Skoči na vsebino

Predelava BMW-ja na plin

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
2549 odgovorov v temi
Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 67 676
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Tudi Jerry vsako kanto proda kot vrhunski primerek, ki ga v bistvu ni hotel prodati ampak če je že kupec prosil zanj :ok2 :ok2

K meni ni treba 18-krat hodit z reklamacijo, 99% jih niti enkrat ne pride, ker so zadovoljni z mojimi "kantami"  :ok

Everyone is gifted, some open the package sooner!

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 943
  • Avtomobil: LPP Urbana

ker je ravno debata o plinu...

brat je včeraj kupil E46 325ci-ja predelanega na plin, predelava je v tem motorju že dobrih 5 let.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

XIN
XIN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 890
  • Avtomobil: letnik dvatisoč

Mene servis stane 13eur, je vse v moji temi E46 opisano. Bolj podrobno ne gre :)

Ok, to je drugo. Sem že sam napisal, da lahko dobiš filtre z interneta za male denarce, in sam zamenjaš.

Tako poceni pri nobenem servisu ne prideš skos (torej je vse nateg), ampak kot sem rekel, v primeru nove vgradnje - garancija potem ne velja.

Primerjava je pa ranga, kot da bi debatirali v kateri slaščičarni imajo najboljše tortice, in ti javiš, da je (vse) nateg, ker lahko doma sam za 5€ spečeš celo torto:)

ker je ravno debata o plinu...

brat je včeraj kupil E46 325ci-ja predelanega na plin, predelava je v tem motorju že dobrih 5 let.

Če je dobra vgradnja in je bilo redno servisirano, ne bi smelo biti problemov. Sporoči čez par tednov, kakšno je delovanje, pa kater sistem ima.

jst guvurim tku de me ldje zastuopjo! . . . 2014: če boš izzivu - jih boš fasu!
Prikaži več možnosti

sash
sash

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 751
  • Avtomobil: UFO

Saj ravno v tem je fora, če daš toliko denarja za servis potem je boljše da sploh ne servisiraš in ko kaj crkne ( uparjalnik, šobe..) pač kupiš nove in še vedno prideš ceneje skozi. Enako kot pri motornih kolesih, če so dragi servisi na koncu ugotoviš da bi s tem denarjem lahko kar nov agregat kupil v slučaju da se pokvari.
The Truth is Out There
Prikaži več možnosti

sash
sash

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 751
  • Avtomobil: UFO

Se pravi na hitro, nekdo da za servis 100eur, mene stane 13eur, za velik servis 300eur, jaz tega ne delam dokler mi stvar tesni.. in se nabere.. po 3h servisih nekdo plača 500eur, jaz pa 39eur.. se pravi je 460eur razlike in za ta denar lahko kupiš pol sistema novega.
The Truth is Out There
Prikaži več možnosti
    • Jerry je všeč

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 943
  • Avtomobil: LPP Urbana

Ok, to je drugo. Sem že sam napisal, da lahko dobiš filtre z interneta za male denarce, in sam zamenjaš.

Tako poceni pri nobenem servisu ne prideš skos (torej je vse nateg), ampak kot sem rekel, v primeru nove vgradnje - garancija potem ne velja.

Primerjava je pa ranga, kot da bi debatirali v kateri slaščičarni imajo najboljše tortice, in ti javiš, da je (vse) nateg, ker lahko doma sam za 5€ spečeš celo torto:)

Če je dobra vgradnja in je bilo redno servisirano, ne bi smelo biti problemov. Sporoči čez par tednov, kakšno je delovanje, pa kater sistem ima.

ta plin je vgrajen že  dobrih 5 let, če se ne motim :ok ga bom vprašal kaj ma za eno zadevo notri, je sicer nekaj omenjal slovaški/češki sistem ampak je tudi on v dvomih. ker je dal kolegu vgradit, ki mu zaupa.

Urejal bancnik, 14.03.2017, 20:43.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

StorM
StorM

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 112
  • Avtomobil: 520i

A je res, da so novejši BMW motorji na črni listi za predelavo na plin? Gledam kako par let staro X1, pa bi z veseljem vzel bencinerja in ga predelal....

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

A je res, da so novejši BMW motorji na črni listi za predelavo na plin? Gledam kako par let staro X1, pa bi z veseljem vzel bencinerja in ga predelal....

Drži, ja. Odkar so uvedli piezo injektorje (pa tudi po tem, ko so to tehnologijo že opustili) bmw ni več primeren za predelavo na plin. So preveč občutljivi motorji, plin zahteva robusten stroj, torej M60/62 ali M52TU (eventuelno M52/M54 če je v res dobrem stanju), ostalo pozabi.

Prikaži več možnosti

Hman
Hman

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 177
  • Avtomobil: 2xJDM, E60 525iA all LPG

A je res, da so novejši BMW motorji na črni listi za predelavo na plin?

Ni res...odvisno od motorja in pa znati je treba!

P.S.: "bmw agregat" v PSA jajcah so pa sekreti ja....

Urejal Hman, 25.05.2017, 08:04.

Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 432
  • Avtomobil: silver arrow & topless...

Pa saj veš da je jerry proti plinu ;)

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Pa saj veš da je jerry proti plinu  ;)

Nisem proti plinu, sem samo proti Plinexu in ostalim debilom, ki pri nas to montirajo. Če bi ti videl toliko sranja ki ga je povzročil napačno montiran in nastavljen plin kot sem ga videl jaz, bi tudi  :uhoh

Prikaži več možnosti

Hman
Hman

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 177
  • Avtomobil: 2xJDM, E60 525iA all LPG

Pa saj veš da je jerry proti plinu  ;)

Nisem proti plinu, sem samo proti Plinexu in ostalim debilom, ki pri nas to montirajo. Če bi ti videl toliko sranja ki ga je povzročil napačno montiran in nastavljen plin kot sem ga videl jaz, bi tudi  :uhoh

Ja, sva že dva (dvomim, da si videl tolk sr*** na LPGju kot jaz, ampak to ni važno...). Monterjem, katere omenjaš pa pr njih nebi dal niti pokrova koles jeklenega platišča zamenjat, kaj šele kaj drugega in takih je ogromno (PREVEČ). Nasplošno število nezadovoljnih uporabnikov LPGja ni malo!

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Ja, sva že dva (dvomim, da si videl tolk sr*** na LPGju kot jaz, ampak to ni važno...). Monterjem, katere omenjaš pa pr njih nebi dal niti pokrova koles jeklenega platišča zamenjat, kaj šele kaj drugega in takih je ogromno (PREVEČ). Nasplošno število nezadovoljnih uporabnikov LPGja ni malo!

Bo kar držalo. Škoda da tem šalabajzarjem nekdo ne stopi na prste, potem bi bilo zadovoljnih še več.

Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 432
  • Avtomobil: silver arrow & topless...

Meni je potem Plineksov monter Hribar stvar nastavil in v zadnjih 120k sem 2x sam menjal filtre, to je bilo pa vse kar je bilo poleg tankaj in vozi. Avto gre pa lepo cez 350k...
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Meni je potem Plineksov monter Hribar stvar nastavil in v zadnjih 120k sem 2x sam menjal filtre, to je bilo pa vse kar je bilo poleg tankaj in vozi. Avto gre pa lepo cez 350k...

Dobro zate. Hribar (oziroma verjetno moj kolega, ki dela tam) je verjetno res edini Plineksov serviser, ki zadeve naredi tako kot je treba  :ok2 Ga moram enkrat vprašat kaj si misli o matični firmi, lol... :skrbast

Prikaži več možnosti

Colt
Colt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 220

Kje zdaj servisirate g1 naprave ?

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 297
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Boyski je zakon  :ok  Majster ve kaj dela  :ok2

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik

Pozna kdo podjetje Avtonaplin? Ima kdo kakšne izkušnje?Je to kakšen ,ki je preimenoval firmo zaradi prej slabih odnosov z strankami?

Kje zdaj servisirate g1 naprave ?

Nikjer več,pravi naslov je Boyski,zamenjava računalnika, napeljave ter ventila na tanku. Injektorji so ostali isti,tank tudi in prav tako uparjalnik.

Prikaži več možnosti

e60va
e60va
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 030

Kam se v letu 2018 pelje avto na vgradnjo plinske naprave? Iščem servis, kjer imajo zaposlene mehanike, ne mesarje. Ter se posvetijo vgradnji.

Kakšne izkušnje z vgradnjo plina v motor N62B44?

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik

Kam se v letu 2018 pelje avto na vgradnjo plinske naprave? Iščem servis, kjer imajo zaposlene mehanike, ne mesarje. Ter se posvetijo vgradnji.

Kakšne izkušnje z vgradnjo plina v motor N62B44?

Boyski(HR-Popičan) ,jaz peljem letos v kratkem še dva avta mogoče celo tri. :ok2

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.