Skoči na vsebino

Nov akumulator izpraznjen v dveh dneh

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
25 odgovorov v temi
Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 571
  • Avtomobil: BMW x

Katera žica oz izolacija je pa primerna pol za te pregibe?:confused

Za mesta kjer je veliko pregibov se uporablja finožična pletenica v mehki gumi izolaciji, ki jo nekateri zato mešajo s silikonsko.

jaz sem imel podoben problem praznilo akumulator,obratomer ni delal,lučke v števcu tudi ne....avtoelektričar mi je rekel naj odstranim led diode za osvetlitev zadnje tablice in res glej ga zlomka zdaj dela...;)

Dobro te je nahecal ... :laugh

Don't drive faster than your angel can fly...¯\_(ツ)_/¯

Prikaži več možnosti

miom3
miom3

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 349
  • Avtomobil: e46 330cd

resno...neke kitajske led diode sem imel...isti trenutek ko sem jih zamenjal z navadnimi je začel števec delat!!!
Prikaži več možnosti

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 571
  • Avtomobil: BMW x

Kakšna škart roba bi res lahko delala težave s kakšnim blinkanjem ali podobnim. Da bi zaradi tega praznilo akumulator pa po nobenem štromarskem zakonu ali logiki ni mogoče, ker se tok na tiste žarnice tablice med mirovanjem vozila sploh ne dovaja :cool

Don't drive faster than your angel can fly...¯\_(ツ)_/¯

Prikaži več možnosti

Martini Racing
Martini Racing

bivši nick Consigliere

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 257
  • Avtomobil: e92M3,Kalos,T5,Superduke

Živjo, imam podoben primer.
Najprej je prišlo do tega da bi kar naprej svetijo oranžne luče za dsc oz. asr, (cca 2 meseca nazaj), sedaj pa ko prižgem avto mi rdeča lučka za akumulator sveti še par sekund po tem ko sem že prižgal avto.

Mi lahko kdo pove v kateri smeri naj najprej iščem rešitev?

Če je seveda to dvoje povezano.
lp

“What's the use of living if you can't feel alive?”

Prikaži več možnosti

schik
schik

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 249
  • Avtomobil: E39 530i LPG, E30 325i

Za rdečo lučko je verjetno težava na alternatorju. Bo treba verjento zamenjat krtačke in to čim prej. Lučka dsc pa verjetno ni povezana s tem. Če bi bila toliko nizka napetost da bi tist računalnik štekal tudi avto ne bi zalaufal.
Prikaži več možnosti

robndi
robndi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 620
  • Avtomobil: alfa 166 turbo,bmw 530da

Jaz sem na e61 dal dve novi žički na pregibu zadnje havbe,ker sta se originalni strgali in sicer tisti silikonski kupljeno v delco in zadeva špila že leto in pol.Sta pa od antene in daljinskega zaklepanja.Na e39 mi je pa počila tista za odpiranje zadnje havbe in sem jo zlotal pa tudi drži že kar nekaj časa.Ta je bila ena in edina,ki se je strgala po 14 tih letih,druge so nedotaknjene.

Urejal robndi, 08.01.2015, 23:25.

Prikaži več možnosti