Skoči na vsebino

Moja nova ljubezen iz Italije

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
331 odgovorov v temi
blade
blade

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 109

Nice!

Če bi jaz bil motorist, bi to bil moj motor.
Prikaži več možnosti

M-arko
M-arko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 676
  • Avtomobil: e36

voith, potrebujem malo tvoje pomoči. Kot vidiš na prejšnji strani sem motor malo dvignil. Pojavil se je nov problem - prekratka tačka :-D . Pomoč pa rabim, če bi mi zmeril dolžino svoje tačke, da vidim, če je dejansko daljša in lahko iščem potem primerno zamenjavoj. :ok2

Prikaži več možnosti

voith
voith

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 540
  • Avtomobil: ˘Ô≈ôﺣ

Zmerim in javim.

You can't treat a car like a human being; a car needs love. ” – Walter Röhrl
Prikaži več možnosti

aston
aston

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 336
  • Avtomobil: F06 640d GC

C tek je tudi po testih najboljsi. Lahko sam priporocam...

Kupil sem ctek 3800, odlična zadeva.

Veči problem je v tem, da je motor vžgal enkrat, drugič pa ne več. Ga priklopim nazaj na ctek in pokaže, kot da je čisto prazen.

Akumulator kupljen oktobra, decembra motor že ni vžgal več .. sem ga uničil, ker sem ga polnil prepozno, torej sedaj marca?  :damn

Urejal aston, 15.03.2016, 19:22.

Prikaži več možnosti

nightmare
nightmare

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 675
  • Avtomobil: e91 320d, KTM 690 Duke R

Kupil sem ctek 3800, odlična zadeva.

Veči problem je v tem, da je motor vžgal enkrat, drugič pa ne več. Ga priklopim nazaj na ctek in pokaže, kot da je čisto prazen.

Akumulator kupljen oktobra, decembra motor že ni vžgal več .. sem ga uničil, ker sem ga polnil prepozno, torej sedaj marca?  :damn

Bol verjetno, da je napaka na samem akumulatorju že od začetka. Sam ga čez zimo nisem nič polnil pa za vikend ni imel nobenega problema zagnat motorja.

Lp, Samo

Prikaži več možnosti

primworc
primworc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 515
  • Avtomobil: bmw320i

Jaz mam tudi Ducatija in sicer 999. Tud moj ni hotel prav preveč rad vžigat. Lani maja sem kupil novo Yuaso in verjemi ali ne, bila je polnjena samo takrat, preden sem jo dal na motor. Z motorjem sem se vozil nekje do novembra, pol sem ga parkiral in seveda čisto pozabil, da bi lahko dal kaj dopolnit baterijo. Med tem časom sem zamenjal glavne kable od - in + . Motor je bil spet vžgan po prb.dveh mescih in pol. Takrat mi je fuuul prišlo prav, da baterija ni bla nič tikana, ker je kazala 11.9v, kar je običajno zelo premalo ,da sploh obrne.No, z novimi kabli, še enkrat debelejšimi od originalnih je mrzel motor vžgal ko je dvakrat zaverglal. Ko se je segrel in isto je tud sedaj, daš kontakt, stisneš gumb, enkrat obrne in ze tece mašina. :-D  Je že prow čudno slišat d tko hitro vžge duče. Probej zamenjat kable, morda, ma ne morda, gvišno  bo boljše. 

kaj pomeni ce imas na bmw-ju speskan zadnji odbijac in skozi spranje od odbijaca sili trava ven?da si peljal on the limit.kaj pa pomeni ce prides domov z jelenom na havbi?da si peljal over the limit.:laugh
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 606
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Tisti razni poceni kabli iz Leclerca in podobno so totaln ološ. Potem ko meni dvakrat ni uspelo vžgat avta ki je ostal brez štroma, sem pop**dil in šel kupit ene dobre, s katerimi je kresnil s prve. Doma potem prestrižem stare ta cheap, ker me je zanimalo kaj so naumili. Zadeva ima notr bakra za kako otroško igračko na baterije (pomoje manj kot mm premera), okol pa guma. :damn
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

voith
voith

BMW fanatik

• Uporabnik

voith, potrebujem malo tvoje pomoči. Kot vidiš na prejšnji strani sem motor malo dvignil. Pojavil se je nov problem - prekratka tačka :-D . Pomoč pa rabim, če bi mi zmeril dolžino svoje tačke, da vidim, če je dejansko daljša in lahko iščem potem primerno zamenjavoj. :ok2

Mal je trajal ker nism glih pogosto v kontaktu v tem času z mopedom in metrom na enkrat, ampak sem se tokrat spomnil skombinirat todvoje.. :)

26cm od sredine vijaka do tal.
Prikaži več možnosti

M-arko
M-arko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 676
  • Avtomobil: e36

Ducatisti, kakšno olje uporabljate?
Nekateri uporabljajo 15-50, kolko je meni znano, je za naše kraje optimalno 10-40...

Sintetično ali polsintetično?
Vaše izkušnje?
Do zdaj sem uporabljal Motul 5100 10-40, pa birad še kake druge izkušnje, da mogoče probam kaj novega :)

Prikaži več možnosti

Mr.Fritz
Mr.Fritz

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 28
  • Avtomobil: En kup lojtric :D

Živjo,

že dolgo nam nisi privoščil kakšne slikce.  :brezslik   :angel

Urejal Mr.Fritz, 16.06.2017, 07:51.

Prikaži več možnosti

voith
voith

BMW fanatik

• Uporabnik

Evo dve z zadnjih potepov. :)

Marko: navadno Motul 10-40

Pripete slike za predogled

• 20170827_143106.jpg
  • CAM00005.jpg

Urejal voith, 28.08.2017, 15:06.

Prikaži več možnosti
    • blackberet in Mr.Fritz uporabnikom je všeč to sporočilo

BMWBewk
BMWBewk

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 320
  • Avtomobil: E39

@voith pohvale za Monstra. Najbol mi je všeč ker nisi tlačil visokih rorov gor.
Sam sem v iskanju 900 ali 1000 modela pa je ponudba pri nas trenutno res slaba. Zgleda bom primoran pogledat v Italijo.

E30 316f/2, E36 318is coupe, E46 323ci, E39 528iA, E36 320Ci...E39 525dT

Prikaži več možnosti