Skoči na vsebino

GE39 VT 2011 - slike!

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
265 odgovorov v temi
PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 360
  • Avtomobil: /

Še nekaj :).

Tistega, ki skrbi lak na avtu, naj gre na trajekt čisto zadnji. Avti parkirajo na mm skupaj, tako da če si gor nekje vmes, te zbutajo z vrati, da ne omenjam risov, ko folk s torbam in ostalo kramo hodi med avti, kjer je 15 cm prostora :) :).

LP,
PIC
Prikaži več možnosti

Trister
Trister

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 720
  • Avtomobil: Mlinček

Ker nekateri smo tudi od Monaca do Lago di Garda prevozili v dobrih 2 urah:) in to pa AC ne po zraku:ok

Samo to je bilo potem povprečje čez 200km/h? Poden gas al kako vam je to uspelo?:confused
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you, that's the killer.
Prikaži več možnosti

Gardener
Gardener

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 649
  • Avtomobil: g20 330i & e92 M3

[/B]

Point VB tura je vožnja po takih in drugačnih cestah, plaže, lepote pokrajine, kulinarika so v tem primeru v drugem planu:ok :ok2 :-D

Point Verbrauch tura je v začetku bil mišljen (tako si jaz razlagam), da močni bencinarji po X km ne kurijo toliko več, kot dizli, saj že samo ime verbrauch = poraba pomeni vse :) No, na toliko km po AC bodo dozli kurili vsaj 3L manj :-D

Drugače pa vem, da je point tudi uživanje v ovinkastih cestah, to je seveda... Užitek z BMW-jem. :metalc
Prikaži več možnosti

zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 973
  • Avtomobil: 535 PS

Point Verbrauch tura je v začetku bil mišljen (tako si jaz razlagam), da močni bencinarji po X km ne kurijo toliko več, kot dizli, saj že samo ime verbrauch = poraba pomeni vse :) No, na toliko km po AC bodo dozli kurili vsaj 3L manj :-D

Drugače pa vem, da je point tudi uživanje v ovinkastih cestah, to je seveda... Užitek z BMW-jem. :metalc

Na zadnjih dveh turah predvsem oz. izključno to. :-D ;)

BMW e30, e36, e46, e90LCI xDrive ... :mznak ... BMW FOREVER ... :cool

Prikaži več možnosti

Snapy3
Snapy3

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8
  • Avtomobil: E46 M3, A4 Avant TDI

Do kdaj pa se je treba prijavit?
Prikaži več možnosti

cerae
cerae

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 537
  • Avtomobil: E91 '09 325d touring

Sicer se ne bom prijavil - jaz potujem po Evropi z avtom samo s kužki, ki pa niso za VT :) Nas je bilo pa vseh 5 (2 osebi + 3 kužki) 2 tedna na Korziki avgusta letos in sem nasedel samo v kakem kempu, po cestah pa nisem imel niti ene težave. Pa ni tako zelo nizek avto...

Priporočam še eno cesto, ki bi bila majčken drugačen potek poti, in sicer da nazaj grede 2. dan iz Ortale na cesti D305 zavijete na D82 levo, do krožišča in potem desno po cesti na drugi strani izjemno strme soteske do predmestja Bastie - Casatorra in potem južno po načrtu. Cesta je naravnost izjemna, na začetku veliko bolj kot celoten zahodni del D80 na Cap Corse :ok

Pa še kaka fotka ceste z moje strani...

Pogled iz vrha ceste med Santa Severo in Pino, 2 km povsem nove ceste (na sliki del ceste od Z proti V, kjer je veliko lepša ;) )
Objavljena slika

Zahodni del D80
Objavljena slika

Veliko več slik imam na računalniku (te so prenešene iz FB) - če bi kdo želel za predstavo, kje se boste vozili. Vsekakor pa - zakon ceste!

Aja - pa poraba :) Jaz sem kar lepo vozil (ravno zaradi prej omenjenih kužkov), pa sem ob siceršnjem povprečju (s trugo na strehi in polno naloženim avtom) 6.8 od LJ do Korzike, na samem otoku imel porabo tudi 11.2 (vse preračunano iz polnih tankov in izmerjene kilometrine, ne po BC).

Urejal cerae, 23.11.2010, 18:30.

Prikaži več možnosti

Levči
Levči

TomKruz™ VT Roadmanager

• Moderator
  • Sporočil: 3 673

Samo to je bilo potem povprečje čez 200km/h? Poden gas al kako vam je to uspelo?:confused

Večinoma je bila hitrost med 220 in 250 pri nekaterih celo več:)
Objavljena slika :besen
Prikaži več možnosti

Levči
Levči

TomKruz™ VT Roadmanager

• Moderator
  • Sporočil: 3 673

No ravno zato sem včeraj repliciral, če si prevozil pot po isti trasi do Livorna.

Namreč vmes je kar veliko km po regionalkah in ovinkih od Maranella do priključka na AC pri Pistoi... in že samo prevoziti ta del trase bo trajalo cca 3 ure... pa si odgovoril

Gardener je napisal: Objavljena slika
Po isti poti seveda... Sarkazem prihrani za koga drugega. Sem bil 5 × doli, vem o čem govorim.

Urejal Levči, 23.11.2010, 19:16.

Objavljena slika :besen
Prikaži več možnosti

Gardener
Gardener

BMW fanatik

• Uporabnik

No ravno zato sem včeraj repliciral, če si prevozil pot po isti trasi do Livorna.

Namreč vmes je kar veliko km po regionalkah in ovinkih od Maranella do priključka na AC pri Pistoi... in že samo prevoziti ta del trase bo trajalo cca 3 ure... pa si odgovoril

Ne dojemaš.
Še vedno imate zelo veliko AC (toliko o porabi diesel/bencin), in DA vem o kateri poti govoriš :napaka Če pa imaš dvom, da pridem o navedenem času po že večkrat omenjeni poti, pa brez problema podpreva z......

:-D
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

Count us in. :metalc
LP
Austin

BMW Z3 - simply - purely medicinal. :)

Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

Ne dojemaš.
Še vedno imate zelo veliko AC (toliko o porabi diesel/bencin), in DA vem o kateri poti govoriš :napaka Če pa imaš dvom, da pridem o navedenem času po že večkrat omenjeni poti, pa brez problema podpreva z......

:-D

Gardener, težak si.
LP
Austin

BMW Z3 - simply - purely medicinal. :)

Prikaži več možnosti
    • Roberto88 je všeč

Andrius
Andrius

VT avanTurist™

• Moderator
  • Sporočil: 1 410
  • Avtomobil: F31 330xd dizl jetra

Off topic matematika:
540km trase (A-B, N-O) po avtocesti.
5 ur 30 minut (po googlovo) pomeni povprečno 98,2 km/h.
3 ure 30 minut (po Gardener-jevo) pomeni povprečno 154,3 km/h.
Umirjeno tudi po avtocesti tole ravno ni. :blabla

Razen če je to 605km (A-O) po avtocesti za katere google ocenjuje 5 ur in 48 minut.
potem si pa tudi po googlovo 2 uri 25 minut hitrejši.

On topic:
Pravijo ne čakaj na maj...
Jaz pravim "Komaj čakam na maj!". :mljask
Prikaži več možnosti

Gardener
Gardener

BMW fanatik

• Uporabnik

Gardener, težak si.
LP
Austin

Austin, darling... Nisem ne! Zakaj se sploh spuščam v pregovarjanje z EU road manager profiji, pa preberi spodaj :)

Off topic matematika:
540km trase (A-B, N-O) po avtocesti.
5 ur 30 minut (po googlovo) pomeni povprečno 98,2 km/h.
3 ure 30 minut (po Gardener-jevo) pomeni povprečno 154,3 km/h.
Umirjeno tudi po avtocesti tole ravno ni. :blabla

Razen če je to 605km (A-O) po avtocesti za katere google ocenjuje 5 ur in 48 minut.
potem si pa tudi po googlovo 2 uri 25 minut hitrejši.

On topic:
Pravijo ne čakaj na maj...
Jaz pravim "Komaj čakam na maj!". :mljask

Očitno si spregledal moj nickname... Pri Pisi so največje drevesnice v Evropi, torej sem bil doli že xxx krat.

Daj, da ne bosta ti in Levči izgubila živčkov na računanju... Gerchy je napisal 8 ur in pol, jaz sem rekel, da potrebujem ponavadi 6 ur in pol (dve uri manj). Da naredimo epilog temu brezveznemu "pod*ebavanju", predlagam da v primeru dvoma položite 5k€ na mizo, pa grem po omenjeni poti, snemam celo pot, pa se pofočkam pred Moby Dickom v Livornu.
V nasprotnem primeru, pa samo stfu pliz, ker ste tečni z temi forami. Če stojite za svojimi vzvišenimi prepričanji, to podprite, pa bomo videli kdo ma prav, simple as that :ok

Zdaj pa brez OT-ja, javno sem se javil, če bo kdo zapel naj da bip na ZS :) Samo ne govorit na pamet, kaj se da in kaj ne prosim. :drink

Urejal Gardener, 24.11.2010, 17:30.

Prikaži več možnosti

-DIN-
-DIN-

Staro uporabniško ime: boogie

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 593
  • Avtomobil: VW

Theory vs. Been there, done that.:laugh :-D

Drugac pa, zgleda obetavno! Bo treba it enkat...

Urejal -DIN-, 24.11.2010, 18:02.

Prikaži več možnosti

Bavaria fan
Bavaria fan

The one and only

• Globalni moderator
  • Sporočil: 17 070
  • Avtomobil: skunk :)

Noro:eek2

Če se le da (da bom lahko takrat dobil v službi dopust) sem poleg:mljask :metalc

Prosim samo, da nebi bilo zadnji ali prvi teden v mesecu, ker takrat res ne morem:frown
Mein Kopf ist ein Labyrinth. Mein Leben ist ein Minenfeld.
Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Globalni moderator
  • Sporočil: 10 915
  • Avtomobil: z dost' dinamike!

Gardener,

prosim, če se odstraniš iz teme. Za vedno.

Razlaga:
1. če je kdo vzvišen, si to ti, vsi so prav lepo vljudni,
2. vzvišenost dokazuje tudi denarna stava, ki me, kako prikladno, zelo spominja na nekdanjega uporabnika, ki je potem (še pred likvidacijo) pozabil na dogovor,
3. popolnoma si zgrešil poanto VTja,
4. v moji temi res nimaš kaj početi z uporabo črk "stfu".

Jasno?

Tako da - odidi.

cana.png

Prikaži več možnosti

Gardener
Gardener

BMW fanatik

• Uporabnik

Gardener,

prosim, če se odstraniš iz teme. Za vedno.

Razlaga:
1. če je kdo vzvišen, si to ti, vsi so prav lepo vljudni,
2. vzvišenost dokazuje tudi denarna stava, ki me, kako prikladno, zelo spominja na nekdanjega uporabnika, ki je potem (še pred likvidacijo) pozabil na dogovor,
3. popolnoma si zgrešil poanto VTja,
4. v moji temi res nimaš kaj početi z uporabo črk "stfu".

Seveda, šef. brez problema, ko razčistim kar sem napisal.

1. Če sem se pustil sprovocirate, sorry
2. :confused pač, predlagal sem stavo, da ustavim prerekanje ali je možno ali ni priti v omenjenem času. Dogovora se pa vedno držim :)
3. Ok, poanta naj bo kakršna je
4. .... enako kot pod 1.

Anyways, mejte se fajn. Korzika je vedno nasmeh do ušes:)
Prikaži več možnosti

Andrius
Andrius

VT avanTurist™

• Moderator
  • Sporočil: 1 410
  • Avtomobil: F31 330xd dizl jetra

Očitno si spregledal moj nickname... Pri Pisi so največje drevesnice v Evropi, torej sem bil doli že xxx krat.

Nisem spregledal tvojega vzdevka. Te je zelo težko spregledati, ker se vtikuješ v praktično vse debate na tem forumu.
Pa si kdaj pomislil, da en avto in kolona 10+ vozil skozi promet ne gresta enako hitro? Najbrž ne. Tipično zate.

Daj, da ne bosta ti in Levči izgubila živčkov na računanju... Gerchy je napisal 8 ur in pol, jaz sem rekel, da potrebujem ponavadi 6 ur in pol (dve uri manj). Da naredimo epilog temu brezveznemu "pod*ebavanju", predlagam da v primeru dvoma položite 5k€ na mizo, pa grem po omenjeni poti, snemam celo pot, pa se pofočkam pred Moby Dickom v Livornu.

Za razliko od tebe nisem vrtnar in mi matematika nikoli ni delala problemov z "živčki", ampak vseeno iskreno hvala za skrb. :ok

Nihče ne dvomi, da si ti sposoben prepeljati to traso (ki jo poznaš) v tem času. Okoliščine VT-ja, ki jih več kot očitno poznaš tako dobro kot jaz sorte dreves v tvojih drevesnicah, pa tega ne dopuščajo.

Da ti še enkrat razložim lepo počasi kaj sem hotel povedati.
1. Nikoli nisem rekel(ne vem kako si prišel do te ideje), da se ne da v 2 urah manj prevoziti predlagane trase. Zmotil me je tisti "zmerno" v tvojem 1. postu v tej temi.

2. Levči ti je napisal, da od točke B do točke N rabimo približno 3 ure. Od tu moja predpostavka, da rabimo 5 ur in pol za avtocestni del trase. Torej če predvidevam, da si v regionalnem prometu previden in voziš "zmerno" 10-20 km/h nad omejitvami na tem odseku pridobiš zelo malo na času. Torej moraš preostali del trase prevoziti bistveno hitreje (po izračunu s povprečno hitrostjo 154km/h - to je zelo "zmerno" ja in to je tudi razlog za tisti ":blabla" v mojem postu).

V nasprotnem primeru, pa samo stfu pliz, ker ste tečni z temi forami. Če stojite za svojimi vzvišenimi prepričanji, to podprite, pa bomo videli kdo ma prav, simple as that :ok

Tečen si v tej temi samo ti. S "podje*avanjem" si prav tako začel ti.
Vzvišen ni nihče (no razen tebe ampak takega smo te vajeni), smo pa na realnih tleh, ker se googlove ocene na VT-ju dokaj dobro obnesejo oziroma so včasih celo optimistične.

Urejal Andrius, 24.11.2010, 18:48.

Prikaži več možnosti
    • Roberto88 je všeč

KINGKONG
KINGKONG

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 485
  • Avtomobil: en kup skretov :)

...to me spominja na mojo stavo z dvema "podjetnikoma" , da se ne da prit iz ljubjane v split v 3h 20min...pa je bil visok €v igri,pa je samo :blabla...:ok2
Prikaži več možnosti

icek
icek

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 232
  • Avtomobil: e 60 in e64

sem zraven, definitivno, prosim ce me obvescate o nadaljnih aktivnostih, sestanku, placilu kotizacije itd. lp
:deda
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.