Skoči na vsebino

Uradno: Nova serija 1 (F20: 5-vratni model)

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
783 odgovorov v temi
krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 234
  • Avtomobil: e61, r55

ojoj:jok

Hočemo Bangla nazaj.

Še moletko očitno skozi ovinke priznava, da je avto grd.
Zdaj bosta lahko z novim Focusom tekmovala za najgrši avto leta:blackeye
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

YuGo
YuGo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 218
  • Avtomobil: BMW ...

V živo izgleda avto dobro, sploh v rdeči barvi.

Spomnite se malo kakšna so bila mnenja ko je prišla na trg E87. Avto je bil za tisti čas preveč moderen, zato pa še danes ne zgleda zastarel in zelo všečen. Mislim, da bo podobno s to serijo.

PS: tisti, ki ste pričakovali, da bo avto bolj LCI, počakajte na novi A3, ta sigurno lahko vemo kaj bo prišlo ven :laugh

Urejal YuGo, 04.06.2011, 09:49.

Prikaži več možnosti

Moletko
Moletko

BMW spy

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 341
  • Avtomobil: BMW

Še moletko očitno skozi ovinke priznava, da je avto grd.

:confused

Ne, to pa sploh ni res. Avto nikakor NI grd.

V živo izgleda prav super - ko lahko vidiš vse detajle, vse linije, vse sence, vse obline na pravih mestih. In tudi luči niso prevelike kot izgleda na slikah - dejansko nos izgleda precej npadalno. Sicer ne ravno dobro, a še vedno najbolje je vse to moč videti na tej sliki: http://f20.1addicts....f20/f20--35.jpg

Zadek na hitro prikliče Polota v spomin, a ko vidiš oba zadka v živo enega ob drugem (ja, tudi s tem smo se poigrali), teh dilem ni več. Veliko bolj je zadek podoben trenutni Enki.
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36 029
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

Toliko dobrih oblikovalcev je po svetu, oni pa naredijo najgrši avto doslej. Notranjost je taka, da misliš, da sediš v terencu.:blackeye Zunanjost pa živa katastrofa. Pa kaj jim je. Pa tako lepo so se potrudili pri petici in sedmici.
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

stone
stone

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 786
  • Avtomobil: Bmw

V živo izgleda prav super - ko lahko vidiš vse detajle, vse linije, vse sence, vse obline na pravih mestih. In tudi luči niso prevelike kot izgleda na slikah - dejansko nos izgleda precej npadalno. Sicer ne ravno dobro, a še vedno najbolje je vse to moč videti na tej sliki: http://f20.1addicts....f20/f20--35.jpg

Zadek na hitro prikliče Polota v spomin, a ko vidiš oba zadka v živo enega ob drugem (ja, tudi s tem smo se poigrali), teh dilem ni več. Veliko bolj je zadek podoben trenutni Enki.

Joj mi grena na živce besedna zveza, počaki da avto v živo vidš. Ker če ti še takrat ni všeč, ga nisi gledal iz prave perspektive (žabje da ne vidiš preveč), če pa še to ni to pa ni bila prava svetloba, katera ni povdarila vseh linij senc, bla bla. http://f20.1addicts....ad.php?t=539990 Na tej sliki zgleda čudovit, luči so še za odtenek premajhne zame :ironija
Ampak marketing bo itak vse prodal in v tem je težava, da se je Bmw vrgu v marketing in pozabil izdelovati avtomobile. Oziroma namesto, da bi delali lepe, skladne, uporabne in zabavne avtomobile že v štartu, so se spustil v marketing, kateri potem prepičujejo ljudi, kako oni to potrebujejo in kako je avto pred časom in da je to to... Se pa bojim, da bo prvi konec nove trojke isti pogreb.
lp.
Prikaži več možnosti

YuGo
YuGo

BMW fanatik

• Uporabnik

@stone pa ti si res ena brihta. Me zanima zakaj še nimaš službe pri BMW AG ali mogoče v kakšni drugi renomirani firmi tega kova.
Prikaži več možnosti
    • MiranK je všeč

Shebo
Shebo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 399

Preobrazba iz bivše enke v novo enko:ok2

I cannot see, I cannot pee, I cannot chew, I cannot screw, My memory shrinks, my hearing stinks, No sense of smell, I look like hell! My body's drooping, got trouble pooping. The golden years have come at last... THE GOLDEN YEARS CAN KISS MY ASS!
Prikaži več možnosti
    • BMW<3 je všeč

Optimus Prime
Optimus Prime

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 1 254
  • Avtomobil: 1er - German Styling

Najbolj so glasni vedno tisti, ki vozijo 12-20 let stare kante... :ok

Ironično ;)

Dejstvo je da se bo na zunanjost treba privadit, tko kot pri vsakem novem avtu(al ti je al ti ni všeč) :ok
Kar se pa tiče notranjosti pa mi je dojaja res :mljask, pod pogojem da je malo bolj dovršena kot je trenutno, saj črički znajo bit nadležni :laugh

Urejal Optimus Prime, 04.06.2011, 11:05.

:bmw The Car, The Legend :bmw
Prikaži več možnosti
    • stone in 寶馬2010 uporabnikom je všeč to sporočilo

stone
stone

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 786
  • Avtomobil: Bmw

Ja ja sej vemo, da si full faca in oh in sploh k prodajš Bmwje in da samo ti poznaš resnico..., ostali pa pojma nimamo. Glej lepo, da si lojalen Bmwju, ampak vseeno se malo umir, nisva ravno krav skupaj pasla in pojma nimaš s čim se ukvarajm in ne vem zakaj bi sploh bilo to tukaj pomembn.
Moje mnenje pa še vedno lahko povem, ali pač ne, da ne boš ti užaljen? Pač, so s tole 1-ko vsekali mimo, pa če se razpočte v Bmwju, čudno da ni to samo moje menje.
@Optimus Prime: Kaj pa je pomembno, kaj vozimo in koliko stare avtomobile? Ali to, pri tej stvari kaj spremni?
Lp.

Urejal stone, 04.06.2011, 11:11.

Prikaži več možnosti

style65
style65

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 117
  • Avtomobil: Z3 2.8i

Katastrofa totalna:jok :fight..ena velka črna luknja pr bmw-ju. To je polom k 5GT..prodal jih ne bodo nič.. Sam notranjost mi je pa top ;)
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 996
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Mater ste bedniki, res, ima Optimus kar prav, pa BTW nima nikakršne veze z prodajanjem BMW-jev. Vsako stvar je potrebno pogledat v živo, se noter vsest, probat, pa da vidiš v ŽIVO kako zadeva zgleda. Meni je bil 5er GT ali pa X6 na sliki grd, ko pa sem se vsedel vanj, naredil par sto kilometrov, si vzel čas in si ga od zunaj natančno pogledal, mi je prišel pod kožo. Popolno.
Prikaži več možnosti
    • Optimus Prime je všeč

Moletko
Moletko

BMW spy

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 341
  • Avtomobil: BMW

Ampak marketing bo itak vse prodal in v tem je težava, da se je Bmw vrgu v marketing in pozabil izdelovati avtomobile. Oziroma namesto, da bi delali lepe, skladne, uporabne in zabavne avtomobile že v štartu, so se spustil v marketing, kateri potem prepičujejo ljudi, kako oni to potrebujejo in kako je avto pred časom in da je to to... Se pa bojim, da bo prvi konec nove trojke isti pogreb.

Nihče ti npr ne brani, da si kupiš Audi, če ti BMW ni (več) všeč. :ok2

Notranjost je taka, da misliš, da sediš v terencu.:blackeye Zunanjost pa živa katastrofa.

Sicer mi gre jako na jetra, da moram vedno advokata igrat, ampak ... Si že sedel v avtu? Si ga videl v živo? Očitno ne, torej govoriš na pamet. Če si si pa z nekaj slik zmožen ustvariti občutek sedenja v avtu, pa to brž patentiraj. Ogromen zaslužek ti ne uide. :ok Enako velja za zmožnost 3D percepcije iz 2D slik. :eek

Ne zganjajte histerije, no. Avto ni nobena katastrofa, kot tu nekateri tulite. V živo izgleda zelo dobro. Še ta podatek: v kliniki so prav vsi precej bolje ocenili F20 v primerjavi s takrat svežim E87 LCI. Konsenz je bil 100%, da gre v primeru F20 za precej boljši dizajn od E87. In to so bili tako lastniki E87 kot drugi lastniki avtomobilov iz tega razreda.

Če bi res radi videli "dizaster" by BMW Group, počakajte na enega od prihajajočih modelov. Ker tisto pa bo res en velik gamble. :cool Teoretično so stvari dobro mišljene, če se jim bo izšlo pa v praksi, bomo pa še videli. Boste čez kako dobro leto videli, o čem govorim. Če ste mislili, da je bil originalni E65 gamble ... ta stvar o kateri govorim je za nekajkrat bolj radikalna v dizajnu. :-D

Urejal Moletko, 04.06.2011, 11:14.

Prikaži več možnosti

YuGo
YuGo

BMW fanatik

• Uporabnik

Avto je v živo res dober, občutek v notranjosti pa še boljši, sploh armaturna plošča in dostop zadnjih potnikov in prostornost na zadnji klopi. Edino kaj mi je bilo čudno, je bil dostop do predala pred menjalno ročko, nekako preveč noter. Edino to sem takrat opazil.

Urejal YuGo, 04.06.2011, 11:30.

Prikaži več možnosti

wizz
wizz

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 760
  • Avtomobil: /

Če si si pa z nekaj slik zmožen ustvariti občutek sedenja v avtu, pa to brž patentiraj. Ogromen zaslužek ti ne uide. :ok Enako velja za zmožnost 3D percepcije iz 2D slik. :eek

No no, 3D pogled iz 2D slik je že stara stvar ane, tako da ti kar patentiraj in probaj zaslužit, če misliš da je možno :)

Meni osebno na prvi pogled ni všeč, ampak ok, bom za končno mnenje počakal, da se jih bo par vozilo po cesti.. :)
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36 029
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

Še pri nobenem avtu, ki sem ga najprejvidel na sliki, se notranjost v živo ni spremenila. Ne vem, kaj bi bilo drugače. Lahko napišem bolj podrobno, oz. da me del, kjer so števci in je visoko dvignjen, spominja na kakega terenca. Na ven pa mi ni lep. Me ni prevaral občutek pri prvi enki in me tudi sedaj 100% ne bo. Dejstvo je, da se oblikovno niso dovolj potrudili. še Hyundai dela lepše manjše avtomobile, kot je ta enka.
ARHITEKT
Prikaži več možnosti
    • BMWfreak je všeč

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 086
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Osebno mi izgleda veliko bolje kot prve slike, ki sem jih komentiral, sploh zadek ni napačem, osebno me pa spominja na pomanjšano serjo 5GT, še posebaj prednji del z masko in lučmi. Mi je lepša kot sedanja in evolucija napram sedanji.

Notransjost se mi pa zdi zelo "tehnično" disciplinirana, vendar športna in dovršena.

Over all zelo lep avto, kar nemorem reči za sedanjo serjo 1.
Prikaži več možnosti

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik

Najbolj so glasni vedno tisti, ki vozijo 12-20 let stare kante... :ok

kaj pa 23 let? :)

No, meni pač avto ni všeč, tudi nova šestka mi ni.

Od novejših mi je e90 FL top, potem se pa nekako konča
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • BMWfreak je všeč

Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator
  • Sporočil: 8 670

Notranjost super, od A do C stebrička super (mogoče malenkost prevelika stranska ogledala). Zadek je kopija Polota, ki tudi ni nek oblikovalski presežek, ampak se ga bo verjetno dalo navadit. Sprednji del je pa katastrofa. :strahTista ekipa, ki je to odobrila za proizvodnjo, si zasluži, da jo odpustijo. Izgleda kot bi se E65 paril s serijo 5 GT. :blackeye

Odzivi so tudi po tujih forumih podobni našim, tako da bo tole res težka naloga za marketing. Očitno imajo radi izzive. :laugh

Dobro, da sta vsaj E90 LCI in F10 lepa, da ne bo treba znamke menjat kot je Moletko predlagal.

Float like a Cadillac, sting like a Bimmer :)

Prikaži več možnosti
    • Eddy in krt uporabnikom je všeč to sporočilo

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik

Notranjost super, od A do C stebrička super (mogoče malenkost prevelika stranska ogledala). Zadek je kopija Polota, ki tudi ni nek oblikovalski presežek, ampak se ga bo verjetno dalo navadit. Sprednji del je pa katastrofa. :strahTista ekipa, ki je to odobrila za proizvodnjo, si zasluži, da jo odpustijo. Izgleda kot bi se E65 paril s serijo 5 GT. :blackeye

Odzivi so tudi po tujih forumih podobni našim, tako da bo tole res težka naloga za marketing. Očitno imajo radi izzive. :laugh

Dobro, da sta vsaj E90 LCI in F10 lepa, da ne bo treba znamke menjat kot je Moletko predlagal.

Lepo napisano, popolnoma se strinjam:ok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator
  • Sporočil: 8 670

Prvi odzivi tujih forumov.

Nooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!

my eyes!!!!!!!!!!!

I think it looks better with the camo on

omfg... wtf BMW?!?!?!?

PUKE! Even its mother wouldn't love it..No Thanky!

Zmaga pa tale:

I can see BMW will do what no other car company has done, outgoing model year outselling incoming model year.

:rofl

Float like a Cadillac, sting like a Bimmer :)

Prikaži več možnosti