Skoči na vsebino

Zaklenil ključe v F10

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
21 odgovorov v temi
DonLegatto
DonLegatto

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 495
  • Avtomobil: e34

Zdravo!

Zjutraj ko sem se hotel odpeljati s testnim bmw f10, sem zaklenil ključe v prtljažnik...
ker je nedelja, nobenega ne morem priklicati v malgaju, zato me zanima, če se da kakorkoli rešiti zadevo...

hvala in lep pozdrav!

www.bitcoinsector.net - Unovči svoj 5 BTC bonus

Prikaži več možnosti

YuGo
YuGo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 218
  • Avtomobil: BMW ...

Samo rezerva te reši, tako da se danes več ne boste vozili.
Prikaži več možnosti

AJ
AJ

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 317

Ta je pa dobra :laugh najbrš si ga nisi sposodil, da ti bo celo nedeljo stal doma...ampak kaj čmo haha:ok2

lp
BMW=1A
Prikaži več možnosti

Kirn
Kirn

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 623
  • Avtomobil: marprom

A f10 nima sistema ki zazna ključ v prtljažniku pa se le ta ne zapre (zaklene)... :)
Maš pa res smolo :)
Prikaži več možnosti

kroskris
kroskris

sLow Rider

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 582
  • Avtomobil: Blue Unicorn

Zelo verjetno te reši samo rezervni ključ, ki služi tudi v primeru, ko zmanjka štroma, da lahko z obratom ključavnice, mehansko odpreš pokrov prtljažnika.

Poizkusi poklicat koga iz avtohiše, če ti je pripravljen pripeljat drugi ključ.

- Več kot nekdo naredi in prispeva, lažje je drugemu da najde napako in ga kritizira. Kateri si ti?

- Imaš problem z našo vozniško kulturo? Potem pa se v prometu obnašaj tako, kot želiš da bi se drugi obnašali do tebe.

Prikaži več možnosti

defasturias
defasturias

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 7 665
  • Avtomobil: 330xi

Kakšno pa imajo pri avtohišah politiko posojanja avtomobilov za teste? Ravno včeraj sem videl enega mladiča, starega približno toliko kot jaz, v črni testni F10 in ga je po parkirišču planeta tuš gonil na polno. Zraven pa seveda še kolegi, če nimaš nobenega gledalca ti ku*ac pač ne raste. Najbrž ne vidijo v takih potencialne kupce, ali pač? Bi tudi sam rad imel za kako nedeljo tak avto.
Prikaži več možnosti

Kirn
Kirn

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 623
  • Avtomobil: marprom

Kakšno pa imajo pri avtohišah politiko posojanja avtomobilov za teste? Ravno včeraj sem videl enega mladiča, starega približno toliko kot jaz, v črni testni F10 in ga je po parkirišču planeta tuš gonil na polno. Zraven pa seveda še kolegi, če nimaš nobenega gledalca ti ku*ac pač ne raste. Najbrž ne vidijo v takih potencialne kupce, ali pač? Bi tudi sam rad imel za kako nedeljo tak avto.

Oblekco oblečeš pa kravato zavežeš pa greš malo okrog pa rečeš da ima par deset tisoč odveč in da se odločaš med a6, MB E in serijo 5... počakaš.... in wualaaa dobiš testno vožnjo... :ok2 edino voznik začetnik naj nebi smel bit ;)
Prikaži več možnosti

IloveBMW
IloveBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 404
  • Avtomobil: F10, GTD

Če se pripelješ s pravim avtom, pravilno oblečen, si tut lahko mladi voznik. Jaz sem ga dobil pri malgaj f10 530da kr za 3 urce pa sem bil star 20 let (mladi voznik). Je pa res da mam e60 520d. Zaenkrat so mi tudi edini ki so bili zelo prijazni. A-cosmos je polom. :-D
Prikaži več možnosti

Beemer
Beemer

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 4 854

DonLegatto: a je kakšna omejitev koliko lahko prevoziš?

Če ni omejitev in da dobiš nekaj čez vikend bi se jaz kar po evropi odpravil. :laugh
Prikaži več možnosti

andrej777
andrej777

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 067
  • Avtomobil: e30 320i, e90 320d xDrive

Meni se pa pošteno povedano ne da it neko igranje vlog samo za to da bom car in bom en dan vozil f10 :crazy Ko če jo bom kupoval bom šel na probo in takrat obvezno za več kot en dan ampak nič prej. Če jo dobim čist na lepe oči, zakaj pa ne, da bi se pa lagal da kupujem avto in me pol prodajalec vsake tri teden pokliče če sem se že odločil pa spet iskat izgovore se mi pa res ne da.

:ok BMW F800S AC SCHNITZER:ok
:metalc:metalc:okBMW e30 1985 320i MTech1:ok:metalc:metalc
e90 320d xDrive Objavljena slika

Prikaži več možnosti
    • Plavi je všeč

IloveBMW
IloveBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 404
  • Avtomobil: F10, GTD

Sej mene sploh ni vprašal če kupujem, sem se prek telefona zmenu, pa tut na koncu ni dal nobene ponudbe. Tko da jaz pravm, da pač če se da se mal zapeleš da vidš pa je. Men se gre itak za to da furam ne pa da sem car pred kafičam. LP:-D
Prikaži več možnosti
    • M-arko je všeč

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 055
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Glede samega problema: A ostala vrata so tudi zaklenjena?
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

VIP (veze in poznanstva) kot že navada v SLO. :blackeye
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

bmw
bmw

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 5 598
  • Avtomobil: 2x 12l/100km

Ma kake veze in poznanstva...te testne avtomobile dajo vsakemu, ki ima 5 min časa
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

YuGo
YuGo

BMW fanatik

• Uporabnik

Ma kake veze in poznanstva...te testne avtomobile dajo vsakemu, ki ima 5 min časa

Sanjaj.
Prikaži več možnosti

bmw
bmw

Banned

• Izključen

Nič ne sanjam. Kolega dela prek študenta na eni izmed leasing hiš, registrira avtomobile ipd. Ko gre h cosmosu oz. kam drugam malo zateži za testno vožnjo.

120d in 135 coupeja je dobil vsakega za en teden, 530d je dobil za 3 dni...star je toliko kot jaz.

Urejal bmw, 07.06.2011, 21:01.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja, kakšno švoh enko še mogoče za par ur, ko prideš pa po kaj bolj konkretnega, pa moraš bit vsaj videt resna stranka al pa imet poznanstva, kar je itak najbolje ... pol ni problem dobit nobenega od testnih avtov.

Nič ne sanjam. Kolega dela prek študenta na eni izmed leasing hiš, registrira avtomobile ipd. Ko gre h cosmosu oz. kam drugam malo zateži za testno vožnjo.

120d in 135 coupeja je dobil vsakega za en teden, 530d je dobil za 3 dni...star je toliko kot jaz.

Tle nekaj ne bo štimalo, ker ko sem jst hotel Z4 za 5 dni lani, so imeli 1000 in en izgovor zakaj je ne morem dobit, pa še pisno sem jim moral obrazložit zakaj bi jo rad. :crazy

Urejal Rottie, 07.06.2011, 21:16.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

bmw
bmw

Banned

• Izključen

Ja nevem, potem sem jaz blesav ali kaj? Po LJ je polno BMWjev užitek v vožnji, baje imajo 50 kom avtov, ki jih samo "talajo" naokoli.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

YuGo
YuGo

BMW fanatik

• Uporabnik

Užitki ja, ostalo ne.

In zakaj bi rabil Z4 za 5 dni? A za test?
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

;1652585']Užitki ja, ostalo ne.

In zakaj bi rabil Z4 za 5 dni? A za test?

VT in obenem za članek v reviji, ki bi bil o tem, kako se obnese na takem potovanju (prostor, udobje itd za 2 osebi).
Pa tudi druge firme komplicirajo okoli testnih avtov k ne bi bili namenjeni temu ... tudi če sem se zanimal le za enodnevno varjanto. Ponujajo ti "en krog okoli salona", pa še tam imaš prodajalca zraven al pa najem za €, kot recimo Opel za GT-ja.

Urejal Rottie, 07.06.2011, 22:15.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti