Skoči na vsebino

VAG peskovnik

* * * - - 7 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
6552 odgovorov v temi
Cdriver
Cdriver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 086
  • Avtomobil: Mesanec

Jebiga, sem imel GTI-ja, tri Audije pa sem mislil da so se popravili.. Evo včeraj se mi je sprožila regeneracija in se je nivo olja dvignil na sredino skale.. izgleda da res šopa nafto noter... :crazy Zdaj je spet OK in ne rabim dolivat.  :-D Ja asistence morejo bit, ko se enkrat navadiš je to top za vozit iz točke A do točke B.  :ok2  Je treba ločit family wagen in avtomobile ki jih vozimo iz "gušta", sta le dva različna svetova.

Kaj meniš se znam vozit brez njih, a veš zakaj se zdaj 3 dni vozim s hladilnikom? Ker imam na AVTU zmontirane letne pnevmatike in stoji doma v garaži.  :metalc Nisem jaz eden tistih ki ocenjuje dobre lastnosti avtomobila glede na €.

Zakaj pa bi potreboval zimske gume? Sej ni snega na cesti? Ne vem, mene glede asistenc ne prepricas, kot tudi glede avtomatskega menjalnika ne, sem pac staromoden jebiga
Prikaži več možnosti

hooks
hooks

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 183
  • Avtomobil: audi a5 3.0quattro

Po moje bo ceneje avto zamenjat.

Tud če je že navadn tempomat notr :eek ?

Prikaži več možnosti

U2ros
U2ros

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 343
  • Avtomobil: F01 730xd

Morda veš kateri motor in katera konjušnica?
lp

2.0 TDI, 210 konjev, DSG 4 motion
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 154
  • Avtomobil: e92 N/A straight 6

2.0 TDI, 210 konjev, DSG 4 motion

Sem slišal da passati bitdi 240hp tudi enako radi pijejo olje, je lokalni serviser rekel da imajo ravno en tak problem. Pa mislim da celo vem kdo bi znal imel te probleme (forumaš)?? 

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Zakaj pa bi potreboval zimske gume? Sej ni snega na cesti? Ne vem, mene glede asistenc ne prepricas, kot tudi glede avtomatskega menjalnika ne, sem pac staromoden jebiga

Pri meni je bil in če ga imam že imam z zimskimi gumami probleme priti do bajte. Ne pa da bi poskušal srečo s 255 letnimi gumami in RWD. 

Glede novitet, vsak po svoje. Jaz si ne predstavljam da bi si želel nekega novodobnega 4 valjnega diesla z ročnim menjalnikom, ravno avt. menjalnik naredi tak avto "zanimiv" za vožnjo.  :beer

Prikaži več možnosti

Cdriver
Cdriver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 086
  • Avtomobil: Mesanec

Vsakemu svoje, hvala bogu je dost izbire, no recimo
Prikaži več možnosti

mitja155
mitja155

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 837
  • Avtomobil: Citroen c5

Ne vem ce mas fcb.. ampak ... tihomir krizan.. mas ga v audi skupini na hr in slo.. ti zmontira vse... dela pri auto exclusive v zagrebu.. ce on ne zna.. potem ne obstaja.. ne bo pa to par eurov..
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 434
  • Avtomobil: new age e39

Seveda. Druga rocka, radarji, kamra v šipi, druga sipa, verjetno kak modul dodatno. Pod 3k po moje ne prides skozi.
Boobs is back!
Prikaži več možnosti
    • cilinder je všeč

Bernard
Bernard

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 44
  • Avtomobil: Alltrack 240

Sem slišal da passati bitdi 240hp tudi enako radi pijejo olje, je lokalni serviser rekel da imajo ravno en tak problem. Pa mislim da celo vem kdo bi znal imel te probleme (forumaš)?? 

Jaz imam bitdi 240 zdaj dobra tri leta in sem prevozil 147 kkm, pa še nisem nikoli dolival olja. Z avtom zelo zadovoljen, podaljšano jamstvo pa imam še do 200 kkm. Sem pa rekel, da v življenju nikoli več BMW, saj sem imel z obema smolo (330 xd in 530 xd), ker sta mi oba zatajila med 120 in 160 kkm in sta bila naložena in odpeljana na servis. Danes je nakup avta res lahko loterija.

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Jaz imam bitdi 240 zdaj dobra tri leta in sem prevozil 147 kkm, pa še nisem nikoli dolival olja. Z avtom zelo zadovoljen, podaljšano jamstvo pa imam še do 200 kkm. Sem pa rekel, da v življenju nikoli več BMW, saj sem imel z obema smolo (330 xd in 530 xd), ker sta mi oba zatajila med 120 in 160 kkm in sta bila naložena in odpeljana na servis. Danes je nakup avta res lahko loterija.

Ok potem nisi ti...  :ok Sva se pred leti srečala pri pralnici od tega pooblaščenca, takrat si imel še stari model alltrack-a, jaz pa črno e61 z m paketom. Potem sem kasneje ugotovil da si prisoten tudi na forumu. Takrat sva se tudi pogovarjala o tem kako si bil nezadovoljen z Bmw... 

Prikaži več možnosti

U2ros
U2ros

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 343
  • Avtomobil: F01 730xd

No, saj pravim, maš smolo pa fašeš nov avto, ki ti ga takole serje potem. To bi tut mene zjezalo, če mi ne bi hotli zamenjat. če je tak eden na 1000 fabrka ne bo umrla.
Prikaži več možnosti

cilinder
cilinder

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 114
  • Avtomobil: VAG group

No, saj pravim, maš smolo pa fašeš nov avto, ki ti ga takole serje potem. To bi tut mene zjezalo, če mi ne bi hotli zamenjat. če je tak eden na 1000 fabrka ne bo umrla.

Na takole situacijo/razmišljanje mi lastnik enega največjih VAG servisov v SLO dejal: nekateri avti so pač zakleti, znebi se ga.

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Na takole situacijo/razmišljanje mi lastnik enega največjih VAG servisov v SLO dejal: nekateri avti so pač zakleti, znebi se ga.

Po mojih izkušnjah ni noben VW nek višek zanesljivosti, ne vem zakaj ampak Audi je po mojih izkušnjah bulletproff proti VW. Zakaj, me ne sprašujte nimam pojma? Enako je bilo ko sem passata 3c  2.0 l.2005, kolega pa isti letnik A4 b7 z enakim motorjem.. Jaz nonstop probleme, on pa samo vozil in tankal. :crazy

Prikaži več možnosti

JohhnyWalker
JohhnyWalker

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 278
  • Avtomobil: 5E Octavia Elegance

Jebomater zdele me je klical "zavarovalni zastopnik iz registracij" in mi je dal sočen predračun za Octavio mk3 deluxe. 1200e, pa mu rečem, če nikjer ni upošteval popustov, na kar prideva na 980eur.
Zanimivo, ker za audija a4, kjer je bila cena avta skoraj x2, zavarovanje pa max 550eur.
Interesting. Kje so cake? Polica ima enake zavarovane stvari na oktaviji kot na audiju.
Prikaži več možnosti

rockson
rockson

zaplankan trmast bogaboječ™

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 236
  • Avtomobil: FWD, RWD, AWD

Jebomater zdele me je klical "zavarovalni zastopnik iz registracij" in mi je dal sočen predračun za Octavio mk3 deluxe. 1200e, pa mu rečem, če nikjer ni upošteval popustov, na kar prideva na 980eur.
Zanimivo, ker za audija a4, kjer je bila cena avta skoraj x2, zavarovanje pa max 550eur.
Interesting. Kje so cake? Polica ima enake zavarovane stvari na oktaviji kot na audiju.

Moč obeh avtomobilov?

I love fast cars... and to go too fast in them. :ok2
Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 295
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

Si prepričan, da je upošteval vse popuste enako? Ni tu samo bonus, ampak še razni paketni popusti.... Sem imel primer, ko sva kupila ženin avto in so naredili ponudbo po najini zamisli, nato pa še agent po svojih paketih... njegova ponudba je pokrila precej več za veliko manj denarja. 

Imaš pri Audiju upoštevane še dodatne popuste na družino, življenjske in pokojninske in ostale premoženjske police? Tu spet hitro narediš opazno razliko. 

Kot je že nekdo pred mano omenil, pa je lahko delno kriva razlika v moči motorja, ampak močno dvomim, da lahko nanese toliko. 

LP Tristan01

Prikaži več možnosti

JohhnyWalker
JohhnyWalker

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 278
  • Avtomobil: 5E Octavia Elegance

Moč obeh avtomobilov?

150hp :(

Odgovoril mi je, da je gledajo samo na kW. Sem mu povedal, da jih ni veliko. Mater, saj sem za bmwja manj plačeval, pa sem bil mladi voznik. Nevem v čem je problem. Morda se nekje nisva razumela.. Vse je telefonsko. 

Prikaži več možnosti

Apolon
Apolon

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 478

1st
https://www.bmwslo.c...ka-zavarovanja/

Tu preveri, potem pa pokaži to ponudbo svojemu agentu, da bo videl kaj je to dobra polica.
Prikaži več možnosti
    • JohhnyWalker je všeč

Rally fan
Rally fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 908
  • Avtomobil: Kr'dajo v službi

Za nov avto je to porazno.

Ma ne ga biksat...

:evillaugh"When you see the tree you're about to hit, it's called understeer. When you can only hear and feel it, it's oversteer" (W. Röhrl):evillaugh
Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 095

Ma ne ga biksat...

Ja a to je normalno, da pri 30k km mors dolivat 1l vsakih 5k km ze na 10k km je to ful...
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.