Skoči na vsebino

K: E36; E46; E39 do 6000 EUR

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
310 odgovorov v temi
kripo
kripo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 679
  • Avtomobil: Šved

Ah .. ne kupuj kupejčka :evil Ni najbolj userfriendly :hudic

Kupi raje mojega :metalc :laugh
Poskrbi, da dobiš, kar imaš rad, sicer boš prisiljen imeti rad, kar imaš.
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 886
  • Avtomobil: E39 530dTA & E90 325xi

Kater letnik, to?
Prikaži več možnosti

jurko
jurko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 544
  • Avtomobil: TRAKTOR

Kater letnik, to?

00 če se ne motim
Vsak naj dela tisto kar zna: francozi naj kuhajo, nemci pa delajo avtomobile :ok
Prikaži več možnosti

Deedko
Deedko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 328
  • Avtomobil: 4x4

jo december 00;) slovenski;)
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik

Verjetno 31. ja :laugh No saj se da vse prevert :-D
Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 274
  • Avtomobil: SPET M SPORT PAKET

e46 318 CI-čeprav sem rekel da ne bom več coupe-ja kupil :napaka No bomo vidli, kako in kaj.

Zakaj ne, punce bolj padajo na coupeje kot na ostale izvedenke:ladysman (razen če imajo že kakega froca, takrat se spogledujejo zudi za karavanom), tako da ti, kar....:doh :laugh :laugh :laugh
BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti

jurko
jurko

BMW fanatik

• Uporabnik

Zakaj ne, punce bolj padajo na coupeje kot na ostale izvedenke:ladysman (razen če imajo že kakega froca, takrat se spogledujejo zudi za karavanom), tako da ti, kar....:doh :laugh :laugh :laugh

Pol jih bom mogu pa stran podit :) Pa veš da nisem tak, bom rade volje zapeljal :laugh
Vsak naj dela tisto kar zna: francozi naj kuhajo, nemci pa delajo avtomobile :ok
Prikaži več možnosti

jurko
jurko

BMW fanatik

• Uporabnik

Pa ste vi ziher da je 320 dost? Zdele sem vozu e92 320 in sem roko na srce kr mal razočaran :confused Men se zdi da je moj kr dober letel za svoja leta, sploh tm nad 4000 rpm ko se mu je odprlo.

Sej ne rečem, da avto ne gre ampak proti starim 6 valjnim motorjem se skrije npr. e39 528 je raketa proti temu pa ni neke velike razlike, sploh če upoštevamo leto izdelave.
Prikaži več možnosti

primoz
primoz

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 048
  • Avtomobil: :)

Končno boš prišel do spoznanja da so stari BMW-pravi bmw-ji. Je pa res da so novejši bolj zvočno izolirani in s tem izgubiš občutek za hitrost in pospeševanje.
Ne morem da nebi, kupi E30 325i, to je prava kocka za tebe.
Prikaži več možnosti

Deedko
Deedko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 328
  • Avtomobil: 4x4

no enkrat sva z tem kolegom s katerim se pogovarjala o prodaji coupeja probala razliko med 318ci in 320ci in nekje do tretje prestave se 318ci bolje obnese, v končni pa 320ci zmaga;)
Prikaži več možnosti

jetam
jetam

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 415
  • Avtomobil: E30

Končno boš prišel do spoznanja da so stari BMW-pravi bmw-ji.
Ne morem da nebi, kupi E30 325i, to je prava kocka za tebe.

So, samo odvisno kakšnemu namenu služijo.

In kje naj jo kupi, pri nas? In tudi če bo šel ven kupovati lepo in ohranjeno (govorimo o originalnih seveda), bo omenjeni proračun morda ravno zadoščal da bo avto tukaj postavil na cesto in pričel z vožnjo (seveda bo ob prvem pregledu pri resnem mehaniku sledila še preventivna menjava 1023 različnih kosov)...

Jaz sem praktično prepričan da E30 ni avto za Jurkota (razen seveda kot izključno drugi ali tretji avto, katerega pa se trenutno ne kupuje) in kolikor gledam na te stvari je šel on v pravo smer, kar se tiče iskanja avta za lastne potrebe... Pa ne da mu ne bi privoščil. Samo tokrat se očitno kupuje z glavo in ne samo s srcem...:ok

Urejal jetam, 09.04.2011, 18:19.

Prikaži več možnosti

jurko
jurko

BMW fanatik

• Uporabnik

In kje naj jo kupi, pri nas? In tudi če bo šel ven kupovati lepo in ohranjeno (govorimo o originalnih seveda), bo omenjeni proračun morda ravno zadoščal da bo avto tukaj postavil na cesto in pričel z vožnjo (seveda bo ob prvem pregledu pri resnem mehaniku sledila še preventivna menjava 1023 različnih kosov)...

Jaz sem praktično prepričan da E30 ni avto za Jurkota (razen seveda kot izključno drugi ali tretji avto, katerega pa se trenutno ne kupuje) in kolikor gledam na te stvari je šel on v pravo smer, kar se tiče iskanja avta za lastne potrebe... Pa ne da mu ne bi privoščil. Samo tokrat se očitno kupuje z glavo in ne samo s srcem...:ok

Uf sm tale je pa globoka :-D
Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik

Pa ste vi ziher da je 320 dost? Zdele sem vozu e92 320 in sem roko na srce kr mal razočaran :confused Men se zdi da je moj kr dober letel za svoja leta, sploh tm nad 4000 rpm ko se mu je odprlo.

Sej ne rečem, da avto ne gre ampak proti starim 6 valjnim motorjem se skrije npr. e39 528 je raketa proti temu pa ni neke velike razlike, sploh če upoštevamo leto izdelave.

Lej, z mano se boš šel zapeljat:goodidea, pol boš sam ocenil kaj bi rad imel:vbit. Verjetno najmanj 330i ali več:burnout.
Pa pust Primoža on razlaga s čustvi:nana :-D :-D, kje boš zdej dobil dobra stara jajca da ni treba šravfat 8 ur na dan:rolleyes :nono
BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik

Saj veš uno u oslom in ledom:hillbilly :skrbast
BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti

jurko
jurko

BMW fanatik

• Uporabnik

Lej, z mano se boš šel zapeljat:goodidea, pol boš sam ocenil kaj bi rad imel:vbit. Verjetno najmanj 330i ali več:burnout.
Pa pust Primoža on razlaga s čustvi:nana :-D :-D, kje boš zdej dobil dobra stara jajca da ni treba šravfat 8 ur na dan:rolleyes :nono

Ha še tega se mi je treba ja, da me zasvoji kakšena 330 mania :laugh
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik

330i sploh ni švoh varianta :laugh :laugh
Prikaži več možnosti

jurko
jurko

BMW fanatik

• Uporabnik

330i sploh ni švoh varianta :laugh :laugh

Seveda, da ni švoh :mljask samo problem je ker je neprijazna do moje denarnice. Rajš ne gledam za njimi ker vem, da če eno zapeljem bom hotu točno tak motor pod havbo, pol smo pa tm :laugh
Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik

Seveda, da ni švoh :mljask samo problem je ker je neprijazna do moje denarnice. Rajš ne gledam za njimi ker vem, da če eno zapeljem bom hotu točno tak motor pod havbo, pol smo pa tm :laugh

Pa kaj, zdej imaš itak en strošek manj, hm, če mal bolj razmislim celo dva stroška manj:-D :-D :-D
BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti

jurko
jurko

BMW fanatik

• Uporabnik

Pa kaj, zdej imaš itak en strošek manj, hm, če mal bolj razmislim celo dva stroška manj:-D :-D :-D

Ha ha ti pa res vse veš :)
Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik

Ha ha ti pa res vse veš :)

Ozna sve dozna, jebiga stari nič nisem spraševal vse so sami povedal :blabla :ok2 :-D :-D
BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti