Skoči na vsebino

Avto Aktiv, Trzin

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
551 odgovorov v temi
Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator
  • Sporočil: 8 675

V tej temi naj bi bile zbrane vse ocene za ta servis.

Float like a Cadillac, sting like a Bimmer :)

Prikaži več možnosti

BMW M PWR
BMW M PWR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 451
  • Avtomobil: BMW F30 - 318d

Drugače nimam nič proti AA in fantom, ki so tam zaposleni, ampak že 4x sem pri njih naročil žice za meglenke, pa mi še vedno niso dostavili pravilnih! Drugih izkušenj z njimi pa še nimam :)

Jure Griljc, predsednik BMW avto kluba Slovenije

F30 318d M Sport, b.j. 2017

Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

Včeraj sem šel po žarnice. Popoldne. Pridem noter, pa sta bila notri dva gospoda. Eden starejši in eden mlajši. Pokažem žarnico, ok mi najdejo inprinesejo dva komada. Potem vpršam še za plastiko ki je kot zaščita na dnu avtomobila-baje je zaščita za bencinski filter-nisem ravno sure da je res tam bencinski filter...in ker mu ni bilo jasno točno kaj to je, mu rečem da imam avto na parkingu in greva lahko pogledat...pa on prijavi-a zdaj bom šel pa ležat pod avto???? :damn
No, potem sem mu mirno poasnil da se vidi že če se samo skloniš pod avto in je šel. Vendar mi izbruh nikakor ni bil všeč. Potem vse ok.
Grem na blagajno, vmes vprašam za pot in vsi zelo prijazni...lahko je imel pa gospod samo slab dan.
Drugače vse ok. Pa še prospekt dodatne opreme za Mini sem dobil... :ok
noro.

BMW Z3 - simply - purely medicinal. :)

Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 974
  • Avtomobil: Mercedes-Benz

Ah razen tega da so "rahlo" nesposobni ni vecjih pripomb.

Ko ti popravijo nekaj , zlomijo kaj drugea. :jok

So mi menjali ekspanzijsko posodo na miniju ker je rahlo puscala, zraven pa polomili(zvili) rebra intercoolerja.

Ko grem naslednjic tja bo gorelo, in bodo dali nov intercooler ali pa kaj drugega, ker takih packonov ne bom vec prenasal! :damn

To ni edini primer sam se mi ne da vsega pisat.
Prikaži več možnosti

Jan
Jan

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 189
  • Avtomobil: BMW 730i E32 '93

Zankrat imam kar dobre izkusnje. Ko so mi pregledovali podvozje in menjali cep na diferencialu sem opazoval in hodil pod avtom, medtem, ko so delali. To mi je kar cool - da vidim kaj delajo in da se kaj naucim.

Danes sem jih klical za fungicid za v klimo, ker mi smrdi, ko ugasnem klimo. Pa so povedali, da se najprej splaca pogledat mikrofilter, potem se neko posodo (se mi zdi tisto, iz katere curlja kondenz iz avta), potem sele sprejat fungicid.

Narocene dele sem dobil v roku.

Ocena: :ok
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36 476
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

Kot sem že napisal je zame porazno na AA. Mislim, da je napisano pod temo MINI. Svojega že ne bom peljal tja.
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

Hevidi
Hevidi

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 15
  • Avtomobil: Audi 80 B4 2.0, BMW E46 318ci

Tut jst sm naletu na nevšečnost.

Uglavnm kupil sem obesek za ključe BMW serije 3, kjer je bila cena v salonu 2600 sit, ko pa sem prišel na blagajno je bilo 6000 sit??? nesem nazaj in je model vzel ceno iz vitrine ven in rekel, da je cena 6000 sit???

a je kdo slučajno že kj podobnga vidu, oziroma preveru ceno za obesek?

lp Jure
Prikaži več možnosti

kosec
kosec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 385
  • Avtomobil: Autobahnbomber

Cena je bila pač za okras... :ok2 Drugače pa so ti obeski res tam nekje 5,6 k sit... (Če slučajno take zadeve spadajo pod katalog Lifestyle - vprašaj - dobiš nanje, če si član AK BMWSLO, 20% popust)

Drugače pa so to standardne fore "premijskih znamk" (isto sr..... kot pri VW čez cesto)... Vrneš zadevo takoj in lepo obrazložiš, kaj so to dobri poslovni običaji... :crazy :crazy :crazy
CCNA / BCNE
Prikaži več možnosti

Hevidi
Hevidi

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 15
  • Avtomobil: Audi 80 B4 2.0, BMW E46 318ci

No sj, sem še en kit za popravilo laka naroču, pa bom ko se naslednjič tm oglasm lepo še enkrat ceno preveru... :cool

D
Prikaži več možnosti

kos71
kos71

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 569
  • Avtomobil: E60

Pohvalno za opravljeno storitev!Danes zjutraj ob 7.20 sem bil dogovorjen
za menjavo zadnjih ležajev in menjave oblog za ročno zavoro.Pri sprejemu
smo še enkrat preverili cenik za delo(material je bil ves moj) in avto je ostal pri njih.Po 12 uri je bil avto končan in parkiran pred salonom.
V salonu mi je prijazno razložil,kako je potekalo delo, ter povedal za ostale napake na avtu.Cena je bila takšna ,kot smo preverili v salonu(razen končnega-DDV-a).
Avto je imel volan oblečen v folijo ,sedež v pvc in papir za noge.
Vsa pohvala mehaniku Markotu za opravljeno delo! :drink

Ps
Prinesel sem jim (tekoč) priboljšek! :drink

Tako da z Avto Aktivom (Trzin) imam lepe in pozitivne izkušnje. :drink
P.E. z L...
Prikaži več možnosti

Clark
Clark

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 40
  • Avtomobil: BMW 318i E36

No ja sj so prjazni na AA sam kar se pa rez. delov tiče je pa tema pa ne bom dj na dolgo pisu. Drugače nimam pa nič proti njim. Sam to kar se v SLO dogaja ni nikjer v Evropi.
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 045
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Daj razloži za kaj se gre. Jaz tudi dele, katere kupim original, kupim tam, pa do sedaj ni bilo problemov. Lahko bi edino večkrat poklicali da so del dobili, če se ne morem javit na mobitel, pa dobro.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

car_freak
car_freak

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 473
  • Avtomobil: avto

Še moj komentar k temu. Za servis ne morem nič rečt, ker vozim k Podlesniku, za rezervne dele je pa katastrofa.
Sem hotel naročiti tekočino za visokotlačno pranje za E39, pa me je tip vprašal, če rabim vitrex :crazy :crazy :crazy
Sem rekel, ne ampak to original za visokotlačno pranje, pa je rekel, da to sploh ne obstaja :napaka
No potem sem zrihtal preko Plazota v Makomi.
Objavljena slika

BMW - UŽITEK V VOŽNJI!

BMW - Bob Marley & the Wailers

B
e My Wife
Prikaži več možnosti

kos71
kos71

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 569
  • Avtomobil: E60

Danes zjutraj so mi brezplačno in brez težav nastavili ročno zavoro--zadeva še od menjave.

Kar se tiče zaposlenih na AA so večinoma vsi korektni ,res so nekateri
kravatarji malo povzpetni(kot da je njegov salon in on lastnik 7-ke).
P.E. z L...
Prikaži več možnosti

kosec
kosec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 385
  • Avtomobil: Autobahnbomber

Car freak: Hm, si morda mislil "intenzivno" pranje? :confused Tega so meni lani pozimi b.p. prodali :)
Prikaži več možnosti

Clark
Clark

Začetnik

• Uporabnik

no sm kupu šponar ubistvu je šponar in lager v enem kosu za jermen klime za e36 . . . . kopijo seveda . . . niso mel pa vijaka pa sm na AA šel po vijak pa v compu sploh ni blo takega vijaka niti šponarja pa sm razložu da mam kopijo pa vrjetno zaradi tega. OK gre tip vseeno pogledat kak je sploh original šponar k ga je mel uzadi pa ugotoviva da je vbistvu enak a v compu je bil pa drug narisan.Bog si ga vedi kak program oni uporabljajo :napaka no uglavnm gre pol pogledat za vijak pa ugotovi da nima sploh vijakov za to in tud če bi ga mel bi bil prekratek M6x40 rabil bi pa M6x50. Sam morm pa rečt da so bli pa zelo korektni.Tist k sm napisu da se v eur ne dogaja pr nm pa je pa to da ti določenih materialov ne prodajo po delih ampak po kosih recimo prednja stran klime ti jo ne prodajo ampak morš komplet vzet s stikali in tipali uzuni pa to lahko nabaviš.No na to mi je pa pr AA odgovoru . . . CITIRAM: Če maš BMWja maš tud dnar za dele :damn pa še kj bi lohk naštel..... Lep dan še naprej :beer
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

:eek2 a tak odgovor ti je dal???? Samo finger bi mu pokazu

LP
Prikaži več možnosti

Clark
Clark

Začetnik

• Uporabnik

Eh škoda prsta :laugh
Prikaži več možnosti

Fanatik V12 E31-32
Fanatik V12 E31-32

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 782
  • Avtomobil: GO DJ-V12

Jaz sem že veliko rezervnih delov naroču,vse je prišlo v dogovorjenem času (2-3 dni),razn zdej,ko so imeli inventuro je trajal 5 dni sam je reku,da bo trajal več dni.....
Po oznakah pa je za 5-ko e28 reku,da ma oznako e23 :crazy ....
To bo to iz moje strani .........
Objavljena slika
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

car_freak
car_freak

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 473
  • Avtomobil: avto

Car freak: Hm, si morda mislil "intenzivno" pranje? :confused Tega so meni lani pozimi b.p. prodali :)

Ja seveda to sem mislil :) . Ampak vseeno bi lahko vedeli, sam nisem prišel na servis od Nissana iskat rezervni del od BMW-ja.
Objavljena slika

BMW - UŽITEK V VOŽNJI!

BMW - Bob Marley & the Wailers

B
e My Wife
Prikaži več možnosti