Skoči na vsebino

BMW M3 - 2014

* * * - - 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
2861 odgovorov v temi
Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 224
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

Glede temno sivega oz. rjavega sem šel jaz na ogled in ga dober pogledal, imam tudi vse številke, papirje in ostalo kar se tega tiče, optika, seznam opreme, račun izpisek novega, so mi tudi povedali direktno da naj bi bil rahlo poškodovan niso pa imeli dokazov kaj konkretno, ker si ga je uporabnik nekje sam nekako popravil in jim ga vrnil. Nobeden vir žal nima slik oz. niso vedeli povedati konkretno kaj točno je bilo s tem avto narobe-to je vedel le bivši uporabnik. Take info sem dobil pri njih. Bila je pa rahlo popraskana prva leva felga (to bi lahko zamenjali so rekli z novo), zaradi vsega oz. nepredložitve dokazov oz. slik kaj je bilo s tem avtom konkretno narobe, se potem tudi nekoliko nižji ceni od oglaševane, + ni ročni nisem odločil kupit. Tudi na ogledu, notranjost mi je bila vse preveč monotona, mi ni deloval wauuu drugače od navadne F31, razen po števcu in logo na volanu ;)

Je pa sedaj nekaj novega na trgu, za mene mu predvsem manjka sklopka (+ recimo strešno okno). Samo trenutno itaq nisem "napaln" za M-a  :)

https://www.avto.net...asp?id=14575854

Urejal Taucher, 19.09.2019, 11:45.

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

No tale pa se je spet vrnil na net, sicer ne vem točno ali je sedaj še vedno isti lastnik ali ga prodaja novi (2.lastnik). Meni najlepša notranjost (zimt) :ok

https://www.avto.net...asp?id=14611073

Urejal Taucher, 27.09.2019, 07:37.

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

tudi tale se vrača na net in v prodajo

https://www.avto.net...asp?id=14240393

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

So spustili ceno pa še jo verjetno bodo pred vrati je konec leta, prihaja novi M tako da dobra cena :) je pa v živo dosti bolj lepši kot zgleda na slikah, sploh s tole barvo je ubijalski.

https://www.avto.net...asp?id=13945020

Prikaži več možnosti

fury
fury

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 385
  • Avtomobil: 325d F31

Študentski avto
Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 401
  • Avtomobil: star

Noro lep!
Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti

F80
F80

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 282
  • Avtomobil: e90 M3

https://www.avto.net...3 KARAMBOLIRANO 

Evo projekt  :-D

:mznak

Prikaži več možnosti

miho1
miho1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 527
  • Avtomobil: Bmw 530xd f10

Preša projekt ja. To je samo se za na odpad.
Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 546

Preša projekt ja. To je samo se za na odpad.

No no, si pozabil da takole zbiti avti prihajajo iz USA k nam ne servis pa se prodajo kot “odlicni” primerki :)
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Na hitro gledano je to tale kateri se je pri Selmarju letos že prodajal, sem ga šel tudi osebno gledat v detajle (ampak nismo prišli skupaj zaradi ene pomanjkljive zadeve), takrat je imel cca. 27kkm... ni naredil veliko km... škoda ga je za v maline  ;)

Urejal Taucher, 06.11.2019, 13:27.

Prikaži več možnosti

F80
F80

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 282
  • Avtomobil: e90 M3

A se ni pri njih prodajal en cel, ki naj bi bil ze precej zbit ? Al se je v eni debati to malo pomešalo pa sta bila dva različna avta ?

:mznak

Prikaži več možnosti

hammanM5
hammanM5

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 896
  • Avtomobil: Bmw 330d

Naj se ne pozabi...

Pripete slike za predogled

• Screenshot_20191106_141241.jpg
  • Screenshot_20191106_141220.jpg
Prikaži več možnosti
    • powerslide in F80 uporabnikom je všeč to sporočilo

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

A se ni pri njih prodajal en cel, ki naj bi bil ze precej zbit ? Al se je v eni debati to malo pomešalo pa sta bila dva različna avta ?

ja če je to ta en in edini m3 comp. 2017, ki se je prodajal pri celjanu, kateri je bil prvotno naročen pri njih za nakup, potem se je dal baje v najem in uporabo, ta uporabnik ga naj bi neki poškodoval, sam popravil (v tujini) in do njih naj ne bi to prišlo (jim je baje zamolčal), žal pa niso imeli nobenih slik in nič da bi bilo vidno kaj in kako je bilo delano na avtu (ali pa so to le vse govorice-nisem prišel do epiloga, baba čula baba rekla).

Potem naj bi popravljenega dobili nazaj in ga potem naprej prodajali kar nekaj mesecev (več k pol leta?). Tudi kar se tiče optike je bila na novo narejena in na izpisku je bilo vse ok, po spletu in vseh ostalih scenah kamorkoli sem pregledoval in preverjal/vrtal, ni bilo nikjer najti dokazov dotičnih poškodb. Seveda so vse karte mi vrgli na mizo, ker sem jim jaz tudi povedal svoje (kar vem), smo se potem nekaj časa kasneje razšli. Ceno so mi tudi spustili, je bila pa razlika po EuroTAX nakup in prodaja cca 7k€. Tako da bo to verjetno eden in edini/isti avto sedaj že v drugo "krščen".  

Urejal Taucher, 06.11.2019, 14:48.

Prikaži več možnosti
    • F80 je všeč

Debitel
Debitel

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 354
  • Avtomobil: BMW department

ja če je to ta en in edini m3 comp. 2017, ki se je prodajal pri celjanu, kateri je bil prvotno naročen pri njih za nakup, potem se je dal baje v najem in uporabo, ta uporabnik ga naj bi neki poškodoval, sam popravil (v tujini) in do njih naj ne bi to prišlo (jim je baje zamolčal), žal pa niso imeli nobenih slik in nič da bi bilo vidno kaj in kako je bilo delano na avtu (ali pa so to le vse govorice-nisem prišel do epiloga, baba čula baba rekla).

Potem naj bi popravljenega dobili nazaj in ga potem naprej prodajali kar nekaj mesecev (več k pol leta?). Tudi kar se tiče optike je bila na novo narejena in na izpisku je bilo vse ok, po spletu in vseh ostalih scenah kamorkoli sem pregledoval in preverjal/vrtal, ni bilo nikjer najti dokazov dotičnih poškodb. Seveda so vse karte mi vrgli na mizo, ker sem jim jaz tudi povedal svoje (kar vem), smo se potem nekaj časa kasneje razšli. Ceno so mi tudi spustili, je bila pa razlika po EuroTAX nakup in prodaja cca 7k€. Tako da bo to verjetno eden in edini/isti avto sedaj že v drugo "krščen".

Tudi jaz sem ga gledal, če je isti. Nisem se odlocil, preveč je bilo dvoumno.
Lp Debitel
Per aspera ad astra....
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Tudi jaz sem ga gledal, če je isti. Nisem se odlocil, preveč je bilo dvoumno.

jaz sem imel konkretne pogovore in tudi ogled... sicer pa ga ni več v oglasu... se je "verjetno" že prodal (šel za med)  ;)

Urejal Taucher, 06.11.2019, 15:03.

Prikaži več možnosti

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 357
  • Avtomobil: bmw m3

na pa je šla pej k sm utegnu poklicat. Morda ve kdo za koliko je bla?

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

na pa je šla pej k sm utegnu poklicat. Morda ve kdo za koliko je bla?

pa saj imaš gor pdf k res ne gledate še par postov nazaj? ;) cena ni bila znana tako da pokliči za ceno... cel je bil takrat cca. 60 (odkupna urotax 57...prodajna 63.. če imam še dober spomin na cifre pred očmi) :)

sicer je zgledal iz vseh strani počohan, ampak če se kdo s tem ukvarja nova školjka ali nove dele pa bo spravil skup, sploh pa so mojstri na mizah in ko se to reže, vari, nazaj "klanfa", zna bit ravno tako dober narejeno... sicer ni več in nikoli kot novo pa vseeno, za marsikoga sprejemljivo... 

Urejal Taucher, 07.11.2019, 08:58.

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

tole je pa lepa barva, ga že kdo šel pogledat? ;)

https://www.avto.net...asp?id=14777161

Urejal Taucher, 14.11.2019, 13:39.

Prikaži več možnosti
    • perobmw je všeč

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

tale komu poznan glede na 01 območje? zanimiv opis, potem takem se avto (motor) sploh ni na "polno" zavrtel (razvil vso moč) se pravi da je potem takem lahko še v "zimskem spanju"  ;)

https://www.avto.net...asp?id=14792296

Urejal Taucher, 19.11.2019, 08:03.

Prikaži več možnosti

Mike82
Mike82

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 67
  • Avtomobil: Alfa Romeo

tale komu poznan glede na 01 območje? zanimiv opis, potem takem se avto (motor) sploh ni na "polno" zavrtel (razvil vso moč) se pravi da je potem takem lahko še v "zimskem spanju"  ;)

https://www.avto.net...asp?id=14792296

Poznam lastnika. Kar je napisal, popolnoma drži. Da avto ni bil tiščan, vem jaz in cela firma, v kateri delamo. Prej je imel vrhunsko ohranjenega E92 335i, v katerega je bilo veliko vloženega in prav tako avto pomojem da ni videl več kot 150km/h. 

Prikaži več možnosti