Skoči na vsebino

Avtoval, Grosuplje

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
417 odgovorov v temi

Anketa: S tem servisom sem bil zadovoljen: (78 uporabnikov je oddalo svoj glas)

S tem servisom sem bil zadovoljen:

1. Da (44 glasov [56.41%])

Delež glasov: 56.41%

2. Ne (34 glasov [43.59%])

Delež glasov: 43.59%

Glasuj Gostje ne morejo glasovati
Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator
  • Sporočil: 8 594
  • Starost: 34

V tej temi naj bi bile zbrane vse ocene za ta servis.
Float like a Cadillac, sting like a Bimmer :)
Prikaži več možnosti

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 19 207
  • Starost: 53
  • Avtomobil: BMW x

Dober servis in trgovina. Lastnik, šef in mehanik Tone v eni osebi je majster dela na BMW-jih. :ok

Svoja dva BMW-ja vozim k njemu že skoraj 10 let. Delajo po ugodnih cenah, lahko si zraven pri servisiranju pa še kakšen dober nasvet ti dajo prijazno in brez problemov. Če le morejo ustrežejo stranki tudi v kakšnih posebnih željah.

Slaba stran je le ena: čakanje na vrsto ker je skoraj vedno gužva. Ampak se splača. :metalc
...¯\_(ツ)_/¯
Prikaži več možnosti

Stilus
Stilus

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 791
  • Starost: 36
  • Avtomobil: BMW 520d F10 SophistoGray

Jst tud tko pravim, da je od pooblaščenih servisov gotovo najboljši!!! Edino, kar me moti je lokacija, ampak... Glavno da zrihtajo dobr. :ok

Priporočam!!!

Lep pozdrav!
BMW 520d F10 Sophisto Gray
Prikaži več možnosti

lukamarko
lukamarko

Drift God

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 366

Žal ne morem deliti mnenja z vami. Marsikaj bi se še lahko naučili o odnosu do strank.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik

Žal ne morem deliti mnenja z vami. Marsikaj bi se še lahko naučili o odnosu do strank.

Mi lahko na PS zaupaš zakaj ... ker vozim tja svoje avte že 10 let pa me "mal matra firbec" kaj te je razočaralo ... :)

... tudi meni ni bilo vedno vse všeč, ampak je negativnih stvari v primerjavi z pozitivnimi na tem servisu zanemarljivo malo ...
...¯\_(ツ)_/¯
Prikaži več možnosti

Primzi
Primzi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 997
  • Starost: 40
  • Avtomobil: E91 LCI 325i Touring

Edino, kar me moti je lokacija, ampak...

Tako, sedaj je tudi njegova lokacija nekoliko prijaznejša, preselili so se namreč iz Račne v Grosuplje.
In sicer če prideš iz LJ. smeri po avtocesti, zaviješ na II. odcepu za Grosuplje - Motel. Avtoval se nahaja v neposredni bližini Motela, oziroma bolje OMV črpalke,....
Nebo je črno, Zemlja je modra. (Jurij Gagarin)
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

BMW-Power
BMW-Power

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 454
  • Starost: 31

fantje
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

ABS
ABS

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 244
  • Starost: 36
  • Avtomobil: Porsche Cayenne 4.8S

fantje nč ne rečem servis je ok sploh pa če ti avto sraufa damjan(avtomehanik ki je ze največ casa pri njem)samo o odnosu bi pa se dalo se marsi kaj reci!sam sem tam delal 6 mesecev ko so bili se na stari lokaciji in povem vam strankam lahko leze u rit ampak odnos do delavcev je na nuli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zato sm tudi sel stran in vem od mojih bivsih sodelavcev da nisem prvi in nebom zadnji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tudi ta delavec ki je ze najdlje pri njem je sel ze dvakrat stran prav zaradi odnosa , pa ga je potem z ponudbo o visji placi privabil nazaj.drugače pa nerečem da so slabi super nardijo kar nardijo sam vrste so mal dolge

A tale Damjan popoldne kaj šravfa :-D Imaš njegovo tel.?
Prikaži več možnosti

BMW-Power
BMW-Power

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 454
  • Starost: 31

sraufa ponavadi ob sobotah in ima kr guzvo ucasih
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 665
  • Starost: 39

Kar se tice Avtovala, imam dobre in slabe izkusnje. Dobre so to da naredijo stvar recmo tko k mora biti, slabost pa je odnos do stranke, sploh pa tist da si lohk poleg avta k ti ga sraufa, mene je vedno ven poslal iz delavnice in mi to ni vsec, ker zelim videt kaj se dogaja, ker baje tudi ne da vseh delov (filtrov) originalnih in me to moti, ce ze placam posten hocem za svoj denar in avto dobro...Da pa ne govorim o tem da ma guzvo in me je za gretje sedezev vedno odslovil na drugic in drugic, ker treba sedez razdreti njemu pa se to ne da po mojem delat...Tako da mi v letu in pol se vedno gretje sedezev ne dela in mi tudi on verjetno ne bo to uredil...
Prikaži več možnosti

dejo1
dejo1

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8

To da se jim ne da delat močno dvomim,ker so mogl velikrat sedež razdret že zarad vezja v sedežu k je svetila lučka za airbag.za filtre pa komot pogledaš če je original,sej za zračnga pa za klimo ni treba nč šfaufat,za oljnega pa k je okrog 3 jurje pa tud ne vrjamem da bi se šou kdo blamirat.
Prikaži več možnosti

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik

Kar se tice Avtovala, imam dobre in slabe izkusnje. Dobre so to da naredijo stvar recmo tko k mora biti, slabost pa je odnos do stranke, sploh pa tist da si lohk poleg avta k ti ga sraufa, mene je vedno ven poslal iz delavnice in mi to ni vsec, ker zelim videt kaj se dogaja, ker baje tudi ne da vseh delov (filtrov) originalnih in me to moti, ce ze placam posten hocem za svoj denar in avto dobro...Da pa ne govorim o tem da ma guzvo in me je za gretje sedezev vedno odslovil na drugic in drugic, ker treba sedez razdreti njemu pa se to ne da po mojem delat...Tako da mi v letu in pol se vedno gretje sedezev ne dela in mi tudi on verjetno ne bo to uredil...

Tukajle pa marsikaj ne drži:
1. Nikoli še nisem videl ali slišal, da bi Tone nagnal stranko iz delavnice medtem ko ta čaka na popravilo. Je pa res, da ne moreš delat napote ali stati pod dvigalom ... konec koncev on odgovarja za poškodbe ljudi v delavnici. Ima pa njegova stara in nova delavnica velika okna od koder se lepo vidi delo ob avtu ...
2. Da bi "mutil" z deli ... zakaj le? Ima računalniško vodeno vhodno/izhodno evidenco kjer so takšne mahinacije tako zapletene, da se za kakšno malenkost od filtra ali drugega vgrajenega dela ne splačajo.
3. Gužva je pri njemu stalnica ... verjetno pa ni vzrok šušmarjenje iz filtri ali podobno. Poleg policije dela še za veliko znanih imen, ki jih vsakih nekaj mesecev osebno srečam pri njemu. V popravilo pa mu vozijo avtomobile tudi iz sosednjih držav. Takih referenc in slovesa pa si ne moreš prislužit s slabim odnosom in delom.
4. Za vgradnjo gretja sedežev ne vem kaj je razlog ... vem pa da si fantje velikokrat lomijo prste z menjavami mrežic v sedežih in podobnimi tapetniškimi deli.

Kaj je razlog za odganjanje stranke iz delavnice in postavljanje njenih potreb na stranski tir veš verjetno samo ti in Tone. :wink

In da ne bo kdo mislil, da imam pri njem kakšnje ugodnosti ali prioritete ... sem le redna običajna stranka, ki k njemu vozi svoje bemweje že 10 let. Zgodile so se tudi malenkostne napakice, ki pa so jih vedno hitro popravili ... celo z posebnimi dodatki za opravičilo. Še posebej me je Tone presenetil pred leti, ko sem ga klical v soboto zvečer zaradi obrabljenih zavornih ploščic - prižgala se mi je lučka ... jaz pa sem v nedeljo zjutraj odhajal na dolgo pot v tujino ... problem mi je pomagal rešiti takorekoč v pidžami ... :cool
...¯\_(ツ)_/¯
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Da ne bo pomote, pri nas ze vozimo bmw-je 30 let in vse smo do sedaj vozili v Avtoval-Velka Racna.Vem in poznam zadevo, le razlika je ta da je prej vedno foter vozil k njemu avte, sedaj pa imam tudi jaz svojega in ga peljem sam. In ja ko je zapeljal avto noter na dvigalko, se predno ga je dvignil, mi je takoj rekel naj grem ven, rolo vrata spustil dol, dodal stavek da je par metrov naprej bife in naj si grem tam neki spit, a je to odnos? Mislim da imam pravico stati poleg avta, vem in nocem biti v breme in napoto, ker sem sam tehnicni tip cloveka in razumem kaj pomeni biti naporo ali se muvati drugemu k dela svoje delo pod nogami...Nikoli pa nisva imela nobenega konflikta ali spora ali krega, ker sem bil tiho in storil tako kot je rekel...Le hocem biti prisoten, da vem kaj se dela pod pokrovom mojega vozila, in da je za vse kar mi zaracunava res preverjeno ali zamenjano.Morda pa je razlog ta, da sem mlad po videzu in si misli morda kaj bo to "smrkavec"..Sem pa preprican, da ima vedno guzvo in da je kdaj kak slab dan tudi za njega, samo avto je avto moj ali tvoj mora vse isto jemat...In pa tudi vse kere poznam da vozijo BMW jih napotim k njemu na servis...Tako da na splosno od vseh servisov iz Slovenije je on dalec najboljsi in ve kaj in kako-kapo dol!

Kar pa se tice gretja sedezev, jaz imam usnje in gretje sedezev ampak nekje se tok "izgubi".Ker stikalo ne prime oz ne dobi verjetno povratne informacije.Morda so sli grelci ali kak drug razlog ne vem k nism "stromar" samo dvomim da bi se to zgodilo na obeh straneh istocasno?
Prikaži več možnosti

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik

@k4fg0098, kot sem že napisal ... ne vem kaj je vzrok za tak odnos do tebe ... si pa prvi od katerega to slišim ali berem. :confused

Se pa strinjam z občutki ko doživiš kaj takega. Sem imel podoben primer, ko sem na prvi servi peljal Getza v Hyundai Avto Trade d.o.o. Ljubljana, Brnčičeva 45. Ko so avto zapeljali v servis so mi zaprli vrata pred nosom, ki za razliko od valentinčičevih nimajo nobenih oken.
Ne vprašaj, če bo moj avto še kdaj videl ta servis oziroma me bo ta trgovina videla kot kupca ... :-D

Moj predlog glede sedežev imaš v "tvoji" temi. :)
...¯\_(ツ)_/¯
Prikaži več možnosti

MViper
MViper

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 40
  • Starost: 38

Zal tudi pri nasi hisi nimamo vec dobrih izkusenj z AvtoValom. Od zacetka so bili v redu, sedaj zadnje case pa.. :napaka
Bimmer für immer
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Zal tudi pri nasi hisi nimamo vec dobrih izkusenj z AvtoValom. Od zacetka so bili v redu, sedaj zadnje case pa.. :napaka

Vsaka stvar ima + in -, tako da nismo edini z svojimi dobrimi ali slabimi izkušnjami, pa ne glede na to če smo mlajši voznik z 10 letnimi izkušnjami na cesti...Vsak je nadomestljiv. :ok2 Srečno vsem voznikom BMW-jev :ok
Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

SLP
SLP

Licence To Sell

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 763
  • Avtomobil: BMW

Sem danes peljal svoj avto tja da so mi menjali vetrobransko steklo, ki je nesrečno počilo po darilu (kamen) od pred menoj vozečega avtomobila. Sem zelo zadovoljen z opravljenim delom. Zjutraj sem jim dostavil avto, popoldne prejel, lično narejeno in vse tako kot mora bit.
Mična gospodična ki dela na sprejemu me je celo dobrodušno počakala pol ure po uradnem delavnem času, da sem "priletel" iz jesenic s 535d po svoj avto.Tako da sem ji dolžen najmanj pijačo :beer :ok
Prikaži več možnosti

YuGo
YuGo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 204
  • Starost: 37
  • Avtomobil: BMW ...

Uf, zjutraj si pripeljal, popoldne že avto dvignil. To pa ni vredu, sploh ker se more masa dobro posušit in to navadno pustijo čez dan in čez celo noč.

Pri AA se tako dela.
Prikaži več možnosti

SLP
SLP

Licence To Sell

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 763
  • Avtomobil: BMW

]Uf, zjutraj si pripeljal, popoldne že avto dvignil. To pa ni vredu, sploh ker se more masa dobro posušit in to navadno pustijo čez dan in čez celo noč.

Pri AA se tako dela.

bomo pa še eno zamenjal sej ne plačam jaz :beer men je reku mojster da ga čez noč pustim, al pa cel dan. če je bil avto ob 8.00 tam in sem ga prevzel ob 17.45 potem je to kar nekaj ur razmika. je bil pa prvi na vrsti moj :ok
Prikaži več možnosti

pele
pele

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 123
  • Avtomobil: E60 525D

No sam sem skoraj sosed Avtovala pa sam sporočam, da se sedaj tista razbita M6 nahaja tam. :)
Prikaži več možnosti

0 uporabnikov prebira to temo

0 registriranih uporabnikov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov