Skoči na vsebino

Ukradena vozila BMW

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
1290 odgovorov v temi
alesio
alesio

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 200
  • Avtomobil: E 39 525 td touring,C 1

[quote name='blackberet']Prometne vem da v avtu nesmeš imeti(zakaj nevem) in ti policaj lahko napiše kazen,nisem verjel tem besedam dokler ni od kolega mati plačala kazen za to:crazy
meni je to še sedaj neverjetno skoraj da neverjamem:confused :confused,tole pa še nisem slišal?a je to rekla kazala,ali je zatem tud kaka podlaga iz zvcp-ja?:confused,na podlagi česa ne smeš meti prometne v avtu,saj jo imajo/imamo vsi in še to več ali manj na istem mestu?:confused
Prikaži več možnosti

cc22
cc22

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 372

Ali lahko dobis kako kazen, ce imas namesto prometne v avtu samo fotokopijo le-te, in original doma? seveda mislim samo v Slo, cez mejo je logicno, da moras imeti original
Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 252
  • Avtomobil: SPET M SPORT PAKET

Kako pa policaj ve da puščaš prometno v avtu:confused. Menda ne rečeš "- poslušte g. policaj jst držim skus prometno v avtu, a je kaj narobe":napaka
BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti

jurek
jurek

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 532
  • Avtomobil: s čričkom

Kolikor so mene ustavljali, mislim, da je policaj skor usakič videl iz kje sm vzel prometno in ni nikoli še nič težil...
Prikaži več možnosti

Damjann
Damjann

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 153
  • Avtomobil: BMW 318iS coupe

Ali lahko dobis kako kazen, ce imas namesto prometne v avtu samo fotokopijo le-te, in original doma? seveda mislim samo v Slo, cez mejo je logicno, da moras imeti original

Ja lahko dobiš kazen, ker prometne nimaš s sabo, ker bi drugače vsi hodili naokrog z malo fotošopanimi prometnimi, vozniškami, potnimi listi....
Pot dolga tisoče kilometrov, se zmeraj začne z enim samim korakom
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • Gardener je všeč

Beemer
Beemer

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 4 854

In kaj, če bi imel prometno v predalu pred sovoznikom? Ja rečeš mu, da daš vedno prometno tja v predal pred vožnjo. Lahko samo drka k*rac.:ok Razen če bodo sprejeli zakon, da moraš prometno vzeti iz denarnice ali pedrtošla :ok2

Urejal Beemer, 04.12.2010, 23:59.

Prikaži več možnosti

寶馬2010
寶馬2010

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 186
  • Avtomobil: AR156 20v

Partnerju Dimičeve ukradli BMW:skrbast
Prikaži več možnosti

ERRE
ERRE

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 521
  • Avtomobil: X5 f15/ e36 cabrio

Zadnjič na parkingu v Kp sem si ogledal eno E60 črno z reg.LJ-530NJ.
In ker ima gume že na tleh verjetno stoji že nekaj časa, pa si jo pogledam od bliže in vidim da ji manjkajo še airbagi :confused. Zato sem se odločil napisat sem gor, ker jo mogoče kdo pogreša:laugh Upam da ne.
Prikaži več možnosti

spyder
spyder

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 248
  • Avtomobil: 530xd

Kje pa je da grem še jaz kaj dol pobrat:-D
Prikaži več možnosti

Phil_2
Phil_2

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 696
  • Avtomobil: 2008 Citroen C2

Men je vedn hecno, k mi frendi rečejo zakaj mam prometno v avtu..kaj če mi kdo avto ukrade pa to......jah, če mi avto ukrade, kaj nej pol z prometno delam? Se z njo v službo odpeljem? :D
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Men je vedn hecno, k mi frendi rečejo zakaj mam prometno v avtu..kaj če mi kdo avto ukrade pa to......jah, če mi avto ukrade, kaj nej pol z prometno delam? Se z njo v službo odpeljem? :D

Če imaš prometno v avtu, boš ob kraji imel težave z zavarovalnico pri izplačilu kaska, če ga imaš.

Urejal Rottie, 17.12.2010, 07:35.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Phil_2
Phil_2

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 696
  • Avtomobil: 2008 Citroen C2

Če imaš prometno v avtu, boš ob kraji imel težave z zavarovalnico pri izplačilu kaska, če ga imaš.

Imam kasko in zakaj bi bile težave? Si neke kvazi izgovore zmišlujejo zato, da se ognejo plačilu?
Prikaži več možnosti

ERRE
ERRE

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 521
  • Avtomobil: X5 f15/ e36 cabrio

Kje pa je da grem še jaz kaj dol pobrat:-D

Na parkingu za tržnico, točno nasproti Atlantide, je prva v vrsti :ok2 :laugh :laugh
Prikaži več možnosti

AJ
AJ

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 317

Res je tako!:)
BMW=1A
Prikaži več možnosti

AJ
AJ

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 317

Imam kasko in zakaj bi bile težave? Si neke kvazi izgovore zmišlujejo zato, da se ognejo plačilu?

Prometno bolš, da maš pri sebi. Nevem od kje enim navada, da jo puščajo v avtu(ne ciljam nate ampak nasplošno):)

lp
BMW=1A
Prikaži več možnosti

AvtoFun
AvtoFun

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 126
  • Avtomobil: BMW & Audi

Res je tako!:)

Ni res. Če imaš kasko nima veze ali je prometna v avtomobilu ali jo nosiš s seboj. Sem osebno lani poklical na tri različne centre Zavarovalnice Triglav in jim zastavil enako vprašanje in sem povsod dobil enak odgovor in sicer da to ni pomembno. Sicer pa ali pozna kdo koga osebno ki zaradi tega ni dobil plačane odškodnine? Se pa strinjam da je boljše NE imeti notri prometne saj na tak način voluharjem za malenkost onemogočiš oz. vsaj otežiš prehod vozila skozi mejo!

Lp

Urejal AvtoFun, 19.12.2010, 19:13.

Prikaži več možnosti

AvtoFun
AvtoFun

BMW fanatik

• Uporabnik

Prometno bolš, da maš pri sebi. Nevem od kje enim navada, da jo puščajo v avtu(ne ciljam nate ampak nasplošno):)

lp

Hja jaz imam enako navado da puščam prometno v avtu. Zakaj? Zato ker jo rabim pri sebi ko me ustavi policaj in velikokrat sploh poleti nimam prostora v žepih še za prometno...
Prikaži več možnosti

Damjann
Damjann

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 153
  • Avtomobil: BMW 318iS coupe

Ni res. Če imaš kasko nima veze ali je prometna v avtomobilu ali jo nosiš s seboj. Sem osebno lani poklical na tri različne centre Zavarovalnice Triglav in jim zastavil enako vprašanje in sem povsod dobil enak odgovor in sicer da to ni pomembno. Sicer pa ali pozna kdo koga osebno ki zaradi tega ni dobil plačane odškodnine? Se pa strinjam da je boljše NE imeti notri prometne saj na tak način voluharjem za malenkost onemogočiš oz. vsaj otežiš prehod vozila skozi mejo!

Lp

Saj, ko plačuješ premijo ni nič pomembno in se vse da zrihtat, ko pa rabijo izplačati, te pa znajo loviti in drkati na vse pike in vejice v malem tisku zavarovalne police:).

Zato bolje imeti prometno s sabo, če ne drugega, da se izogneš še večjemu kompliciranju zavarovalnice ob morebitni kraji, seveda če ti čas in živci kaj pomenijo, če imaš obojega na pretek pa kar prometno nalimi na šipo pa je:ok

Urejal Damjann, 19.12.2010, 19:21.

Pot dolga tisoče kilometrov, se zmeraj začne z enim samim korakom
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Toma
Toma

bivši nick bmwe38

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 904
  • Avtomobil: Mazda MX-5

Na parkingu za tržnico, točno nasproti Atlantide, je prva v vrsti :ok2 :laugh :laugh

People's lepo prosim, ni več Atlantide :ok2
Prikaži več možnosti

AvtoFun
AvtoFun

BMW fanatik

• Uporabnik

Damjann se popolnoma strinjam s tabo da je defitniivno bolj pametno ampak saj veš kako je... Sem pa 3x prebral počasi in podrobno polico, tudi vse drobne tiske in nikjer ni omenjeno prometno dovoljenje niti da se ne sme puščati v avtomobilu in da v primeru kraje...
Prikaži več možnosti