Skoči na vsebino

Tatoo, piercing

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
608 odgovorov v temi
atteya
atteya

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 855
  • Avtomobil: ultraviolet metallic 325i

že nekaj let razmišljam o tatooju, pa se nekako ne morem odločit kakšnega in kje bi ga imela ter kako velikega (govorim o tatooju! :laugh , za ostalo se ve :-D )
pa me zanima, če bi tatooje imele vaše punce (če si ženska pa me zanima kakšnega bi imela ti), kakšen in kje bi vam bil najbolj všeč na njej

glede piercinga pa me zanima podobno: kje in kakšen piercing bi si vi želeli, da bi vaša draga imela.

predlogi?

P.S.: Upam, da bo Nixxon spregledal tole temo, drugač bo :fight .
Po žilah se mi pretaka BMW, pijte mi kri!
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Zm3-D3n
Zm3-D3n

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 318
  • Avtomobil: BMW 320d E46

Piercing obvezno v popku (pod pogjem da ima lep trebuscek). Tatu pa zadi nad ritko, v predelu kriza.
BMW, vse ostalo so samo prevozna sredstva!
Prikaži več možnosti

kroskris
kroskris

sLow Rider

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 579
  • Avtomobil: Blue Unicorn

tudi jaz premišljujem o tatooju, pa bi mel kakšnega zmaja na rami naprimer. drugače pa če kdo ve za kakšnega dobrega umetnika za take stvari, pa da ima dobro razmerje cene in kvalitete, naj ga tu omeni.

Pri punci je meni najbolje všeč tribal art tatoo nad ritko, to je tak sexy ko zvok 6 valjev :mljask , ker pa to ima večina tetoviranih punc pa ne vem kaliko ti je do individualnosti.
Odvisno kaj hočeš o sebi z tatoojem povedat, ob kakšnih intimnih mestih še sede kakšen majhen tatoo, včasih je fajn da ga imaš na takem mestu ko ga občasno lahko zakriješ z oblačili, pol pa ga le kakšnemu izbrancu pokažeš,....
Če pa hočeš velikega pa je najbolje malo čez hrbet in ramo potegnt, samo večji kot je , dražje bo :-D

aja pa glede piercinga, kaj pa vem, si vidla ono reklamo ko en piercan tipo nekaj pije, pol pa iz njega teče kot iz sita :laugh :laugh :laugh
pa baje te lahk strela prej udari :eek , hec mora bit :cool
tako da jaz pravim, železje sodi na avto :laugh

- Več kot nekdo naredi in prispeva, lažje je drugemu da najde napako in ga kritizira. Kateri si ti?

- Imaš problem z našo vozniško kulturo? Potem pa se v prometu obnašaj tako, kot želiš da bi se drugi obnašali do tebe.

Prikaži več možnosti

atteya
atteya

BMW fanatik

• Uporabnik

Piercing obvezno v popku (pod pogjem da ima lep trebuscek). Tatu pa zadi nad ritko, v predelu kriza.

no, v popku ga že imam kaka tri leta, mogoče bi pasal še kje drugje (pikica na nosu ali kaj podobnega, majhnega)

je*at individualnost! ga ni mesta na telesu, ki ga nekdo še ne bi imel tetoviranega...

glede majstra že vem kam bom šla, le mesto in obliko oziroma sliko tatooja moram izbrat (pa se sama težko odločim)
ful dobr majstr, lani edini registriran uradno v sloveniji za to dejavnost je v grosuplju. je izredno kvaliteten in higiensko, zdravstveno in ostalo ima poštimane zadeve, samo cena pa ni najugodnejša, kar je posledica uradne registracije dejavnosti... je pa res, da če gre kaj narobe, da nekakšno garancijo, zadeve porihta, sicer pa kako drugače odgovarja za napako.
v vseh štirih ali petih letih, kar ima to dejavnost, se še ni zgodila nobena napaka, da bi se komu kaj gnojilo, vnelo ali kaj podobnega, celo za drugimi pocarji je popravljal...
ga toplo svetujem, je pa zelo zaseden...
če koga zanima telefonska, naj mi pošlje PS, da ne bo tukaj zgledal kot polna reklama (velik ne manjka :ok2 )

še kakšna ideja za tatoo, piercing?
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

matija
matija

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 826
  • Avtomobil: E39 525iA

še kakšna ideja za tatoo, piercing?

Meni to ni všeč sploh! :nono
E39 BMW 525iA, b.j. 2003, LifeStyle Edition, ...
Prikaži več možnosti

elson2k
elson2k

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 399
  • Avtomobil: E320

že nekaj let razmišljam o tatooju, pa se nekako ne morem odločit kakšnega in kje bi ga imela ter kako velikega (govorim o tatooju! :laugh , za ostalo se ve :-D )
pa me zanima, če bi tatooje imele vaše punce (če si ženska pa me zanima kakšnega bi imela ti), kakšen in kje bi vam bil najbolj všeč na njej

glede piercinga pa me zanima podobno: kje in kakšen piercing bi si vi želeli, da bi vaša draga imela.

predlogi?

P.S.: Upam, da bo Nixxon spregledal tole temo, drugač bo :fight .

:strah
Prikaži več možnosti

kosec
kosec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 385
  • Avtomobil: Autobahnbomber

ker nisem en strašen zagovornik ne enega ne drugega :rolleyes

hja... glede na to, da si predstavljam, da piercing ni trajen, se vrži v ekperimentiranje :ok2 če ti bo dop....., se še vedno lahko premisliš...

kakšne tetovirane zmaje pa potem gledaš do konca življenja in včasih se kasneje lahko mal tolčeš po glavi (takole: :crazy)
CCNA / BCNE
Prikaži več možnosti

tom
tom

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 401
  • Avtomobil: 335xd R1200GSA

Kar se piercinga tiče sem v nedeljo gledal prispevek v neki oddaji o car piercingu.
Zgleda pa tkole
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika

U glavnem majster ti nardi luknjo u haubo in ti da tisto šatuljo not v katero lahko vstaviš predmet po želji.

Komentar po moje ni potreben :barf :barf
Prikaži več možnosti

kroskris
kroskris

sLow Rider

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 579
  • Avtomobil: Blue Unicorn

U glavnem majster ti nardi luknjo u haubo in ti da tisto šatuljo not v katero lahko vstaviš predmet po želji.

Komentar po moje ni potreben :barf :barf

:laugh :laugh kot pravim, piercing je za avte, ne pa za nežna ženska telesa :ok2

- Več kot nekdo naredi in prispeva, lažje je drugemu da najde napako in ga kritizira. Kateri si ti?

- Imaš problem z našo vozniško kulturo? Potem pa se v prometu obnašaj tako, kot želiš da bi se drugi obnašali do tebe.

Prikaži več možnosti

SIMI
SIMI

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 959
  • Avtomobil: :0) :0) :0)

Tatoo zelo oslabi mišico...........hmmm......je jezik tudi mišica? :laugh :-D
Čas je denar!Imaš čas?:)

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

atteya
atteya

BMW fanatik

• Uporabnik

hm, dobro vprašanje, ampak kot nabildan tipček, bi moral vedet... :-D

šalim se...
jezik je precej strenirana mišica... ki po mojem ne oslabi kar tako
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

kosec
kosec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 385
  • Avtomobil: Autobahnbomber

sploh ženski jezik, hehe :evil
CCNA / BCNE
Prikaži več možnosti

bmw M3 cabrio
bmw M3 cabrio

Addicted to M POWER

• Uporabnik
  • Sporočil: 596
  • Avtomobil: 1Xbmw 2xmercedes-benz

No tatoo je men neki čist posebnega,jaz sem potetoviran po hrbtu (cel zgornji del) in rami in mi je ful the best. Delal mi ga je frend,ki drugače tetovira v berlinu,ljubljani in beogradu.
M3 e46 2002:mznak,MB E55 AMG 2004,MB SL AMG 2002:mljask
Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 699
  • Avtomobil: R4,R6,V8

Vrtnica na rami no pearcing :laugh

Ce mene vprasas :ok2
LP Pirc
Prikaži več možnosti

SHooTEK
SHooTEK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 645
  • Avtomobil: Renault Twingo l.1995

Moja ma nad gležnjem, je bila pa pri unem, o katerem je govora v tokratnem Nedelu.

Bom prilepil sliko ko jo dobim.

Kdo je bil plačnik pa koliko je stalo pa drugič.

LP
Andrej
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

rogerg
rogerg

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 293
  • Avtomobil: MB CLK, Volvo V70 D5, MGF

Meni je vse kar je umetnega na zenski :barf

Kaj pa nacin razmisljanja sedaj in recimo cez 10 - 20 let?! Ce bi si verjetno lahko v rani mladosti dala potetovirat, bi verjetno imela po telesu razne risane junake ali barbike...kako bi se danes strinjala s tem ? Bi ti bilo vsec ? Premisli dvakrat preden, ali pa mogoce rajse temp tatoo...
Prikaži več možnosti

eXtreme
eXtreme

Old school addict

• Moderator
  • Sporočil: 12 064
  • Avtomobil: E30 320is

Fajn... sm se tetovirou ksne 3 tedne nazaj :-D Fotka sledi drgac pa najbols da preh premisls kaj ces dat ker to mas celo zivlenje(kot da tega nisi ze 100x slisala...) Kako vrtnico med kolka oz. tam doli, metulćića na lopatico... Kaj pa vem uporabi domislijo :ok2 Meni je delal 8ur, placal 40k, higiena na visku(sem moral bit pridn ko kuza pa nic se dotikat) Prevec tatujev je pa :blah
Objavljena slika
E30 316i, E30 316i, E39 528i, E30 320is, E30 316, E30 316, E30 323i, E30 318iT, E30 316i, E32 735iA, E28 524td, E34 525iT, E39 523i, E34 525iXT
Prikaži več možnosti

BMWbabe
BMWbabe

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 726
  • Avtomobil: e36 318 is

yo, atteyci! :navijacica

jst sm šla u petek do une tipice k dela pirsinge pa je tok cajta mutila, da sm mogla na konc po ostalih opravkih, tako da mam za enkrat če ceuga bušija :damn

drugač sm pa hotla dat pod popek angelčka, ki bi s krili objemal popek, pa so me pregovoril, sej veš - če se boš zredila, bo meu eno ličnico k da ga je kdo fejst nalomu, pa če boš rodila, bo ista zgodba, bo dubu eno černobil nogo, itd.

no, če se odločiš za še en pirsing, povej, greva lahk skupi! :woohoo
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 706
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Ce ze moras, je meni pri zenski zelo sexi majhna vrtnica nad gleznjem :mljask

Sicer imam pa kot vedno najrajsi original... :ok2
Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy