Skoči na vsebino

RTV naročnina

* * - - - 3 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
162 odgovorov v temi
Bavarious
Bavarious

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 498
  • Avtomobil: Bangle box

...

Kdor pa se s tem strinja in je kljub temu za to, da se mora RTV prispevek plačevati pa je tudi sam pristranski in podpira nepravično pobiranje denarja tistiM, ki se s tem medijem ne strinjajo.

...

Urejal Bavarious, 27.05.2020, 10:55.

You move your heart with a BMW, not people.

- B. Pishetreider

Prikaži več možnosti

andy
andy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 286
  • Avtomobil: 4X4 (dvogrba - delux )

V sosednji temi sem objavil to sporočilo, pa ni blo nobenega odg.. Mogoče tudi zaradi podajanje žogice :)

Da sam sebe citiram:

"Glede na trenutno že tragikomicno politično dogajanje v Sloveniji, me zanima kaj si mislite o tipu Zoranu Stevanović(v Kranju deluje kot svetnik) , ki objavlja razne videje na fb inp. Socialnih medijih.

Www.Resni.ca

Obljublja ustanovitev nove stranke, ki bi delovala po islandskem sistemu.
Ce gremo na trenutne volitve, sploh nimam stranke kateri bi dal glas(jajo, smc, lms vse kar nekaj, sploh desničarji gredo v zmeraj večje extreme), zato študiram o podprtju nekaj čisto novega in se naj potem izkaže ali je bilo pravilno ali ne.

Ne delam reklame, dejansko me zanima kaj si mislite."

Populist, veliko govori, deluje všečno in navzven se želi prikazati kot poštenjak. Jaz mu ne bi zaupal ker je preveč glasen, nekako na ravni Kordiša. Možnosti za karkoli nima, ker nima podpore medijev, brez tega pa si nič od nič. Če bi imel fant sponzorje z res ogromno denarja, bi morda še kam prilezel, tako pa... 

Urejal andy, 27.05.2020, 11:20.

Dva minusa sta plus!

Prikaži več možnosti

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 727
  • Avtomobil: bmw m3

Če jim je poslanstvo razdvajat ljudi, jim to precej dobro uspeva. Neglede kdo je jansistek, sarcovi priseski kakor koli.

Poglejte si samo to temo, potem pa prestudirajte, kam smo stem načinom od L. 91 prišli.

Škoda. Razumem zakaj se ljudje odseljujejo. Tudi sam študiram o tem. Ker če bo še nasledni ih 30 let enako, ne vidim kako se bo kdaj koli za rajo cedilo medu in mleka v tej državi.

veš da bo enako, še 50 let, eni si pač tega ne priznajo

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.