Skoči na vsebino

Ukradena vozila BMW

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
1290 odgovorov v temi
Damjann
Damjann

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 153
  • Avtomobil: BMW 318iS coupe

;1502990']BMW je zelo zaželjen med premium znamkami. :blackeye

Ali pa ga je najlažje ukrasti:ok2
Pot dolga tisoče kilometrov, se zmeraj začne z enim samim korakom
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

matej0011
matej0011

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 945
  • Avtomobil: E46 320dT

Od tega je verjetno vsaj polovica, če ne več x5 in x6.

9x - X5
8x - X6
Prikaži več možnosti

en3rgie123
en3rgie123

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 940
  • Avtomobil: 580Nm

Kolegu so ukrali kaksen teden nazaj misje sivega BMWja 320d 2005 letnik se mi zdi .. v ljubljani. Katastrofa !
Ne pomaže ni parfem, kad je čovek smrad.
Prikaži več možnosti

silver haze
silver haze

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 334
  • Avtomobil: bmw 318dt

morajo met kakšne elektronske naprave da kradejo x6-ke in vse kaj pride
Prikaži več možnosti

spyder
spyder

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 248
  • Avtomobil: 530xd

pred 1.mescem so enmu kolegu od kolega ki ma avtoprodajo u Lj.ukradli x6
in glavni osumljenec je on:napaka

Urejal spyder, 02.12.2010, 21:57.

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 071
  • Avtomobil: študentski

Dobro zavaruj, pa je ... najbolj zihr. Če zgine, pač iz zavarovanja kupiš drugega.

Ko smo že pri zavarovanju avtomobila in kraji.
Kakor jst vem moraš imeti vse ključe tako kot si jih dobil ko si kupil nov avto ter prometno avtomobila(če je nimaš ti pri zavarovanju nepomaga nič,se pravi da jo moraš imeti z seboj):crazy
Je še kakšna zanka pri zavarovanju ter kraji za te dve vem.:confused

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

Damjann
Damjann

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 153
  • Avtomobil: BMW 318iS coupe

Kakor jst vem moraš imeti vse ključe tako kot si jih dobil ko si kupil nov avto ter prometno avtomobila(če je nimaš ti pri zavarovanju nepomaga nič,se pravi da jo moraš imeti z seboj):crazy

Baje te lahko Policija , da na detektor laži in če odkloniš(kar je tvoja pravica) zavarovanje ne velja.

Je pa to "baje", tako mi je rekel kolega, ko so mu v kratkem razmaku ukradli že drugo A6.
Pot dolga tisoče kilometrov, se zmeraj začne z enim samim korakom
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 454
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Malo drugačna kraja BMWjev: http://www.avtomobil...m_campaign=link
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

bmwjas
bmwjas

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 153
  • Avtomobil: Ni pomemben podatek

Si prepričan da to drži?
Torej če ti ukradejo torbico z dokumenti in kljuci, kasko ne velja? Ali pa če si izgubil torbico z dokumenti in kljuci?

Dvomim da to kar si napisal drži oziroma zadrzi izplačilo odškodnine, vsaj ne za dolgo.
Prikaži več možnosti

YuGo
YuGo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 218
  • Avtomobil: BMW ...

pred 1.mescem so enmu kolegu od kolega ki ma avtoprodajo u Lj.ukradli x6
in glavni osumljenec je on:napaka

Lahko da imajo razlog za to. Kriminilasti preverijo čisto vse, od poslovanja podjetja, do morebitne zadolženosti lastnikov,...itd.
Prikaži več možnosti

Silver Arrow
Silver Arrow

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 748
  • Avtomobil: Eisenacher Motorenwerk

ja BMW je med trojico najbolj kradljiv in tut naročniki kraje si pač najbol želijo BMW :D
Swifthead
Prikaži več možnosti

spyder
spyder

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Si prepričan da to drži?
Torej če ti ukradejo torbico z dokumenti in kljuci, kasko ne velja? Ali pa če si izgubil torbico z dokumenti in kljuci?

Dvomim da to kar si napisal drži oziroma zadrzi izplačilo odškodnine, vsaj ne za dolgo.

Drži to sigurno.Mi je rekel agent na zav.
Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 252
  • Avtomobil: SPET M SPORT PAKET

blackberet
Kakor jst vem moraš imeti vse ključe tako kot si jih dobil ko si kupil nov avto ter prometno avtomobila(če je nimaš ti pri zavarovanju nepomaga nič,se pravi da jo moraš imeti z seboj)
Je še kakšna zanka pri zavarovanju ter kraji za te dve vem.

Damjann
Baje te lahko Policija , da na detektor laži in če odkloniš(kar je tvoja pravica) zavarovanje ne velja.

Je pa to "baje", tako mi je rekel kolega, ko so mu v kratkem razmaku ukradli že drugo A6.

Pri Tiliji ne drži niti ena trditev. Iz lastnih izkušenj (skoraj lastnih), pred parimi leti.
V kratkem: Svakinji so ukradli terenca z ključem ki je bil ukraden v našem stanovanju (drugače imamo vse ostale njene rezervne kjuče. Je samska in potuje dost okoli). Vsi smo šli na detektor laži razen nje (odklonila ker se je kriminalist brezobrazno obnašal do nje, skoraj jo je obtožil da ga je ona prodala:crazy).
Epilog: izplačana odškodnina v celoti (avto star 9 mesecev) in to v zakonskem roku. Posledic odklanjanja detektorja ni nobenih (če bi vedel tega niti sam ne bi išel:confused)
Zavarovalnica je točno vedla gdo je sunil ključe (sami smo jim povedali na koga sumimo, policiji enako), kam je avto odpeljan, sledili so mu v Bosno, potem v Srbijo in ker se v teh državah ni uradno moglo nič narediti so sam opazovali. Na koncu so ga mafijozoti prodali nekomu v Makedonijo, e tam je
Tilija pršla na svoje. Policija je tem revežu zaplenila avto in vrnila zavarovalnici. Pripeljali so ga pokazat svakinji, pa je nič ni ganilo ko ga je vidla po petih letih. Je mela že drugega enakega:ok :ok
BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti

echt-bmw
echt-bmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 892
  • Avtomobil: MINI COOPER F56

ne bo držalo nič od tega, tvoj agent pa hmm amater? oz če tvoja zavarovalnica ima take pogoje menjaj zavarovalnico in to čimprej!

Iz prve roke lahko potrdim, ker so mi lani avto ukradli...(obstaja tema nekje o tem )
ključe sem sicer imel vse prometno pa je šlo z avtom, na zavarovalnici so mi rekli naj prinesem kar imam ključev...nobenih komplikacij odškodnina izplačana iz kaska v zakonskem roku 60 dni. zavarovalnica pa AS

lp
Prikaži več možnosti

spyder
spyder

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Saj tako je meni logično.Itak da probajo vse fore sam da nebi plačali.
Mi je pa reku agent od AS.
Je pa sranje če ti ga.Plačajo ti po evrotaxu in dobiš ful manj in pušiš.
Ne plačajo ti kar sami ulagamo in to je kar nekaj cekinov :blackeye

Urejal spyder, 03.12.2010, 20:00.

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 071
  • Avtomobil: študentski

Si prepričan da to drži?

Prometne vem da v avtu nesmeš imeti(zakaj nevem) in ti policaj lahko napiše kazen,nisem verjel tem besedam dokler ni od kolega mati plačala kazen za to:crazy
meni je to še sedaj neverjetno skoraj da neverjamem:crazy

ne bo držalo nič od tega, tvoj agent pa hmm amater? oz če tvoja zavarovalnica ima take pogoje menjaj zavarovalnico in to čimprej!

Iz prve roke lahko potrdim, ker so mi lani avto ukradli...(obstaja tema nekje o tem )
ključe sem sicer imel vse prometno pa je šlo z avtom, na zavarovalnici so mi rekli naj prinesem kar imam ključev...nobenih komplikacij odškodnina izplačana iz kaska v zakonskem roku 60 dni. zavarovalnica pa AS

lp

100% lahko potrdim glede ključev da tako velja za Nemčijo.
Pri nas pa izgleda da od zavarovalnice do zavarovalnice drugače oziroma od agenta do agenta:fight

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

dr2351
dr2351

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 107
  • Avtomobil: bmw 318i

Ko vse to prebiram, me kar zmrazi...moji rezervni ključi bodo odslej skriti v najbolj varnem skrivališču kar ga bom našel v hiši :) Ker ključ, ki ga uporabljam je skozi z mano ;)
Bi pa tole vprašal...zavarovalnica povrne krajo vozila iz kaska v višini nabavne vrednosti vozila ali v višini po eurotaxu? Ker eurotax je žaljiv glih toliko kot pljunek v obraz.
Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 252
  • Avtomobil: SPET M SPORT PAKET

Ko vse to prebiram, me kar zmrazi...moji rezervni ključi bodo odslej skriti v najbolj varnem skrivališču kar ga bom našel v hiši :) Ker ključ, ki ga uporabljam je skozi z mano ;)
Bi pa tole vprašal...zavarovalnica povrne krajo vozila iz kaska v višini nabavne vrednosti vozila ali v višini po eurotaxu? Ker eurotax je žaljiv glih toliko kot pljunek v obraz.

Žal točno tako, po eurotaxu:napaka. Edino če se še kaj pogajaš z njimi, mogoče porinejo zraven še kak ojro:jok :frown

Urejal lozinka, 04.12.2010, 10:02.

BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti

dr2351
dr2351

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 107
  • Avtomobil: bmw 318i

aha, skratka v vsakem primeru ostaneš ne le brez avta ampak tudi z manj denarja, kot si ga dal za avto.
obstaja ena diplomska naloga na temo ukradenih vozil: www.ig33k.com/Predogled/3415
zanimivo branje tam od polovice naprej, kjer je tudi statistika napisana...
Prikaži več možnosti

en3rgie123
en3rgie123

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 940
  • Avtomobil: 580Nm

Temu kolegu ko so ga ukradli .. je meu notr prometno. Kljuce je meu pri sebi .. zdj caka 40dni ce bi se mogoce avto nasel,nato mu izplaca zavarovalnica ..

Urejal en3rgie123, 04.12.2010, 11:06.

Ne pomaže ni parfem, kad je čovek smrad.
Prikaži več možnosti