Skoči na vsebino

Apple iPhone

* * * - - 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
5407 odgovorov v temi
joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 798
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

Zadeva je, meni osebno 10-tka. Izmere v prostoru dela do centimetra natancno.

... a obstaja kaj takega za android?

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

timej98
timej98

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 665
  • Avtomobil: v srcu e39

To ti lahko že sedaj, samo zadeva ni ravno velikosti telefona.

Centimeter natančnost je pomoje tako kot folk ko pravi da jim Garmin meri na 20cm natančno.

Ja lahko, z pomocjo kamere oz vec teh ter senzorjev premika telefona poda oceno... to kar bancnik uporablja pa je z pomocjo LiDar sistema (po domace radar z visoko resolucijo)

Hay!

... a obstaja kaj takega za android?
lp
joda

Ja, samo se ne zanasat, ze tako so android aplikacij v k, plus tega nevem ce ima kater android tako strojno opremo
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 58 954
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Ni treba meni lidarja razlagat, ga poznam. Samo dvomim v to natančnost, možno pa da software-sko zadevo obdela do te mere da se natančnost poveča (še vedno vprašljivo do katere mere). Podobno kot slike na telefonu.

Joda, najprej rabiš telefon z lidarjem, kateri so zaenkrat še zelo redki.

Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

timej98
timej98

Začetnik

• Uporabnik

Ni treba meni lidarja razlagat, ga poznam. Samo dvomim v to natančnost, možno pa da software-sko zadevo obdela do te mere da se natančnost poveča (še vedno vprašljivo do katere mere). Podobno kot slike na telefonu.

Joda, najprej rabiš telefon z lidarjem, kateri so zaenkrat še zelo redki.

Ti nebi razlagal, tudi ce bi hotel ker se mi ne sanja :rofl
Mislim pa da tudi kombinira z podatki o premikanju telefona po prostoru, podatke kamer itd....

daj, @bancnik, zmeri ravnilo pa da vidimo :ok2

Drugace pa ze iphone brez lidarja zna merit, ampak vcasih trofi, vcasih priblizno, vcasih pa je moj avto dolg 47cm :rofl
Evo se moj rezultat merjenja, naj bi blo metersko pecivo, sam to ze moj zelodec lahko pove da ni bil cel meter... kolko je pa natacno pa nebi vedel, ga je sfalilo preden sem prišel do metra :ok2

61B322FB-5127-46BB-AF37-4CEFF3DD4936.jpeg
Prikaži več možnosti
    • Nixxon in dnjehen uporabnikom je všeč to sporočilo

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 079
  • Avtomobil: LPP Urbana

Narobe si meril :ok2

Za vikend bom en prostor preslikal ter nato premeril na roko pa da vidimo natancnost.

Pri moji ko sem ji skeniral teraso je trofnil v piko.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti
    • timej98 je všeč

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 58 954
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Ti nebi razlagal, tudi ce bi hotel ker se mi ne sanja :rofl
Mislim pa da tudi kombinira z podatki o premikanju telefona po prostoru, podatke kamer itd....attachicon.gif61B322FB-5127-46BB-AF37-4CEFF3DD4936.jpeg

Ja, vsekakor rabi žiroskop, da sploh ve da si se zavrtel, najbrž tudi gps, čeprav je le-ta čisto premalo natančen za kaj takega, pa možno da še kak kompas.

Drugace pa ze iphone brez lidarja zna merit, ampak vcasih trofi, vcasih priblizno, vcasih pa je moj avto dolg 47cm :rofl
Evo se moj rezultat merjenja, naj bi blo metersko pecivo, sam to ze moj zelodec lahko pove da ni bil cel meter... kolko je pa natacno pa nebi vedel, ga je sfalilo preden sem prišel do metra :ok2

attachicon.gif61B322FB-5127-46BB-AF37-4CEFF3DD4936.jpeg

To si najbrž kupil iPhone za ženske, saj veš, da zna zmerit kolk je 20cm, kokr jim mi pravimo da je. ;)
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti
    • timej98 je všeč

timej98
timej98

Začetnik

• Uporabnik

Ja, vsekakor rabi žiroskop, da sploh ve da si se zavrtel, najbrž tudi gps, čeprav je le-ta čisto premalo natančen za kaj takega, pa možno da še kak kompas.To si najbrž kupil iPhone za ženske, saj veš, da zna zmerit kolk je 20cm, kokr jim mi pravimo da je. ;)

Gps ze tako komaj ve na keri strani AC si, ki da bo milimetrske premike meril... samo ko triljonsko podjetje natera par programerjev to optimizirat... ves da zmeri :ok

Ja samo moj ma drug problem, moj laze v drugo skrajnost, da jih ne prestrasi ze vnaprej :rofl :rofl
Prikaži več možnosti

tomze
tomze

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 365
  • Avtomobil: bmw

Apple sploh ne pozna slovenscine, verjetno uporabljas google chrome brskalnik, moras tam izklopit, oziroma ko se ti odpre meni da je avtomatsko prevedlo, oznacis “ne prevajaj tega jezika:anglescina”
Oz nekaj v tem stilu :ok2

Hvala za odgovor,vse sem probi da bi izklopu pa ni sans :(494D2642-4586-4D7C-9D86-D1446F5EA9CD.png
Prikaži več možnosti

timej98
timej98

Začetnik

• Uporabnik

Hvala za odgovor,vse sem probi da bi izklopu pa ni sans :(attachicon.gif494D2642-4586-4D7C-9D86-D1446F5EA9CD.png

To ti pa fb kot spletnq stran avtomatsko prevaja...

“To turn off translation options for posts or comments written in a specific language:
Click in the top right of Facebook.
Select Settings & Privacy, then click Settings.
Click Language and Region in the left menu.
Click Languages you don't want to be offered translations for.
Enter a language and click Save Changes.”
Prikaži več možnosti

panki_86
panki_86
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 240
  • Avtomobil: G20 M340i xDrive

Narobe si meril :ok2

Za vikend bom en prostor preslikal ter nato premeril na roko pa da vidimo natancnost.

Pri moji ko sem ji skeniral teraso je trofnil v piko.

Za kakšne manjše stvari je OK, za daljše 10+m pa zna par cm odstopati, sem se igral s tem v službi :laugh

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

Za kakšne manjše stvari je OK, za daljše 10+m pa zna par cm odstopati, sem se igral s tem v službi :laugh

Dobra stvar a ne :ok2

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti
    • panki_86 je všeč

tomze
tomze

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 365
  • Avtomobil: bmw

To ti pa fb kot spletnq stran avtomatsko prevaja...
“To turn off translation options for posts or comments written in a specific language:
Click in the top right of Facebook.
Select Settings & Privacy, then click Settings.
Click Language and Region in the left menu.
Click Languages you don't want to be offered translations for.
Enter a language and click Save Changes.”

Hvaaalaaaaaa
Prikaži več možnosti
    • timej98 je všeč

Sport Driver
Sport Driver

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 517
  • Avtomobil: Das (kleine) Auto

Za iOS obstaja kaj takega kot Youtube Vanced za Android? Pa da je brez Jailbreaka. Samsung tablet mi je odpovedal po skoraj 7 letih pa Samsung nima nič pametnega za nekih 300-400€. Samo če nimam youtuba brez oglasov je iOS no-go.

Prikaži več možnosti

RS6
RS6

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 339
  • Avtomobil: e24 635csi

Za iOS obstaja kaj takega kot Youtube Vanced za Android? Pa da je brez Jailbreaka. Samsung tablet mi je odpovedal po skoraj 7 letih pa Samsung nima nič pametnega za nekih 300-400€. Samo če nimam youtuba brez oglasov je iOS no-go.

Appdb, stane okoli 27eur na leto in maš tweakane aplikacije. Tudi YT brez reklam ter lahko zapreš aplikacijo in še zmeraj igra zvok v ozadju

Prikaži več možnosti
    • Sport Driver je všeč

Sport Driver
Sport Driver

Začetnik

• Uporabnik

In to dela brez jailbreaka? Ni zastonj ampak ni pa spet pretirana cena.

Prikaži več možnosti

RS6
RS6

BMW fanatik

• Uporabnik

In to dela brez jailbreaka? Ni zastonj ampak ni pa spet pretirana cena.

Dela brez jailbreaka ja. Uporabljam sedaj že drugo leto in vse BP. Tudi prenos na nov telefon gre,..

Dejansko so gor skoraj vse aplikacije, ki so na voljo za plačilo na Appstoreu in si jih lahko zastonj zloadaš na telefon. Dobiš tudi take, ki niso več v app storu.

Prikaži več možnosti
    • Sport Driver je všeč

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

Dela brez jailbreaka ja. Uporabljam sedaj že drugo leto in vse BP. Tudi prenos na nov telefon gre,..

Dejansko so gor skoraj vse aplikacije, ki so na voljo za plačilo na Appstoreu in si jih lahko zastonj zloadaš na telefon. Dobiš tudi take, ki niso več v app storu.

malo sem len... imaš link? :D

Prikaži več možnosti

RapidWabbit
RapidWabbit

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 120
  • Avtomobil: Golf mk7

Appdb, stane okoli 27eur na leto in maš tweakane aplikacije. Tudi YT brez reklam ter lahko zapreš aplikacijo in še zmeraj igra zvok v ozadju

Najlepša hvalaza tole. Enako kot pri SportDriver je tudi mene zgolj nezmožnost Youtube Vanced odvračala od ponovnega nakupa iPhone.

Če prav razumem, linkaš svojo napravo, plačaš 20€ + VAT, potem pa lahko naložim Cydia apps na strani, kot je recimo https://appdb.to/app/cydia/1900000823? Al so Cydia apps zgolj za Jailbreakane? Ker pod "navadnim" apps page ne najdem Youtube aplikacije.

@bancnik: https://appdb.to/

Prikaži več možnosti
    • bancnik je všeč

RS6
RS6

BMW fanatik

• Uporabnik

@Bancnik, link imas nad mojim sporocilom.

Loadas izkljucno in samo Cydia appe. Cydia so tweakani. In za to ne rabis jailbreaka, samo letno clanarino kot si ugotovil 20+ DDV in vezan je na telefon v profilu. Ce menjas telefon odjavis iz profila ta telefon in potem prijavis novega.
Aja pa ko prides na link v app ponavadi izberes prvega ponudnika, ker ta je najbol trusted
Prikaži več možnosti
    • RapidWabbit in Sport Driver uporabnikom je všeč to sporočilo

Sport Driver
Sport Driver

Začetnik

• Uporabnik

Sem malo gledal, to si potem kao developer in je zato omogočeno sideloadanje appov ne?  iPad je tempting, samo zdaj se odločit ali čakat na novo generacijo ki bo v jeseni ali ne

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.