Skoči na vsebino

VAG peskovnik

* * * - - 11 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
10826 odgovorov v temi
Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 485
  • Avtomobil: OOOO

Ja cela drama imet en liter olja v gepeku. Naš službeni je 1.5 TSi, če to kaj pove, na 2.0 TDIju se tudi jaz ne spomnim da bi moral kdaj doliti. Pač eni trošijo več olja, big deal, včas je bila to stalnica imet. Ne vem, a vam je pod častjo odpret havbo al ne znate al kaj, ampak vsak motor na notranje izgorevanje troši olje, eni več, drugi manj.

bolj sem mel v mislih, da se servis dela na 30k, ganja te sluzbene avte in misli, da na 30k ce ga ganjas ne bo zrl. seveda bo, lahko tudi 2 litra.

sicer pa spije tudi meni 1 liter na 15kkm in obcasno kaksen deci do dva dolijem, da ostaja na sredini po merici, no big deal. :)

Urejal Jerch_, 23.01.2023, 17:12.

Prikaži več možnosti
    • 525iX in Nixxon uporabnikom je všeč to sporočilo

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 28 739

Tapravi stroji zerejo olje vsi :-)
Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 63 658
  • Avtomobil: sivo povprečje

Saj naša službena Škoda ima interval 15kkm vprogramiran, zadnji dve leti (zaradi korone) je pa zatežil da je že 1 leto preteklo od servisa. Ma mene ne moti, sem nekako organsko postal "vodja voznega parka" (z enim avtom v floti :-D ), ker sem eden redkih, ki se zanima za avtomobile. V bistvu je to ena bolj prijetnih nalog v službi (pa ne da so ostale smotane), je fajn vsake tolk avto mal peljat na servis, h vulkanizerju, pregledat nivo tekočin ipd.

Urejal Nixxon, 24.01.2023, 06:22.

Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti
    • Jerch_ je všeč

5rG
5rG

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 424
  • Avtomobil: Golf VII TSI DSG

1.4TSI 140PS Golf 2014, sedaj prevoženih 205.000km, ni popil še kapljice olja. Kolega pa imel enakega (122PS) in mu ga je pil na polno, ga je zato prodal...

Prikaži več možnosti

chado
chado

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 271
  • Avtomobil: E39 525D, E46 330i

1.4TSI 140PS Golf 2014, sedaj prevoženih 205.000km, ni popil še kapljice olja. Kolega pa imel enakega (122PS) in mu ga je pil na polno, ga je zato prodal...

Jaz sem mel A3 l. 2009, seveda druga generacija EA888 (sem se malo "nategnil") in so bili obročki že 1x menjani pred mojim lastništvom (ampak niso dali posodobljenih) in je popil 1L+ na 1000km če sem vozil malo bolj dinamično. Kolikor vem potem Gen3 EA888 ni imel več te težave.

Prikaži več možnosti

nejči
nejči

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 090

https://www.slovensk...prosi-za-pomoc/

Včasih tudi pri ljudskem vozilu zmanjka za nafto..dobro reklamo so mu naredili :laugh

Prikaži več možnosti

janez79
janez79

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 604
  • Avtomobil: BMW E46 320dT

https://www.slovensk...prosi-za-pomoc/

Včasih tudi pri ljudskem vozilu zmanjka za nafto..dobro reklamo so mu naredili :laugh

Posneto z varnostno kamero, objavljajo pa slike s profilne strani....

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.