Skoči na vsebino

Porsche 911 (997)?!?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
200 odgovorov v temi
SILVEKK
SILVEKK

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 746
  • Avtomobil: F15

Dajmo malo ugibat,kaj se bo dogajalo na trgu 997 turbo.Bodo cene res samo še naraščale ali.... ?

Zanima me kaj se bo zgodilo čez par let,ker dejansko, novi carrera bodo samo še turbo motorji.

Na drugi strani pa kaj se bo zgodilo s trgom 991.1. generacije.Dejansko gre

za zadnji NA motor.

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Dajmo malo ugibat,kaj se bo dogajalo na trgu 997 turbo.Bodo cene res samo še naraščale ali.... ?

Zanima me kaj se bo zgodilo čez par let,ker dejansko, novi carrera bodo samo še turbo motorji.

za zadnji NA motor.

Verjetno bo podoben hype okoli njega, kot je sedaj okoli zadnjega zračno hlajenega v 993... čeprav mislim, da bo zračno hlajeni še vedno višje pozicioniran.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

cruiser
cruiser

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 398
  • Avtomobil: E46 M3, E70 X5

za zadnji NA motor.

Samo turbo motor še ne naredi Carrere Turbo. Jaz mislim da bodo 997 cene narastle. Slej kot prej. Upam da po tem, ko nabavim svojega :)

Prikaži več možnosti

Rally fan
Rally fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 359
  • Avtomobil: Kr'dajo v službi

''Koprski'' 997 Turbo je, kot sem prejšnji teden napovedal, dobil novega lastnika. Srečno :-D :-D :-D :-D :ok :ok :ok :ok :ok

:evillaugh"When you see the tree you're about to hit, it's called understeer. When you can only hear and feel it, it's oversteer" (W. Röhrl):evillaugh
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

''Koprski'' 997 Turbo je, kot sem prejšnji teden napovedal, dobil novega lastnika. Srečno :-D :-D :-D :-D :ok :ok :ok :ok :ok

A se je Leon ojunačil končno? :ok2

Urejal Rottie, 06.02.2017, 17:36.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 315
  • Avtomobil: new age e39

Leon bravo!!!
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 277

Nisem jest kupil....
Prikaži več možnosti

gasparri
gasparri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 576
  • Avtomobil: cl

ja, koliko je sedaj Leonov na forumu!  :ok2

Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 315
  • Avtomobil: new age e39

Nisem jest kupil....

Pa sejti si huj k Rottie. Odloc se ze :ok2
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Kupec se ne upam pokazat ker ga boste prec napadli da je tajkun :-)
Prikaži več možnosti

123as
123as

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 403
  • Avtomobil: Avto

http://www.avto.net/...display=Porsche 911 Carrera Coupé

Malce obujam temo.

Gledam to 996, pa me zanima, ali mogoče kdo pozna to vozilo (zgodovino, stanje, lastnika, ..) !?!

Vem in prebral sem ogromno na temo tega, še posebej o tem nesrečnem motorju 220kW (naj bi bili 235kW - 3.6 motorji kar nekaj boljši, čeprav tudi ne ravno najbolj).

Vseeno bi rabil kakšno info., preden pokličem lastnika in kaj konkretnega povprašam.

Hvala in l.p.

Prikaži več možnosti

moebius
moebius

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 388
  • Avtomobil: Laguna dci 180 4control

http://www.avto.net/...display=Porsche 911 Carrera Coupé

Malce obujam temo.

Gledam to 996, pa me zanima, ali mogoče kdo pozna to vozilo (zgodovino, stanje, lastnika, ..) !?!

Vem in prebral sem ogromno na temo tega, še posebej o tem nesrečnem motorju 220kW (naj bi bili 235kW - 3.6 motorji kar nekaj boljši, čeprav tudi ne ravno najbolj).

Vseeno bi rabil kakšno info., preden pokličem lastnika in kaj konkretnega povprašam.

Hvala in l.p.

To kaj ti bodo drugi povedali ni prevec pomembno. Jaz bi vprasal ce se lahko avto pregleda na pooblascenem servisu in ce je lastnik pripravljen placati ta pregled v kolikor bodo nasli kasne vecje tezave.

LP,Moebius
Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 496
  • Avtomobil: bel traktore

temu bi sedla dvo barvna kombinacija notranjosti....vsaj kakšen del v črni barvi

neJEZImo Save 

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

To kaj ti bodo drugi povedali ni prevec pomembno. Jaz bi vprasal ce se lahko avto pregleda na pooblascenem servisu in ce je lastnik pripravljen placati ta pregled v kolikor bodo nasli kasne vecje tezave.

Pregled stane 300€ in avto mora biti 2 dni na servisu. Pregledajo nekih 111 točk al neki takega, tudi hladne vžige. Zato mora biti avto tam. Sj tatko so meni rekli 2 leti nazaj, ko sem spraševal za pregled.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Jest bi na tvojem mestu pozabu na 996 razen na turbote, ker ti bo na konc zal. To so ful gajbe za vozit, mal se slepajo na nase mladostniske sanje o 911. V resnic so pa precej bedni avti za met. Tudi zmogljivosti za danasnje case so bolj svoh, 335d te bo opral kadar ces, za dirkat je pa tud kak novejsi m3 profesor proti tem gajbam. Torej 911 turbo v kateri koli seriji ja, ostalo pozabi.
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Jest bi na tvojem mestu pozabu na 996 razen na turbote, ker ti bo na konc zal. To so ful gajbe za vozit, mal se slepajo na nase mladostniske sanje o 911. V resnic so pa precej bedni avti za met. Tudi zmogljivosti za danasnje case so bolj svoh, 335d te bo opral kadar ces, za dirkat je pa tud kak novejsi m3 profesor proti tem gajbam. Torej 911 turbo v kateri koli seriji ja, ostalo pozabi.

Ja, samo za 911T bo dal vsaj 3x tolk kot za tega iz linka. Verjetno ne bi kupoval 911 za 17 jurjev, če jih bi imel 50 na voljo.

Urejal Rottie, 03.08.2017, 11:23.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Rally fan
Rally fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 359
  • Avtomobil: Kr'dajo v službi

Agree 100%
:evillaugh"When you see the tree you're about to hit, it's called understeer. When you can only hear and feel it, it's oversteer" (W. Röhrl):evillaugh
Prikaži več možnosti

123as
123as

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 403
  • Avtomobil: Avto

Ja, samo za 911T bo dal vsaj 3x tolk kot za tega iz linka. Verjetno ne bi kupoval 911 za 17 jurjev, če jih bi imel 50 na voljo.

Hvala vsem za mnenje.

Ja, kot pravi Leon, so mladostniške želje res velike. V bistvu bi ga vzel čisto tako malce za vozit - bolj iz firbca, ker še nikoli nisem vozil P911.

Razumem, da tak avto ni majhen strošek, vseeno pa ne bi pa rad naredil "samo par" prevoženih kilometrov po cesti za visoko ceno --- v najslabšem primeru lahko tudi 5 mestno številko v EUR, če bi bilo z motorjem kaj narobe - saj razumete !!!

Sicer imam doma kar nekaj zanimivih vozil - sprva sem mislil, da bi mu mogoče kaj ponudil v menjavo (plus njegovo ali moje doplačilo), vendar bolj kot berem o vseh možnih težavah, bolj me vse skupaj mineva.

Sploh nisem vedel, da so s temi avtomobili takšni problemi ... že nekaj časa gledam tudi močnejše verzije 996 (3.6), a tudi tu so problemi veliki, nisem niti prepričan več, ali je sploh tak avto dejansko vreden 15-30kEUR glede na praktične izkušnje uporabnikov po celem svetu.

Sicer pa je izbira na avto.netu zelo mala - npr. tisti modri 3.6 s tablicami KP za 27kEUR je na netu že celo večnost. Sploh ne vem ali se ti avtomobili sploh prodajajo, ali ostajajo bolj ali manj pri istih lastnikih in občasno zaokroži kateri izmed njih pri kašnem preprodajalcu, če ga dobi res poceni.

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Najemi 911ko za en vikend, dej dva jurja, pa ga bos mel dost :-)
Prikaži več možnosti

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 950
  • Avtomobil: kombi

Če ti je velika želja 911, pol ti je res najboljše ,da rentaš avto za vikend in ga ožemaš do daske, potem boš videl ali ga res hočeš ali je bila samo začetna želja.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.