Skoči na vsebino

Avto Select, Koper

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
42 odgovorov v temi
DADA
DADA

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 91
  • Avtomobil: 520 d

Po približno 30 letih vozniškega staža sem doživel po mojem najslabšo servisno uslugo doslej. Predrta pnevmatika me je prisilila v nenačrtovan servisni poseg, ki ga sicer zadovoljen opravljam pri BMW MOLK, Vrhnika. V Avto Select Koper sem prispel ob 10.15 in prosil za 10 min dragocenega časa, da bi zakrpali gumo z injekcijo. Možakar pri sprejemu me je zavrnil, češ da nimajo časa do 14.00 in da naj grem k kakemu vulkanizerju.:damn Ker sem imel še pregoreto žarnico za AE sem se vseeno odločil, da počakam. Ko so me sprejeli ob 14.00 sem si mislil - kakšne 1/2 ure do 3/4, pa bo, vendar sem se zmotil, sa je popravilo " trajalo" do 16.45. Za konec pa še cena - 98 EUR, z obema žarnicama, ki z DDV-jem staneta 45,55 EUR, delo stane torej 52,45 - ni slabo za 10 min za krpanje in mogoče še za 10 min za menjavo žarnic :crazy :crazy :crazy
Prikaži več možnosti

bavarja
bavarja

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 656

jst sm rabu avto da vzamem za najem za poroko,jih kličem 10 dni prej in mi reče da imajo x6,se lepo zmenva da pridem v četrtek gdaj hočem,da bo avto pripravljen,pridem v četrtek po avto zjutro ob 9.30 in mi reće da moram počakat do 13.00,da niso še dobili soglasja od leasinga,da ga registrirajo,ajd počakam do 13.00,pridem nazaj ob 13.30 in mi reče da neve če bo kaj :damn mu rečem da sm že 10dni nazaj avto rezerviru,da bi moglo bit vse že uštimano,zakaj mi niste poklicali mu rečem,on odgovori da je zbrisu številko mojga mobitela
mu rečem kaj zdej nrdimo,pol dneva mi je šlo v luft,pol mi reče da grem v gorico da imajo x5,in da me že čaka,ajd grem počas proti gorici pridm tam v avto select gorica in oni mi rečejo,kaj vam niso povedli da je avto pokvarjen,pol je blo zadosti :damn
sm začel tam kričat če so normalni koga imajo za mono,bejž v kp pol nazaj v go,jih prašam gdo mi bo zdej stroške povrnu ker ste nesposobni!!!
oni meni ja oprosti nismo vedli da bo tako,pol sm jih vse poslal v pm in odšel :damn
tako je nevesta ostala na žalost brez avta
Prikaži več možnosti

marinero
marinero

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 910
  • Avtomobil: 300CDI

malce pravopisa ne bi škodilo :)

And it's all a fucking bluff.

Prikaži več možnosti

bavarja
bavarja

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 656

ja to se strinjam :)
Prikaži več možnosti

nič
nič

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 466
  • Avtomobil: /

Če nujno rabiš avto za nevesto, pokliči Igorja na Porsche KP (041 778 494), je vedno pripravljen pomagat.
Prikaži več možnosti

ninajnaj
ninajnaj

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 55

Na Avto Selectu v Kopru so toliko so v dolgovih da imajo blokirane bančne račune. V Nemčiji so toliko dolžni, da jim nrezervnih delov več ne pošiljajo.
Kadar pripelješ avto na servis grejo osebno v Adriamerkur kupit par šlašk olja da vlijejo v tvoj avto in plačajo z gotovino.

Ti veš zakaj si prišel na vrsto šele ob 14h? Ker ob tej uri odprejo trgovino BMW Autostar v trstu z rezervnimi deli, ki ima ločen urnik. Verjetno niti injekcije niso imeli v svoji delavnici.

Mene so dva meseca vlekli za nos. Sem naročil rezervni del pri njih. In vedno ko sem prišel vprašat so mi rekli pride nasljednji teden. Dokler mi enkrat niso po pravici povedali da naj grem raje v Trst naročit, da vprašanje kdaj bodo bli likvidni, da poravnajo vse dolgove, da lahko naročijo moj rezervni del.

Ko jih vprašaš za ceno za naredit redni servis, ti pribijejo tako številko, da je več kot dvojno velik znesek v primerjavi z naprimer izjemno dobrim serviserjem ALešem Šavronom. Se vprašaš če so želeli na tebi osebno pokrit vse svoje dolgove.
Prikaži več možnosti

*hawk*
*hawk*

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 394
  • Avtomobil: Marsikaj

Samo majo pa zmeraj polne termine za par dni vnaprej in kljub temu v krizi:confused
Prikaži več možnosti

janih
janih

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 180
  • Avtomobil: e36 320icabrio,

Na Avto Selectu v Kopru so toliko so v dolgovih da imajo blokirane bančne račune. V Nemčiji so toliko dolžni, da jim nrezervnih delov več ne pošiljajo.
Kadar pripelješ avto na servis grejo osebno v Adriamerkur kupit par šlašk olja da vlijejo v tvoj avto in plačajo z gotovino.

Ti veš zakaj si prišel na vrsto šele ob 14h? Ker ob tej uri odprejo trgovino BMW Autostar v trstu z rezervnimi deli, ki ima ločen urnik. Verjetno niti injekcije niso imeli v svoji delavnici.

Mene so dva meseca vlekli za nos. Sem naročil rezervni del pri njih. In vedno ko sem prišel vprašat so mi rekli pride nasljednji teden. Dokler mi enkrat niso po pravici povedali da naj grem raje v Trst naročit, da vprašanje kdaj bodo bli likvidni, da poravnajo vse dolgove, da lahko naročijo moj rezervni del.

Ko jih vprašaš za ceno za naredit redni servis, ti pribijejo tako številko, da je več kot dvojno velik znesek v primerjavi z naprimer izjemno dobrim serviserjem ALešem Šavronom. Se vprašaš če so želeli na tebi osebno pokrit vse svoje dolgove.

a ti mogoče delaš reklamo za Šavrona:confused
vedno z vami janih:ok
Posted Image
Prikaži več možnosti

ninajnaj
ninajnaj

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 55

Ne delam, Šavron ne rabi reklame. Kadar koli pridem ima nabito.
Želel sem povedat da med zelo dobrim mehanikom (ne enim povprečnim) in med Avtoselectom je dvojna razlika v ceni.

Urejal ninajnaj, 21.09.2015, 12:19.

Prikaži več možnosti
    • janih je všeč

janih
janih

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 180
  • Avtomobil: e36 320icabrio,

jp, to ti pa verjamem in to je zelo v redu, da imamo tudi take mehanike:ok :ok :ok2
vedno z vami janih:ok
Posted Image
Prikaži več možnosti

*hawk*
*hawk*

BMW fanatik

• Uporabnik

Ne delam, Šavron ne rabi reklame. Kadar koli pridem ima nabito.
Želel sem povedat da med zelo dobrim mehanikom (ne enim povprečnim) in med Avtoselectom je dvojna razlika v ceni.

Ma ta "Šavron" šravfa tudi bmw-je.? Ima vso potrebno diagnostiko,tester itd. res me zanima,lahko tudi na ps odgovoriš.
Prikaži več možnosti

marinero
marinero

BMW fanatik

• Uporabnik

ce je na obali kak majster za KARKOLI, si odsekam prst :)

Prikaži več možnosti

*hawk*
*hawk*

BMW fanatik

• Uporabnik

Jst sem mojster za delat otroke,če komu to ne gre od rok. Žal za enkrat delam na črno in nisem še odprl firme:laugh
Prikaži več možnosti

M_power
M_power

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 019

Majstrov je karneki samo moreš imet pravi pristop :ok
A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.
Prikaži več možnosti

marinero
marinero

BMW fanatik

• Uporabnik

bodi resen, sami salabajzarji. en schumi je doktor za vse skupaj, kar obala premore. govorimo o obrtnikih. je pa nekaj ljubiteljev, ki obvladajo dolocene zadeve, to pa.

Urejal marinero, 23.09.2015, 19:35.

Prikaži več možnosti

M_power
M_power

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 019

bodi resen, sami salabajzarji. en schumi je doktor za vse skupaj, kar obala premore. govorimo o obrtnikih. je pa nekaj ljubiteljev, ki obvladajo dolocene zadeve, to pa.

Jaz vem da se najdejo za vsako znamko najdeš kakega.
A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.
Prikaži več možnosti

Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator
  • Sporočil: 8 685

Sopdeč po podatkih na naslovu http://www.stop-nepl...avto-selct-doo/ imajo tri odprte TRR-je. Tam je stanje daleč od tega, kar opisuješ (računi niso blokirani).

Float like a Cadillac, sting like a Bimmer :)

Prikaži več možnosti

Nevihtus
Nevihtus

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 122
  • Avtomobil: BMW E46 318Ci

Vse super sam ta AvtoSelekt je res ena revščina. Na zamenjavo Airbaga iz vpoklica čakam že skoraj eno leto. Je to res normalno ??
Prikaži več možnosti

Sorgo
Sorgo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 595
  • Avtomobil: R6 topless

Isto je čakal kolega. Sicer bistveno manj (nekje 2 meseca).
Pač so ga pozabli poklicat (druge razlage ne vidim, ker ob ponovnem klicu je bil naročen v parih dneh), kar je lahko tudi tvoj primer.

Vem pa, da so imeli takrat AB na zalogi, ker so napačno pogledali pri meni in hoteli menjat AB, ki pa ni bil kritičen (zmedel jih je star vpoklic za sponko osovine sera - kar je kasneje bilo menjano).

Pokliči pa vprašaj, če si mogoče nehote padel iz liste.

Kar pa se tiče nelikvidnosti in raznih težav (kljub odprtim računom) pa mislim, da je bilo že nekje pisano.
Danes je lahko vse čisto ok...

Urejal Sorgo, 27.09.2015, 23:16.

Prikaži več možnosti

calearo
calearo

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5

Najlažje je blatit in udrihat čez delavce, ki niso krivi, da morajo reševati dre.... lastnika firme in direktorce. Kdo pa pozna sploh dejansko stanje? Ozadje firme Avto Select? Mislim, da tle le redki, vsi sam znate udrihat po hrbtah delavcev, ne veste pa kaj vse preživljajo. Avto Select je firma, ki je po novem nazaj uvedla obdobje tlake. Delavci za minimalno plačo delajo ko bedaki....oz. lažem, zdaj že dva meseca brez plač. Nimajo plačanih prispevkov, nimajo plač, ne smejo naročat materiala, ne morejo izvajati popravil, rednih sesrvisov in ostalega dela. Me čudi, kako to, da lahko sploh še obstaja firma na vse to sranje, ki ga dela. Zakaj tepete delavce po glavi? Najlažje tistega ki je pri roki. Alora, zakaj se ne zmenite in greste poiskat glavne krivce za tako porazno stanje na AS, ker ne izvajajo svojega dela? Verjemite, delavci te firme so zlata vredni, ampak se jim zdi za malo delat in garat za to k... firmo, ki jim dobesedno ne nudi več nič, kot samo batine po glavi in prazne obljube. Me prav zanima, kdaj se bodo kaj zganili in ukrepali, kajti takšno stanje ni nobeni stvari več podobno. Najbolj žalostno je to, da se vodstvo AS sploh ne zaveda, kakšen dober kolektiv ima. Enkrat bo prepozno, takrat pa mislim, da bom v prvi vrsti stal in gledal lastnika jokat, kaj je izgubu.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.