Skoči na vsebino

Spletno in drugo oblikovanje

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
50 odgovorov v temi
Veljo
Veljo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 895
  • Avtomobil: DxxViii i CS

:ok Ja, sej v te vode zaideš mimogrede zaradi narave dela podobnih področij.

Ja, Microsoft orodja nekateri obvladajo do vseh meja. Moj rekorder je bil tip, ki je imel postavljen katalog v power pointu :laugh...in to resnično Zahteven katalog, na njegovo žalost sem moral vse premetati drugam, ker si je omislil še drugo jezikovno mutacijo :-D...pri korekturi me je še vprašal, če lahko korekturo vnese v power point :-D. Doživi človk res marsikaj na tem področju. No, da ne bom preveč of topikiral :-D keep up the good work :ok.

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 956
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Hehe, ko bi moja žena brala kako tolčeta čez word. :-D Najin interni joke je da ona trdi kako se da v wordu vse oblikovat (učitlca, itak jih nič druzga ne naučijo), jaz pa seveda zagovarjam profi robo, Adobe ipd. :ok2 In me zafrkava ker traja dlje (ampak je tudi narejeno trikrat lepše).

Urejal Nixxon, 12.12.2013, 13:29.

Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

peropapero
peropapero

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 436
  • Avtomobil: 240

Delamo tudi tiskovine, tale projektič je bil sicer bolj brzinski, izdelan v dveh "šihtih".
Ampak za predstavo bo. :dance

Objavljena slika

http://www.perfegt.c...n/zp2013low.pdf

Možna kompenzacija za gradbeni material. :-D

Tam ko je koledar prireditev 2013-2014 za Golte se mi zdi da je napaka in sicer piše GumanSKI , verjetno bi moralo pisati GurmanSKI. 1x je pravilno 3x pa narobe. :ok

great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people.

Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Administrator
  • Sporočil: 10 194
  • Avtomobil: z dost' dinamike!

@Nixxon, če kaj traja dlje, je to Word, ker je štorast za vse, kar ni tipkanje teksta. :-D

@peropapero, hvala, je možno, saj pravim, projekt se je odvijal s svetlobno hitrostjo. :)

slovenska-konoplja.png

Prikaži več možnosti

Veljo
Veljo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 895
  • Avtomobil: DxxViii i CS

Hehe, ko bi moja žena brala kako tolčeta čez word. :-D Najin interni joke je da ona trdi kako se da v wordu vse oblikovat (učitlca, itak jih nič druzga ne naučijo), jaz pa seveda zagovarjam profi robo, Adobe ipd. :ok2 In me zafrkava ker traja dlje (ampak je tudi narejeno trikrat lepše).

Meni osebno je še notepad pred wordom, ker ga rabim mnogo več in je style free :-D.
Če znaš zadeve pravilno nastaviti za posamezen sploh specifičen projekt imaš recimo v InDesignu narejeno marsikaj izjemno hitro...seveda pa moraš nekaj znanja imeti in nekaj Gb tutorialov prečekirat :-D...Za nekatere zadeve je pa še Quark pred Indesignom.
Dandanes je "navaden" prelom precej razvrednoten, ker itak vsakdo, ki ima pol ure časa in komp misli da oblikuje kar je pa daleč od resnice..podobno je na žalost tudi s fotografijo in imajo profi fotografi podobne težave..ampak to je za v drugo temo in ne to :ok.

To temo bo Gerchy moral mal Objavljena slika :-D.

Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Administrator
  • Sporočil: 10 194
  • Avtomobil: z dost' dinamike!

Ni panike, se moram čisto v celoti strinjati. Predvsem Notepad in Quark pa to ... :ok2

slovenska-konoplja.png

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

Haha, v Wordu je zanjo prej oblikovano zato, ker uporabi Wordart in pa kak clipart z neta. :-D
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Urko
Urko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 027
  • Avtomobil: E30 325 iAT, R 1100 GS

Po petih letih od lansiranja je bila moja spletna stran by gerchy potrebna facelifta.

Intervencija je bila narejena hitro, kvalitetno in ugodno.

Zraven sem kot totalni laik na področju informatike dobil še kup informacij kako spletno stran razvijati v prihodnje, da bo ''prodajala'' še naprej, brez odvečnega nakladanja in prodajanja nečesa, kar ne rabim.

Storitev kot celota za čisto 10-tko. :ok  

To not drive your car to keep its value up is like not banging your girlfriend to keep her fresh for the next guy. Fu*k that! If you love your car, drive it.

Prikaži več možnosti

magic man
magic man

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 564
  • Avtomobil: Božje vozilo

Vse lepo in prav,ampak BMW koledarja za 2017 pa spet od nikoder žalostno :frown

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

Kaj ima to veze z Gerchyevo firmo?
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

jetam
jetam

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 415
  • Avtomobil: E30

Vse lepo in prav,ampak BMW koledarja za 2017 pa spet od nikoder žalostno :frown

V kolikor kaj pomaga je tudi letos, kot že vrsto let do sedaj, v pripravi BMW Dolenjska koledar 2017. Naročila do 15.11. Več info: KLIK

PS: gre za projekt na volunterski ravni in solidnim nivojem realizacije (A2 format,...), pri čimer se pokrivajo zgolj stroški printa.

Prikaži več možnosti
    • tinko1a je všeč