Skoči na vsebino

Predelava BMW-ja na plin

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
2548 odgovorov v temi
blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 283
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Pozdravljeni.

Imam vgrajen G-1 Kit 6 Impulse in bi želel da se po skoraj 10ih letih uporabe opravi diagnostika za kontrolo pravilnega delovanja. Kateri servis ima ustrezno opremo za G-1 sisteme?

Lep dan še naprej, Big_Al.

Noben,pozabi.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti
    • sash je všeč

Big_Al
Big_Al

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 209
  • Avtomobil: E39 523i LPG

Hvala, zgleda imajo za določene modele G-1 inštalacij, če imajo za mojo pa bomo še preverili.

Prikaži več možnosti

XIN
XIN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 836
  • Avtomobil: ne mlada e tri devet

Hvala, zgleda imajo za določene modele G-1 inštalacij, če imajo za mojo pa bomo še preverili.

Nimajo za stare modele G1 instalacij (2-pinski konektor).

Če je konektor 3-pinski pa se lahko povežejo in preverijo.

Me neki heca v štantgasu, občasen misfire na cyl 1 - 3 in trese, kljub menjavi svečk in cinšpul. A trese drugače (bolj) če odklopim cinšuplo ali injektor. Sumim, da so injektorji. Po potencialni menjavi je potrebno seveda rekalibrirat, zato rabim nekoga, ki se lahko poveže na G1 ecu. Sporočim, če bo to uspelo pri Gen1.

Sicer bo potrebno menjati še plinski računalnik.

jst guvurim tku de me ldje zastuopjo! . . . 2014: če boš izzivu - jih boš fasu!
Prikaži več možnosti

naroz
naroz

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 264

Kaj pa čistilo za plinske injektorje,na Verovškovi - Butan plin - imajo dozo s čistilom, napolniš na prazni plinski tank...ne škodi, sam večkrat uporabil in pomaga, mirnejše delovanje, ker plin na injektorjih naredi neko takšno lepljivo snov...

Prikaži več možnosti

XIN
XIN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 836
  • Avtomobil: ne mlada e tri devet

Uu, ja, na to niti pomislil nisem. Čeprav injektorji so kar stari, ne vem, če jih je kdo pred mano že menjal. In če niso ravno Keihin (katere ma prins) - s časom crknejo.

A najprej bom diagnosticiral.

Hvala!

jst guvurim tku de me ldje zastuopjo! . . . 2014: če boš izzivu - jih boš fasu!
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 734
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Me neki heca v štantgasu, občasen misfire na cyl 1 - 3 in trese, kljub menjavi svečk in cinšpul. A trese drugače (bolj) če odklopim cinšuplo ali injektor. Sumim, da so injektorji. 

Aja saj res, sem pozabil vprašat, a ti trese na bencin in na plin? Ali samo na plin, oziroma samo na bencin?

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 283
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Kaj pa čistilo za plinske injektorje,na Verovškovi - Butan plin - imajo dozo s čistilom, napolniš na prazni plinski tank...ne škodi, sam večkrat uporabil in pomaga, mirnejše delovanje, ker plin na injektorjih naredi neko takšno lepljivo snov...

Kaj?

Nikoli še nisem videl na injektorjih kakršne koli lepljive snovi.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 835

Kaj?

Nikoli še nisem videl na injektorjih kakršne koli lepljive snovi.

Ja menda, jo lahko dobis s slabim plinom .. Meni je enkrat tako slab plin unicil vse injektorje in jih je bilo treba menjat ... So pa bili verjetno injektorji najslabse kakovosti, namrec plin je bil vgrajen pri plineksu ...

.:: Kupujete avto v EU? Nov DMV Portal za izračun DMVja ::.

#E38 728iA#E38 740i#E46 330xi#E65 740i#E91 318d#
Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 353
  • Avtomobil: silver arrow & topless...

Ja menda, jo lahko dobis s slabim plinom .. Meni je enkrat tako slab plin unicil vse injektorje in jih je bilo treba menjat ... So pa bili verjetno injektorji najslabse kakovosti, namrec plin je bil vgrajen pri plineksu ...

To so imeli na Petrolu v SG eno polnjenje nekaj v rezervoarju. Petrol tega uradno sicer ni nikoli priznal, so pa priznavali trgovci za pultom. Seveda smo vsi, ki smo takrat tankali, menjali injektorje. Na Plineksu so imeli že pripravljene druge, rabljene in očiščene in so tvoje vzeli v račun.

Prikaži več možnosti