Skoči na vsebino

E92 M3 - Part I

* * * * - 4 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
1198 odgovorov v temi
Kongo
Kongo
  • Uporabnik
  • Sporočil: 305

Ne sej dejansko ima KrNeki prav in so res leni sploh S65 motorji spodaj. Ampak konkreten ta M3 gre spodaj še za 30% slabše kot ostali. Sem jih že par vozil in povem iz prve roke.

:mznak

Prikaži več možnosti
    • KrNeki je všeč

e60va
e60va
  • Uporabnik
  • Sporočil: 836

Kaj ti veš kaj sem jst preprodal oz. imel, ha? Nabijem tebe in te "kredibilne" forumaše na ku**c, ok?

Pa še enkrat... ne prodajam jst te E90 M3-ke, ker sem ta avto že davno tega prodal in to 2x. Zato nimam razloga, da bi ga tu nekaj hvalil in tudi ne morem dati roke v ogenj kakšen je avto trenutno. Samo mi pa dvigne živc, ko tle berem to klobasanje enih in istih "poznavalcev M3-jev", ki non-stop pratijo te avte in ko se kateri pojavi na Avto-netu, že limajo linke sem in spet pametirajo in tipkajo zgodbe rekla-kazala, a večina avta še od blizu videla ni, kaj šele, da bi ga vozila... da ne govorim o tem kaj imajo sploh v žepu in koliko od teh je res potencialnih kupcev. Problem pa nastane, ko nekdo nekemu res resnemu potencialnemu kupcu omeni, da je bral na forumu o tem avtu to in ono, potem pa gre ta človek to brat sem, te nebuloze in ga to lahko dejansko tudi odvrne od nakupa ali pa že ogleda.

Ampak to je Slovenija, dežela faušarjev in hinavskih zafrustrirancev, pa dajmo pljuvati, če se le da, a ne?  :crazy  

Na kurac lahko ti nabijaš sebe. Na forumu je na to temo napisano še precej. Med drugim tudi s strani ljudi, ki so avto imeli, oz. vozili ter povedali enako. Pa s tem tvojim jokanjem si patetičen, jaka muda kupit zvoženo M3, nalepit gor malo folije, parkrat tankat in zdilat naprej. Ne vem kje si mene videl lepit kakšne oglase, če bi hotel M3 bi si jo že zdavnaj kupil.

https://www.bmwslo.c...rot-atraktiven/

untitled.jpg

Urejal e60va, 09.09.2019, 15:54.

Prikaži več možnosti

KrNeki
KrNeki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 438
  • Avtomobil: ///M

Na kurac lahko ti nabijaš sebe. Na forumu je na to temo napisano še precej. Med drugim tudi s strani ljudi, ki so avto imeli, oz. vozili ter povedali enako. Pa s tem tvojim jokanjem si patetičen, jaka muda kupit zvoženo M3, nalepit gor malo folije, parkrat tankat in zdilat naprej. Ne vem kje si mene videl lepit kakšne oglase, če bi hotel M3 bi si jo že zdavnaj kupil.

Jokaš edino ti tle, curica ena in če bi bil kej deca, bi se mi oglasil na privat, ne pa da smetiš tle vsako M3 temo. ;) Prvo mi ponujaš v račun za tega E90 M3-ja neko grdo zlato E60 za ceno F-serije, potem pa, ko te odjebem, tle že par let užaljeno cviliš in pljuvaš čez ta avto in ostale moje "podrtije". Pri prodaji, ob mojem drugem lastništvu tega avta, pa puščaš žaljive komentarje preko Avto.net-a, seveda brez telefonske številke ali pa vsaj pravega maila, v smislu, da sem lažnivec, ki prvič sploh ni prodal avta kot sem tu napisal in po enem letu še kar prodajam sfukana jajca, ki niso šla v promet... bla, bla, bla. :napaka

Očitno res ne moreš preboleti tega avta... pokliči trenutnega lastnika, mogoče boš pa imel z njim kaj več uspeha. :laugh

Urejal KrNeki, 09.09.2019, 17:34.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • croma_man in gastrbajtr uporabnikom je všeč to sporočilo

hammanM5
hammanM5

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 838
  • Avtomobil: Bmw 330d

Tudi ja.
Dva tedna al kolk že? haha
A ni blo tko, da je bil od @Krneki e90 M3 sestavljanka? Iz PFL na FL? Pa kot je taktat se pisalo je bil neki orng udarjen v boku pa take stvari kolkor se spomnim iz tiste teme.

Kriteriji so očitno dvojni na tem forumu. Če nekdo od forumašev iz PFL naredi FL in objavi slike potem je car. Ko se tak avto prodaja je potem takoj sestavljanka, sesut in ne vem kaj.

Kar se estetike tiče je to za mene samo plus. PFL grd za popi..it.
Prikaži več možnosti
    • KrNeki in Kongo uporabnikom je všeč to sporočilo

KrNeki
KrNeki

BMW fanatik

• Uporabnik

Ne sej dejansko ima KrNeki prav in so res leni sploh S65 motorji spodaj. Ampak konkreten ta M3 gre spodaj še za 30% slabše kot ostali. Sem jih že par vozil in povem iz prve roke.

Ja, samo so imeli sigurno vsi tam 100-150k km max, verjetno. Ta jih ima pa še enkrat toliko in to ne more biti isto.  :ok

Kriteriji so očitno dvojni na tem forumu. Če nekdo od forumašev iz PFL naredi FL in objavi slike potem je car. Ko se tak avto prodaja je potem takoj sestavljanka, sesut in ne vem kaj.

Kar se estetike tiče je to za mene samo plus. PFL grd za popi..it.

FL je delal že lastnik pred mano, nisem ga jst.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • Kongo je všeč

e60va
e60va
  • Uporabnik

Jokaš edino ti tle, curica ena in če bi bil kej deca, bi se mi oglasil na privat, ne pa da smetiš tle vsako M3 temo. ;) Prvo mi ponujaš v račun za tega E90 M3-ja neko grdo zlato E60 za ceno F-serije, potem pa, ko te odjebem, tle že par let užaljeno cviliš in pljuvaš čez ta avto in ostale moje "podrtije". Pri prodaji, ob mojem drugem lastništvu tega avta, pa puščaš žaljive komentarje preko Avto.net-a, seveda brez telefonske številke ali pa vsaj pravega maila, v smislu, da sem lažnivec, ki prvič sploh ni prodal avta kot sem tu napisal in po enem letu še kar prodajam sfukana jajca, ki niso šla v promet... bla, bla, bla. :napaka

Očitno res ne moreš preboleti tega avta... pokliči trenutnega lastnika, mogoče boš pa imel z njim kaj več uspeha. :laugh

Nisi mi pisal nobenega ZS-ja, konktaktiral sem te pa takrat za E90 zato, ker šverko kot si, v oglas nisi napisal kilometrov, ko si pribil še smešno ponudbo za mojega in povedal, da ima tvoj 240k, pa itak, da nisva prišla skupaj, ne financiram švercerskih brezdelnežev, kot si ti. Takrat sem imel ogledano še srebrno E92 M3 s pol manj kilometri za isto ceno, po kateri si pljuval, tako da sem na koncu kontaktiral @narociavto.si in skeširal 36k za Mercedesa C coupe, če bi hotel imet M3, bi jo imel, tvojo ali pa katerokoli drugo. O avto.net komentarjih pa ne bi, nikdar nisem bil nikomur ničesar nevoščljiv, da bi šel na tak nivo, da bi spuščal anonimne žaljivke in je tudi malo bolano, da si sedaj obtožil mene.

Sploh si pa zgrešil bistvo mojih komentarjev, ne pljuvam po tvojih avtih, ampak po tvoji dvoličnosti. Kakšen človek moraš bit, da pišeš avtomobilu hvalospeve, ko ga prodaš, pa razlagaš okrog, da dejansko pa avto ne gre tako kot mora it. Imej vsaj toliko pameti, da to potem zadržiš zase. Sedaj, je pa spet na tapeti hvaljenje, čeprav je forumaš vozil tvoj avto in drugo M3 ter povedal, da gre tvoj bivši slabše. Ne seri. :napaka

Urejal e60va, 09.09.2019, 17:57.

Prikaži več možnosti

KrNeki
KrNeki

BMW fanatik

• Uporabnik

Nisi mi pisal nobenega ZS-ja, konktaktiral sem te pa takrat za E90 zato, ker šverko kot si, v oglas nisi napisal kilometrov, ko si pribil še smešno ponudbo za mojega in povedal, da ima tvoj 240k, pa itak, da nisva prišla skupaj, ne financiram švercerskih brezdelnežev, kot si ti. Takrat sem imel ogledano še srebrno E92 M3 s pol manj kilometri za isto ceno, po kateri si pljuval, tako da sem na koncu kontaktiral @narociavto.si in skeširal 36k za Mercedesa C coupe, če bi hotel imet M3, bi jo imel, tvojo ali pa katerokoli drugo. O avto.net komentarjih pa ne bi, nikdar nisem bil nikomur ničesar nevoščljiv, da bi šel na tak nivo, da bi spuščal anonimne žaljivke in je tudi malo bolano, da si sedaj obtožil mene.

Sploh si pa zgrešil bistvo mojih komentarjev, ne pljuvam po tvojih avtih, ampak po tvoji dvoličnosti. Kakšen človek moraš bit, da pišeš avtomobilu hvalospeve, ko ga prodaš, pa razlagaš okrog, da dejansko pa avto ne gre tako kot mora it. Imej vsaj toliko pameti, da to potem zadržiš zase. Sedaj, je pa spet na tapeti hvaljenje, čeprav je forumaš vozil tvoj avto in drugo M3 ter povedal, da gre tvoj bivši slabše. Ne seri. :napaka

Ne vem od kje ti to, da sem razlagal, da rdeči E46 ni šel kot bi moral it... vidim komentar forumaša, ki si ga potegnil od ne vem kje, ampak od mene tega ni slišal.  :ok Ker, če bi bil to kar trdiš, bi sedaj lahko tudi pljuval po tej E90, katere lastnik nisem več že kakšno leto, a namesto tega trdim ravno nasprotno in se kregam tle z idioti kot si ti in zapravljam čas... res  :napaka

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

e60va
e60va
  • Uporabnik

Kregaš se ti z vsakim, vprašaj se zakaj :ok

Prikaži več možnosti
    • veloce je všeč

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 508
  • Avtomobil: 218d AT, M2

Jaz bi rekel da je to bolj na sovoznikovem sedežu občutek, zaradi krivulje navora in dolgih prestav. 

Tisti, ki sem ga jaz vozil (mislim, da eden boljši slo primerkov), je bil od nule zelo odziven in suveren, čisto drug kot si ga občutil na sovoznikovem sedežu. 

Koliko pa dejansko gre, ti pa pove lahko to, da sva od 100 do dobrih 200 na avtocesti sprožila v tretji in sva bila do konca bok ob boku s stock M2, ki je turbo. Na sovoznikovem sedežu pa bi rekel, da gre M2 neprimerno bolj.

Prikaži več možnosti
    • KrNeki je všeč

Fsphinx
Fsphinx
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2
  • Avtomobil: M3

Avto ni vec naprodaj, ostaja pri meni.
Res je da ko sta ga 2 mladenica iz okOlice Lj prisla gledat je na mestu pri1500 obratih, ko si ga pohodil zatrokiral, vceraj zamenjal svecke in avto laufa ko sulica.
Len kao v nizkih obratih je bil z Original 12 let starimi katalizatorji. Zamenjal z 200 celicnimi. Avtu se mesa

Res je, da ima 266.000 km, ampak so realni.
Vpisano vse od prvega do zadnjega servisa, s prilozenimi racuni.

Hvala dolocenim osebam, da so me prepricale, da ga nisem prodal po smesni ceni 20k.
Prikaži več možnosti
    • MajoR, DJ Falco in hammanM5 uporabnikom je všeč to sporočilo

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 789
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

21,5k€ je bila cena pred 2 letoma ko sem ga haz hodil gledat in je imel 224.000km

Srecno voznjo se naprej :ok

Urejal MajoR, 11.09.2019, 08:42.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • Fsphinx je všeč

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 431
  • Avtomobil: kombi

Res je da ko sta ga 2 mladenica iz okOlice Lj prisla gledat je na mestu pri1500 obratih, ko si ga pohodil zatrokiral, vceraj zamenjal svecke in avto laufa ko sulica.
Len kao v nizkih obratih je bil z Original 12 let starimi katalizatorji. Zamenjal z 200 celicnimi. Avtu se mesa

Hvala dolocenim osebam, da so me prepricale, da ga nisem prodal po smesni ceni 20k.

Če je avto imel 15+ lastnikov pol je že skret in ni to to. 

Prikaži več možnosti

prekov
prekov

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 163
  • Avtomobil: BMW

Če avto nehaš prodajat odmakneš oglas in razlogi sploh niso pomembni in ne vem zakaj je to potrebno pisat na forumu na katerega si se prijavil samo za to da si to napisal :confused !

Bolj mi je čudno to da si prodajal avto v stanju ki ni bilo brezhibno?

In sedaj ko ima avto nove svečke je pa vreden koliko? 25 ali 30 k?

Upam da nisi zadnje evre dal za svečke :laugh

Urejal prekov, 11.09.2019, 13:08.

Prikaži več možnosti
    • Kobal trans je všeč

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 362
  • Avtomobil: e46 323ci

No ja sej veste.. Kar je za enega drek je za drugega bogastvo?! v razmislek.

1999 e46 318i, 2003 e60 520i, 2002 e46 325Ci Cabrio, 2007 e92 325Ci, 2006 S60 D5 (neuničljiv tank), 2004 RX-8 R (gokart), 2005 A6 3.0TDI (šara od avta), 2000 e46 330CiA (RIP), 2001 Suzuki Jimny (segnil - ostal le purpen), 2000 e46 323Ci

Prikaži več možnosti

Fsphinx
Fsphinx
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2
  • Avtomobil: M3

Če avto nehaš prodajat odmakneš oglas in razlogi sploh niso pomembni in ne vem zakaj je to potrebno pisat na forumu na katerega si se prijavil samo za to da si to napisal :confused !

Bolj mi je čudno to da si prodajal avto v stanju ki ni bilo brezhibno?
In sedaj ko ima avto nove svečke je pa vreden koliko? 25 ali 30 k?

Upam da nisi zadnje evre dal za svečke :laugh

Ja, res je , zadnji denar je seu za svecke

Lahko me kdaj povabis pa skupaj pojema kak burek. Samo ti placas ker jaz nimam denarja vec. Svecke pozrle
Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 789
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Lahko me kdaj povabis pa skupaj pojema kak burek. Samo ti placas ker jaz nimam denarja vec. Svecke pozrle

Ne sekiraj se. Ce ti bo res sila, ti ga jaz odkupim za 15k€ pa ajde naj ti bo, burek castim. Samo.povej kaksnega jes? Al je samoumevno da je burek samo eden? :ok2 :beer
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • Fsphinx je všeč

prekov
prekov

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 163
  • Avtomobil: BMW

Kdo bo pa peljal na burek? :avto :burnout

Prikaži več možnosti

e60va
e60va
  • Uporabnik

Saj stari katalizator lahko za dober denar prodaš, pa bo za par burekov :ok2

Prikaži več možnosti

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 349
  • Avtomobil: E39 M5, E24, E28, E30

Si ziher, da ne bi menjal za CLS 55 AMG?

Jaz sem ti enkrat sporocilo poslal

Dobra odlocitev vseeno,.. sem se pogosto vozil po ulici, kjer si mel avto sparkiran pred hiso. Lep
Prikaži več možnosti