Skoči na vsebino

BMW M3 - 2014

* * * - - 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
3103 odgovorov v temi
blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 378
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Mislim da se vse to pričakuje od normalnega mehanika za vse avte ne samo za M.....

Pa se res tudi tako dela? Prevečkrat vidim ravno kontra,sploh mehanikom za 8ur katerim se jebe za celi svet samo da konec meseca dobi plačo.

Jaz v 15min neznam zamenjati olja.

Urejal blackberet, 15.05.2022, 10:57.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 916
  • Avtomobil: Suzuki Swift Sport

Jaz sem vozil k prijatelju ki je delal tak, edino v avto se večinoma ni vsedel, sem sam zapeljal not in ven...

Make cars fun, not fast! Tatsuru Ichishima
Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 4 642

Pa se res tudi tako dela? Prevečkrat vidim ravno kontra,sploh mehanikom za 8ur katerim se jebe za celi svet samo da konec meseca dobi plačo.

Jaz ga v 3 min. Dvignem haubo in napisem listek pa je gud za naslednjih 30k km :-D vcasih ko se ni bilo toliko elektronike v avtih mi je ratal v 1min :-D

Urejal Donki kong, 15.05.2022, 11:01.

Prikaži več možnosti
    • airmike in MihaSpec uporabnikom je všeč to sporočilo

Seby
Seby

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 572
  • Avtomobil: Z3 1,8 roadster

To si zdaj izpostavil najslabšo storitev. Mislim, da se da za normalen denar dobiti korektno storitev. Petje hvalospevov pač ni vključeno v ceno.

Jaz ga v 3 min. Dvignem haubo in napisem listek pa je gud za naslednjih 30k km :-D vcasih ko se ni bilo toliko elektronike v avtih mi je ratal v 1min :-D

No tole je nekaj iz dna ponudbe.
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 097

Jest ga na x7 in na mustangu zamenjam v 15 minutah komot. Za mustanga niti kljuca ne rabis ker ma sam plasticen cep. Za x7 pa dvigala ne rabis sam das ga na visok polozaj in spodaj komot zamenjas :-)
Prikaži več možnosti
    • jocker je všeč

simply
simply

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 410
  • Avtomobil: BMW

Upam, da zamenjate tudi oljni filter.

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 097
  • Avtomobil: F36 440i MPPSK

Jaz pri teh vmesnih servisih zamenjam olje in filter. To naredim za gušt, drugače pa avto vseeno vidi dvigalo vsakih 30k km in vpis v dig. servisno knjigo.
If clothes make the man, then the engine definitely makes the car. By Larry Webster (Car and Driver)
Prikaži več možnosti
    • blackberet je všeč

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 097

Seveda zamenjamo. To odvijes in das novega v max minuti ce si neroden. Na x7 pa 2 minuti ker je zgoraj mal tezje zraven pridet
Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 526
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Ima kdo informacijo, kako se kaj prodajajo tile rabljeni M3/M4? Pa ne mislim tolko cenovno ampak kolko jih dejansko gori kampira?

Imam nek obcutek, da bodo cene pocasi sle proti dol, ko se zaradi previsokih cen, avti ne prodajajo tako dobro.

Ker dan danes dat 50+ k€ za rabljeni M3, ki se je leta 2017/18 (letniki 2014/15) prodajala za isto ceno, se mi zdi  :crazy

Al sem jaz samo "revez"? :)

Recimo tak GC z vsaj podobno opremo, kot ga imam sam, je dan danes preko 30k€, se lani pa je bil 22-26k€. Noro.

Urejal MajoR, 23.05.2022, 11:55.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Moj je bil GC je bil 28.500, realno 32-38k ni vreden. Je pa fora, če bi ga hotel prodat, 25k bi plesal če mi bi kdo dal zanj. Tisti oglasi za 30k+ so en dobesedno več mesečni E-katalog rabljenih vozil. Jaz imam tisto kar sem iskal, o menjavi sploh ne razmišljam, sploh od kar ima Bmw tako "lepe" nove modele. Mogoče bi imel G30 FL, samo 540i/545e. Pa ko bodo cene realne, recimo 40-45k..

M3/4 sem pa nekako pozabil, staram se, preveč hardcore zame. Ne hodim na steze, ne parkiram na pločniku pred kafano, torej brez pomena zame. :)

Urejal Bavarec fan, 23.05.2022, 12:18.

If clothes make the man, then the engine definitely makes the car. By Larry Webster (Car and Driver)
Prikaži več možnosti
    • MajoR je všeč

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 697
  • Avtomobil: OOOO

Ima kdo informacijo, kako se kaj prodajajo tile rabljeni M3/M4? Pa ne mislim tolko cenovno ampak kolko jih dejansko gori kampira?

Imam nek obcutek, da bodo cene pocasi sle proti dol, ko se zaradi previsokih cen, avti ne prodajajo tako dobro.

Ker dan danes dat 50+ k€ za rabljeni M3, ki se je leta 2017/18 (letniki 2014/15) prodajala za isto ceno, se mi zdi  :crazy

Al sem jaz samo "revez"? :)

Recimo tak GC z vsaj podobno opremo, kot ga imam sam, je dan danes preko 30k€, se lani pa je bil 22-26k€. Noro.

cene so bolano zrasle - sploh dolocenim avtom.

Imam obcasno prebliske, da bi menjal. nazadnje so mi v salonu ponujali za avto toliko kot sem sam dal za njega pred letom in pol in pred 25kkm. samo kaj ko so se novi avti - sploh tisti, ki so meni vsec podrazli. edino kar ostaja je zelo dobra obrestna mera leasinga zaenkrat.

Ko si torej vesel, da se je tvojemu dvignila cena, te hitro ohladi realnost novih avtov. Popuste se vedno dajejo, samo osnovna cena je sla precej gor. PA na lagerju ni vec avtov, ki se ne prodajo zaradi predobre opreme ali ker bi nekdo skenslal narocilo. Prakticno je vse ze dolgo v naprej prodano. in to kroji potem tudi trg rabljenih. Ljudje manj kupujejo nove in stare tako kot jst in ti dlje zadrzujemo in posledica cena raste..

Prikaži več možnosti

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 347
  • Avtomobil: Mk4 anti Greta

Moja mati je dobila Aygota X iz salona kr umazanega. So se ji opravicli in ji dal kupon za pralnico, ker da nimajo casa za zrihtat avte za prav zaradi guzve :crazy
Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 526
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Jaz sem se isto tako Januarja, rajsi odlocil za nivega Caddya kot pa da kupim nrkaj rsbljenega. Pa bi privarceval sigurno 7 jurjev ampak iz principa ne bom placal za rabljeno vozilo isto toliko, kolko je stalo 2-3 leta nazaj, z polovico mwnj prevozrnimi kilometri.

Po novo in gotovo, vsaj garancijo imas.

Ker te oglasevane cene so eno, to kar pa sem ze sedaj od sveh ljudi slisal po kolko se kaj dejansko proda-kupi, pa je cisto drugo ;)
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Po izkušnjah kolegov ki so prodali svoje avtomobile zadnjega pol leta so cene visoke samo takrat preden se dejansko odločiš prodat. Če pa hočeš prodat, pa mora biti cena v podnu glede na primerljive oglase.
Prikaži več možnosti
    • MajoR je všeč

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 4 642

Prodajati, prodati… velika razlika.

Jaz ko odprem avtonet poklikam kriterije za x5 f15 pa so cene 35-40k€ ?!? Realno pace 30k€ dobim sem lahko vesel….

Tudi m3/4 se dosti ceneje dobijo kot so pa na avtonetu.
Prikaži več možnosti
    • MajoR je všeč

voith
voith

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 133
  • Avtomobil: ˘Ô≈ôﺣ

A ma tle kdo dejansko m3 e46?
You can't treat a car like a human being; a car needs love. ” – Walter Röhrl
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 62 332
  • Avtomobil: sivo povprečje

Ja, ene par jih je.

Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

voith
voith

BMW fanatik

• Uporabnik

A bi bil kdo tako dober da bi mi zmeril premer zavornega ojačevalca /bobna?
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 62 332
  • Avtomobil: sivo povprečje

Kontaktiraj uporabnika Sash: https://www.bmwslo.com/user/1642-sash/

Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

voith
voith

BMW fanatik

• Uporabnik

Hvala
Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.