Skoči na vsebino

1984 E30 320i M-Tech 1

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
100 odgovorov v temi
andrej777
andrej777

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 058
  • Avtomobil: e30 320i, e90 320d xDrive

Za 1000€ se dobi original športne sedeže + ostalo od notranjosti v kot novem stanju.
Jaz osebno imam raje malce obrabljeno, vendar original usnje, kot pa da bi dal preoblečt. Nikoli ne bo enako.

Za test AA se pa zmeniva ob priliki. :ok

Res nočem preveč smetit teme bom pa odgovoril na tole. Ja cca jurčka kot je prišla tale notranjost (ok sem mal pretiraval; recimo 1100€ z nabavo sedežev in paneli in vsem skupaj) je veliko. Za cca 600-700€ že dobiš zelo dobre e30 šport sedeže. Pa še tapete in polico pa si na 800-900€. Ampak tako kot je R4ZOR-ju neprivljačna tale notranjost je meni črna usnjena notranjost :napaka Nekako mi deluje zguljena, kot kakšen star skajast sedež v kakšnem fičotu in sem dal raje cca 200€ več kot bi recimo dobil komplet notranjost (z nekaj sreče z dolujočim gretjem) in imam nove sedeže ki so pomoje najbližji približek originalu kar je možen in po mojih željah :ok Pa še karbonski grelci dejansko delajo tako kot je treba in je sedež v 10-20 sekundah topel :metalc :metalc, z razliko od original gretja :damn

:ok BMW F800S AC SCHNITZER:ok
:metalc:metalc:okBMW e30 1985 320i MTech1:ok:metalc:metalc
e90 320d xDrive Objavljena slika

Prikaži več možnosti

jetam
jetam

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 415
  • Avtomobil: E30

Za 1000€ se dobi original športne sedeže + ostalo od notranjosti v kot novem stanju.
Jaz osebno imam raje malce obrabljeno, vendar original usnje, kot pa da bi dal preoblečt. Nikoli ne bo enako.

More then agree!:ok
Prikaži več možnosti

echo
echo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 017

More then agree!:ok

Kr neke forice :laugh
Prikaži več možnosti

jetam
jetam

BMW fanatik

• Uporabnik

Jea, fetiš na staro usnje, grrrr :laugh

Urejal jetam, 12.01.2012, 20:11.

Prikaži več možnosti

andrej777
andrej777

BMW fanatik

• Uporabnik

Jea, fetiš na staro usnje, grrrr :D

hehe :-D Vsak ma svoje fetiše :ok2

Če se ne motim si mi ti ponujal oziroma si vedel za usnjene sedeže ki bi jih lahko kupil za cca 600€. Vsekakor sva že takrat debatirala da bi bila to cenejša varianta ampak v avto sem dal popolnoma to kar sem želel. Kot rečeno- črno usnje za mene NO GO. Tudi e39 z črnim usnjem bi vzel če bi bil drugače res odličen nakup :ok

Prikaži več možnosti

jetam
jetam

BMW fanatik

• Uporabnik

Možno,...

Samo ne vem pa zakaj ne omenjaš samo črno usnje, kot da le to edino obstaja?
Pa sej nima veze... Lepo notranjost ste "spesnila" s tapetnikom in v končni fazi ima zadeva tudi nekaj "osebne note", kar po eni strani tudi nekaj šteje...
Prikaži več možnosti

andrej777
andrej777

BMW fanatik

• Uporabnik

Možno,...

Samo ne vem pa zakaj ne omenjaš samo črno usnje, kot da le to edino obstaja?
Pa sej nima veze... Lepo notranjost ste "spesnila" s tapetnikom in v končni fazi ima zadeva tudi nekaj "osebne note", kar po eni strani tudi nekaj šteje...

Jaooo, najbolš če bi tole nekdo preselil v mojo temo ker sem res ne paše :damn :damn Sedeže bi recimo dobil v sprejemljivi barvi, da bi imel še gretje še mnoog težje...ampak vratnih tapet v dvobarvnem usju pa še nisem videl na BMW-ju e30 :blackeye

Pa tudi, če malo prebrskaš eBay opaziš da so vsi sedeži ali iz blaga, ali usnjeni in slabši ali pa problečeni. Dobri usnjeni sedeži so hudo redki in kupci jih cenijo preko 1000€....sicer razumljivo glede na to da tudi preoblačenje stane toliko :ok

Prikaži več možnosti

jetam
jetam

BMW fanatik

• Uporabnik

Zakaj da ne paše? Možakar išče rešitev za garnituro sedežev in ne vem zakaj izmenjava mnenj v smislu staro-originalno vs. novo, ne bi bila primerna debata za to temo...
Še vse kaj hujši offtopici na tem forumu pa se ne prestavi (kar je ob nepreglednosti in hitrosti razvijanja določenih tem, nekaj povsem normalnega, če seveda ne pride do "prijave" moderatorjem).
Prikaži več možnosti

tonchy
tonchy

Jesus!

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 813
  • Avtomobil: black

Dej Andrej zber se prosim. Tako kot je rekel @jetam, saj ne obstaja samo črno usnje. :crazy

S tapetami pa veš kje si ---> :neoriginal :laugh Ampak ja, vsake oči imajo svojega malarja in prav je tako. :ok2

Je pa kristalno jasno, da če imaš srečo, lahko dobiš za par stotakov kot nove športne usnjene sedeže (imamo primer forumaša, ki mu je to uspelo). :ok

Urejal tonchy, 13.01.2012, 07:14.

Prikaži več možnosti
    • andrej777 je všeč

echo
echo

BMW fanatik

• Uporabnik

Je pa kristalno jasno, da če imaš srečo, lahko dobiš za par stotakov kot nove športne usnjene sedeže (imamo primer forumaša, ki mu je to uspelo). :ok

Jebiga, meni in pa še marsikomu verjetno so dobro ohranjeni sedeži isti kot slabše ohranjeni - niso u nulo, ker so rabljeni, eni se pač ne grejo polovičarstva kot vi :laugh :ok2
Prikaži več možnosti

tonchy
tonchy

Jesus!

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 813
  • Avtomobil: black

Dobra. :ok

Sicer pa @R4Z0R: bom preveril če imam slučajno zeleno šipco in če jo imam ti jo podarim. :ok2
Prikaži več možnosti

R4Z0R
R4Z0R

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 190
  • Avtomobil: Bumfa & Benđola

Obljuba dela dolg in treba je zdaj izpolnit obljubo. Par slikc kako avto izgleda, par je pa pozerskih. Nekaj jih bo sledilo še v prihodnje, predvsem kako se je montiralo in napeljevalo ozvočenje. (nekaj zate tonchy)

Uživajte!

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Lp Rok

Urejal R4Z0R, 17.01.2012, 19:15.

The one and the only - BMW
Prikaži več možnosti
    • andrej777 je všeč

andrej777
andrej777

BMW fanatik

• Uporabnik

Lepo ;)

Če bi bil moj bi dobil druge feltne, MT1 prvi odbijač, pa znižal bi ga za 2-3cm pa bi bil odličen :mljask

Prikaži več možnosti

R4Z0R
R4Z0R

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Lepo ;)

Če bi bil moj bi dobil druge feltne, MT1 prvi odbijač, pa znižal bi ga za 2-3cm pa bi bil odličen :mljask

Feltne bo kot kaže dobil v kratkem, kar se pa tiče prvega odbijača pa bo ostal kar ta. Naj malo izstopa iz množice :-D Podvozje pa bo tudi enkrat prišlo na vrsto za zamenjavo :ok

Lp Rok
Prikaži več možnosti

Propeler2000
Propeler2000

Schotterreifen fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 759
  • Avtomobil: 2x E30 325i, E39 530iA

Če se ne motim, bi tole KLIK lepo pasalo v tvoj avto.

Lp, Jože
Prikaži več možnosti

B.B.Hans
B.B.Hans

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 182
  • Avtomobil: Carrera2,Dragstar,Audi T.

Zelo sem vesel, da ja avto prišel v tako dobre roke, želim ti, da ti navdušenje ne poide nikoli, meni ni, saj sem ga kar nekaj let kompletiral in bil prepričan da bo za zmeraj pri meni.
Če ga boš kdaj prodajal sem jaz prvi kupec :ok.
Drugač pa moj substitutek, ki ne spada na ta forum: http://www.mojalbum....9334114/povecaj. :cool
Če bi bil ženska bi bil PLEH PIČKA !, in bi bila na to ponosna.:-D
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

FR Wolf
FR Wolf

Vintage BMW enthusiast

• Uporabnik
  • Sporočil: 913
  • Avtomobil: Bavarian bomber

Zelo sem vesel, da ja avto prišel v tako dobre roke, želim ti, da ti navdušenje ne poide nikoli, meni ni, saj sem ga kar nekaj let kompletiral in bil prepričan da bo za zmeraj pri meni.
Drugač pa moj substitutek, ki ne spada na ta forum: http://www.mojalbum....9334114/povecaj. :cool

Jah rok je pomoje bil kr pravi naslov za tale avto, in prodajal ga zagotovo nebo, kar bo tudi sam potrdil.
Čoln je dober a se definitivno užitki na njem ne morajo kosati z užitki v katerikoli e30. Mi je pa všeč detajl na prikolici (radkape), pa čeprav ga najbrž nebo vlekel bmw :metalc
Alpinas were always posh hot rods!
Prikaži več možnosti

Martin ///M
Martin ///M

RWD addicted

• Globalni moderator
  • Sporočil: 10 445
  • Avtomobil: E30 325i MT2 & type R

res je lepo ohranjen, motorni prostor je kot bi bil nov :beer
Vsak je svoje Tinkare Kovač!
Prikaži več možnosti

R4Z0R
R4Z0R

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Verjemi, da se bom od avto res, res težko ločil oz. kar po pravici povedano ta gre z mano u grob!!! Kar je bil Ghost Rider na motorju to bom jest z mojmu :) hehehe. Navdušenje nad avtom pa verjemi, da ne pojenja.

Od nazadnje kar je bilo evidentirano sem zamenjal komplet luči (vendar tolko ko sem preklinjal ob demontaži, razstavljanju, čiščenju, sestavljanju, montaži nazaj še nisem nikol u življenju. Grehou tolk da jih še s kamionom ne morem več odpelat :-D
Prestavna ročka je sedaj M-ova in je sedaj veliko bolj kohezivna z samim avtom in notranjostjo. (ne sprašvat, če mam še prejšnjo, ker je ni več)

Tisti zici k si jih linkal @propeler2000 bi se mi odlično podali, samo trenutno so finance že rezervirane za druge stvari, ena izmed njih je tudi priprava za odhod v tujino.

Lp Rok
Prikaži več možnosti

echo
echo

BMW fanatik

• Uporabnik

Od nazadnje kar je bilo evidentirano sem zamenjal komplet luči (vendar tolko ko sem preklinjal ob demontaži, razstavljanju, čiščenju, sestavljanju, montaži nazaj še nisem nikol u življenju. Grehou tolk da jih še s kamionom ne morem več odpelat :-D

Ja kaj si pa delal z lučmi, zamenja se jih v 15minutah? :-D
Prikaži več možnosti