Skoči na vsebino

F10 535d

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
32 odgovorov v temi
m5freak
m5freak

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 25
  • Avtomobil: F10 M5

Glede na to, da se na tem forumu bolj malo dogaja glede nove serije 5 (marsikaj, kar drugi pišejo, sploh ne spada sem - najbrž posledica ............),

podajam kratko poročilo o novem 535d (imam ga od 19.11.) - sicer z M sportpaketom in black carbon barvi) in po prvih 3000 km lahko mirno zapišem, da je to daleč najboljša petka, ki sem jo kdajkoli vozil (prej E61 535d in E60 M5). Z dodatno opremo zlasti : aktivni volan, adaptive drive, profesionalno navigacijo s prof. Hifi in komfotnimi sedeži (spisek opreme je res dolg) je vožnja pravi užitek. Poraba je daleč od obljubljenih 6,5 l, sej pri meni giblje med 8,7 l in 9,6 l verjetno malce težka noga :-D. Navora in moči je preko glave dovolj , saj ima avto pri 240 km/h še vedno samo 3.100 obratov (8 prestava). Lega na cesti odlična pri čemer velja poudariti, da je M-športno podvozje (tega imam pri E92 330xd) še vedno zakon :). Fasciniran sem zlasti tudi s kakovostjo sedežev, menjalnikom in zvokom, ki je neprimerno boljši od hifi prof. v E60 (se vidi, da je drug proizvajalec). Malenkosti, ki me malce motijo so : da na obvolanskih tipkah ni tipke za check control (kot npr. v ostalih starejših modelih), da je control panel na armaturni plošči dejansko siv in ne črn (kot ga obljublja bmw, saj v močni svetlobi deluje malce "cheap" in pa zlasti, da je električno zapiranje prtljažnika prepočasno (preden se zapre v dežju imaš notri že poplavo :-D), pa še kaj bi se našlo (npr. zakaj se zunanja ogledala ne poklopijo avtomatično pri zaklepanju avta kot pri M5 itd...) ampak to so vendar zgolj malenkosti...

Slike seveda sledijo...najbrž na forumu f10 m - optik
Prikaži več možnosti
    • Dark Funeral, M3_Freak in perobmw uporabnikom je všeč to sporočilo

DejanS
DejanS

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 366
  • Avtomobil: F11 530dA

Čestitke za nakup takega stroja in verjamem da je užitek :)
Slike pa kar predstavi v tej svoji temi, ker tam je vsesplošna debata, tako da bo bolj pregledno če bo tukaj.
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 158
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Čestitke za stroj. Glede ogledal: mogoče je to funkcija ki ti jo lahko programirajo na servisu?
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Levči
Levči

TomKruz™ VT Roadmanager

• Moderator
  • Sporočil: 3 673

Čestitke za stroj. Glede ogledal: mogoče je to funkcija ki ti jo lahko programirajo na servisu?

Lahko pa celo zgolj nastavitev v iDrive... samo obkljukaš tako kot za avt. zaklepanje ob speljevanju ...
Objavljena slika:besen
Prikaži več možnosti

mich
mich

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17

Čestitke ob novi pridobitvi.
Kar se tiče zlaganja ogledal,če se ne motim se zložijo(če imaš kot opcijo samozatemnitve in zlaganja), če malo dalj časa držiš gumb za zaklepanje na daljincu.
Prikaži več možnosti

Mundas
Mundas

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 432
  • Avtomobil: STI

Ta stroj pa le predstavi v voznem parku :ok :mljask
Prikaži več možnosti

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 649
  • Avtomobil: --------:)

Čestitke:ok,cena:confused.Pa le predstavi.:ok2
The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 23 103
  • Avtomobil: E39 530dTA & E90 325xi

Eden izmed dizlov, ki bi ga imel :laugh :laugh
Prikaži več možnosti

BMW Deutschland
BMW Deutschland

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 755
  • Avtomobil: Nemški

Sem spremljal, ko si ga naročil, pa sem te že malo čakal, kdaj se boš pojavil ves presrečen, da kupil. Tale (razmeroma za 535d motor nizka) poraba me fascinira. S tem avtom je bmw resnično zadel, edni kar jaz osebno grajam, je volan in tiste tipke. Vozil, sem pa 535i pa je brutalen stroj, dizel je pa isto, samo navor pa traktorski zvok motorja je. Čuvaj, ga pa vsekakor predstavi na forumu. LP BMWdeutschland
Prikaži več možnosti

YuGo
YuGo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 218
  • Avtomobil: BMW ...

Če boš držal tipko malenkost dlje, se bodo tudi ogledala zložila.

Morem te razočarat, da imaš na 330xd standardno podvozje, ker na xdrive-ih ni možno športno M podovzje.
:ok2
Prikaži več možnosti

BMW Deutschland
BMW Deutschland

BMW fanatik

• Uporabnik

;1509324']Če boš držal tipko malenkost dlje, se bodo tudi ogledala zložila.

Morem te razočarat, da imaš na 330xd standardno podvozje, ker na xdrive-ih ni možno športno M podovzje.

Točno tako je. Če pogledaš avto od strani je še višji, kot serijski avto. Posledično zaradi x-drive pogona.
Prikaži več možnosti

clarion
clarion

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 736

:brezslik
Prikaži več možnosti

ransom ltd
ransom ltd

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 245
  • Avtomobil: MTB

odlicen 535d in serijskih 300ps.

z M paketom je zelo lep.

Prikaži več možnosti

Blindek
Blindek

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 856
  • Avtomobil: Superb Sportline

tako kot je Yugo napisal, držiš tipko za zaklep in se še zaprejo ogledala :ok
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Glede na to, da se na tem forumu bolj malo dogaja glede nove serije 5 (marsikaj, kar drugi pišejo, sploh ne spada sem - najbrž posledica ............),

podajam kratko poročilo o novem 535d (imam ga od 19.11.) - sicer z M sportpaketom in black carbon barvi) in po prvih 3000 km lahko mirno zapišem, da je to daleč najboljša petka, ki sem jo kdajkoli vozil (prej E61 535d in E60 M5). Z dodatno opremo zlasti : aktivni volan, adaptive drive, profesionalno navigacijo s prof. Hifi in komfotnimi sedeži (spisek opreme je res dolg) je vožnja pravi užitek. Poraba je daleč od obljubljenih 6,5 l, sej pri meni giblje med 8,7 l in 9,6 l verjetno malce težka noga :-D. Navora in moči je preko glave dovolj , saj ima avto pri 240 km/h še vedno samo 3.100 obratov (8 prestava). Lega na cesti odlična pri čemer velja poudariti, da je M-športno podvozje (tega imam pri E92 330xd) še vedno zakon :). Fasciniran sem zlasti tudi s kakovostjo sedežev, menjalnikom in zvokom, ki je neprimerno boljši od hifi prof. v E60 (se vidi, da je drug proizvajalec). Malenkosti, ki me malce motijo so : da na obvolanskih tipkah ni tipke za check control (kot npr. v ostalih starejših modelih), da je control panel na armaturni plošči dejansko siv in ne črn (kot ga obljublja bmw, saj v močni svetlobi deluje malce "cheap" in pa zlasti, da je električno zapiranje prtljažnika prepočasno (preden se zapre v dežju imaš notri že poplavo :-D), pa še kaj bi se našlo (npr. zakaj se zunanja ogledala ne poklopijo avtomatično pri zaklepanju avta kot pri M5 itd...) ampak to so vendar zgolj malenkosti...

Slike seveda sledijo...najbrž na forumu f10 m - optik

To je neka nova fora okoli varnost al neki takšnega z ogledali. Nobenemu novemu BMWju se ne bodo več zlagala avtomatsko ob zaklepu, ampak le na gumb.
Poraba je takšna zgleda kr standardna, ker ima kolega tudi zelo podobno.

Se pa veliko stvari zapira/ odpira le še na elektriko. Tudi vlečna kljuka se po novem dobi le taka, ki se zlaga na elektriko ... stane pa podobno kot je ročna na E60 (okoli 1200€).

Dobra zadeva so tudi kamere za parkiranje (ki znajo tudi snemati BTW :-D)

Urejal Rottie, 25.01.2011, 15:29.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

BMW Deutschland
BMW Deutschland

BMW fanatik

• Uporabnik

Dobra zadeva so tudi kamere za parkiranje (ki znajo tudi snemati BTW :-D)

pri x6 tudi?
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

pri x6 tudi?

To pa ne vem.
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

YuGo
YuGo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 218
  • Avtomobil: BMW ...

To je neka nova fora okoli varnost al neki takšnega z ogledali. Nobenemu novemu BMWju se ne bodo več zlagala avtomatsko ob zaklepu, ampak le na gumb.

Sedaj se spet zlagajo. :ok2
Prikaži več možnosti

Silver Arrow
Silver Arrow

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 748
  • Avtomobil: Eisenacher Motorenwerk

slike slike...moram vidt tole naloadano 535d :D
Swifthead
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

;1545735']Sedaj se spet zlagajo. :ok2

To pa potem ni dolgo trajalo. :ok2 Kakšna uradna razlaga zakaj so sedaj spet uvedli to nazaj ? (neuradno itak vemo da je bil vonj po denarju odločilen :-D)
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.