Skoči na vsebino

Porsche 911 (997)?!?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
200 odgovorov v temi
Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 950
  • Avtomobil: kombi

Se opravičujem, ti si tak lastiš že celo življenje samo Porscheje, tako, da če ima kdo kakršnokoli vprašanje naj samo tebe vpraša in boš izstrelil odgovor. Kakšnih nekaj let nazaj, jaz govorim za danes,zdaj,takoj, A bo šlo?

Prikaži več možnosti

moebius
moebius

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 388
  • Avtomobil: Laguna dci 180 4control

Se opravičujem, ti si tak lastiš že celo življenje samo Porscheje, tako, da če ima kdo kakršnokoli vprašanje naj samo tebe vpraša in boš izstrelil odgovor. Kakšnih nekaj let nazaj, jaz govorim za danes,zdaj,takoj, A bo šlo?

+1

LP,Moebius
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 221
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Kdo pa tebi kaj hoče? :confused

Ja sodeč po napisanem ter kaj dobiš za 35k€(996) se ne kupuje 911.

Urejal blackberet, 01.02.2017, 14:31.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

Shebo
Shebo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 515

A ni uporabniku Klobasa škripnu motor tudi na GT3? 

Je šel rakom žvižgat. Odtrgalo mu je sesalni ventil.

I cannot see, I cannot pee, I cannot chew, I cannot screw, My memory shrinks, my hearing stinks, No sense of smell, I look like hell! My body's drooping, got trouble pooping. The golden years have come at last... THE GOLDEN YEARS CAN KISS MY ASS!
Prikaži več možnosti

4banger
4banger

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 442
  • Avtomobil: E46 M3&316i,koral 45

Offtopic, ampak wanklovi motorji so problematični / očutljivi samo če so prisilno polnjeni. Ta motor nima nobene tolerance na klenkanje, saj ti takoj odleti kotno tesnilo. Sem imel 5 let RX7 FD3S TT.

Back ontopic - prav škoda mi je, da ne obstaja kak Porsche forum v Sloveniji. Dejansko se lahko kaj o 911 prebere samo tukaj. Se mi zdi porsche klub slovenije kot ena prostozidarska loža :) Jaz upam da se mi tekom drugega leta sestavi zadeva in pripeljem domov 997 Turbo.

kam pa je sla tvoja fd3s? predvidevam da v tujino? 

Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you.
Prikaži več možnosti

cruiser
cruiser

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 398
  • Avtomobil: E46 M3, E70 X5

V Španijo.

Prikaži več možnosti

Rally fan
Rally fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 359
  • Avtomobil: Kr'dajo v službi

Tisti 997 Turbo iz Kopra je pa tudi že 99% prodan...se je končno našel pravi ljubitelj :-D, ki je pripravljen odkartat dinarčke (in ne sili z menjavo..). Držim pesti :ok :ok :ok

:evillaugh"When you see the tree you're about to hit, it's called understeer. When you can only hear and feel it, it's oversteer" (W. Röhrl):evillaugh
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 276

pa misliš, da vsaki drugi spravi v likvidacijo 5 podjtij mesečno ali kaj  :-D . Iz budgeta 35k smo prišli na 65k. Čakte malo :ok2  :ok2

Halo jest se nisem mel porha, drugi revezi so vozil turbace in gt3 po forumu :-) ce bom kdaj kupoval bo pa zihr turbo al pa turboS al pa gt2 :-)
Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 772
  • Avtomobil: LPP Urbana

jaz v to temo ne bom več zahajal...ker sem ugotovil, da imam budget 3x manjši kot sem predvidel :lmao jebat ga ...pod 30k nimam kaj razmišljat za porša  :jok

Urejal bancnik, 01.02.2017, 16:44.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

4banger
4banger

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 442
  • Avtomobil: E46 M3&316i,koral 45

s

jaz v to temo ne bom več zahajal...ker sem ugotovil, da imam budget 3x manjši kot sem predvidel :lmao jebat ga ...pod 30k nimam kaj razmišljat za porša  :jok

i hotu napisat pod 60k? :ok2

Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you.
Prikaži več možnosti

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 950
  • Avtomobil: kombi

Bančnik, pol pa kupi tega http://www.avto.net/... ,če imaš jajca in odpri temo na forumu. Bomo z veseljem spremljali. Še tvojo e90 lahko daš v račun :-D .

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

To gre ful slabs kot 335 :-(
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Bančnik, pol pa kupi tega http://www.avto.net/... ,če imaš jajca in odpri temo na forumu. Bomo z veseljem spremljali. Še tvojo e90 lahko daš v račun :-D .

Ta bo tudi korenine pognal pri tem prodajalcu ... še ko sem jst 2 leti nazaj gledal 996 ga je že prodajal. Sicer pa ta prodajalec ima itak polno nepremičnin, kjer se štejejo oglasi v letih, ne mesecih. 

Urejal Rottie, 01.02.2017, 18:16.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 315
  • Avtomobil: new age e39

To gre ful slabs kot 335 :-(

V ovinkih ga popapa za malco. Za do službe pa to ne bo. Bančnik ga itak ne spravi na parking kjer parkira belkota. :ok2

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

V ovinkih ga popapa za malco. Za do službe pa to ne bo. Bančnik ga itak ne spravi na parking kjer parkira belkota. :ok2

Zakaj? Sj 911 je manjši od E90.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

dwdwdwwd
dwdwdwwd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 583

Ja vem, sam na koncu si dal za popravila toliko kot je razlika med 997.1 in 997.2.

To pa ja :ok edini iskreni odgovor zakaj nisem sel sproti v upgrade je, ker pac mislis, da si za nekaj casa fertik s popravili (tako kot za vsako kanto). Drugega kot 911 pa takrat nisem zelel.

Ce bi se mi sanjalo kako bo bi jasno pac upgradeal na FL oz 997TT ze v startu ali po prvi okvari.

Mora pa vsak ljubitelj avtomobilov enkrat probat lepo naloadano 911. Meni je bil 997s s chronotom res v neverjeten uzitek dokler mi ni bil nocna mora.
Injection is nice but I'd rather be blown.
Prikaži več možnosti
    • moebius, BMW Deutschland in 4banger uporabnikom je všeč to sporočilo

moebius
moebius

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 388
  • Avtomobil: Laguna dci 180 4control

To pa ja :ok edini iskreni odgovor zakaj nisem sel sproti v upgrade je, ker pac mislis, da si za nekaj casa fertik s popravili (tako kot za vsako kanto). Drugega kot 911 pa takrat nisem zelel. :ok 

Ce bi se mi sanjalo kako bo bi jasno pac upgradeal na FL oz 997TT ze v startu ali po prvi okvari.

Mora pa vsak ljubitelj avtomobilov enkrat probat lepo naloadano 911. Meni je bil 997s s chronotom res v neverjeten uzitek dokler mi ni bil nocna mora.

Hvala za iskreni odgovor, bom pocakal do naslednjega poletja ko naj bi imel dovolj denarja za 997.2 :ok

Urejal moebius, 01.02.2017, 20:44.

LP,Moebius
Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 772
  • Avtomobil: LPP Urbana

Pa strik okrog vrata si lahko tudi spletem glede na morebitne stroske :lmao

Za do službe pa to ne bo. Bančnik ga itak ne spravi na parking kjer parkira belkota. :ok2

Uvoza sta dva, cez enega bi ziher slo :obrvi :laugh

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Takega 911t kot se zdej prodaja na linku zgoraj ne mores za ta denar pripeljati iz nemcije, tam so cene tudi od 60.000 pa vec, z dmv si hitro na 80.000.... po moje je avto ugoden glede na ohranjenost. Jest mam samo velik problem ker ga nimam kdaj vozit, trenutno nimam niti casa z obstojecim avtom v pralnico se zapeljat, nimam pojma kdaj bi se lahko vozil z njim....
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 315
  • Avtomobil: new age e39

Pa strik okrog vrata si lahko tudi spletem glede na morebitne stroske :lmao

Uvoza sta dva, cez enega bi ziher slo :obrvi :laugh

Mogoce. Mogoce... tm bi te ajnslag zmatral :ok2
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.