Skoči na vsebino

Uradno: Nova serija 1 (F20: 5-vratni model)

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
783 odgovorov v temi
Xandrej
Xandrej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 711

Kaj si nor premium pa to... jaz ga noter v salon potisnem res!
Prikaži več možnosti

mustang997
mustang997

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 323
  • Avtomobil: _

Ima še kdo težave s črički? Zadnja vrata škripajo oz. cvilijo ob zvijanju karoserije, pri vožnji preko neravnin ipd. Sem bral po tujih forumih, da je na 5 vratnem modelu to zelo pogost problem.

Rešitev naj bi bila to, da na okvir karoserije kamor nalegajo tesnila od vrat nalepiš teflonski trak. To naj bi delali celo uradni serviserji, seveda če je avto še v garanciji. Moj ni...

Verjetno zna bit to res razlog, saj če med vožnjo pri majhni hitrosti rahlo odpreš zadnja vrata zvok izgine.

Drugo kar naj bi bilo vzrok je neka nepravilnosti pri montaži/tolerancah vodil za okna. Menim, da je tudi na tem nekaj, saj ko spustim zadnja okna, te zvoki v 95% primerov izginejo.

Je imel oz. ima kdo podobne težave in pozna rešitev? Ena opcija naj bi bil tudi "gummi pflege". Je kdo to uporabil, se da to dobiti pri nas?

hvala

At 13.000 feet nothing else matters.
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 000
  • Avtomobil: 353 & ETZ 250

Pocena turbina...

Saj to ni nič takega, menjaš turbino iz preventive na 4k km in imaš potem 4k km mir. Saj drugi avtomobili tudi crkujejo.
Prikaži več možnosti
    • Cdriver in airmike uporabnikom je všeč to sporočilo

dasher-
dasher-
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1

Prispem danes v Lizbono dobim enko novo, prevozenih nekaj malega km...si recem ajd mende ne bo kaj narobe in evo ga drekca po 4km voznje...

http://shrani.si/f/2...81532.jpg[/img]
attachicon.gif20180301_181532.jpgattachicon.gif20180301_181532.jpg

Tale ni tako "nov" verjetno, ker izgleda še star zaslon in pa star idrive software. Najverjetneje pred sredino 2017? 

p.s. razen, če je odvisno od tržišča...

Urejal dasher-, 26.06.2018, 13:15.

Prikaži več možnosti