Skoči na vsebino

Avto Aktiv, Trzin

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
551 odgovorov v temi
matej_530d
matej_530d

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 1 361
  • Avtomobil: BMW-ja

v sredo sem peljal moj avto dol da mi zamenjajo vzratno ogledalo danes pa je že doma. mislim da so kar
BMW e39 530d l2003 ***all inclusive***
http://www.mobisux.c...17bmwslozc9.jpg

BMW sploh ni BMW če nima pogona zadaj :ok2 ......avto mora porivat ne pa vlečt :beer

Prikaži več možnosti

kos71
kos71

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 569
  • Avtomobil: E60

Pohvala na AA Trzin,glede testne vožnje z 530 XD.
V ponedeljek sem se dogovoril z Markom Lipužičem za testno vožnjo petice,za
sredin termin.Dogovor in prevzem avta je bil hvale vreden ,brez komplikacij in
odvečnih izgovorov.
Avto je seveda odličen.:driver
P.E. z L...
Prikaži več možnosti

car_freak
car_freak

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 473
  • Avtomobil: avto

Pohvala na AA Trzin,glede testne vožnje z 530 XD.
V ponedeljek sem se dogovoril z Markom Lipužičem za testno vožnjo petice,za
sredin termin.Dogovor in prevzem avta je bil hvale vreden ,brez komplikacij in
odvečnih izgovorov.
Avto je seveda odličen.:driver

Valjda z Markom se da vse zmeniti. Ga poznam in je res fant od fare :-D
Objavljena slika

BMW - UŽITEK V VOŽNJI!

BMW - Bob Marley & the Wailers

B
e My Wife
Prikaži več možnosti

kos71
kos71

BMW fanatik

• Uporabnik

Da,več takšnih bi potrebovali na servisih in bi bilo manj slabe volje in ogromno
pozitivnih izkušenj z večjimi servisi!:laugh
P.E. z L...
Prikaži več možnosti

Exxon
Exxon

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 267
  • Avtomobil: Z3QP

V petek sem peljal avto na Aktiv, ker naj bi danes prišel cenilec in ocenil škodo. Cenilca ni bilo, serviserja pa pred eno uro tudi nisem več dobil, ker dela do štirih. V bistvu bom šele jutri zvedel kaj je z avtom, sem pa vseno šel okoli do servisa in zadaj na parkirišče, ampak avta nisem našel. A imajo mogoče kakšne garaže za avtomobile, ker mojega res ni nikjer, niti v servisu niti spredaj niti zadaj na parkingu, vprašat pa tudi nisem mogel nikogar, ker nisem imel časa čakati, noebenga pa ni bilo v salonu? A me mora skrbeti al so ga skrili kam na toplo? :izbuljenpogled
Prikaži več možnosti

kosec
kosec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 385
  • Avtomobil: Autobahnbomber

Jaz mislim, da imajo nekaj podzemnih garaž... :)
CCNA / BCNE
Prikaži več možnosti

YuGo
YuGo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 218
  • Avtomobil: BMW ...

V petek sem peljal avto na Aktiv, ker naj bi danes prišel cenilec in ocenil škodo. Cenilca ni bilo, serviserja pa pred eno uro tudi nisem več dobil, ker dela do štirih. V bistvu bom šele jutri zvedel kaj je z avtom, sem pa vseno šel okoli do servisa in zadaj na parkirišče, ampak avta nisem našel. A imajo mogoče kakšne garaže za avtomobile, ker mojega res ni nikjer, niti v servisu niti spredaj niti zadaj na parkingu, vprašat pa tudi nisem mogel nikogar, ker nisem imel časa čakati, noebenga pa ni bilo v salonu? A me mora skrbeti al so ga skrili kam na toplo? :izbuljenpogled

Lahko, da so ga kam "skrili" ali pa je že pri ličarju.
Prikaži več možnosti

Exxon
Exxon

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 267
  • Avtomobil: Z3QP

No, pri ličarju na srečo ni, ker ni nobene škode na karoseriji, treba je menjati samo feltno pa mislim da vilico, ki je skrivljena, ostalo je ok. :)
Prikaži več možnosti

Clark
Clark

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 40
  • Avtomobil: BMW 318i E36

Kos71 ti pa mislim da bolj Markota kot AA hvališ. Upam da vi2 nista mal . . . . . :D
Prikaži več možnosti

YuGo
YuGo

BMW fanatik

• Uporabnik

Kos71 ti pa mislim da bolj Markota kot AA hvališ. Upam da vi2 nista mal . . . . . :D

:crazy
Prikaži več možnosti

GORILA
GORILA

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 955
  • Avtomobil: BMW E36 318 i bil

Bil 1 * in nikoli več sem se šel pozanimat za senzor od abs ker mi ne dela(strgan) ter rekel fantu na odelku za rezervne dele katerega rabim, pa je rekel da je treba avto dati še vseeno na tester. povprašam za ceno pa pravi da ni dosti pa naj grem notri vprašat. Vprašam žensko za pultom pa me skoraj na rit vrže bilo je 10.000 pa prostih terminov ni. za menoj je prišel starejši človek v obleki pravi za servis , ter mu odgovori da imajo prosto. nevem kaj moraš pridet v kravati da si prec na vrsti ali kaj?
:-D nič ni lepšega kot RWD :-D
Prikaži več možnosti

YuGo
YuGo

BMW fanatik

• Uporabnik

In zakaj nisi vprašal zakaj je za njega bil termin?

Kako pa veš, da je gospod peljal avto takoj na servis, mogoče si kaj preslišal itd.!

Res močno dvomim, da je kr gospod v kravati vletel in ni bil naročen oz. se ni prišel naročit.
Prikaži več možnosti

kos71
kos71

BMW fanatik

• Uporabnik

Glede na to,da večino poznam ,predvsem iz nabave delov ne toliko prodajno osebje ,sem se za ta avto dogovarjal že kakšen mesec ali več pri drugem prodajalcu.Seveda neuspešno,dokler nisem nalatel na Markota,od tod hvala na njego račun.:-D
P.E. z L...
Prikaži več možnosti

cerae
cerae

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 537
  • Avtomobil: E91 '09 325d touring

Tudi sam imam ogromno izkušenj z AA (tako s svojim avtom, kakor tudi z novim družinskim, ki smo ga kupili tam). Seveda ga sem pa tja kej posračkajo, smo si pa vsi lahko enotni, da so se v zadnjem letu blazno popravili, tako glede odnosa do strank, kakor tudi strokovno.

Tudi dobava rezervnih delov - poveš številko ETK (pogledaš na netu prej), ti pove ceno in te takoj pokličejo, ko dobijo. Pa čeprav je samo nosilček za 4 EUR ;)
Prikaži več možnosti

citrobooster
citrobooster

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 291
  • Avtomobil: BMW e46 318i & e36 318is

v sredo bil slučajno v trzinu na AA in moram reči, da so bili zelo uslužni. v bistvu sem spraševal samo ze neko informacijo glede neke trgovine z moto opremo. in seveda, ko nanese na to temo, z gospdom, mislim da je bil vodja prodaje, spregvoriva par besed ot em in oenm, kar je povezano z motorji, nato si ogledam njihovo moto opremo, a žal niso imeli prevelike izbire. sicer pa je odnos (bil tam 2x ) do strank popolnoma korekten in prijazen :ok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

boripi
boripi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 232
  • Avtomobil: Bmw 3er, Macan

Mogoče so se spremenili ,ker imajo novega šefa servisa.
Prikaži več možnosti

saso24
saso24

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 125
  • Avtomobil: BMW e91 & BMW e91

Še moja izkušnja ubistvu bratova ko je peljal tja na servis svojega 320d in je po servisu naredil na dvorišču velik oljni madež:confused njihovo opravičilo za to je bilo: " ja veste prehitro je serviser potegnil oljni filter vn"
Sm si mislu in tud povedal da se to pol obriše ne pa pusti da se olje steče po tlakovcih in da je motor vs oljnat, V glavnem slabo-katastrofalno!!!:crazy
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Moje izkušnje s tem servisom so katastrofa, osebje v avtosalonu pa je pravo nasprotje... povsem dovolj strokovno in prijazno.

Od 5x ko sem peljal na servis k njim, sem imel 3x probleme. Najprej niso hoteli nič slišat o garanciji, ki jo da BMW Niederlassung pri nakupu rabljenega avta pri njih in velja na vseh pooblaščenih servisih v EU. Zadevo sem rešil s klicem v Nemčijo in še nekaj pregovarjanja v AA. Potem so senzor menjali ok. Ob težavah z izgubljanjem elektrike so mi po neuspešnem pregledu hoteli prodati nov akumolator za 35000 sit, oz. še naprej preverjati kaj je, računati pač na uro ... to bi se lahko vleklo v nedogled, ure bi pa tekle ... oni so itak bili prepričani da je akumolator:crazy Odpeljem avto v Nemčijo in na servisu v eni uri ugotovijo, da je težava s kablom, ki prebija... napaka v materjalu... z akumolatorjem pa je vse ok in se še danes lepo vozim, pa je že več kot leto dni od takrat :)
Dno pa je vsemu skupaj izbilo, ko so mi za menajvo koles v jeseni (premontaža in centriranje) računali cca. 18000sit, porabili za to skoraj 2 uri, čeprav naj bi bilo narejeno v dobre pol ure, pa niti plina nimajo za v gume, tako da sem moral to naknadno dati notr drugje. Po vrhu vsega, so mi še uničili 2 varnostna vijaka in ključ ... še dobro, da sem takoj opazil, sicer bi zihr trdili da to niso oni naredili ... no, sj so tut zdej probali, pa se nisem dal :) ... po divjem glasnem prerekanju, so naročili na njihove stroške nov ključ in vijaka.
No, vsekakor mene tam ne vidijo več. :wave2
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

kosec
kosec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 385
  • Avtomobil: Autobahnbomber

Še moja izkušnja ubistvu bratova ko je peljal tja na servis svojega 320d in je po servisu naredil na dvorišču velik oljni madež:confused njihovo opravičilo za to je bilo: " ja veste prehitro je serviser potegnil oljni filter vn"
Sm si mislu in tud povedal da se to pol obriše ne pa pusti da se olje steče po tlakovcih in da je motor vs oljnat, V glavnem slabo-katastrofalno!!!:crazy

Pa še kaj od tega olja ti kapne na izpušni kolektor, in že kličeš gasilce, da ti gori avto :metalc
CCNA / BCNE
Prikaži več možnosti

bmwjas
bmwjas

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 179
  • Avtomobil: Ni pomemben podatek

Na rezervnih delih lahko samo pohvalim fante !
Prikaži več možnosti