Skoči na vsebino

1995 E34 530i V8 limuzina

* - - - - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
824 odgovorov v temi
Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 000
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

sva z bratom ene parkrat prefurala tazadnji spretnostni poligon. Moj 530 brez oznake zadi in njegov bivši vladni srebrni 525i, oba 95 letnika e34. :metalc

Daj mi ti nekaj povej... a imas se kaksnega brata? :laugh
Prikaži več možnosti

V8-BMW
V8-BMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 801
  • Avtomobil: BMW V8 LPG; Kappa SW JTD

Jerry kolko je meni znano mam samo enga brata :-D :laugh :ok2

Sam zdej sva že oba bmw odvisneža tak da si z nama ne morš nč kej velik pomagat.

Sej se me spomniš ane, z logatca, ko sva hotla z bratom dragat, pa je skos neki nasprot pršlo.

Pol sva pa šla na drugo stran dovoza in tam je končno uspel...je blo na konc bratsko 1:1 :metalc :ok
Najboljši ansambel ima 8 članov postavljenih v obliki črke V!!
Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 15 672
  • Avtomobil: Fiat Ulysses

Tale 34-ka je odgovor na vsa vprašanja kar se tiče hudo dobrga avta.
Why getting mad?.......Get even :-D
Prikaži več možnosti

V8-BMW
V8-BMW

BMW fanatik

• Uporabnik

Točno tak Pero...zdj sva brata po mašini...in verjetno se oba strinjava da sta najina V8 mašini stroja za dol past...ko bo kako srečanje na štajerskem se mormo mal bolš spoznat pa kak :beer seveda po registraciji :ok
Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 15 672
  • Avtomobil: Fiat Ulysses

Hehe itak :beer :laugh :beer
Why getting mad?.......Get even :-D
Prikaži več možnosti

misery
misery

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 174

Sej se me spomniš ane, z logatca, ko sva hotla z bratom dragat, pa je skos neki nasprot pršlo.

Tole je pa moj prijatelj celo snemal (ceprav se bolj slisi Eddyjevih gum kot vajinih V8 :laugh )
Se link: http://freeweb.siol....nn/MOV04533.MPG
Prikaži več možnosti
    • sema318is je všeč

BMWMaN
BMWMaN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 312
  • Avtomobil: Audi

Alo Misery! A maš mogoče še kake druge filmčke al pa slike pol jih daj gor, ker sn s srebrnim krog nariso oz. dva :ok :metalc pa tega ni nikjer evidentiranega. Daj če maš še kaj pol prlepi sem gor.

Ajde, čaw čaw!
Prikaži več možnosti

misery
misery

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 174

Sem prebrskal pa nism našel nič :blackeye Ravno takrat smo namreč šli pogledat Jerryevo 5ko in smo vaju ujeli, ko smo se vrnili..
Prikaži več možnosti

Chef
Chef

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 529

V8-BMW:
Svaka cast za avto :metalc

Glede registracije pa zakaj 300 cukov, saj ni treba registrirat za celo leto in tudi ce, ti dajo na obroke.
Ce imas kaksno babico/dedka/mamo/magarihrckakivozi, ki ima sibek avto in 50% bonus pri zavarovanju, se jih da vcasih prepricat, da je avto pisan na njih, ti placas pa 50% cenejso registracijo in razliko v ceni registracije njihovga, ki je potem registriran brez bonusa.

Btw, ne vem ce te je ze kdo vprasal. Koliko je bilo pa stroskov, da si ga uvozil?
Prikaži več možnosti
    • sema318is je všeč

V8-BMW
V8-BMW

BMW fanatik

• Uporabnik

Chef

Sploh ni tako ogromno stroškov.
Če greš prek posrednika ti računa 700-900 EUR, samo da ti ga spravi v slo brez predelave na EURO2 in brez slovenskih papirjev.

Ker se mi to zdi preveč smo zrihtal tako. Z enim znancem ki ma prevozniško firmo smo kontaktiral prodajalca. Se zglihal za ceno in poslal 500 eurov vnaprej za predelavo EURO 2 in carinske tablce.

Od prvga klica in do tedaj da smo šli po avto je minil mesec dni, kr dnarja tud nismo prej nakazal dokler se nismo prepričal da je avto ok. Po odjavnih papirjih, homologaciji in št. šasije.

Poslal smo 500 Eurov na tekoči račun v nemčijo in tipo je avto predelal na EURO 2 (300 EUR)in vzel carinske tablce za 115 EUR. Skratka se je dal zmenit z njim vse - svaka čast švabu. Ko je poslal vse papirje in smo se prepričal da je zadeva 100% zrihtana in je avto možno registrirat v slo. Je naš znanec ponudu prevoz v Nemčijo z enim njihovim šleparjem. Se pravi do te točke strošek le telefon.

K smo pršli gor prevzet avto, sva s fotrom še neki zglihala tak da je bila končna cena 500 EUR poslanih in še 6000 EUR. Čeprav je avto mel kot tak ceno nastavljeno 6.800 EUR. Se pravi preko posrednika bi bilo 6800 + 300 + 115 EUR + 800 EUR= 8000 EUR.

MI smo pa prišli na 6500 EUR. Od tu naprej je bla še mala malca...s tuneli in cestnino ter gorivom mogoče 100 EUR.
Se pravi napram posrednikom smo pršparal 1400 EUR. Tak da fantje nikar po avto s posrednikom.
Tu v sloveniji pa je homologacija 30 jurjev, davek na ekologijo 20 jurjev in DMV 2% na ceno avta slabih 30 jurjev.

Se pravi kompletna cena slabih 6.900 EUR. Do registracije. Vem da ni bil pocen ampak težko je dobiti lepo ohranjene takšne stroje in če si nekaj zares želiš pač mal stisneš zobe ane...pa ne mi zdaj da bi za ta dnar dobil e39 me pač ne gane e39...sm bl pristaš še klasičnih BMW-jev...e34 RULS ower ALL
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

...sm bl pristaš še klasičnih BMW-jev...e34 RULS ower ALL

AMEN..! :metalc
Prikaži več možnosti

elson2k
elson2k

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 399
  • Avtomobil: E320

...sm bl pristaš še klasičnih BMW-jev...e34 RULS ower ALL

AMEN..! :metalc

da, E34 je najlepsi aparat ever :ok2
Prikaži več možnosti

andy
andy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 624
  • Avtomobil: 4X4 (dvogrba - delux )

Izjemen avto! Čestitam!!!!

Luka, Luka, Luka!!!!!

Prikaži več možnosti

Eddy
Eddy

Retrosexualec

• Globalni moderator
  • Sporočil: 12 717
  • Avtomobil: Assless beemer

njam....
Rice is great when you are hungry, and want 2000 of something.....Mitch Hedberg
Prikaži več možnosti

SIMI
SIMI

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 959
  • Avtomobil: :0) :0) :0)

:ok .BOMBA!!!!!!!!!!!!11
Čas je denar!Imaš čas?:)

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

udm
udm

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 207

Čestitke, res zelo lep stroj, da bi ti dolgo in uspešno služil :-D

Za ceno se ne sekiraj, če si človek nekaj želi, potem je cena čisto postranskega pomena :ok2
Življenje je igra. Kdor se ne zna igrati, izpade...
Prikaži več možnosti

V8-BMW
V8-BMW

BMW fanatik

• Uporabnik

UDM...sj ti si jo že vidu mojo lepotičko...sva isti dan delala homologacijo v mb- na štajerskem avto domu. Sam verjetno ne veš več. Drgač pa je tudi tvoja nova sedmica svetovni avto... :metalc :ok

LP
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 35 985
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

Lepota vseh lepot. E34 je meni najlepši BMW poleg stare šestice. A je ta tvoj znižan malo?
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

udm
udm

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 207

UDM...sj ti si jo že vidu mojo lepotičko...sva isti dan delala homologacijo v mb- na štajerskem avto domu. Sam verjetno ne veš več. Drgač pa je tudi tvoja nova sedmica svetovni avto... :metalc :ok

LP

Hehe :ok2
Po felnah sodeč je to potem tisti E34, ki je bil že parkiran, ko sem prišel. Sam pri sebi sem ravno študiral, kako to, da je kdo pripeljal dol E34, ko pa vsi vozijo E46 ali E39. Je pa deževalo in nisem šel pogledat.

Potem sma bila verjetno tudi skupaj pri mizi, ko sva izpolnjevala tiste papirje? :-D
Življenje je igra. Kdor se ne zna igrati, izpade...
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Sam pri sebi sem ravno študiral, kako to, da je kdo pripeljal dol E34, ko pa vsi vozijo E46 ali E39.

Zdi se mi da je to zato, ker se tu in tam v mnozici najde tudi nekdo, ki ima okus... :grin
Prikaži več možnosti