Skoči na vsebino

Amortizerji

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
121 odgovorov v temi
nightmare
nightmare

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 966
  • Avtomobil: e91 320d, 1290 SDGT

Pozdravljen,

Poskusi povprašati za ponudbo na Stahlgruberju v Mariboru - jaz sem tam dobil za svojo E91 B12 Pro Kit zelo ugodno.

Lp

Po kakšni ceni, če ni skrivnost?

Hvala

Lp, Samo

Prikaži več možnosti

Fratello
Fratello

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 692
  • Avtomobil: BMW 320d (E92)

Amortizer Jenko Homec (Radomlje), obnovi vse 4 z montažo in 2leti garancije za 240€, mislim, da bom to poskusil, je le tako ugodno, da se splača testirat.....

Prikaži več možnosti

saso24
saso24

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 603
  • Avtomobil: BMW e91 & BMW e91

Meni je od Jenko ta naslednji dan spustil!
Prikaži več možnosti

Warden
Warden

Big Brother

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 621
  • Avtomobil: srebrni traktor

Amortizer Jenko Homec (Radomlje), obnovi vse 4 z montažo in 2leti garancije za 240€, mislim, da bom to poskusil, je le tako ugodno, da se splača testirat.....

Sem jih dal najprej v Radomlje obnovit, pa so bili hitro fuč, nato peljal k Amortizer, pa so bili pozimi pretrdi - sem že napisal zgoraj. Mnogo boljši, če že ne odlični, so plinski Monroe za vse 4 cena 280€ s tri leta garancije. Sploh ni kaj za razmišljat.

Objavljena slika
BeMyWings
LP
Prikaži več možnosti

croma_man
croma_man

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 288
  • Avtomobil: BMW E21 327i E36 323ti

jst sm tud mel na 2 avtih težave z jenkotovimi produkti. (tudi kasnejše uveljavljanje garancije iz strani novega lastnika vozila, kljub temu da je bilo v roku...ni šlo skoz).

Urejal croma_man, 18.02.2016, 15:28.

Prikaži več možnosti

Fratello
Fratello

BMW fanatik

• Uporabnik

Sem jih dal najprej v Radomlje obnovit, pa so bili hitro fuč, nato peljal k Amortizer, pa so bili pozimi pretrdi - sem že napisal zgoraj. Mnogo boljši, če že ne odlični, so plinski Monroe za vse 4 cena 280€ s tri leta garancije. Sploh ni kaj za razmišljat.

Kok je to hitro fuč ? Garancije da 2 leti, torej vsaj 50.000 km ?

Prikaži več možnosti

Warden
Warden

Big Brother

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 621
  • Avtomobil: srebrni traktor

Prvo, kaj če mi garancija, pa da se vozakam gor in dol in tam čakam pol dneva, da je poseg končan.

Če bi se vmes dobil z ljubico, ok, bi  morda še prenesel.

Drugo, če ni znal narest prvič, tudi drugič verjetno ne bo v redu.

Z novimi, pa ne dobiš "mačka v žaklju".

Objavljena slika
BeMyWings
LP
Prikaži več možnosti

saso24
saso24

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 603
  • Avtomobil: BMW e91 & BMW e91

Za 300€ ti zrihtam monroe vse 4 to je euroton

Drugače če se ti ne mudi imaš tukaj ugodne cene

http://www.rezervnia...lnik?brand[]=37

Urejal saso24, 18.02.2016, 18:07.

Prikaži več možnosti

stone
stone

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 810
  • Avtomobil: Bmw

Šparejmo, pa naj stane kolikor hoče.  :blackeye

lp.

Prikaži več možnosti
    • croma_man je všeč

baucek
baucek

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 921
  • Avtomobil: K 1200 RS

Po kakšni ceni, če ni skrivnost?

Hvala

Lp, Samo

680 EUR

Prikaži več možnosti

fp4492
fp4492

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 060
  • Avtomobil: 330d F31

Če se malo znajdeš je komplet Bilstein B12 cenejši kot original BMW amortizerji. Vsaj za 330XI je tako in verjamem, da je pri ostalih modelih enako.

Lp, Samo

Kaj pa je v kompletu? Samo vsi 4 amortizerji ali še kaj? Si dal to na originalne vzmeti? Tudi jaz kolebam med B12 ter Sachs ali OE na e46 touringu z M paketom.

Prikaži več možnosti

Fleko
Fleko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 518
  • Avtomobil: e28, T5, 1.8T, D5,...

NE obnavljat! Kupi nove, med obnovo in novimi ni več razlike v ceni. Z Jenkotom iz Radomelj sem imel tudi sam težave. Kaj ti nuca garancija, če ti je ne želi priznati. Sam sem se k njemu zapeljal, mu povedal kje je problem, vendar ni želel priznati napake, še norca se je delal. 

Pri Vugi iz Nove Gorice pa je imel kolega probleme. Amortizer je spustil po enem tednu in enako ni priznal napake.

Če je avto original enostavno kupi nadomestek originala Bilstein B4. 

Problem pri Slovenskih ''obnovah'' je to, da noben ne more polniti amortizerjev s plinom, zato se čuti razliko med poletjem in zimo. 

Na ZS mi daj kontakt in točne podatke avtomobila, sam imam rabat in bi lahko še kaj ceneje zrihtal. 

Prikaži več možnosti

Fratello
Fratello

BMW fanatik

• Uporabnik

Šparejmo, pa naj stane kolikor hoče.  :blackeye

lp.

Ma ni šparamo, samo poglej, do sedaj sem imel avto vedno na pooblaščenem servisu. Sedaj pa sem peljal k Podlesniku. Avto je preveril in mi naštel tok zadev, da če šparam je investicija 2,5k + in če je vse na kupu, pač pogledaš mal, kako bi se dalo cenej skozi prit.

Zato pa sprašujem tukaj za mnenja, na prejšnem BMW sem dal obnovit na amortizer.si in sem naredil še 50k predno sem gra prodal in je blo vse BP, zelo zadovoljen. Samo 350€ z montažo. Dobil sem predračun za 540€ z montažo za Bilstein B4 pri njih, zdej razmišljam v tej smeri.

Prikaži več možnosti

nightmare
nightmare

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 966
  • Avtomobil: e91 320d, 1290 SDGT

680 EUR

Dobra cena.  :ok

Kaj pa je v kompletu? Samo vsi 4 amortizerji ali še kaj? Si dal to na originalne vzmeti? Tudi jaz kolebam med B12 ter Sachs ali OE na e46 touringu z M paketom.

B12 je komplet z vzmetmi. B6 amortizerji+ mislim, da Eibach vzmeti. Poleg tega pa imaš poleg tudi nove šalce z ležaji katere pridejo na vrhu amortizerjev.

Lp, samo

Prikaži več možnosti

kavelj22
kavelj22

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 483
  • Avtomobil: BMW 320d Touring

Ma ni šparamo, samo poglej, do sedaj sem imel avto vedno na pooblaščenem servisu. Sedaj pa sem peljal k Podlesniku. Avto je preveril in mi naštel tok zadev, da če šparam je investicija 2,5k + in če je vse na kupu, pač pogledaš mal, kako bi se dalo cenej skozi prit.

Zato pa sprašujem tukaj za mnenja, na prejšnem BMW sem dal obnovit na amortizer.si in sem naredil še 50k predno sem gra prodal in je blo vse BP, zelo zadovoljen. Samo 350€ z montažo. Dobil sem predračun za 540€ z montažo za Bilstein B4 pri njih, zdej razmišljam v tej smeri.

Kaj potem na pooblascenem sploh niso nikol nic poservisirali al kako, da je zdj nekdo, ki je kao mojster pa odkril za pol avta stroskov ?

lp.

Prikaži več možnosti

Fratello
Fratello

BMW fanatik

• Uporabnik

Kaj potem na pooblascenem sploh niso nikol nic poservisirali al kako, da je zdj nekdo, ki je kao mojster pa odkril za pol avta stroskov ?

lp.

Najprej je šel sesalni kolektor, opazil sem da olje škropi. Zaradi tega sem šel do Podlesnika. Potem pa so se našli še deli na podvozju, amortizerji (en že masti), gibljiva cev, sesalna cev turbine, svečke, rele, .... še bi lahko naštevali. Računalnik je bil tud poln napak, sem preveril z IVINI. Na pooblaščenem servisu majo tako navite cene da menjajo le res nujno, ostalo pa zgleda zamolčijo.... dokler se ne pojavi da moraš tja, ker je nekaj narobe.

Prikaži več možnosti

baucek
baucek

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 921
  • Avtomobil: K 1200 RS

Bilstein B12 Pro kit je sestavljen iz 4 amortizerjev Bilstein B8 in Eibachovih vzmeti, ki naj bi avto spustile spredaj do 25 mm, zadaj pa do 30 mm.

Prikaži več možnosti

Fratello
Fratello

BMW fanatik

• Uporabnik

Dobil sem:

Blisten B4 2x sprednji
Blisten B4 2x zadnji

= 255 EUR

Ležaji 23 X 2 = 46 EUR

Zaščitne gume par spredaj  = 16EUR
Zaščitne gume par zadaj  = 15 EUR

TOTAL: 333 EUR

Prikaži več možnosti

MiranK
MiranK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 259
  • Avtomobil: 2X BMW

Avto s športnim podvozjem ima verjetno drugačne amortizerje?

Prikaži več možnosti

kavelj22
kavelj22

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 483
  • Avtomobil: BMW 320d Touring

Najprej je šel sesalni kolektor, opazil sem da olje škropi. Zaradi tega sem šel do Podlesnika. Potem pa so se našli še deli na podvozju, amortizerji (en že masti), gibljiva cev, sesalna cev turbine, svečke, rele, .... še bi lahko naštevali. Računalnik je bil tud poln napak, sem preveril z IVINI. Na pooblaščenem servisu majo tako navite cene da menjajo le res nujno, ostalo pa zgleda zamolčijo.... dokler se ne pojavi da moraš tja, ker je nekaj narobe.

A lahko zaupas na katerem original servisu so taksni slabajzerji ?

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.