Skoči na vsebino

1995 E34 530i V8 limuzina

* - - - - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
824 odgovorov v temi
Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 534

K smo ze na celovski... ponoc k se pels v taksiju gre tut kaksen taksist 130 po celovski...
Prikaži več možnosti

Bavaria fan
Bavaria fan

The one and only

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 748
  • Avtomobil: skunk :)

E34 je popolnoma nor avto, ti ga imaš pa verjetno še celo ti ne veš, kaj ta avto zmore. Naj pove veloce kaj sem jaz delal z E34 535iA, ki sem jo kupil za 800 eur. Tisti avto je šel čez vse mere, več kot iz tistega sem iztisnil samo iz M5. Upam si trdit da niti nobena civilna verzija E39 ali E60 ne zmore tega kar zmore E34, to je norenje dokler vse ne odpove. E34 enostavno ne moreš skurit, to je to. Ta avto je nenormalen, fantastičen in ni čudno da je BMW na njem zgradil svoj sloves. In na E30. Vse kar je novejše je samo še bleda senca legendarnih modelov, kot sta E30 in E34.

Tema je o E34 in ne vem zakaj nebi zraven še malo pokomentirali zmogljivosti E34 V8 napram modernim mašinam, saj nismo OT. Če tistega ki je odprl temo moti pa ni problema, zaradi mene se komot pobriše.

Jerry, malo v hecu, malo za res - zakaj potem ti voziš E39, če je E34 tako fantastičen :zmeden

In evo, ko se vsi sprašujejo za kaj naj zamenjajo E39. Za E34 :ok2

Mein Kopf ist ein Labyrinth. Mein Leben ist ein Minenfeld.
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 504
  • Avtomobil: e92 325i & Touareg CR

Moderator? Kje si?

Upam da je preciscena s strani moderatorjev. #moderatorji ;)

Ni še haha
Ampak kako je iz take lepe teme o tako lepem avtu narejen drek v 3, 2, 1 and blastoff

Se strinjam z vami in vabljeni v temo: E60 M5 ali CLS 55 AMG ali še kaj drugačnega in zanimivega? 

Tam imamo šank debate...so moderatorji obupali... :laugh  :fight  :ok

Urejal Bavarec fan, 08.08.2019, 08:45.

Prikaži več možnosti
    • BMW4everafter je všeč

E39-530d
E39-530d

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 142
  • Avtomobil: E12 & E28 & E34 & E39

Ok, mogoče bom izpadel čudak. Ampak jaz sem dejansko iz e39 (in imel sem jih kar nekaj) šel na e34 ravno zaradi pristnosti oz. občutkov pri vožnji. Edina stvar, ki jo zamerim e34 je tisti klinčev volanski polž in njegov občutek oz. luft. Drugace raje vozim e34 kot e39. Avto je dosti bolj naravnan k vozniku. Od opreme je bilo pri e34 na voljo prav vse kar potrebuješ za vsakdan. Hkrati pa lahko imaš diferencial s špero in široko paleto atmosferskih bencinskih motorjev z dobrimi menjalniki in odlično zvočno kuliso. Zadnji taki avti so e36, e34 in e32. Tudi oblikovno so zelo posebni. Je pa res da na letni ravni ne delam več nekih bajnih kilometrov.
Prikaži več možnosti

Team Cabrio Slovenija
Team Cabrio Slovenija
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 631
  • Avtomobil: e85 3.0i, Smax, e87

Držim se namreč pravila da nikoli ne vozi hitreje, kot lahko tvoj angel varuh leti.

Jerry ta ti je ena boljsih:-))
Prikaži več možnosti
    • crtacrta in BMW4everafter uporabnikom je všeč to sporočilo