Skoči na vsebino

1995 E36 316i

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
851 odgovorov v temi
bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 856
  • Avtomobil: E34 540i 6st. ročni

Itak ja 4.4. Kakor koli ga voziš bo imel najmanj 3l več porabe. 

Sicer pa si prav siten s tem 525Djem. Evo ti statistiko za PFL 525DA KLIKJz mam sicer vedno kak liter več tako da ja čez 10 pa ali voziš skos do konca ali pa brez pameti  :ok2 Je pa res da nisi tako daleč :)

Aja čestitke @krt. Res je za pristanišče tale ladja :D

Urejal bvogri, 11.10.2019, 20:41.

Prikaži več možnosti
    • krt je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 038
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Itak ja 4.4. Kakor koli ga voziš bo imel najmanj 3l več porabe. 

Po mestu bo žrl 10 litrov več, ne samo 3, ampak nima to veze. Minimalna poraba E38 740i 4.4 V8 je 8 litrov, kar pomeni da če en E60 525 dizel žre na isti relaciji 6, je to odločno preveč  :ok

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

Martin ///M
Martin ///M

RWD addicted

• Globalni moderator
  • Sporočil: 10 444
  • Avtomobil: E30 325i MT2 & type R

dajte mir spet s to porabo,... :-/

krt huda honda

prid kej v lj da nardiva
mini honda meet :-))))
Vsak je svoje Tinkare Kovač!
Prikaži več možnosti
    • krt je všeč

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 308
  • Avtomobil: e61, r55

dajte mir spet s to porabo,... :-/
krt huda honda
prid kej v lj da nardiva
mini honda meet :-))))

Z veseljem, ampak ko se preizkusnja iztece, bo za letos to to, to bo pa kmalu ...
Pa se par slik pred ciscenjem.
1-CA0-E35-E-E5-A6-4-BAF-81-EB-04-CA8-E0-
6849-F8-CB-1-B68-4-F7-A-93-FB-95244-A8-B
33-BC38-DB-FF86-4-ECC-85-DB-D8-B8-C53-A8
DFECF54-C-7-CF3-4-AEF-AD92-C2-F23644-D5-
B01805-C4-2-E45-4115-8-D73-BA9-B3-AAF881
41-A1-C722-0841-4-E37-AE53-E36495434-BBA
DE69-C087-4224-4343-ABE8-F2-A86932-BF2-F
image upload
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • bvogri, LEO37 in m-power81 uporabnikom je všeč to sporočilo

saso24
saso24

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 082
  • Avtomobil: BMW e91 & BMW e91

A minija si se pa znebil
Prikaži več možnosti

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik

A minija si se pa znebil

Ne ne, ostaja moj daily. Zdaj narejenih 15kkm od 31.3, zaenkrat vse spila...
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 103

Kako si zadovoljen s Hondo? Najbrz ni daily driver, vseeno obcutki? Tole je bolj za po ac nabirati kilometre kot rekorde po ovinkih pobirati? A trdota podvozja te nic ne moti?

Prikaži več možnosti

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik

Kako si zadovoljen s Hondo? Najbrz ni daily driver, vseeno obcutki? Tole je bolj za po ac nabirati kilometre kot rekorde po ovinkih pobirati? A trdota podvozja te nic ne moti?

Kaksna trdota:) Avto se pelje kot na oblaku, za ovinke ni ne, ampak tega nisem niti pricakoval.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • LEO37 je všeč

rockson
rockson

zaplankan trmast bogaboječ™

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 035
  • Avtomobil: FWD, RWD, AWD

Rockson, zakaj si si premislil? Kanta brez dna ali ti enostavno ne ustreza?

Kanta brez dna ni, vsaj v teh 4h mesecih in 10kkm ni blo nobenih vložkov. Je par malenkosti za poštimat - rele za brisalce (čeprav mene tolk ne moti - na daljših vožnjah 90% delajo BP), štangice stabilizatorjev na desni strani bodo za zamenjati, pa ob naslednji menjavi olja še tist senzor za nivo olja. Menjalnik pa, nimam pojma, lahko bo še dolgo delal, lahko ne. Občasno ima kakšne prebliske in cukne, večino čaka pa zelo lepo menja. Predvsem pogrešam Bluetooth in stream glasbe iz telefona, Apple Carplay, LED luči in ACC. Zato se išče novejši avto - bomo videli, kaj bo Marko uspel najti. Itak mi ga bo službena kilometrina izplačala.

Tebi pa čestitke za novo kračo oz. ladjo. Tole res mora biti fajn za vozit. Če se kdaj srečava, upam, da me malo zapelješ  :ok

I love fast cars... and to go too fast in them. :ok2
Prikaži več možnosti

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 395
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

A to je tisti Legend iz Portoroža?

Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 103

Hvala Krt. Ceprav vec od Accorda pri hondi se nisem vozil in vse je bilo trdo za pop.... Nov dan, nova Legend, po dolgem casu spet ena. :-D

Ce se ne proda cez 1 mesec, bo mene mikala. :blackeye

https://www.avto.net...asp?id=14422245

Prikaži več možnosti

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik

Kanta brez dna ni, vsaj v teh 4h mesecih in 10kkm ni blo nobenih vložkov. Je par malenkosti za poštimat - rele za brisalce (čeprav mene tolk ne moti - na daljših vožnjah 90% delajo BP), štangice stabilizatorjev na desni strani bodo za zamenjati, pa ob naslednji menjavi olja še tist senzor za nivo olja. Menjalnik pa, nimam pojma, lahko bo še dolgo delal, lahko ne. Občasno ima kakšne prebliske in cukne, večino čaka pa zelo lepo menja. Predvsem pogrešam Bluetooth in stream glasbe iz telefona, Apple Carplay, LED luči in ACC. Zato se išče novejši avto - bomo videli, kaj bo Marko uspel najti. Itak mi ga bo službena kilometrina izplačala.

Tebi pa čestitke za novo kračo oz. ladjo. Tole res mora biti fajn za vozit. Če se kdaj srečava, upam, da me malo zapelješ :ok

Razumem ja, isto tudi jaz pogresam, ampak konec koncev imamo vedno povsod le val202 prizgan.

Sicer tudi na nasem menjalnik ne deluje perfektno, sploh v primeru kaksnih klancev se se posebej izgubi. Ampak se ne sekiram vec, dokler bo bo...
Aha, meni je tudi Marko Minija uvozil. Sem imel sicer ogromno problemov, ampak so fer pristopili na koncu.

Kar se Legenda tice bom pa se videl. Po eni strani mi je vsec ta “ameriska” pojavnost, po drugi strani pa to sploh ni po mojem okusu...neki slabi dnevi in se mi je zdelo za ta denar ok, da se lahko zvecer malo odklopim in s temi jetri ubadam. Bom pa spomladi sigurno kaj registrieal sli kaksne preizkusnje vzel, takrat bo sigurno se doma.

A to je tisti Legend iz Portoroža?

To je to, ja.

Hvala Krt. Ceprav vec od Accorda pri hondi se nisem vozil in vse je bilo trdo za pop.... Nov dan, nova Legend, po dolgem casu spet ena. :-D

Ce se ne proda cez 1 mesec, bo mene mikala. :blackeye

https://www.avto.net...asp?id=14422245

Verjamem ja, ni ravno vsakdanji avto to, pri nas tako ali tako pa tudi v tujini ne vidis tega ravno dosti...

Ta nivejsi Legend pa izgleda res zanimiv. Ce je plin kvalitetno vgrajen, bo tole se dooooolgo mlelo.

Bom kmalu poslikal oz. napisal napake, avto je dalec od perfekt stanja, ceprav je mehanika tip top. Pa se filmcek posnamem, zvok se misdi lepsi, kot pri r6.

Urejal krt, 16.10.2019, 07:07.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • jjjernej je všeč