Skoči na vsebino

Honda S2000

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
116 odgovorov v temi
jelo46
jelo46

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 510
  • Avtomobil: E90 320d, MCS R53 JCW

Ima kdo mogoče kaj izkušenj s tem avtom, si ga lasti, pozna njegove hibe, itd...

P.S.: Vem da obstaja honda forum, ampak tam bojo najbrž sami superlativi okol tega avta, zato mislim da bom tukaj več zvedel:ok2

Hvala za odgovore.
Lp!
Prikaži več možnosti

PiLLLe
PiLLLe

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 200
  • Avtomobil: 535i e39

Si velik cez 1,8m? :)
Ta forum je ratu se en avtomobilizem.com... U pickumatrnu ni vec normalnga folka nikjer...
Prikaži več možnosti

tudjstgamam
tudjstgamam

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 742
  • Avtomobil: F11 520 dA

podobna zadeva k e36 M3, brez elektronike, s tem da je še lažji avto in gre prehitro pošrek, zaradi tega je zeloooo težko odbit nekaramboliranega. Drgač pa kar dobr gokart.:-D
Prikaži več možnosti

RS6
RS6

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 186
  • Avtomobil: e24 635csi

Jaz sem vozil S2000.. Sam imam 1,9m ter malo me je v trebuh..
Ni šans, da bi se peljal več kot 10minut v njej. Sploh z zaprto streho.. Volan sem imel skor v riti, koleno sem imel tam, kjer vstaviš ključ od avta..

Tako, da če nisi tanke postave ter tam res max. 1,8metra.. Ne razmišljaj ;)
Prikaži več možnosti

Big D
Big D

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 268
  • Avtomobil: Alfa GTV Delta TT

Hm, moje izkušnje so ravno nasprotne. Jaz mam 187 cm in 110-120 kg. S2000 je edini roadster v katerem imam dovolj placa. Peljal sem ga le z odprtim krovom, ampak v primerjavi z tanovo MX-5 je Honda broj vekša. Motor je Honda filozofija, v nižjim obratima se pelje kot navaden avto , v višjima ponori in res čutiš tih 240 KM. V nižim obratima motor ni živčen i moreš ga lepo peljati v vsakdanjem prometu. Če je pred tabo prazna cesta, potem pa gas do daske in avto res lepo gre. Volan je direkten in notranjost je zelo solidno narejena (res je tudi da sam peljal avto z manj kot 40k km).
Prikaži več možnosti

寶馬2010
寶馬2010

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 186
  • Avtomobil: AR156 20v

P.S.: Vem da obstaja honda forum, ampak tam bojo najbrž sami superlativi okol tega avta, zato mislim da bom tukaj več zvedel:ok2

:rofl
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

u-r-o-s
u-r-o-s

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 853
  • Avtomobil: e39 530i;e30 325ic;GS1.2k

Tudi sam sem se s svojimi 190cm in 85kg, počutil v avtu odlično, res da tudi samo brez strehe.

Tako kot je napisal Big D, je motor tipičen hondin v-tec. Spodaj (beri do ca 6000 o/min) je stvar ležerna, s kar lepim navorom tako da je avto brez problema vozem tudi za bolj umirjene, nad tem pa kaže motor svoje prave zobe in da vedeti, da se rad vrti in to zelo visoko.

Vsekakor zanimiv roadster, vem da so imele prve serije f20 motorjev neke težave in so nekaj ribali s FL naj bi bilo teh problemov konec.
LP, Uroš
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 752
  • Avtomobil: new age e39

En boljših avtov kar se tiče doživetja v vožnji. Ko se zavrti do 9k, pri odprti konzervi, maš občutek da je Schuumacher tvoj mlajši brat, ki si ga naučil vse kar zna.

Za vse ostalo je tu mastercard :ok
Prikaži več možnosti

jelo46
jelo46

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 510
  • Avtomobil: E90 320d, MCS R53 JCW

@PiLLe: sem sam čaku da bo kdo višino omenu :), sem vedu da bo problem okol tega. Visok sem 1,86 pa žgoljo tut ravno nisem:ok2. Bi mogu probat.

@tudjstgamam: e36 M3 je bil ne dolgo nazaj edini izbor, dokler nisem začel gledat še honde, ne vem bo kar težka odločitev.

Verjamem pa da je filing se pelat z odprto streho in poslušat motor ki se vrti do 9k. Skor isto kot bi se z motorjem pelu, pa še handling je baje dober + špera, pa 50:50 razporeditev teže. Sami plusi, res pa je da je totalno neuporaben (dva sedeža, prostora bore malo), ampak glede na to da bo to drugi avto bi preživel tut to. Edino podatek da so prvi motorji ribal me mal skrbi. Bom še prebrskal malo tuje forume da vidim kaj je na tem. Zaenkrat vsem hvala za odgovore.

lp
Prikaži več možnosti

Martini Racing
Martini Racing

bivši nick Consigliere

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 441
  • Avtomobil: M6GC, Kalos

Na forumu je uporabnik Zlatar_M3 oz. nekaj podobnega. No, on ga je imel =)

“What's the use of living if you can't feel alive?”

Prikaži več možnosti

Dao
Dao

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 935

Zlatar_M3 svojo prodaja.. ali jo je že prodal? Kontaktiraj ga, ti bo veliko pomagal. Mislim da je tu banan, probaj preko honda foruma - @pron_star - ali nekaj v tem stilu. Jaz sem se ravno z njim veliko vozil. S2K si lasti vsaj 4 leta.

Meni eden boljših vozil. Če bi zdaj zbiral drugi avto, bi bil e-S zelo visoko na lestvici. Nekje tam kot Z3C. :) Mene je prepričal v vseh pogledih, je vse tisto kar tak avto mora biti. :ok2

Aja.. 186cm in 86kg. Ni ravno komot, ampak tut problem ni. :ok

Urejal Dao, 18.10.2011, 22:08.

Prikaži več možnosti

RS6
RS6

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 186
  • Avtomobil: e24 635csi

Sej to je.. Ni komot.. Potem pa pojdi na morje ves stisnjen hehe :)
Se ubiješ..

Jaz bi raje M3 ;)
Prikaži več možnosti

Vinci
Vinci

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 362

Jaz sem 180 cm, pa se mi je avto sicer zdel dovolj velik, ampak udobnega položaja za volanom pa nisem našel. Ali sem bil preblizu volanu ali pa predaleč, noge preveč iztegnjene, preveč pokrčene ... ne vem, nikakor mi ni pasalo.
Prikaži več možnosti

duhec
duhec

Tame racing driver

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 642
  • Avtomobil: F21

Jst suhljat, a s 194cm in dolgimi nogami se nisem mogel udobno namestit niti na sejmu v Bologni, kaj sele za voznjo. :crazy

Kontaktiraj tudi uporabnika soru81, on si ga je tudi lastil.

Zal mi je, da se ne morem stisnit v tega cabrioleta, ker je edini cabrio, ki bi si ga lastil. Eh ja.

Never underestimate the power of stupid people in large groups. :student

Prikaži več možnosti

BOCKY
BOCKY

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 726
  • Avtomobil: E93,0000,F500,..

navor??? kaj je že to?:(

če ne vrtiš je itak tema od teme....

lep je še kar, sicer če bi gledal ene 8 let nazajm je bil super, zdej je povprečen...

performansi so solidni, ni pa uuuuuaaaaauuuu.

glas je dober, sploh če so ITBji gor :)

za mulčke avte, tazga bi mel če bi bil pol mlajši :)
Prikaži več možnosti

Eagle46
Eagle46

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 685
  • Avtomobil: ni moj:(

Jaz imam tudi nekaj izkušenj z njo...

Thumbs up za to vozilo:ok

Če iščeš avto za užitek, zelo dobra izbira.

Pa še to, avto je zeeelo vzdžljiv za razna mrcvarjenja in izživljanja (no, vsaj motor):laugh
:zmesanc P O R S C H E
Prikaži več možnosti

jay
jay

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 621
  • Avtomobil: /

odvisno kaj človek pričakuje od avta

jaz imam 1,85 in sem se v avtu super počutil, ni sicer prostoren ampak dirkaško utesnjen, izjemen menjalnik s kratkimi hodi, direkten in majhen volan, ima samo funkcije katere res potrebuješ in to je to. Meni recimo niso všeč kabrioleti in mi pihanje vetra čez platneno streho kar malo najeda... sicer pa res čvrst in poskočen avto za peljat, dobra lega, visoko vrteč motor, ki ti pri 9k obratih naježi kožo... me pa ni prepričal z vožnjo na meji, mislim da zna bit zelo pasji, zato bi se raje odločil za m3, ki ima med drugim tudi mnogo več prostora in trdo streho ter navor v nižjih obratih... :blabla :ok

Urejal jay, 19.10.2011, 07:18.

Prikaži več možnosti

Dao
Dao

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 935

Pač služi svojemu namenu. Za to kar je namenjen, ne rabiš goro navora. Performanse so zadovoljive, samo pravo igrišče si moraš najti.. tako zanimivo. In tam boš užival. Pač ni AC avto. Trda sklopka, kratki hodi menjalnika, direkten volan, igriv zadek, utesnjena notranjost, nobene izolacije.. bližje dirkalcu za tako malo denarja, pomoje ne boš. :)

Zlatar je imel cca 1-2 leti nazaj še E46 M-ja. Smo se vozili najprej z enim, potem z drugim, in spet, in spet.. Je bil hitrejši, ampak sem bolj užival v S2000. :ok2
M je bolj vsestranski, S je pač vse tisto kar M ni. In meni je tak všeč. Nismo pa vsi enaki. :) Jaz bi za drugi avto, kot ti v tem primeru, izbral S2k prej kot M3.
Prikaži več možnosti

Z4M
Z4M

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 067
  • Avtomobil: E39 530i | C250 T

Mi smo si doma kratko lastili eno S2k l. 2005. Facelift ima ispravljene nekatere pomankljivosti, ima program stabilnosti (ne ravno svi FL modeli, več od 2006. naprej) in šeststopenjski menjalnik.

Jaz bi rekel da je avto ekstremnejši od M3 E36, je bolj intimen in direktniji v vsem komandami. Tako dobar volan in takšno prestavljanje ročke menjalnika se najde v malo avti na trgu.

Ja, ni za avtocesto, tudi porabi tam skoraj kot M3, a manjši motor ima. Lahko ga je vozit tudi ležerno ker motor ima velik raspon delovanja, a dolgo je zelo navaden. Ko se hočeš špilati, samo držiš gas dulje in obrati samo rastejo. Zvok je odličen, dirkaški, ampak ne toliko bogat kot pri enem M3. V vsakem primeru, adrenalinski avto. M3 je bolj driftabilen tudi in več prašta, S2k drži drži in potem zna biti nepričakovano ko gre počez.
Prikaži več možnosti

DOKTOR
DOKTOR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 782

Ima kdo mogoče kaj izkušenj s tem avtom, si ga lasti, pozna njegove hibe, itd...

Hvala za odgovore.
Lp!

Zbirateljska roba - dober primerek najdi, pa je po mojem boljša investicija za prihodnost npr. dobro penzijo, kot vse premije, skladi ipd.

Cena bo rastla, za razliko od kapitala, s to naložbo lahko uživaš, ko si zaželiš.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.