Skoči na vsebino

Mizarstvo

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
133 odgovorov v temi
DreamBMW
DreamBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 569
  • Avtomobil: E61 530dTA

Pa če je treba kje stvar zakomplicirat do amena je to bmwslo....
Kupiš namenski pult v svoji najljubši barvi. Svojega demontiraš za šablono in neseš mizarju da ti izreže enake kose. Sestaviš nazaj kot je sedaj in mirna bosna. Najceneje in brez kompliciranja.
LP
Prikaži več možnosti

fabio993
fabio993

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7
  • Avtomobil: VW Golf IV GTI

Zakaj se mi zdi, da ne boš dobil nobenega pametnega mizarja.

Zato, ker se pametni mizarji ne ukvarjajo z menjavanjem pultov, ampak z resnimi projekti. To predstavlja samo motnjo v proizvodnem procesu.

LP, Fabio

Prikaži več možnosti
    • hotko90 je všeč

fabio993
fabio993

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7
  • Avtomobil: VW Golf IV GTI

Jaz delam pohistvo po meri, od zacetka do konca. To pomeni da tudi pulte sam izdelam.
V zivljenju sem stranki dobavil mogoce dva kupljena pulta, pa se to samo zato ker:
Prvic je bilo javno narocilo za policijo in je bil pult mišljen za čajno kuhinjo, katera je bila skrita v omari
Drugič stranki, ki ji je bil kerrock predrag, zelela je pa cimbolj podoben pult, ki bi pasal h obstojeci kuhinji.

Sploh pa se ne da kupit debelejših pultov, npr 6 ali 8 cm, kakrsne sem tudi že delal.

Zanimivo. :) Oče tudi izdeluje pohištvo po meri, pa zaenkrat še noben ni izrazil želje po debelejšem pultu. Zgleda, da imamo različen krog strank. :) Kerrock tudi midva delava, eno, dve na leto.

Imaš morda kakšno spletno stran z izdelki? Lahko na ZS.

LP, Fabio

Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 361
  • Avtomobil: Bmw

Pa če je treba kje stvar zakomplicirat do amena je to bmwslo....
Kupiš namenski pult v svoji najljubši barvi. Svojega demontiraš za šablono in neseš mizarju da ti izreže enake kose. Sestaviš nazaj kot je sedaj in mirna bosna. Najceneje in brez kompliciranja.

Jebiga, nov kupljen pult je cca 100_120€ 4 metrski...
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

_T_O_M_O_
_T_O_M_O_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 826
  • Avtomobil: Becikl

Starmanovi pulti so bolj tako tako. Dekorje imajo izjemno lepe, ampak vem za 3 reklamacije kjer so pokali na spodnjem robu. Do tega da je spodaj povoskanega papiraj samo par cm, tudi iverica je precej porozna, pa nobene lajstice spredaj. Potopna kar pade skozi kaindlov pult, pri kakem drugem pa se kar malo pomatra.

Tudi ko nosis pulte 4.10 m je kaindlov najlazji.

Ja tudi kolega prakticira masivne nalimke, pa ultrapas čez, seveda kjer se stranke tako odločijo.

sasasasa.jpg    Smrt feminizmu, svoboda zdravi pameti. 

Prikaži več možnosti
    • fabio993 je všeč

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik

Zato, ker se pametni mizarji ne ukvarjajo z menjavanjem pultov, ampak z resnimi projekti. To predstavlja samo motnjo v proizvodnem procesu.

LP, Fabio

Pametni gor ali dol, tudi taka dela se delajo. Tudi okovje na oknih sem ze menjaval.
Je pa vse pogojeno s časom in denarjem.

Najtežje je, ko ti sredi velikega dela uletijo padalci z drobnimi zadevami, katere se težko naredi hitro, se težje je pa dat pametno ceno, ker ne izgleda veliko.
Prikaži več možnosti
    • fabio993 je všeč

_T_O_M_O_
_T_O_M_O_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 826
  • Avtomobil: Becikl

S tem da joda za tisti kot naredit rabi 90 cm ali pa se kaj vec sirine. Potem je pa 38 eur na tm.

sasasasa.jpg    Smrt feminizmu, svoboda zdravi pameti. 

Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik

Zanimivo. :) Oče tudi izdeluje pohištvo po meri, pa zaenkrat še noben ni izrazil želje po debelejšem pultu. Zgleda, da imamo različen krog strank. :) Kerrock tudi midva delava, eno, dve na leto.

Imaš morda kakšno spletno stran z izdelki? Lahko na ZS.

LP, Fabio

Nimam spletne strani, imam samo na fb, kjer na vsake pol leta kaksno sliko gor objavim , pa se to nisem nek profesionalec v fotografiranju :skrbast isti nick napises na fb kot ga imam na forumu, na profilki je pa se povezava na stran od mizarstva. Velikokrat pa sploh slikal nisem izdelkov
Delam pa vse živo in po željah stranke. Trenutno pregradno steno in vrata na stenghausu, enemu forumasu spalnicne omare z furniranimi in beljenimi frontami, prejsnji teden sem zmontiral 4 drsna vrata v steno, furnirana (jesen) in belo barvana, masivni podboji...
Tale pult je debel 8cm in na koncu narejen v "gerngo", seveda pa sem kasneje pozabil komplet poslikat, bom verjetno se letos, ker zeli stranka se otrosko sobo in nove stopnice...
DSC_0157.JPG

Urejal branevrankar, 03.10.2019, 14:02.

Prikaži več možnosti
    • timej98 in fabio993 uporabnikom je všeč to sporočilo

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 574
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

S tem da joda za tisti kot naredit rabi 90 cm ali pa se kaj vec sirine. Potem je pa 38 eur na tm.

... takšen pult za 20€/tm kar ti uporabljaj, ker ti zgleda paše, joda bo pa par krat dražjega....

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik

Tole je npr. tudi v delu. Zasteklitev terase, z drsno odpirajočimi okni...
Trenutno v fazi barvanja z aquavito...

Pripete slike za predogled

• 15701079259813685089450865411527.jpg
Prikaži več možnosti
    • _T_O_M_O_ in fabio993 uporabnikom je všeč to sporočilo

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay

Pri nas v Tema trgovini se da izbrat kuhinjski pult, veliko dekorjev je tudi na zalogi, po želji pa v mizarstvu naredimo CNC spoj in izreze. 

www.tema.si

LP
Peter

... bom enkrat prišel pogledat, ker se večkrat peljem mimo, ko na tisti ko ec vozim hči na instrukcije....

... čeprav mislim, da se bom verjetno odčil za Branetovo varianto, ko pride do tega.... ker pult je čisto ok in nikjer poškodovan (razen stranski Rob na enem koncu), moti me to, ker se je na dveh spojih dvignil za mm...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

LP, Fabio

.. pameten mizar sprejme vsako delo in se ne nosi visoko, če se s tem ne ukvarja, nima časa ali pa tega preprosto pač ne zna, svetuje stranki na koga naj se obrne....

... in zato je zame brane, kljub temu, da imava različne poglede in se v marsičem ne strinjava pameten mizar po razmišljanju in to spoštujem (izdelkov ne morem oceniti, ker jih nisem še nikoli videl) ampak so verjetno ok, drugače nebi imel toliko dela.... treba pa zna srečati karma...

Zakaj se mi zdi, da ne boš dobil nobenega pametnega mizarja.

... verjetno hitreje, boljšega in cenejšega kot ti, ampak glavno da uživaš...

... da te potolažim, sem ravno prejšnji teden dobil mizarja za eno delo in to brez problema, ne glede na to, da sem imel pogoj max. 14 dni....

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

filipo
filipo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 110
  • Avtomobil: F31

... verjetno hitreje, boljšega in cenejšega kot ti, ampak glavno da uživaš...
... da te potolažim, sem ravno prejšnji teden dobil mizarja za eno delo in to brez problema, ne glede na to, da sem imel pogoj max. 14 dni....
lp
joda

Zakaj ti pol kar ta ne zamenja tega pulta?

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

... zato, ker dela druge zadeve in ga niti nisem spraševal o tem... pulta še ne mislim menjati, ker kot pravim se je edino na dveh spojih dvignil za mm, spraševal sem zato, da vem kakšne so opcije, ko bom to potreboval...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti