Skoči na vsebino

Mercedes od A - Z

* * * * * 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
1907 odgovorov v temi
BMW Deutschland
BMW Deutschland

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 817
  • Avtomobil: Nemški

Govoriš o FL verziji? Moj je 2016 letnik in je katastrofalno izoliran - že v primerjavi z 2003 leonom, 2011 focusom, da ne govorim v primerjavi z 2018 passatom in 2005 e61 (in to s panoramo).

Ne za PFL, FL “še” nisem imel. Meni se ne zdi tako pretirano slabo... največji fail C klasse W205 je bil meni 7G menjalnik, ki mi je bil sprva ok, ko sem uzel avto z 9G sem spoznal, da 7G ni vreden pol k...
Prikaži več možnosti

rockson
rockson

zaplankan trmast bogaboječ™

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 236
  • Avtomobil: FWD, RWD, AWD

Dej se sliko nove izolacije.

Ne morem, ker nisem bil poleg. Videl sem samo kakšno izolacijo so dali notri, kar sem tudi napisal.

Ne za PFL, FL “še” nisem imel. Meni se ne zdi tako pretirano slabo... največji fail C klasse W205 je bil meni 7G menjalnik, ki mi je bil sprva ok, ko sem uzel avto z 9G sem spoznal, da 7G ni vreden pol k...

Zanimivo. Resno, vsakič, ko sem zaplejl v tunel, sem hotel preveriti, če je kakšno okno priprto.

Menjalnik ni nek biser, vseeno je precej boljši kot VW-jev 7-stopenjski DSG.

I love fast cars... and to go too fast in them. :ok2
Prikaži več možnosti

mico123456789
mico123456789

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 055
  • Avtomobil: MB W204

Moj w204 220 cdi je glasen za popizdit. Mehanik pravi, da dodatno pripomorejo k temu še zjebani nosilci motorja. Bom jih menjal in upam, da se vsaj malo odpravi ta robat zvok Ne morem verjet, da imajo težave z izoliranostjo, glasnostjo tudi novejši MB.

E46 318d / E91 320d / E46 330cd / E38 728i  / E63 650i 

Prikaži več možnosti

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 165
  • Avtomobil: /

To nima veze z izolacijo, motor je tako katastrofalno robat. Sem že nekajkrat pravil tule, ko sem svojega E Coupeja dobil, sem bil prepričan da je z motorjem nekaj hudo narobe. Z zaprtimi očmi bi verjel, da se vozim v Sprinterju. Gre lepo in nič ne pije, ampak robat pa katastrofalno. Posledično tako slabega dizla še nisem vozil - seveda v smislu udobja. Katerkol drug je kot bi imel osmaka pod pokrovom, v primerjavi s tem.

Prikaži več možnosti

rockson
rockson

• Uporabnik

To nima veze z izolacijo, motor je tako katastrofalno robat. Sem že nekajkrat pravil tule, ko sem svojega E Coupeja dobil, sem bil prepričan da je z motorjem nekaj hudo narobe. Z zaprtimi očmi bi verjel, da se vozim v Sprinterju. Gre lepo in nič ne pije, ampak robat pa katastrofalno. Posledično tako slabega dizla še nisem vozil - seveda v smislu udobja. Katerkol drug je kot bi imel osmaka pod pokrovom, v primerjavi s tem.

Men se ta motor ne zdi nič biolj glasen, kot ostali dizlaši in tudi ropot motorja ni problem. Problem je veter oz hrup iz okolja, ko zapelješ v tunel (sploh če je še kak kamion zraven) in če imam prtljažne nosilce gor. Ta del sem sedaj nekako rešil, da je vsaj na nekem normalnem nivoju. Če to ne bi pomagalo, bi šel avto od bajte, definitivno.

Prikaži več možnosti

Martini Racing
Martini Racing

bivši nick Consigliere

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 387
  • Avtomobil: Chevrolet Kalos 1.4

W205 se pa meni zelo dopade. Ga ima sodelavec, naloudan z opremo, ni da ni....
Meni dosti boljši avto kot pa f3x.....

“What's the use of living if you can't feel alive?”

Prikaži več možnosti
    • BMW Deutschland je všeč

rockson
rockson

• Uporabnik

Saj meni se tudi dopade, drugače ga ne bi kupil. Motor mi je super, menjalnik ok, vožnja izjemno udobna (na 16 col balonih) in ima skoraj vso opremo, ki jo želim imeti v avtu (manka car play, memory sedeži in zračniki za zadnjo klop) - je pa daleč od naloudanega, kar mi je vseeno. 

Prikaži več možnosti

BMW Deutschland
BMW Deutschland

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 817
  • Avtomobil: Nemški

Sej tudi je...
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.