Skoči na vsebino

F10 Monte Carlo Blue?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
23 odgovorov v temi
tmlakar3
tmlakar3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 152
  • Avtomobil: BMW 325i(E90)M-PAKET, E60

Monte Carlo Blue???

Pozdravljeni. Odločam se za nakup nove serije 5 F10 in bi jo full rad imel v barvi Monte Carlo. A kdo ve kaj več o tem, če bo to kdaj možno, ker baje še zdaj ni :jok, ker je samo v modelu M5.

--
LP!
Objavljena slikaObjavljena slika
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 158
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Kaj pa Individual program? Tam bi ti sigurno ugodili želji.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

YuGo
YuGo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 218
  • Avtomobil: BMW ...

Težka bo s to barvo, glede na to gre z ekskluzivno M barvo.
Prikaži več možnosti

echt-bmw
echt-bmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 898
  • Avtomobil: MINI COOPER F56

Ponavadi pri Individual ni omejitev, če je želja in seveda euri....
Čeprav pri nas ti bojo najverjetneje rekli, da ni možno....

lp
Prikaži več možnosti

YuGo
YuGo

BMW fanatik

• Uporabnik

Ponavadi pri Individual ni omejitev, če je želja in seveda euri....
Čeprav pri nas ti bojo najverjetneje rekli, da ni možno....

lp

Čemu tvoje pametovanje? :confused

Kolikokrat si kupoval novega BMWja pri nas?

Urejal YuGo, 27.10.2011, 18:42.

Prikaži več možnosti

AngelEyes
AngelEyes

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 424

Če je mogoče naročiti tak avto, potem ne bi smelo biti nobenih omejitev pri izbiri zunanje barve. Vprašanje je le, koliko si za to pripravljen plačati.
Prikaži več možnosti

YuGo
YuGo

BMW fanatik

• Uporabnik

Individual pač ne pomeni, da lahko izbereš kvačkane sedeže, notranje obloge iz smreke, ki raste v kočevju in avto lakiran s "sandolinom".

Gre pač za vnaprej ponujene opcije, ki jih lahko izbiraš.
Prikaži več možnosti

Azael
Azael

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 179
  • Avtomobil: E34, RAV4

;1740082']Gre pač za vnaprej ponujene opcije, ki jih lahko izbiraš.

A potem so Individual skrčili... kaj ni tako, da se lahko izpolni vsako željo, če le ni tehničnih in/ali varnostnih omejitev? Barva se mi zdi še najmanjši problem...

En primer iz preteklosti: E34 540iA touring - M5 opcije: barva, platišča, blago sedežev, vratne tapete, števec, zavore, večji rezervoar goriva... skratka oprema ki je serijska pri M5 in jo za navadne E34 ni bilo mogoče izbrati iz uradnega seznama opcij.

Po mojem je to Individual ne pa da lahko izbiraš med dodatnimi tremi črnimi in modrimi barvami...
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Syus
Syus

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 798
  • Avtomobil: E46/5

Yugo, kolikor vem se da tudi les svoj prinest, in ga uporabijo, vsaj tako sem jaz razbral iz spremljanja tega opisa:

http://www.bmwblog.c...-gold-metallic/

Torej se zagotovo da dogovoriti tudi za druge opcije.

Urejal Syus, 27.10.2011, 20:19.

Sonderausstattung:  209 SPERRDIFFERENTIAL 25% :3gears

Prikaži več možnosti

YuGo
YuGo

BMW fanatik

• Uporabnik

Yugo, kolikor vem se da tudi les svoj prinest, in ga uporabijo, vsaj tako sem jaz razbral iz spremljanja tega opisa:

http://www.bmwblog.c...-gold-metallic/

Torej se zagotovo da dogovoriti tudi za druge opcije.

A si prebral vse kaj piše na tistem listu? Gre za custom made avto, projekt je trajal 12 mesecev.
Prikaži več možnosti

AngelEyes
AngelEyes

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 424

;1740132']A si prebral vse kaj piše na tistem listu? Gre za custom made avto, projekt je trajal 12 mesecev.

To ni "custom made avto". To je še vedno običajen BMW M6, le opremljen je točno po strankinih željah. Tu ni pomembno koliko časa traja izdelava, koliko to stane in kaj piše na tistem listu, pomembno je dejstvo, da se to da narediti.

Drugače je pa "custom made avto", vsaj zame, tole.
Prikaži več možnosti

Syus
Syus

BMW fanatik

• Uporabnik

Yugo, to je kar lepo "navadni" individual program, sam da se je štručko mal z večjimi živinami videval in imel sestanke o nastanku oz izgledu avta.

Če prebereš celoten tekst ti nekje vmes piše, da se da z avtom včinoma vse narediti, samo stroškovna učinkovitost hitro postane vprašljiva, ker na polno računajo.

Na nekem forumu (verjetno m5board.com ) je še podrobneje opisano to dogovarjanje in uskajevanje izgleda avta.

Še toliko o tem, v kake detajle se da izi(dobra volja iz strani BMW oddelka):
kdo ima težave naj uporabi google translate

"BMW handed me a never before made piano black box (with carbon fiber on the top with a silver M logo) which had the 2 sets of keys in it. The box has has my name engraved in it. The key fobs have carbon fiber insets with the M logo on the front and “BMW Individual M6″ and my name engraved on the backs. They have really taken care of me!”

Urejal Syus, 27.10.2011, 21:58.

Prikaži več možnosti

Syus
Syus

BMW fanatik

• Uporabnik

evo, našel sem temo:

http://www.m5board.c...ividual-m6.html

Prikaži več možnosti

echt-bmw
echt-bmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 898
  • Avtomobil: MINI COOPER F56

;1740043']Čemu tvoje pametovanje? :confused

Kolikokrat si kupoval novega BMWja pri nas?

če kdo pametuje tu si to ti... lastil sem si avto ki je prišel iz individual oddelka in ali sem kupu novega al ne ni tvoj problem...dejstvo je da ko sem prišel na pooblaščen servis pri nas so ga vsi gledali kot da je sveto čudo, in ker so tudi določeni elementi notranjosti posebni kot recimo usnjeni deli
armaturke, konzole itd imam pač take izkušnje... zdej pa povej ti tvoje če si tako prijazen,

pa lp in srečno avtorju teme ko se bo podal v salone
Prikaži več možnosti

YuGo
YuGo

BMW fanatik

• Uporabnik

če kdo pametuje tu si to ti... lastil sem si avto ki je prišel iz individual oddelka in ali sem kupu novega al ne ni tvoj problem...dejstvo je da ko sem prišel na pooblaščen servis pri nas so ga vsi gledali kot da je sveto čudo, in ker so tudi določeni elementi notranjosti posebni kot recimo usnjeni deli
armaturke, konzole itd imam pač take izkušnje... zdej pa povej ti tvoje če si tako prijazen,

pa lp in srečno avtorju teme ko se bo podal v salone

Dovolj sem videl, ko si napisal: "pri nas ti bodo tako rekli, da ni možno".

S tem si dovolj povedal koliko imaš izkušenj. Dejstvo je, da se strankam ugodi, če je le možnost.
Prikaži več možnosti

YuGo
YuGo

BMW fanatik

• Uporabnik

Yugo, to je kar lepo "navadni" individual program, sam da se je štručko mal z večjimi živinami videval in imel sestanke o nastanku oz izgledu avta.

Oprosti, ampak to ni navaden individual program, ker v navadnem imaš opcije naprej določen in se nahajajo tudi v katalogih, cenikih, konfiguratorjih. Proizvodnja pa traja predvidoma le mesec dlje, kot serijski avtomobil brez individual opcij.
Prikaži več možnosti

M_power
M_power

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 019

Uglavnem ima uporabnik [YuGo] prav :ok

Vendar če imaš ogromno denarja in si nardiš en izlet v tovarno oz v welt in tam pokažeš da denar ni problem ti bodo naredili kar boš želel.vendar bo trajalo in pojedlo precej € :ok

Urejal M_power, 28.10.2011, 00:42.

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 158
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Po mojih informacijah imaš standardne izvedbe, potem so nekateri individual paketi oziroma določene individual opcije, potem pa je tudi individual program, kjer pa edino globina denarnice in čas ne sme biti problem.

Meni osebno je v tovarni na ogledu tisti ki nas je spremljal, sedaj upokojeni dolgoletni inženir BMW zagotovil da lahko v Individual programu tebi/meni na avto našpricajo KATEROKOLI barvo želim. Ali je BMW ali ne. To je bilo v rečeno v pogovoru ko sem ga spraševal ali Individual avtomobile tudi barvajo roboti ali gre za ročno delo ličarjev.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

tmlakar3
tmlakar3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 152
  • Avtomobil: BMW 325i(E90)M-PAKET, E60

Zanimivo. Hvala vsem za mnenja in izkušnje. Moram se to malce bol pozanimat, kakšne barve vse obstajajo v paketu oz. programu individual.
Objavljena slikaObjavljena slika
Prikaži več možnosti

Syus
Syus

BMW fanatik

• Uporabnik

Jaz sem samo to želel povedat, možno je vse, imenuje se pa enako individual, zato sem rekel "navadni". Pač je razlika v tem, kot si sam rekel, vse je po dogovoru oz. na zahtevo (zahteva veliko več časa in denarja).

Tako jaz razumem celotno stvar.

Tisti M6 bi pa zato naj bil tako zelo "Custom", ker je edini, v ontario gold, bojda so imeli pri BMWju težave s to barvo, in je bilo narejenih samo 5 avtov v tej barvi, štirje avti serije sedem, potem so barvo ukinili s programa, ampak ker jo je ta možakar imel že v naročilu in plačano, so mu potem vseen to M6 pobarvali tudi v to barvo in bi naj bila edina M6 v tej barvi, torej se gre za unikat(kar se barve in serije tiče).

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.