Skoči na vsebino

AI Avto - izkušnje

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
376 odgovorov v temi
J9320
J9320
  • Uporabnik
  • Sporočil: 297
  • Avtomobil: E91 LCI

Hmm hvala obema za mnenje in informacijo glede usnja.  :beer

Prikaži več možnosti

pery
pery

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 419
  • Avtomobil: e91

voznikovega pa res nisem dobro pogledal, cez steklo pogledal notri in me je sovoznikov zavedel,kateri je res kot nov. sedaj gledam se slike iz oglasa pa je ze po slikah kontra mojim besedam. no ja ce clovek ne kupuje ocitno gleda bolj povrsno
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

simply
simply

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 888
  • Avtomobil: BMW

No tale avto sem si ogledal dober mesec nazaj. Takrat je bil oglas drugacen, slikan je bil na 20 col feltnah. Vin stevilko sem takoj dobil, po malo iskanja smo ugotovili da ima avto vsaj 25k km premalo. Sicer relativno lepo ohranjen, zadnji odbijac na levi strani vec kot ocitno butnjen in zelo slampasto pobarvan. Sprednja havba precej pikasta, kar je sicer normalno. Pisem samo svoja opazanja. Voznikov sedez v precej slabem stanju, kljub letom in “realnim” km. Aja pa prodajal se je za cca 1000 eur vec. Drugace res top avto, s tako opremo ga tezko dobis...So me pa motili detajli, videlo se je da prvi lastnik ni prevec cuval avtomobila..vsaj po mojem obcutku. No in na koncu seveda se dejstvo da pri kilometrih nekaj smrdi (kot je to sicer precej v navadi pri uvozenih bemflih...ali se pac motim?) je pretehtalo da sem sel drugam.

Koliko bi bilo podobno vozilo dražje če bi ga uvozil preko recimo "forumskega" uvoznika iz DE?
Najbrž si kaj gledal?
Prikaži več možnosti

zok
zok
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 738
  • Avtomobil: e60 530xd, Falco, Futura

Ta dakota usnje je res nekvalitetno... Imam ga v mojem in je sedalni del naguban tako kot tale na sliki... 

S parnim cistilcem nad njega... V 10, 15 min bo spet lepo napet - a pazi, da ga ne pregrejes.  :ok

Prikaži več možnosti
    • fury je všeč

jan_123
jan_123
  • Uporabnik
  • Sporočil: 6

Koliko bi bilo podobno vozilo dražje če bi ga uvozil preko recimo "forumskega" uvoznika iz DE?
Najbrž si kaj gledal?

Nisem nic gledal iskreno. Na forum sem se prijavil ker sem se odlocil za nakup F3x, pa so me zanimala mnenja in da lahko koga kaj vprasam. No preden so admini uspeli aktivirati moj racun je minil en mesec, jaz pa sem imel belo trojko ze na dvoriscu. :) Za isti letnik z precej manj kilometri in podobno opremo (sicer crno usnje, brez radarskega temp. in šibedaha) sem odštel cez 20k in poleg istih 18 col felten kot jih ima tale, dobil se zimske 17 na novih gumah.
Prikaži več možnosti

J9320
J9320
  • Uporabnik

Nisem nic gledal iskreno. Na forum sem se prijavil ker sem se odlocil za nakup F3x, pa so me zanimala mnenja in da lahko koga kaj vprasam. No preden so admini uspeli aktivirati moj racun je minil en mesec, jaz pa sem imel belo trojko ze na dvoriscu. :) Za isti letnik z precej manj kilometri in podobno opremo (sicer crno usnje, brez radarskega temp. in šibedaha) sem odštel cez 20k in poleg istih 18 col felten kot jih ima tale, dobil se zimske 17 na novih gumah.

Si kupil kakšnih 14 dni nazaj eno belo trojko iz primorske nekje za 21ke? Je imela adaptivno M podvozje? Mislim da sem videl oglas..

Prikaži več možnosti

jan_123
jan_123
  • Uporabnik

Si kupil kakšnih 14 dni nazaj eno belo trojko iz primorske nekje za 21ke? Je imela adaptivno M podvozje? Mislim da sem videl oglas..

Ne, s stajerske je. Uvozeno iz Nem., eno leto jo je vozil “preprodajalec”, dejansko je kupil avto zase. To dela kot nek “side job”, ni nategun, res pošten možakar. Vsaj zaenkrat lahko to trdim, pa mislim da bo tudi v bodoce tako:). NGM Avto d.o.o.....Nimajo skoraj nic avtov na zalogi, bi ti pa sigurno kaj uvozil.

Aja pa ena pripomba na led zaromete. A opazate da nimajo pranja? Sploh prvi po face-liftu... Jaz sem kar debelo gledal ko je po enem tednu od nakupa na polno padal sneg (res da tista najslabsa varianta-tezek in moker) in se mi je na zarometih nabralo 3 centi snega, da sem ponoci komaj pripeljal domov, nic se ni videlo skozi...
Prikaži več možnosti

J9320
J9320
  • Uporabnik

Ne, s stajerske je. Uvozeno iz Nem., eno leto jo je vozil “preprodajalec”, dejansko je kupil avto zase. To dela kot nek “side job”, ni nategun, res pošten možakar. Vsaj zaenkrat lahko to trdim, pa mislim da bo tudi v bodoce tako:). NGM Avto d.o.o.....Nimajo skoraj nic avtov na zalogi, bi ti pa sigurno kaj uvozil.

Vidim, tvoj je še vedno gor "prodano". Slike se še da videti :) Lep je. 

Prikaži več možnosti

jan_123
jan_123
  • Uporabnik

Pa se tole vezano na avto iz vrhnike, ce ti kaj pomaga.

https://www.mdecoder.../decode/k869666
Prikaži več možnosti

Leshinjo
Leshinjo
  • Uporabnik
  • Sporočil: 204
  • Avtomobil: 5er

Pri temu od AI Avto ne gre zanemarit da ima Individual usnje notri, ki je drugače šivano in drug material, meni je TOP! 
Jaz bi ga šel v vsakem primeru pogledat na tvojem mestu, do popolnosti mu manjka samo panorama pa druge feltne :)
aja zmotijo me pa krom obrobe, ki nikakor ne pašejo na M paket, pa te cenene črne ledvičke...

OPCIJA:   BMW Individual Extended Leather Trim Amaro Brown   Extended Leather Merino Amaro Brown

Urejal Leshinjo, 26.03.2020, 09:29.

Prikaži več možnosti

J9320
J9320
  • Uporabnik

Pa še pravo podvozje ima  :mljask  Bomo videli kdaj se bodo lahko začeli uradno prodajat  :crazy

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 68 553
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Pri temu od AI Avto ne gre zanemarit da ima Individual usnje notri, ki je drugače šivano in drug material, meni je TOP! 
Jaz bi ga šel v vsakem primeru pogledat na tvojem mestu, do popolnosti mu manjka samo panorama pa druge feltne :)
aja zmotijo me pa krom obrobe, ki nikakor ne pašejo na M paket, pa te cenene črne ledvičke...

OPCIJA:   BMW Individual Extended Leather Trim Amaro Brown   Extended Leather Merino Amaro Brown

Tako je, usnje je  :mljask  :mljask  :mljask

"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

Irmscher
Irmscher

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 27
  • Avtomobil: BMW 535d

No tale avto sem si ogledal dober mesec nazaj. Takrat je bil oglas drugacen, slikan je bil na 20 col feltnah. Vin stevilko sem takoj dobil, po malo iskanja smo ugotovili da ima avto vsaj 25k km premalo. Sicer relativno lepo ohranjen, zadnji odbijac na levi strani vec kot ocitno butnjen in zelo slampasto pobarvan. Sprednja havba precej pikasta, kar je sicer normalno. Pisem samo svoja opazanja. Voznikov sedez v precej slabem stanju, kljub letom in “realnim” km. Aja pa prodajal se je za cca 1000 eur vec. Drugace res top avto, s tako opremo ga tezko dobis...So me pa motili detajli, videlo se je da prvi lastnik ni prevec cuval avtomobila..vsaj po mojem obcutku. No in na koncu seveda se dejstvo da pri kilometrih nekaj smrdi (kot je to sicer precej v navadi pri uvozenih bemflih...ali se pac motim?) je pretehtalo da sem sel drugam.

kako ste našli 25kkm?

na zgodovini se vidi da je na cca. 6-7m cepal po 30kkm, 6.2019-140kkm, torej 12.2019 bi jih kao imel 170kkm, zdej jih ima na števcu 160kkm

Prikaži več možnosti

Zigazaga
Zigazaga

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 80
  • Avtomobil: F11 520d LCI

Jaz sem vzel svojo serijo 5 pri AI Avto. Pri ogledu je bil prodajalec korekten, za vse kar sva se dogovorila je držal besedo. Avto imam dve leti  :ok

LP,

Žiga 

Prikaži več možnosti
    • J9320 je všeč

jan_123
jan_123
  • Uporabnik

kako ste našli 25kkm?

na zgodovini se vidi da je na cca. 6-7m cepal po 30kkm, 6.2019-140kkm, torej 12.2019 bi jih kao imel 170kkm, zdej jih ima na števcu 160kkm

Oktobra 2019 je imel cez 160k. Sicer sem pa poslal tudi VIN pa naj vsak sam presodi. Tudi ce ima 10 jurjev prevrtenih, takega avta jaz nebi vzel.
Prikaži več možnosti

Irmscher
Irmscher

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 27
  • Avtomobil: BMW 535d

Kje je VIN?

Samo so pol očitno bebci pri Ai Avto da grejo vrtet za 10kkm  :crazy

Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

jan_123