Skoči na vsebino

Motornaolja.com | Spletna trgovina z motornim oljem | Brezplačna dostava!

* * * * - 4 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
2018 odgovorov v temi
Ceri
Ceri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 401
  • Avtomobil: 320Ci

A Shell Advance Racing X se dobi?
Prikaži več možnosti

Motornaolja.com
Motornaolja.com

Licence To Sell

• Oglaševalci
  • Sporočil: 1 031

A Shell Advance Racing X se dobi?

Zaenkrat samo po naročilu vendar je dobavni rok daljši. Večja izbira in zaloga olja za motorna kolesa bo na voljo spomladi.

Edit: Na voljo sta Shell Advance Ultra in Scooter Plus

Urejal Motornaolja.com, 25.11.2010, 16:42.

Motorna olja - velika izbira, ugodne cene in brezplačna dostava motornega olja ter filtrov Mahle
T: 080 2000 | info@motornaolja.com | www.motornaolja.com | Jadranska 25, 2000 Maribor
Prikaži več možnosti

Falco
Falco

Der Kommissar

• Moderator
  • Sporočil: 13 827
  • Avtomobil: BMW

Castrol TXT 5w-40 gre res iz prodaje? V nekaterih trgovinah sem ga namreč opazil po smešno nizkih cenah. :confused

Všeč mi je zasnova spletne strani, saj je vse zelo pregledno. :ok

Prikaži več možnosti

Motornaolja.com
Motornaolja.com

Licence To Sell

• Oglaševalci

Castrol TXT 5w-40 gre res iz prodaje? V nekaterih trgovinah sem ga namreč opazil po smešno nizkih cenah. :confused

Uradne informacije še nimam, ga bo pa nadomestil EDGE 5W-40.

Všeč mi je zasnova spletne strani, saj je vse zelo pregledno. :ok

Hvala. :ok
Motorna olja - velika izbira, ugodne cene in brezplačna dostava motornega olja ter filtrov Mahle
T: 080 2000 | info@motornaolja.com | www.motornaolja.com | Jadranska 25, 2000 Maribor
Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

Pohvaliti moram cene.. 14 dni nazaj še nisem opazil te strani in žal kupil drugje.. Kot vidim bi lahko precej prihranil in naslednjič naročim pri tebi.. :)

Moj dolgoročni nasvet ostanite s takimi cenami in ne postanite pohlepni pa vam bo ob takšnem razmerju cen napram večini ostalih ponudnikov še dolgo časa lepo in dobro laufalo. :ok
“You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.” - Albert Einstein
Prikaži več možnosti

Motornaolja.com
Motornaolja.com

Licence To Sell

• Oglaševalci

Pohvaliti moram cene.. 14 dni nazaj še nisem opazil te strani in žal kupil drugje.. Kot vidim bi lahko precej prihranil in naslednjič naročim pri tebi.. :)

Moj dolgoročni nasvet ostanite s takimi cenami in ne postanite pohlepni pa vam bo ob takšnem razmerju cen napram večini ostalih ponudnikov še dolgo časa lepo in dobro laufalo. :ok

Hvala, sicer pa so ugodne cene eden izmed ciljev, h kateremu bomo vedno težili. :ok
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 249
  • Avtomobil: E39 530dTA & E90 325xi

Tole je pa res zanimiva trgovina :-D
Prikaži več možnosti

lancer
lancer

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 046
  • Avtomobil: E30 318iS, E30 cabrio

Jaz bi vprašal, če je možno dobiti olje Mobil1 5w50.
e30
Prikaži več možnosti

Motornaolja.com
Motornaolja.com

Licence To Sell

• Oglaševalci

Jaz bi vprašal, če je možno dobiti olje Mobil1 5w50.

Seveda, cena je 12,40€/L, še danes bom produkt dodal na stran.
Prikaži več možnosti

Motornaolja.com
Motornaolja.com

Licence To Sell

• Oglaševalci

Akcijo motornega olja BMW Original Longlife 04 5W-30, ki je na voljo po akcijski ceni 9,12€/L oz. s popustom 5% (namesto 9,60€/L) sem podaljšal do 31.12.2010.

Koda za popust: motornaoljabmw

Hvala vsem za naročila! :ok
Prikaži več možnosti

mito
mito

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 207
  • Avtomobil: E39 523iA LPG

Pozdavljen,

zanima me, če imate namen prodajati olja Esso?
Od motorja z veliko kubiki je boljši samo motor s še več kubiki.

Član KOS
Prikaži več možnosti

Motornaolja.com
Motornaolja.com

Licence To Sell

• Oglaševalci

Pozdavljen,

zanima me, če imate namen prodajati olja Esso?

Da, kmalu. :ok
Prikaži več možnosti
    • perobmw je všeč

alanq4
alanq4

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 429
  • Avtomobil: 156 V6 in 166 2.4jtd

Motul bo še danes dodan v ponudbo, Fuchs in Redline ter morda še katero pa v bližnji prihodnosti sicer pa bom vesel tvojega naročila. :ok

Odlično!
Prikaži več možnosti

tratnika
tratnika

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 992
  • Avtomobil: Polo GTI; '98 OOOO

Danes oddal naročilo za 5l SLX-a 0W-30 in 1l ELF Competition STI 10W-40 :ok
Prikaži več možnosti

Motornaolja.com
Motornaolja.com

Licence To Sell

• Oglaševalci

Danes oddal naročilo za 5l SLX-a 0W-30 in 1l ELF Competition STI 10W-40 :ok

Hvala. :ok
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 289
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

...sem si ogledal vašo spletno stran,sem šele danes opazil to temo.....in moram pohvaliti celostno podobo in preglednost:ok....mi je všeč in nekaj olj....3 do 4 imajo res zanimivo ceno:metalc

...kar se pa tega tiče...

Vsa olja v naši spletni trgovini so iz uradnih distribucijskih kanalov, tako da kar brez bojazni. :ok Domnevno originalna olja neznanega izvora ponavadi izstopajo z nemogočo ceno, pravtako pa prodajalci skoraj vedno niso pravne osebe.

Cenovne politike BMW servisev ne poznam, bi pa rekel, da se jim toži po starih časih, ko so lahko tovrstno olje prodajali po nekajkrat višji ceni. :laugh

....se pa motiš:blackeye,vsaj za tiste za katere jaz vem...so pravne osebe in za vse dobiš uradni račun in imajo bistveno nižje cene,kot primer navajam samo spodnjo ponudbo...

Akcijo motornega olja BMW Original Longlife 04 5W-30, ki je na voljo po akcijski ceni 9,12€/L oz. s popustom 5% (namesto 9,60€/L) sem podaljšal do 31.12.2010.

Koda za popust: motornaoljabmw

Hvala vsem za naročila! :ok

....za tiste ki so malenkostni,drugače ni bistvene razlike za tistih 5-7 litrov olja,ki ga nekdo pač rabi enkrat na leto za svoj avto, je cena višja od konkurence za dobrih 30%:blackeye....pa še nekaj takšnih primerov je,ampak vsi ne morejo imeti vse:ok2....olje,ki ga jaz uporabljam za tri avtomobile mi je pri vas trenutno zanimiva cena:ok in če ga ne dobim drugje ceneje,ga bom pač naročil pri vas:)

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 476
  • Avtomobil: --------:)

Jaz bom kmalu rabil,kaj priporočate za e46 318,l.02??Kaj ugodnega na zalogi?
Lp
The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti

Motornaolja.com
Motornaolja.com

Licence To Sell

• Oglaševalci

@joda: :ok Za vsa olja pa je težko vedno biti najcenejši (+brezplačna dostava) sicer pa bom vesel vašega nakupa.

Jaz bom kmalu rabil,kaj priporočate za e46 318,l.02??Kaj ugodnega na zalogi?
Lp

Katero olje predpisuje tovarna, 0W-40 in 0W-30 se mi zdi? Na zalogi pa so vsa olja. :ok
Prikaži več možnosti

tratnika
tratnika

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 992
  • Avtomobil: Polo GTI; '98 OOOO

Danes oddal naročilo za 5l SLX-a 0W-30 LL01 in ...

Ni na voljo...:frown
Prikaži več možnosti

Motornaolja.com
Motornaolja.com

Licence To Sell

• Oglaševalci

Danes oddal naročilo za 5l SLX-a 0W-30 LL01 in ...
Ni na voljo...

Začasno žal zmanjkalo, malo preden ste naročili. Nova naročena pošiljka je že na poti, ko prispe, vas bomo tudi obvestili. :ok
Prikaži več možnosti
    • tratnika je všeč