Skoči na vsebino

F10 Monte Carlo Blue?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
23 odgovorov v temi
boosey
boosey

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 490
  • Avtomobil: E30 325is

Fak kak je grd tist M6 noter. Jezus marija & joseph. Oblikovalcem se na faci vidi razočaranje :D
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 024
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Grdi so M6 ko so notri celi črni z wannabe karbonom ali pa alu.

Jaz sem samo to želel povedat, možno je vse, imenuje se pa enako individual, zato sem rekel "navadni". Pač je razlika v tem, kot si sam rekel, vse je po dogovoru oz. na zahtevo (zahteva veliko več časa in denarja).

Tako jaz razumem celotno stvar.

Tisti M6 bi pa zato naj bil tako zelo "Custom", ker je edini, v ontario gold, bojda so imeli pri BMWju težave s to barvo, in je bilo narejenih samo 5 avtov v tej barvi, štirje avti serije sedem, potem so barvo ukinili s programa, ampak ker jo je ta možakar imel že v naročilu in plačano, so mu potem vseen to M6 pobarvali tudi v to barvo in bi naj bila edina M6 v tej barvi, torej se gre za unikat(kar se barve in serije tiče).

Jaz sem iz prispevka dojel bolj da je bil problem narest tisti havajski les (ki je btw božanski).

Urejal Nixxon, 28.10.2011, 08:24.

Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Syus
Syus

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 798
  • Avtomobil: E46/5

Ja Niko, tist havajski les je ta naročnik pustil že 3 leta prej na BMW oddelku, ko so imeli že neka dogovarjanja in so ga oni potem shranili, ker jim je bil zanimiv in ga kontaktirali potem za naslednji sestanek, kjer so ta njegov les in še nekaj drugih materialov predstavili kot možnost, da ga uporabijo za dekor elemente.

Za barvo je bilo pa tako, kot sem že napisal, takrat ko je on kupil je bilo tako stanje, samo 5 BMWjev v tej barvi. Kako je trenutno stanje oz če je barva ponovno na voljo ne vem, bo verjetno vedel bolj kdo izmed zaposlenih v prodajni mreži. :ok

Tukaj lastnik razloži, da se gre za Individual, pač ne tisti ki je predifiniram iz strani BMW, ampak res "Custom" torej čist "po meri":

Uporabite google translate :)

Normally, you would just work with your dealership in the U.S. who will work with their regional sales manager who then works with BMW NA who then works with BMW M / Individual. Since this is the first Individual for my dealership and because it's more extreme that the standard "Composition" packages offered by the Individual program, the only way to make it happen was for me to get involved as I did. While I've enjoyed working with the folks at BMW Individual, I recommend the "normal" procedures for U.S. customers now that the Individual program is gaining traction in America.

Sonderausstattung:  209 SPERRDIFFERENTIAL 25% :3gears

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 024
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Teme nisem bral, priznam. Edino avto kot tak mi je poznan in filmček sem pogledal.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti