Skoči na vsebino

AI Avto - izkušnje

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
321 odgovorov v temi
dBola
dBola

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 674

Dokler bo profil kupcev tak, da iščejo najcenejši avto z najmanj prevoženimi kilometri na avto.netu, se bodo nategi dogajali. Žal.
Prikaži več možnosti
    • Gajsa in V_power uporabnikom je všeč to sporočilo

lord_jure
lord_jure

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 097
  • Avtomobil: BMW F02 740Li

dokler ne zaprejo par teh mafijašev se ne bo nič spremenilo. kako to da se to v nemčiji skorajda več ne dogaja? ostajamo balkan, kakšna eu
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36 081
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

Si pa naiven......
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

-DIN-
-DIN-

Staro uporabniško ime: boogie

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 066
  • Avtomobil: Two wheel freedom machine

Sam res...nej se tok grdo slis, ampak mi ni cist nic zal, ce je kdo nategnjen s temi kilometri....tud js sm bil ze, ampak ko prodajas, vids, da folk res sam s temi kilometri joka...stevc mas pac sam zase, da ves kok si kej naredu, pa kdaj bos kej poservisiral....drugim verjet....al pa drugi teb je pa itk brezveze.
Prikaži več možnosti

velikomalo
velikomalo

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 833
  • Avtomobil: vse po malem

ti res nisi dojel, kaj sem napisal a ne??? nihče ni rekel, da mora bit avto tip top. gre se zato, da kupca seznaniš z realnim stanjem artikla, ki ga prodajaš. kar pa v tem primeru (tuareg) tega ni bilo. ampak je bilo očitno zavajanje. navajanje podatkov, ki niso resnični

je bilo dovolj jasno napisano zdej?

sicer imaš pa tukaj omenjeni zakon, pa si preberi 5. člen (pa ostale tudi):

http://www.uradni-li...ontent?id=80751

Zelo dobro vem kaj si hotu povedat.
Probaj prodat avto ki ima 300-400.000km,5 lastnikov,in objavi da je bil razbit.Verjetno ga nihče še povohu nebo.
Probaj kupit dober avto v tujini in ga dobro plačat.Pripelji ga v slo in plačaj vse dajatve in stroške.Na to skupno ceno dodaj par 100€ in ga probaj prodat.Nebo šlo ane.
Tudi TOPSHOP smo naklada in zavaj ljudi pa je še vedno trgovina z velikanskim dobičkom.
P.S svet je krut vsi se borimo za kruh čeprav na nepošten način.:beer
Prikaži več možnosti

supr
supr

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 32

Me zanima, če bi nazdravil z dilerjem, ki ti je ravnokar prodal avto s 400.000km, na stevcu pa 125.000.
Če pa misliš, da te pri avtu nihče ne more ogoljufati, si pa predstavljaj en primer s področja, ki ga ne poznaš - npr. gradbeništvo, računalništvo, ipd.

Itak je vsem jasno, da je tako zaradi strank, ampak da se ljudje postavljajo na stran nadutih preprodajalcev in jih "razumejo", ta je pa malo močna.

ps. Pa v Nemciji ni nic drugace. Tudi tam imajo Turke, ki se cele dneve rikverc vozijo po autobahnu. Dober avto stane kolikor pač stane.
Prikaži več možnosti

Mundas
Mundas

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 432
  • Avtomobil: STI

Me zanima, če bi nazdravil z dilerjem, ki ti je ravnokar prodal avto s 400.000km, na stevcu pa 125.000.
Če pa misliš, da te pri avtu nihče ne more ogoljufati, si pa predstavljaj en primer s področja, ki ga ne poznaš - npr. gradbeništvo, računalništvo, ipd.

Itak je vsem jasno, da je tako zaradi strank, ampak da se ljudje postavljajo na stran nadutih preprodajalcev in jih "razumejo", ta je pa malo močna.

ps. Pa v Nemciji ni nic drugace. Tudi tam imajo Turke, ki se cele dneve rikverc vozijo po autobahnu. Dober avto stane kolikor pač stane.

Ne da se ljudje postavljajo na stran preprodajalcev, ampak so že sami prodajali avto in vejo kako je. Že avtonet ima lepo opcijo da daš do 200tkm prevoženih recimo in teh "zvoženih" kant ne kaže, prodajalec pa ne dobi nič klicev. In dejstvo je da boš prej prodal avto z manj kot 200tkm in nekaj napakam, kot pa 200tkm+ in kao brez napak. Saj se na forumu na veliko govori "saj se je komaj ulaufal zdaj ko ima 200tkm prevoženih" ampak povprečnega kupca, ki ni ljubitelj to ne zanima in gleda prvo na kilometre.

In ja striktno omenjam številko 200tkm prevoženih, ker sem sam dobil občutek nasplošno ko se z ljudmi pogovarjam, da je to neka meja, za tem je pa avto samo še za sprešat. Kaj šele cifre 300 ali 400tkm, kdor to vidi si misli "ta je za v muzej".
Prikaži več možnosti

svarkc
svarkc

Schwarzwald

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 481
  • Avtomobil: - Moder itak

Fantje izbire je ogromno:ok gres pac drugam:)
fear is not an option :metalc:burnout
Prikaži več možnosti

marco_bmw
marco_bmw

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 64
  • Avtomobil: ford mondeo

nekje sem slišal da je vrenje kilometrov v nemčiji kaznivo dejanje. mislim da je bilo prej obravnavano kot manjši prekršek, zdaj so pa to poostrili.
Mislim da bo tak zakon kmalu tudi pri nas, kol se pa "dillerji" tega držijo (tudi v nemčiji) je pa druga strvar
Prikaži več možnosti

Dreamliner
Dreamliner

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 859
  • Avtomobil: E39, E90

Zelo dobro vem kaj si hotu povedat.
Probaj prodat avto ki ima 300-400.000km,5 lastnikov,in objavi da je bil razbit.Verjetno ga nihče še povohu nebo.
Probaj kupit dober avto v tujini in ga dobro plačat.Pripelji ga v slo in plačaj vse dajatve in stroške.Na to skupno ceno dodaj par 100€ in ga probaj prodat.Nebo šlo ane.
Tudi TOPSHOP smo naklada in zavaj ljudi pa je še vedno trgovina z velikanskim dobičkom.
P.S svet je krut vsi se borimo za kruh čeprav na nepošten način.:beer

dej mi prosim povej, ali si kdaj kupil avto, za katerega se je izkazalo, da je razbit in ima zavrtene kilometre nazaj?
Prikaži več možnosti

velikomalo
velikomalo

BMW ljubitelj

• Uporabnik

dej mi prosim povej, ali si kdaj kupil avto, za katerega se je izkazalo, da je razbit in ima zavrtene kilometre nazaj?

Kupil sem jih kar nekaj,da pa imajo vrtene km in da so bili razbti nevem mogoče.
Se ne obremenjujem preveč.:ok
Prikaži več možnosti

SlasH
SlasH

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 321
  • Avtomobil: Avtobus:)

Take prodajalce bi bilo potrebno prepovedat.
Sem bil zadnjič pri Avto Cesar v BTCju. Podobna zgodba. Na vsa vprašanja sem dobil en kup sprenevedanja. Primer: od kod je avto? Iz Slovenije. Ima slo. poreklo? Ne.. Pač v sloveniji je bil registriran.. V glavnem takoj sem odšel..
Prikaži več možnosti

Dreamliner
Dreamliner

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 859
  • Avtomobil: E39, E90

Kupil sem jih kar nekaj,da pa imajo vrtene km in da so bili razbti nevem mogoče.

pridi k meni, mam avto za prodat. realni kilometri, nikoli zaleten, servisna potrjena, znani vsi lastniki :-D
Prikaži več možnosti

Boris-84
Boris-84

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 085
  • Avtomobil: B8

Imaš morda preveč denarja ?:-D Za pošteno plačilo pričakujem tudi pošteno storitev, da bi se spuščal v take nakupe čisto gamblersko, češ 50% mam šanse da dobim dober avto, 50% pa da dobim kanto, nategnjen bom pa v vsakem primeru - mi ne pride na kraj pameti. Je konkurenca le prehuda, da bi bil omejen na nekvalitetne prodajalce.
Prikaži več možnosti

m5 rules
m5 rules

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 113
  • Avtomobil: e60 530d M optik

Tko da se nehamo prepirat,kupu pri ACE 5 avtomobilov takrat lasnik Edo, zdaj se je pa združil z AI, osebno ga poznajo moji prijatli so ga poklical so rekl da pridem tja pogledat avto,pršu tja sem si pogledu avto, prav Edo a maš 5 ur dost cajta ,da peleš avto pregledat in mi dal ključ povedu mi je tud kaj je blo štrihan če je blo kej intd... vse avte odpelju na pregled k ličarju,uradne servise in domače serviserje, vse štimal tko k more:ok2pripelu avto nazaj in ga vzel,Edo trdi da nima kej skrivat in da reče vsakemu resnemu kupcu enako, da ga lahko pelje na pregled ,kamor hoče:laughdo zdaj nobenih problemov pri nobenmu od teh avtomobilov avti so bili pa v rangu od 10.000e pa do 30.000e,kupil prijatelj pri njemu bmw 530d e60 je mela 280.000km potrjenih v servisni knjigi odpeljal na pregled vse štimal kot je rekel in kupil in še danes dela brez problemov:okko potegneš črto noben prodajalc avtomobilov na veliko, ni pošten,dobr najde se kakšna izjema vsi bi radi čim več zaslužil, samo problem je k posamezniki pridejo v avto prodajo, pa bi radi čudež od avta ,pa tisoč vprašanj pa da je kot iz trgovine za majhen denar, ja pol pejt pa v trgovino ga kupit, ne podpiram pa to da lažejo pa skrivajo podatke pa vrtijo števce nazaj:ok2zato pa vem neki ,kadar koli pridem pogledat avto, prvo od vsega vprašam če lahko avto pelem na pregled, lićarju in na uradni servis, pol se pa naprej pogovarjam in je zadeva rešena če ne pusti pač odidem in sem vesel da avta nisem kupil in se ne sekiram:ok2ne podpiram nobenega prodajalca avtomobilov, toliko da se razumemo, ampak sem samo napisal svoje izkušnje:ok2lp

Urejal m5 rules, 21.12.2011, 14:38.

Prikaži več možnosti

velikomalo
velikomalo

BMW ljubitelj

• Uporabnik

pridi k meni, mam avto za prodat. realni kilometri, nikoli zaleten, servisna potrjena, znani vsi lastniki :-D

Takih oglasov kot tvoj,jih je na netu 99%:laugh
Prikaži več možnosti

velikomalo
velikomalo

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Imaš morda preveč denarja ?:-D Za pošteno plačilo pričakujem tudi pošteno storitev, da bi se spuščal v take nakupe čisto gamblersko, češ 50% mam šanse da dobim dober avto, 50% pa da dobim kanto, nategnjen bom pa v vsakem primeru - mi ne pride na kraj pameti. Je konkurenca le prehuda, da bi bil omejen na nekvalitetne prodajalce.

A se ti zdi pošteno plačilo 10.000€ za tuarega kot nov,140km,prva barva,2 lastnik,vsa oprema.....
Upam da vemo kaj se dogaja.:)
Če bi ta avto prodaju privat lastnik,bi vse v opisu blo res,bi ta avto biu 15-20€
To je poštena cena in potem lahko zahtevaš avto v detalje tip top.:ok
Prikaži več možnosti

M 6
M 6

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 600
  • Avtomobil: E46 320 dT

A se ti zdi pošteno plačilo 10.000€ za tuarega kot nov,140km,prva barva,2 lastnik,vsa oprema.....
Upam da vemo kaj se dogaja.:)
Če bi ta avto prodaju privat lastnik,bi vse v opisu blo res,bi ta avto biu 15-20€
To je poštena cena in potem lahko zahtevaš avto v detalje tip top.:ok

Jaz sem ga včeraj gledal. Verjetno misliš 3.2 V6 Touarega.

glede na videno sem mu ponudil 9000 in odšel. Je pa avto letnik 2003

Drugače pa s pristopom lastnika avtotrgovine nisem razočaran. Vljuden, ampak tih oziroma malce tih ko so na vrsti provokativna vprašanja.
A guy told me one time:" Don't let yourself get attached to anything you're not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel a heat around the corner."
Prikaži več možnosti

Undisputed
Undisputed

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 784
  • Avtomobil: renault 5

Jaz sem ga včeraj gledal. Verjetno misliš 3.2 V6 Touarega.

glede na videno sem mu ponudil 9000 in odšel. Je pa avto letnik 2003

Drugače pa s pristopom lastnika avtotrgovine nisem razočaran. Vljuden, ampak tih oziroma malce tih ko so na vrsti provokativna vprašanja.

Ja normalno, ce si biu ti normaln je biu tudi on, saj poznam prodajalca oba...Ponudil si kes i svojo ponudbo in odsel...Ce bi mu tam sral pa ga gnjavil bi biu tudi on nevljuden...prisel si posteno ponudil 9 kesa i se obrnil...to je to:ok

Se pravi je avto za ta denar uredu??? Malo se bo nekdo poglihal in odpeljal, kot sem ze napisal brez nepotrebnih vprasanj...Picajzlji naj pa gledajo tiste l.2003 dalje, ampak ki imajo ceno od 15 naprej, ne pa da pricakuje za 10 tisocakov cudez...Pa sej je sam prodajalec, ne Coperfield:laugh
Prikaži več možnosti

e90
e90

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 423
  • Avtomobil: BMW 4 M, WW GOLF 7R

http://www.avto.net/...=5385249&show=1

ta je bil moj, je TOP...in tudi pred tem je imel enega mojega a3 sportback....tudi TOP:)

Prijatelj iz NM kupil belega X6 letnik 2010...dal v račun to 645ci...extremno zadovljen z x6:)

Audi a6 karavan 06 letnik kupil pred enim letom...avto v piko, prodal in zasluzil:)

AI AVTO eden od redkih prodajalcev pri nas , kateri ima avte take kot morajo bit...Ne vem kaj pa nekateri pricakujete od Touraega za 10.000 eur
Prikaži več možnosti