 

V8 e39 šaltar <3 

Prikaži več možnosti

BMW_V10
BMW_V10

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 699
  • Avtomobil: E46 316i

torej do sedaj vrsto let uporabljal samo android. Trenutno sem na P10 plus, katerega pa sem v 2h in pol letih praktično dokončno posilo.

Sedaj me malo mika ta štrudl. Gledam iphone 8 plus oz iphone x, katerega vzet? Sem power user pri telefonu ampak ne za igrice inp. bullshit...

Ta novi xr .... so preprosto smešno dragi in odpadejo.

Kakšne so izkušnje z portanjem kontaktev sms mailov slik you name it, iz androida na apple? je izvedljivo?

Verjetno bom vzel rabljenega oz. pri telekomu ob vezavi 2h let. Potrebno na kaj posebaj pazit (bat %)?

Vzami x-a. Ima punca novega 8plus pa izgleda isto kot mnogo starejši 6 plus. V poplavi teh novih telefonov z ozkimi robovi, izgleda prav starinsko. Prstni odklep tudi dela bolj slabo (samo to je verjetno napaka na telefonu).

Urejal BMW_V10, 25.03.2019, 12:58.

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 888
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

Verjetno si eden redkih ki ima ta problem, ker noben vec ne ugasa telefona, pa tega sploh ne opazijo.

Ko grem spat ponavadi naredim po default cel obhod izklopit naprave (tv, muzika, compi, alarm, tablice, telefoni,... zaklenjeni avti...) skratka noč je za spat.

Ni to nek tak hud problem, če ne pa bom preko settingsa ugašal. No vsakomur svoje glede puščanja prižganih aparatov in naprav preko noči.  :)

Urejal Taucher, 25.03.2019, 12:58.

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

arijan90
arijan90

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 140

@taucher: To se strinjam, noc je za spanje. Zato nimam v spalnici nobene elektronske naprave.

Skoraj boljse pustit odklenjen avto, ti vsaj skode ne naredijo, ce hocejo kaj ukrast  :laugh

@MonkeyHead: XR ni tako slab telefon, ima manj rama (3GB), ampak je vecji in cenejsi. Vseeno lepo in gladko dela. Pa se bolj izstopa, ker omogoca vec razlicnih barv. Baterija bo dlje zdrzala. XS - 2,658 mAh, Xr - 2,942 mAh

https://www.forbes.c...e/#159eace15984

Prejsnji mesec so imeli akcijo pri A1 - 30% popusta.

Ob novi nastavitvi naprave, te vprasa iz katere naprave/platforme bi rad importal in tudi Android je opcija.

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 454
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Kaj, a nima flight mode? Saj tisto izklopi vse potrebno.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Ne pozabiti, ko se odločate med XS in XR, da bo slej kot prej tudi na voljo dark mode (baje iOS 13), ki bo pri XS-u omogočala ugašanje črnih pixlov, ker je OLED zaslon in s tem varčevanje baterije, kar pri XR ni možno, ker je LCD zaslon in tudi črni pixli še vedno ostanejo prižgani.

Urejal Rottie, 25.03.2019, 14:35.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

MonkeyHead
MonkeyHead

BMW fanatik

• Uporabnik

@taucher: To se strinjam, noc je za spanje. Zato nimam v spalnici nobene elektronske naprave.

Skoraj boljse pustit odklenjen avto, ti vsaj skode ne naredijo, ce hocejo kaj ukrast  :laugh

@MonkeyHead: XR ni tako slab telefon, ima manj rama (3GB), ampak je vecji in cenejsi. Vseeno lepo in gladko dela. Pa se bolj izstopa, ker omogoca vec razlicnih barv. Baterija bo dlje zdrzala. XS - 2,658 mAh, Xr - 2,942 mAh

https://www.forbes.c...e/#159eace15984

Prejsnji mesec so imeli akcijo pri A1 - 30% popusta.

Ob novi nastavitvi naprave, te vprasa iz katere naprave/platforme bi rad importal in tudi Android je opcija.

Hvala  za odg. Jaz sicer gledam še starejši model samo X :)

V8 e39 šaltar <3 

Prikaži več možnosti

arijan90
arijan90

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 140

Sem narobe zastopil. Ko si napisal, da je XR drag, sem mislil da ga primerjas z isto generacijo Xs in Xs Max :)

Na forumu en prodava iphone x. 

https://www.bmwslo.c...-nov-garancija/

Prikaži več možnosti

MonkeyHead
MonkeyHead

BMW fanatik

• Uporabnik

Sem narobe zastopil. Ko si napisal, da je XR drag, sem mislil da ga primerjas z isto generacijo Xs in Xs Max :)

Na forumu en prodava iphone x. 

https://www.bmwslo.c...-nov-garancija/

Hvala za odg. Sem imel 3 dni appla X. Nekako mi ni sedel. 

Bom verjetno kar na androidu ostal.

V8 e39 šaltar <3 

Prikaži več možnosti

Meerkat
Meerkat
  • Uporabnik
  • Sporočil: 672
  • Avtomobil: Bmw

Pozdravljeni,

včeraj mi je uspelo uspešno spariti pajka in iphone-a...imam lepe mrežaste razpoke po steklu  :napaka Zaslon normalno dela oz se mi zdi, da normalno dela. 

V spominu imam, da ste tukaj fantje, ki popravljate iphone? Mi lahko zaupate koliko bi me to prišlo oz če to sploh delate, mogoče bi tudi zraven še zamenjala baterijo, če se že telefon popravlja...

Imam iphone 6.

Hvala :)

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 888
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

Ali kdo tukaj uporablja novejši iphone (XS) in iwatch serie 4 (GPS+cell)?
Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 454
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Pozdravljeni,

včeraj mi je uspelo uspešno spariti pajka in iphone-a...imam lepe mrežaste razpoke po steklu  :napaka Zaslon normalno dela oz se mi zdi, da normalno dela. 
V spominu imam, da ste tukaj fantje, ki popravljate iphone? Mi lahko zaupate koliko bi me to prišlo oz če to sploh delate, mogoče bi tudi zraven še zamenjala baterijo, če se že telefon popravlja...

Imam iphone 6.
Hvala :)

Kontaktiraj uporabnika Dejan-V :ok Pa mislim da ima Ponco tudi servis elektronskega sadja. :-D
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Meerkat
Meerkat
  • Uporabnik

Kontaktiraj uporabnika Dejan-V :ok Pa mislim da ima Ponco tudi servis elektronskega sadja. :-D

Bom, hvala :)  :laugh elektronsko sadje  :laugh 

Prikaži več možnosti

Meerkat
Meerkat
  • Uporabnik

Dejan-V danes dop zrihal telefon -  usluga, kot se šika :) 

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 996
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Hvala ;) Ce se kej rabis mas stevilko :)
Prikaži več možnosti

bojan.u
bojan.u

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 635
  • Avtomobil: BMW E60, 530d

Kdo mi lahko najceneje uredi menjavo polnilnega čipa na iphone 6s plus, ustrezen čip že imam. seveda mu prinesem samo matično in čip...

Urejal bojan.u, 08.05.2019, 15:38.

Prikaži več možnosti

Churchill
Churchill

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 439
  • Avtomobil: ED35

Ima kdo težave s povezavo na wi-fi?

Meni namreč v službi vztrajno zavrača povezavo s sporočilo, da geslo ni pravo.

Poskusili isto geslo na 8 in X-u pa vse dela bp..

Sam imam pa 6S..

Ima kdo kakšno idejo?

Stanislav komšija turio struju u žice, aj da turimo i mi u naše.......... žice:-D

Prikaži več možnosti

mika2023
mika2023

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 950
  • Avtomobil: e63, ML430, AD

Težave imam z imenikom. Telefon ima ios 12.3 poveze se imenika ni. Tudi ko me kdo iz imenika klice pokaze samo številko. Pozna kdo kaj bi bilo.

Iphone 6 ios 12.3 ni imenika
Iphone 6 ios 10.3.3je imenik dela vse bp
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 352
  • Avtomobil: BMW logicno

Imam 12.3.1. in ni teh težav !   Poglej pod nastavitve kateri imenik ti prikazuje sim ali v tel ......

Prikaži več možnosti

mika2023
mika2023

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 950
  • Avtomobil: e63, ML430, AD

Na telefonu pod setings-contacs je samo import sim contact. To sem naredil. Je se kje kaj?
Mislim da iphone nima sim contacs.

Prej sem imel iphne5s, kupil sem iphone6 in kontakti so se prenesli v nov telefon.
Prikaži več možnosti