Skoči na vsebino

P: 2002 E39 530dTA

- - - - -

• Tema je zaklenjena. Tema je zaklenjena.
184 odgovorov v temi
Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 74 912
  • Avtomobil: 530iA, 330Ci, 635CSI

Čisto z mojega stališča,ampak-si kdaj pomislil da večina gleda oz.ovrednoti stvari drugače kot nekateri???
Večino mogoče ne bo ganilo če daš ceno 4000€,ker enostavno nimajo take
zaljubljenosti v 39 kot npr. kot ti.
Verjemi če ne bo odziva,boš še nižal,avto pač ni glih clio,in tudi reg.je najdražja v tem razredu.
Stari slike?????

Ljudje danes nimajo časa za nič,in že sam v osnovi ne gledam oglasov brez slik.Razmerje priti pogledati/brez slik vs. saj nekaj slik,da ti v osnovi potegne je kot noč in dan.

Seveda sem pomislil na to, ampak jaz ne kandidiram na volitvah da bi moral zbrat večino glasov, pač pa prodajam avto. En sam kupec, ki se strinja z mano, je vse kar rabim.

Klicala sta me dva interesenta, prvi ki ga je prišel pogledat ga je tudi vzel. Tema se lahko zaklene.
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 41 781
  • Avtomobil: Alfa 159 TI

Čestitam.:ok
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Avto je spet pri meni, nisem se mogel upret in sem ga odkupil nazaj ker je to moj sanjski avto, kljub temu da mi še ni čisto jasno, kaj bom počel z njim :-D V kratkem pridejo fotke, cena ostaja taka kot je bila, je pa avto zdaj v celoti poservisiran (tehnično stanje: popolno, brez ene same napakice), ličarsko v celoti popravljen (poškodbe so bile v glavnem na odbijačih, tako da je karoserija še v prvi barvi in je brez pikice rje), dodatno pa se je nanj zmontiralo še par cukrov (17" platišča z novimi Michelin gumami, Comfort sedeži z memory paketom, MF volan s tempomatom, PDC, itd.) :mljask Za moje pojme je to najlepša in najbolj popolna E39 530dTA kar sem jih kdaj videl/vozil in če se ne bo našel kupec se ne bom prav nič sekiral, čene pa tudi prav :ok
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 25 545
  • Avtomobil: E39 530dTA, E39 540i ///M

Kok ma zdaj to kilometrov?
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 41 781
  • Avtomobil: Alfa 159 TI

Cena 6000€?
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Kok ma zdaj to kilometrov?

201.000 :)

Cena 6000€?

Načeloma sem imel v mislih 7.500, torej toliko kot sem ga na začetku prodajal :-D Se pa da še kaj zmenit, odvisno od tega katero dodatno opremo si bo kupec zaželel. Kot sem že omenil je avto zdaj precej bolj naložen kot je bil prej (pozabil sem omenit, da ima vgrajen tudi Dension Gateway - upam da sem prav napisal, ker se na te stvari ne spoznam), skratka končna cena bo odvisna od kupčevih zahtev :ok
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik

Daj ti slike nalimaj! Drugače pa je avto sedaj toliko kot je bil, cena pa je bila kot vidim 6000 EUR, ne zdaj neki mutit :-D
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Daj ti slike nalimaj! Drugače pa je avto sedaj toliko kot je bil, cena pa je bila kot vidim 6000 EUR, ne zdaj neki mutit :-D

:laugh

Dobite fotke še danes :ok
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Eno vprašanjce: a se je že komu zgodilo da je na compu (ne me spraševat kje ker nimam pojma - ena mapa s fotkami pač) razvrstil 60 fotk (45 minut dela) v vrsti, nakar stisneš tipko "ikone", potem ponovno "v vrsti" in fotke se spet pomešajo... če se vam še ni, MENI se je to pravkar zgodilo :damn :damn :damn :crazy :napaka

Davidf1, fotk danes NE BO, pa če se na glavo postaviš, ker gre moja celotna forumska ekipa (torej jaz, jaz in jaz) ob polnoči spat :laugh Itak me zanima kdo še dela od 7h zjutraj do 24h razen mene, pomojem sem edini idiot :laugh A boš preživel? :laugh Ceno ti zaradi tega ne bom spustil če ga boš vzel (da si ne boš delal kakšnih utvar :laugh), te bom pa povabil na kofe/pivo/kokakolo/whatever da se ti oddolžim, ajvredu? :laugh Če mi daš 8 in pol za njega pa povej, potem tudi do 3h zjutraj lepim fotke če je treba, pa še rože ti zalijem ali psa skopam, po želji... :rofl :lmao
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Dobro jutro :laugh

Preračunal sem da mi bo sortiranje in lepljenje fotk vzelo cca dve uri, tako da se bom tega lotil po kosilu. Čakajočim se opravičujem ampak moj želodec je na prvem mestu (če že delam cel dan, moram vsaj za prebavo skrbet), avto se mi pa tudi prav nikamor ne mudi prodajat, toliko da smo si na jasnem, da ne bo kakšnih nesporazumov ;) Kar se cene tiče se bomo že zmenili tako da bo prav za vse, je pa osnova za glihanje 7.500 eur in ne 6.000, da si ne bo kdo to narobe predstavljal (se še enkrat opravičujem, če sem prej nejasno povedal - moja napaka, priznam).

Ker imam pol ure časa preden grem na kosilo, bom povedal še par besed. Ta avto za razliko od vseh (ali vsaj velike večine) ostalih ni bil kupljen za trg, pač pa zame. Dolga leta sem študiral s čim bi se vozil in na koncu ugotovil, da je E39 530dTA moj sanjski avto. To je edini avto ki je dovolj zanesljiv, prostoren, udoben, hiter in hkrati še varčen, da zadovolji vsem mojim potrebam. E60 so zame jajca (po oblikovni in tehnični plati, žal), F10 bo verjetno spet tisto pravo ampak F10 535d (jaz vedno izberem najmočnejši dizelski motor iz celotne palete, to je pravilo) stane 50.000 eur+ (rabljen seveda, tak kot ga jaz hočem, nov je še bistveno dražji), E39 je pa napram tej ceni zastonj in ne nudi bistveno manj, praktično je razlika neznatna.

Avto ki vam ga bo predstavil je nekaj posebnega zato, ker sem mu kupca pravzaprav izbral - poskrbel sem, da je šel v najboljše možne roke. Takrat ko sem ga prvič prodajal sem imel par ponudb, med njimi tudi za več $$ kot sem potem zanj iztržil, a sem izbral najnižjo. Zakaj? Ker sem vedel da se smetana mojega voznega parka ponavadi vrne k meni in tudi tokrat je bilo tako, nisem se zmotil. Določeni avtomobili imajo pri meni namreč poseben status oziroma rang, to so moji ljubljenčki. To je tako kot recimo pri pimpih, vsak ima svojo kurbico ki mu je najbolj všeč, njo najraje fuka in jo najbolj nežno tepe, skratka rad jo ima... no, jaz imam rad mojo 530d. Novemu lastniku sem tako pomagal da je avto porihtal tako kot je treba, zame in zanj je bil kot otrok, tako skrbno sva se tega lotila. Najprej je šel na servis kjer sva (sprva jaz in nato še on) zamenjala čudo stvari (od grelnih svečk ki jih v Italiji ne menjajo ker jih zaradi vročega podnebja ne rabijo naprej, pa do tega da je dal pretesnit turbino, obnovit webasto, itd... too much to list), nato pa sva se lotila manjkajoče dodatne opreme in avto je dobil še par cukrčkov (na prvem mestu so to Comfort sedeži z memory funkcijo, pa Dension, tempomat, PDC, 17" platišča, itd. Zdaj je avto točno tak, kot sem si ga jaz zamislil... je kot otrok, ki sem ga s pomočjo prijatelja dobesedno VZGOJIL :love

Toliko v besedi, sledijo slike... @Davidf1, ti pojdi pa medtem pogledat tisto kar ti @TIN ponuja, mogoče ima pa boljšo ponudbo kot je moja :ok Ne bom nič jezen če bo ta prelepa 530dTA še malo dlje pri meni, prej nasprotno :laugh :cool
Prikaži več možnosti
    • miha84 je všeč

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik

Jaz bom vse pogledal :ok Ponudb imam pa sedaj res par zanimivih :ok We will see. Prednost bo pa imel TOP primerek, pa da mogoče še mojega 320i uturim v račun za neko ''normalno'' ceno, tudi to mel šteje.
Prikaži več možnosti

Damjan-doc
Damjan-doc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 739
  • Avtomobil: Črn BMW

Kar se cene tiče se bomo že zmenili tako da bo prav za vse, je pa osnova za glihanje 7.500 eur in ne 6.000, da si ne bo kdo to narobe predstavljal (se še enkrat opravičujem, če sem prej nejasno povedal - moja napaka, priznam).

A to je cena v dotičnem za nas realnem in paralelnem času skupaj, skratka 3750eur je prava cifra.:ok2

Urejal Damjan-doc, 15.05.2013, 10:09.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Jaz bom vse pogledal :ok Ponudb imam pa sedaj res par zanimivih :ok We will see. Prednost bo pa imel TOP primerek, pa da mogoče še mojega 320i uturim v račun za neko ''normalno'' ceno, tudi to mel šteje.

Pravilno :-D :ok
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

A to je cena v dotičnem za nas realnem in paralelnem času skupaj, skratka 3750eur je prava cifra.:ok2

Prava cifra je 15.000 eur, toliko je zame ta avto vreden glede na ostali trg, ki se prodaja na netu :obrvi :nana :laugh

No zdaj grem pa lepit fotke, da bomo sploh vedeli o čemu se pogovarjamo... dovolj je bilo :blabla
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Slike 1:

Pripete slike za predogled

• Slika2065.jpg
  • Slika2064.jpg
  • Slika2155.jpg
  • Slika2054.jpg
  • Slika2069.jpg
Prikaži več možnosti

Chivas Regal
Chivas Regal

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 730
  • Avtomobil: E46

Slike 1:

mater je lepa....res škoda da ni limuzina :D

vredna denarja pa ni važno za koliko jo prodajaš!!!
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Slike 2:

• Slika2035.jpg
  • Slika2055.jpg
  • Slika2131.jpg
  • Slika2029.jpg
  • Slika2061.jpg
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Slike 3:

• Slika2056.jpg
  • Slika2058.jpg
  • Slika2075.jpg
  • Slika2076.jpg
  • Slika2130.jpg
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Slike 4:

• Slika2040.jpg
  • Slika2063.jpg
  • Slika2062.jpg
  • Slika2153.jpg
  • Slika2152.jpg
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Slike 5:

• Slika2030.jpg
  • Slika2038.jpg
  • Slika2148.jpg
  • Slika2033.jpg
  • Slika2145.jpg
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.