Skoči na vsebino

K: E39

- - - - -

• Tema je zaklenjena. Tema je zaklenjena.
100 odgovorov v temi
ranko85
ranko85

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 037
  • Avtomobil: Peugeot ;)

9/98 :)
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36 322
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

sicer so mi že lani nekateri razlagali okoli dvojnih vanosov samo sem pozabil. mi lahko povewste od kdaj naprej so jih začeli delat?

Vse te informacije dobiš pod tehničnimi podatki zgoraj.
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

bmwziga
bmwziga

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 161
  • Avtomobil: 320dA

hvala za info.sicer so mi to že objasnili vendar sem pozabil
kakšna je po vašem mnenju realna cena za e39 540i letnik 1999? nekje normalna cena?? kakšno je vaše mnenje?
BMW.....ko razvada,postane navada
Prikaži več možnosti

QPE
QPE

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 343
  • Avtomobil: Mystic blau oil guzzler

hvala za info.sicer so mi to že objasnili vendar sem pozabil
kakšna je po vašem mnenju realna cena za e39 540i letnik 1999? nekje normalna cena?? kakšno je vaše mnenje?

Žiga, ne seri :napaka Z tvojim načinom vožnje maš dost 520 :ok
...ali pa 512, če bi obstajal :laugh
Bolje imet parkinsonovo in pol špricerja polit kot alzheimerjevo pa pozabit spit
Prikaži več možnosti
    • LEO37 je všeč

bmwziga
bmwziga

BMW fanatik

• Uporabnik

tale mi je všeč, sam mi je cenovno malce nedostopen....ne da sem "nesramen" sam zato me zanima kakše so cene, k mam občutek da je tole vseeno malce visoka...naj kdo ne razume narobe

http://www.avto.net/...=4473435&show=1
Prikaži več možnosti

anze12
anze12

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 720
  • Avtomobil: Mercedes Benz

tale mi je všeč, sam mi je cenovno malce nedostopen....ne da sem "nesramen" sam zato me zanima kakše so cene, k mam občutek da je tole vseeno malce visoka...naj kdo ne razume narobe

Pazi ta avto ima preprodajalec !
Pred 2 meseci ga je prodajal nek možakar iz štajerske , avto je res v nulo, cenil ga je najprej 5.600 €, 14 dni ga ni mogel prodati, potem pa je en dan na hitro spustil ceno na 4.500 € in ga je takoj seveda pograbil nek šmuglar. Mislim da ga je še nekaj zbil na dol od te cene. Sedaj ga prodaja on in ima kar iste slike od prejšnjega lastnika, da zgleda da ima še počitniško prikolico :-D
W220 soon
Prikaži več možnosti

andrej777
andrej777

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 058
  • Avtomobil: e30 320i, e90 320d xDrive

Ima nekaj plusov in nekaj minusov.

+

Kilometri
usnje
konfort el sedeži
barva (subjektino)
če držijo podatki lepa zgodovina

-
volan
letnik
cena

Malo moti dejstvo da je tole 12 let star avto in je cena še vedno 7.500€ ampak če avto tudi v živo zgleda OK in je vse na mestu in je lastnik res drugi je tole vseeno dober nakup. Seveda po manjši prilagotitvi cene :ok

:ok BMW F800S AC SCHNITZER:ok
:metalc:metalc:okBMW e30 1985 320i MTech1:ok:metalc:metalc
e90 320d xDrive Objavljena slika

Prikaži več možnosti

Bembo
Bembo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 020
  • Avtomobil: BMW E60 520i

Mislim da si ga lasti forumaš,@surla če se ne motim.
Objavljena slikaex e38 740iA & e36 318i
Prikaži več možnosti

Lugs
Lugs

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 600
  • Avtomobil: Bicikel

Ali samo meni ne gre v glavo kako ima lahko velika večina e39tk tako malo kilometrov (seveda jih je 3/4 zavrtenih). Za tak avto se spodobi da jih naredi 200.000 v 4 letih ali še prej, ne pa da jih toliko naredi v 10/15 letih?! glede na ponudbo no a.net nebi vzel niti ene:blackeye zapelji se v nemčijo po eno 540ko z M paketom... pri nas je večina e39 dobesedno sfukanih:ok tisti ki ima dobro se tega zaveda in je ne prodaja za 3k€ :)

Urejal Lugs, 01.02.2011, 18:37.

Prikaži več možnosti

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 311
  • Avtomobil: e61, r55

Pazi ta avto ima preprodajalec !
Pred 2 meseci ga je prodajal nek možakar iz štajerske , avto je res v nulo, cenil ga je najprej 5.600 €, 14 dni ga ni mogel prodati, potem pa je en dan na hitro spustil ceno na 4.500 € in ga je takoj seveda pograbil nek šmuglar. Mislim da ga je še nekaj zbil na dol od te cene. Sedaj ga prodaja on in ima kar iste slike od prejšnjega lastnika, da zgleda da ima še počitniško prikolico :-D

Tu si mimo kiksnil.

Že odkar je šel avto iz Ljubljane ga ima isti možak, je pa res, da si ga je enkrat sam sebi prodal oz. ženi:laugh
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

anze12
anze12

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 720
  • Avtomobil: Mercedes Benz

Tu si mimo kiksnil.

Že odkar je šel avto iz Ljubljane ga ima isti možak, je pa res, da si ga je enkrat sam sebi prodal oz. ženi:laugh

Mislim da ga nima več ta možak. Zakaj se je kar naenkrat avto potem tako podražil če mu je bilo interes avto prodati ?
W220 soon
Prikaži več možnosti

Lugs
Lugs

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 600
  • Avtomobil: Bicikel

Tu si mimo kiksnil.

Tole je bilo vsesplošno modrovanje, nisem imel namena pluvati posameznega avtomobila ampak komplet ponudbo zvoženih kant, seveda se pa najde tudi izjema ki potrjuje pravilo:ok
Prikaži več možnosti

*hawk*
*hawk*

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 394
  • Avtomobil: Marsikaj

Mislim da ga nima več ta možak. Zakaj se je kar naenkrat avto potem tako podražil če mu je bilo interes avto prodati ?

Krt je povedal prav :ok Avto je bil kupljen v lj. od 1 lastnika...vem ker ga je kolega gledal pri takratnem prvem lastniku. Avto je sedaj v lasti @Surla.

Urejal *hawk*, 01.02.2011, 18:50.

Prikaži več možnosti

*hawk*
*hawk*

BMW fanatik

• Uporabnik

Tole je bilo vsesplošno modrovanje, nisem imel namena pluvati posameznega avtomobila ampak komplet ponudbo zvoženih kant, seveda se pa najde tudi izjema ki potrjuje pravilo:ok

Pri nas na obali ima en starejši možakar 528i-je prvi lastnik in sedaj ima avto le nekje blizu 100K km...proda ga pa itak ne,saj v nasprotnem bi ga že imel :ok2
To bi bila res zlata izjema-avto je pa zares kot nov :mljask
Prikaži več možnosti

bmwziga
bmwziga

BMW fanatik

• Uporabnik

Ali samo meni ne gre v glavo kako ima lahko velika večina e39tk tako malo kilometrov (seveda jih je 3/4 zavrtenih). Za tak avto se spodobi da jih naredi 200.000 v 4 letih ali še prej, ne pa da jih toliko naredi v 10/15 letih?! glede na ponudbo no a.net nebi vzel niti ene:blackeye zapelji se v nemčijo po eno 540ko z M paketom... pri nas je večina e39 dobesedno sfukanih:ok tisti ki ima dobro se tega zaveda in je ne prodaja za 3k€ :)

nimam nekih želja po tako močnem motorju, slučajno k je tako mikavno...kilometri,oprema,itd...če je vse to res....se pa iz nemčije več ne splača to uvažat k je skor malo pestaro....
tale mi je ušeč, sam ne znese za to ceno.za tisto mk je nekdo par postov nazaj omenil 4000-5000€ bi pa že nekak šlo:) je imal pa ta avto v ponedeljek napisano cena 9500€

P.S: in kot vidim ga ni več na netu

Urejal bmwziga, 02.02.2011, 16:55.

Prikaži več možnosti

C4V4L13R
C4V4L13R

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 575
  • Avtomobil: R

Tomi, ja delno se strinjam s tem, ampak tista za cca 11.000 to POZABI!!! drugega kot malo km-NIMA.
želja je po usnju, sem pa žal omejen z €, jbg:frown

ja, vsekakor za tako star avto. zato pa ne vem zakaj vztrajaš pri 12 let starem bmwju. v tem primeru je bolje da obdržiš kar imaš, če ti res ni nuja menjat. kolikor vem je tvoja 36-ka dokaj "v nulo".

seveda so tu osebne želje, ampak...realnost nam preprečuje z glavo skozi zid.

p.s.
če že gledamo skozi finance, kako bi pa to šlo z vzdrževanjem osmaka, če gledaš avto za 3-4 jurje...škoda da se naserješ, žiga. en dobronameren nasvet, ker vem kako je, če se ti zalomi:ok

kupi premišljeno!

Urejal C4V4L13R, 02.02.2011, 22:05.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

surla
surla

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 456
  • Avtomobil: bmw 540i e39

Krt je povedal prav :ok Avto je bil kupljen v lj. od 1 lastnika...vem ker ga je kolega gledal pri takratnem prvem lastniku. Avto je sedaj v lasti @Surla.

Bravo hawk. Avto je še zmeraj v moji lasti sem 2. lastnik seveda z realnimi kilometri, tak da to ni neka zvožena kanta. Oglašujem ga pa samo zato da malo popestrim avto netno stran, ki je ta mesec spet malo skopa. Tako da ni se treba preveč zanimat za nakup:laugh
Prikaži več možnosti
    • *hawk* je všeč

*hawk*
*hawk*

BMW fanatik

• Uporabnik

Bravo hawk. Avto je še zmeraj v moji lasti sem 2. lastnik seveda z realnimi kilometri, tak da to ni neka zvožena kanta. Oglašujem ga pa samo zato da malo popestrim avto netno stran, ki je ta mesec spet malo skopa. Tako da ni se treba preveč zanimat za nakup:laugh

hehehe,vsaka čast.. ob priliki imaš :beer v dobrem od mene :ok
Prikaži več možnosti

surla
surla

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 456
  • Avtomobil: bmw 540i e39

Bravo lugs, odigral si vlogo dobrega poznavalca e39-tk. Najverjetneje si videl 3 od 4, ne pa 3/4. Za tebe ni avto če nima 300.000 km. Možakar ki je imel prej ta avto je imel skupno 7 avtomobilov. Torej bi moral na vseh imeti 200.000 km da bi bil car? Pa še jas imam 2. Torej je bil ta letos pozimi vožen samo dvakrat. Jutri bo 3krat ker imam pot v LJ. :-D
Prikaži več možnosti

helmut
helmut

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 309
  • Avtomobil: E60 530d

pomojem, da v evropi ni nobene dobre e 39, katera bi odgovarjala @bmwziga-tu...

Urejal helmut, 02.02.2011, 23:15.

Prikaži več možnosti
    • Martin E30 je všeč