Skoči na vsebino

Ukradena vozila BMW

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
1290 odgovorov v temi
dr2351
dr2351

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 107
  • Avtomobil: bmw 318i

scottie....moje sožalje...kaj novic?
Prikaži več možnosti

en3rgie123
en3rgie123

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 940
  • Avtomobil: 580Nm

To nemores verjet kaj se dogaja. Sej se ti zmesa da ti tak avto ukradejo.
Ne pomaže ni parfem, kad je čovek smrad.
Prikaži več možnosti

scottie
scottie

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16

Pozdravljeni,

za zdaj ni nobenih novic. Pa saj jih niti ne pričakujem, čeprav sem nad delom policije kar malo razočaran. Valda so najprej namigovali da če sem si dal avto sam ukradit, češ če je na leasing. No ko sem jim povedal da je bil avto plačan z gotovino so odnehali. Se mi zdi, da se jim tudi kamer ne da pogledati, kaj šele iskati avta.

Mi pa znanec poizveduje malo naokoli, ker naj bi bilo v 3 nočeh ukradenih 5 vozil. Ne izključujejo niti da gre za organizirano skupino in da so avti še vedno v Sloveniji, čeprav sam dvomim da bom svojega še kdaj videl.

V prtljažniku je bilo 40l zemlje. Upam da jo bodo uporabili zate, lopov hudičev !!!!
Prikaži več možnosti

LeThaL
LeThaL

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 965
  • Avtomobil: C4

kaj hočem dejansko povedat pa je, da so mi predkratkim odtujili 330, predragi policisti pa še niso naredili ničesar, čeprav imajo morebitne osumljence, ampak zaradi pomankanja dokazov ne morajo storiti ničesar.
verjamem da zaradi trajanja je avto že v koncih al pa nek na toplem
v kolikor se to zgodi vam, mislim ne čakajte na policiste, ter ukrepajte raje sami ter za kakšno informacijo, ki vas privede do avtomobila obljubite tudi nagrado.
policisti so zelo dobri pri pisanju položnic, ostalo se pa samo še sprašujem?

kwa bi dal za "Titove" cajte, bi lavfo goli otok na ful!!
lp

Pa saj jih niti ne pričakujem, čeprav sem nad delom policije kar malo razočaran. Valda so najprej namigovali da če sem si dal avto sam ukradit, češ če je na leasing. No ko sem jim povedal da je bil avto plačan z gotovino so odnehali. Se mi zdi, da se jim tudi kamer ne da pogledati, kaj šele iskati avta.

Glede na to, da sem že videl kar nekaj spisov, kjer so se obravnavale hudodelske združbe, ki se ukvarjajo s krajo avtomobilov, mislim, da je težko pričakovati od policistov, da bodo po filmsko rešili vaš primer in avto najdli. Verjamem, da je grozen občutek, ko ti odtujijo avto, od policistov pa dobiš občutek, da se jim ne ljubi niti delati na vaši zadevi (komentarji, da si si sam ukradel avto so sicer res popolnoma neumestni:blackeye) vendar so te združbe (saj to je tako ali tako javno znano) res dobro organizirane in so policisti v večini primerov neuspešni, od tu verjetno tudi njihova nezainteresiranost oziroma nemoč pri reševanju zadeve. Pač je nerealno pričakovati, da bodo policisti, ki delajo na ogromnem številu zadev, vsaj približno lahko parirali združbam, ki imajo zelo dobro organizacijo dela, porabijo neprimerno več časa in sredstev za pripravo in opazovanje, kot ga imajo policisti in je nemogoče pričakovati, da bodo takšno združbo odkrili pri delu.

Žal je pač tako, da se jih večina odkrije po sreči ali s kakšno informacijo, ki pripelje do prikritih ukrepov, kjer se potem zberejo dokazi. Upati, da bodo policisti najdli avto preden bo šel čez mejo oziroma v kose je žal utopično in se zgodi le po sreči, že če ti avto ukradejo v začetku noči, ti pa prijaviš krajo ob 7 zjutraj, imajo tatovi toliko prednosti, da je ni mogoče več nadoknaditi.

Vem, da nisem povedal nič novega, vendar je očitno, da so postali novejši BMW-ji zadnje čase izjemno iskana roba, žal pa smo/ste za zaščito svojega premoženja v večini odgovorni sami, na pomoč policije pa je po moje precej nerealno pričakovati:frown
Prikaži več možnosti

Kassari
Kassari

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 977

ne seri, naši policaji so pač nesposobni, za vsak ukraden avto bi jim trgal od plače, banda nesposobna:crazy

ROSES ARE GREY
VIOLETS ARE GREY
ROFL IM A DOG

Prikaži več možnosti

LeThaL
LeThaL

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 965
  • Avtomobil: C4

ne seri, naši policaji so pač nesposobni, za vsak ukraden avto bi jim trgal od plače, banda nesposobna:crazy

Lepo utemeljeno mnenje, s takimi posti veliko dodaš h kvaliteti foruma:ok
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 69 779
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Vem, da nisem povedal nič novega, vendar je očitno, da so postali novejši BMW-ji zadnje čase izjemno iskana roba

Nič čudnega ko so pa slabše varovani, kot so bili bavarci v 90. letih. Starih kant brez ključa nisi mogel vžgat, nove pa komot. Če mene kdo vpraša so ti avtomobili zanalašč narejeni tako, da se jih enostavno krade.
Prikaži več možnosti

tomos
tomos

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 136

Nič čudnega ko so pa slabše varovani, kot so bili bavarci v 90. letih. Starih kant brez ključa nisi mogel vžgat, nove pa komot. Če mene kdo vpraša so ti avtomobili zanalašč narejeni tako, da se jih enostavno krade.

Tist ki se je hotu odpeljat je vedu način - na novih kot na starih. E38/E39 pobereš dol volan brez ključa - nima zapore. Plastiko okol volana snameš na E36/38/39 brez da bi volan taknil. Mehanizem konaktna in vžiga se da na vseh treh odmontirat v par sekundah in potem z izvijačem takoj vžgat. v E30 vlomiš v 10minutah brez šipe počit... In celo na Mercedesu SLC ~75 so v 80tih imeli nemci odajo kjer so preizkušali kok hitro se da v avto vdret. Lokalni mojster zdej v pokoju je bil takrat klican z hotela kjer naj bi gost si zaklenil ključe. Po 10min ko je prišel je bil avto odklenjen brez poškodb, ko se je mojster odpeljal pa ga je po 100m počakal komandir in mu povedal o čem se je šlo in naj ne bo presenečen če bo na televiziji.
Prikaži več možnosti

Kassari
Kassari

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 977

Lepo utemeljeno mnenje, s takimi posti veliko dodaš h kvaliteti foruma:ok

Lej mojo utemeljitev, letos je bilo ukradenih 199 vozil, policajev imamo pa še preveč, cca 15000, kar vem da delajo je, merijo hitrost in pišejo bedni kazni, drugega učinka ne vidim.

ROSES ARE GREY
VIOLETS ARE GREY
ROFL IM A DOG

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 69 779
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Tist ki se je hotu odpeljat je vedu način - na novih kot na starih. E38/E39 pobereš dol volan brez ključa - nima zapore. Plastiko okol volana snameš na E36/38/39 brez da bi volan taknil. Mehanizem konaktna in vžiga se da na vseh treh odmontirat v par sekundah in potem z izvijačem takoj vžgat.

Kaj pa EWS in DME? In kako pretentaš tovarniško vgrajen alarm? Lahko mi odgovoriš na PS, mislim pa da vseeno ni tako enostavno... pomojem rabiš več časa za vžgat tak avto kot kak nov model.
Prikaži več možnosti

jocker
jocker

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 010
  • Avtomobil: Audi A5 Cabrio

Če jih dobim jim še Center Soča ne bo mogu pomagat.

prosim da nam ne pošiljaš nove paciente....raj jih pošlji par metrov dalje na ŽALE....

sožalje zaradi avta.......
Prikaži več možnosti

Senna
Senna

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 146
  • Avtomobil: 335i,GSXR1000,

Kolegu so ponoči ukradli Audi a3 letnik 2004 , 2.0.tdi črne barve, trovratni..;(.Vsaka najmanjša informacija bi prav prišla
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Dado
Dado

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 720
  • Avtomobil: BMW e24

To je biznis, ukradeš 1 ali pa 2 avta pa nerabiš celo leto delat. Mi pa se jebemo vsaki mesec posebej, da sploh lahko normalno živimo, pol pa še nam to vzamejo zakar smo delali 20 let.
Love it or leave it :)
Prikaži več možnosti

magic man
magic man

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 933
  • Avtomobil: Božje vozilo

To je biznis, ukradeš 1 ali pa 2 avta pa nerabiš celo leto delat. Mi pa se jebemo vsaki mesec posebej, da sploh lahko normalno živimo, pol pa še nam to vzamejo zakar smo delali 20 let.

Ja Dado prav imaš:ok
Upam da uspeš dobit nazaj avto in rešit zadevo.
Prikaži več možnosti

Veljo
Veljo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 037
  • Avtomobil: creative technologie

+ da če najdejo storilce, nobeden od njih ne bo dobesedno nič odgovarjal. So bratrancu pred leti ukradli vozilo, našli karoserijo obrano do kosti po dveh tednih, našli storilce+desetine dokazov za kup vozil. Rezultat- noben nič odgovarjal, se prosto gibljejo nasmejani, brez sramu še danes :crazy.

Prikaži več možnosti

M3_Freak
M3_Freak

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 262
  • Avtomobil: BMW E46 M3

Tako danes ponoči ukraden še en BMW 335i več bo pa tak povedal sam lastnik vozila.

p.s. Ne morem verjet kaj se to dogaja zadnje čase pri nas. Saj bo treba vse skrit ali kam to vse skupaj pelje?? :frown :frown
:mznak Carbon Metallic Schwarz :cool
Prikaži več možnosti

anzhe
anzhe

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 177
  • Avtomobil: E-64 FejsLep

Tako danes ponoči ukraden še en BMW 335i več bo pa tak povedal sam lastnik vozila.

p.s. Ne morem verjet kaj se to dogaja zadnje čase pri nas. Saj bo treba vse skrit ali kam to vse skupaj pelje?? :frown :frown

V Mariboru tudi ??? :eek
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

M3_Freak
M3_Freak

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 262
  • Avtomobil: BMW E46 M3

Ne LJ.
:mznak Carbon Metallic Schwarz :cool
Prikaži več možnosti

Di4b1o^
Di4b1o^

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 373
  • Avtomobil: ni vec BMW

Ne LJ.

BOCKY ? :blackeye
Prikaži več možnosti

Brouky
Brouky

Actually

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 383
  • Avtomobil: Fiesta 88

ma to je pa zej že bolano...zmeraj sem sanjal da ko bom "velik" da si kupim novga BMWja...ne vem zakaj bi si ga,k bi ga itak ukradli...proklete k***e ene, eni se jebemo pa delamo, pa sam sanjamo o velikih stvareh, pa nas večina jih nikdar ne bo imela, eni pa kradejo, ta naša policija pa itak nič ne nardi...jebejo kolesarje ker se po narobnem pločniku vozjo pa take kozlarije, da bi pa kdaj kej večjega rešl pa ne...

Kolegici so poleti ukradli cliota, pa so jo pred kratkim klicali s policije, če se lahko uglasi pri njih, pa je pršla tja pa so jo uprašal kakšne barve sedežev je mela v avtu, je povedla, pa so rekl da to ni to, da lahko gre...kot da je to ne bi mogl že po telefonu prašat...:napaka
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.