Skoči na vsebino

VAG peskovnik

* * * - - 4 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
5748 odgovorov v temi
veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36 185
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

Da je CR veš po temu, da ima plastični motorni pokrov zamaknjena rebra (PD ima ravna). Odličen avto za to ceno.

Drugače, winner za 2k po vprašanju price/performance/uporabnost/stroški vzdrževanja:

https://www.avto.net...asp?id=14653658

ARL 150 PS izvedenka 1.9 TDI motorja (kovani bati, itd.) v dokaj lahki karoseriji, komot trolaš razne moderne 2.0 F11 in podobne ali pa 3.0 diesel SUV-e, če ni bil razbit tudi rjavel ne bo (pocinkana karoserija), pri normalni vožnji je realna poraba 5l/100 km (še ni DPF-ja, itd.)... :)

Lahko daš slike za primerjavo? da vidim, kako so zamaknjena ta rebra.

Hvala.

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

Shebo
Shebo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 405

Lahko daš slike za primerjavo? da vidim, kako so zamaknjena ta rebra.

Hvala.

Poglej sliko motornega pokrova pri obeh primerih

https://www.avto.net...asp?id=14481217

https://www.avto.net...asp?id=14605077

I cannot see, I cannot pee, I cannot chew, I cannot screw, My memory shrinks, my hearing stinks, No sense of smell, I look like hell! My body's drooping, got trouble pooping. The golden years have come at last... THE GOLDEN YEARS CAN KISS MY ASS!
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 363
  • Avtomobil: e92 325i & Touareg CR

Kot so ti omenili, CR ima fake sesalne kolektorje na plastičnem pokrovu pod kotom. 

Drugače pa ima CR tudi drugačne merilnike....

PD, modra osvetlitev, napis passat na vrhu (meni osebno lepši)

2008_volkswagen_passat_wagon_instrumentcluster.jpg

CR, vse v beli svetlobi... in nove "touch" navi ter rcd enote v beli grafiki, prav tako je na trg prišel namesto 1.9 PD, novi priprt CR 2.0 110hp

volkswagen-passat-11.jpg

V sredini oz. koncu leta 2009 pa so še dobili nove volane, climatronice iz golfa 6 in seveda 1.6 tdi (prej CR 2.0 tdi 110 hp)...

https://www.avto.net...asp?id=14649615

Urejal Bavarec fan, 10.10.2019, 05:39.

Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36 185
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

Uf, hvala fantje. :ok

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

rokxy
rokxy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 972
  • Avtomobil: traktor

Nobene dimne zavese ni bilo, če je bil vzdrževan (oz., tudi čipan v mejah normale).

ja na mojem so ble posledice dolgoletne rabe za kratke ture. ko sem ga dobil v roke sem probal z antigripantejem rešit in do neke mere je šlo, ampak nisem se pa znebil popolnoma zavese.  ni pa bil nikakor zamorjen, ker sem ga izkoristil do amena, vsak ki ga je peljal je bil presenečen, kolko potegne za tiste konje na papirju.  

prav fajn bi mi blo, če bi lahko vsake tolko cajta eno 4-ko v 150 konjski verziji zapeljal

Prikaži več možnosti

kn3z007
kn3z007

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 491
  • Avtomobil: Orbitrek, samokolnica

Kupujem Golfa GTI 5 ali 6 generacije za weekendwangen. Nujno mora biti 5 vratni DSG, od opreme je zaželjen še PDC in Xenon (če je avto res dober so načeloma lahko tudi petrolejke).

Če kdo pozna kak lep primerek ali je iz A-neta kateri vreden ogleda, se priporočam.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

rockson
rockson

zaplankan trmast bogaboječ™

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 977
  • Avtomobil: FWD, RWD, AWD

Kupujem Golfa GTI 5 ali 6 generacije za weekendwangen. Nujno mora biti 5 vratni DSG, od opreme je zaželjen še PDC in Xenon (če je avto res dober so načeloma lahko tudi petrolejke).

Če kdo pozna kak lep primerek ali je iz A-neta kateri vreden ogleda, se priporočam.

Bi ti priporočal, da gledaš 6. generacijo. 5. generacija je res en polizdelek (avto generalno, ne samo GTI).

I love fast cars... and to go too fast in them. :ok2
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

https://www.avto.net...35Ci 1 last SLO

Aja 5 vraten si napisal...

https://www.avto.net...asp?id=14623665

Prikaži več možnosti

rockson
rockson

• Uporabnik

:puzzled  :zmeden

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

:puzzled  :zmeden

Jebiga, jaz priznam če sem kdaj pihnil mimo z nakupom kakšnega avtomobila.  :laugh

Pač sem dal nasvet, GTI za vikend avto? :crazy

Prikaži več možnosti

rockson
rockson

• Uporabnik

Jebiga, jaz priznam če sem kdaj pihnil mimo z nakupom kakšnega avtomobila.  :laugh

Pač sem dal nasvet, GTI za vikend avto? :crazy

Saj si ga tudi ti imel, pa ti je bil še prehiter. Zakaj torej ne?

Prikaži več možnosti

kn3z007
kn3z007

BMW fanatik

• Uporabnik

Bi ti priporočal, da gledaš 6. generacijo. 5. generacija je res en polizdelek (avto generalno, ne samo GTI).

Mi je vseeno ali je 5 ali 6 generacija, važno, da je avto v celoti lepo ohranjen in ni bil že 5x pred mano na mizi. Dejansko pa rabim avto za pritiskanje čez vikend, kjer mi ne bo škoda nabrati kako prasko. Na pisti se trenutno ne vidim, če pa že, bi pa to raje počel z avtom za 6k kot za 13k  :laugh . Za namen, kateremu bo služil je vseeno ali je 5 ali 6, važno je, da je avto OK.

Razen če so kakšne težave s petico pri motorju ali menjalniku DSG za katere ne vem?

Hvala, ne iščem menjave za passata, ker bo ostal pri bajti, ampak igračo za vikend sproščanje, cca 5k km letno torej.

Urejal kn3z007, 11.10.2019, 08:57.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 761
  • Avtomobil: new age e39

Atmosfrec pol? Ce je za sproščanje... Nikamor ne gre zdi se ti pa da si fitipaldi. Sam razmisljam na glas. Izkušnja soforumasa je kar zgovorna. Vsekakor pa so tVoji prihranki :ok2
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

kn3z007
kn3z007

BMW fanatik

• Uporabnik

Atmosfrec pol? Ce je za sproščanje... Nikamor ne gre zdi se ti pa da si fitipaldi. Sam razmisljam na glas. Izkušnja soforumasa je kar zgovorna. Vsekakor pa so tVoji prihranki :ok2

Še vedno moram gledati na to, da me ne bojo lovile TDI octavie po ovinkih, ker to pač ne gre   :laugh .

Pa ostati mora nekaj tuning potenciala, because #racecar  :laugh.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • veloce je všeč

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 761
  • Avtomobil: new age e39

Hehe, a une z vec placa al.z manj placa kot passat?
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Saj si ga tudi ti imel, pa ti je bil še prehiter. Zakaj torej ne?

Jaz sem ga imel za dailya, ja je bil prehiter... To pa je tudi vse kar je bilo zanimivega pri tem avtomobilu..

Prikaži več možnosti

rockson
rockson

• Uporabnik

Jaz sem ga imel za dailya, ja je bil prehiter... To pa je tudi vse kar je bilo zanimivega pri tem avtomobilu..

Osebno mene GTI tudi ne gane, ampak nekomu je pa odebeljeno bistvo za vikend avto. Nimamo vsi enakih želja in pričakovanj od vikend vozil.

Prikaži več možnosti

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 262
  • Avtomobil: OOOO

Ponavadi v vikend avtu zelis uzivat, ne pa se samo hitro vozit.. seveda so tudi taki mi jim uzitek ni pomemben :)
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Osebno mene GTI tudi ne gane, ampak nekomu je pa odebeljeno bistvo za vikend avto. Nimamo vsi enakih želja in pričakovanj od vikend vozil.

Boljše tole...

Ne saj ni toliko v tem fora. Sva se pogovarjala z enim forumašem ki je tudi imel mk7 GTI.. Hitro se itak ne moreš vozi, Golf je Golf, pa prišla sva do skupne ugotovitve... Gti je za mulce, ne pa nas ko smo čez 30-40... Bilo kam ko greš in srečaš nekoga z Gti-jem R-om, bo mozoljast mulc ki še živi pri tastarih v  otroški sobi... 

Urejal Bavarec fan, 11.10.2019, 12:43.

Prikaži več možnosti

voodoo child
voodoo child

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 151
  • Avtomobil: kwatro

Še vedno moram gledati na to, da me ne bojo lovile TDI octavie po ovinkih, ker to pač ne gre   :laugh .

Pa ostati mora nekaj tuning potenciala, because #racecar  :laugh.

audi s3 1.8 T

Prikaži več možnosti